Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » SOHA TÖBBÉ - az internetes társkeresés és én fórum

SOHA TÖBBÉ - az internetes társkeresés és én (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: SOHA TÖBBÉ - az internetes társkeresés és én

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
644. Miss Angel (válaszként erre: 641. - Kriszta773)
2014. jan. 20. 19:00

teljesen igazad van,csak tudod az a hülyén renénykedő típus vagyok sajnos....de ugyan miben,meg minek..pf

tényleg jobb hogy most derült ki és nem későbbbb......az egészben az döbbentett le legjobban,mennyire nem mérte fel a viselkedését,meg hogy mennyire nem vot szégyenérzete.Ha ezt 1 héttel ezelőtt mondják nekem,hogy egy ilyen szituban 1 cseppnyi "megbánást"nem tanúsít,nevetek,és nem hiszem el!

hát,már elhiszem :S

643. c114183a1c (válaszként erre: 642. - C114183a1c)
2014. jan. 20. 14:33

*Most már én is rájöttem, mennyire igaz az a mondás, hogy nem szabad elkiabálni a dolgokat. :)


Mi van velem? :D

642. c114183a1c (válaszként erre: 639. - Miss Angel)
2014. jan. 20. 13:18

Ne vedd a szívedre! Másokkal is megtörténik, de igaza van Krisztának, az lenne gáz, ha mindezt akkor tenné, amikor már együtt éltek.


Most már én is rájöttem, hogy mennyi igaz az a mondás, hogy nem szabad elkiabálni a dolgokat. :)

641. kriszta773 (válaszként erre: 639. - Miss Angel)
2014. jan. 20. 12:33
a megcsalások nem a neten zajlanak, hanem a való életben :) fogd fel úgy, hogy legalább hamar kiderült, és nem akkor, amikor már együtt vagytok hosszú ideje és szerelmes vagy. mellesleg ha egy pasi az elején masszírozásokkal jön és csókokat elemez, ott már meg kéne szólalnia a radarodnak, hogy nem az a kifejezetten társat kereső típus :) jobban szelektálj :)
640. Miss Angel (válaszként erre: 637. - Cde472ac47)
2014. jan. 20. 11:48
pénzlehúzás szélhámos emberkékkel,ottt ha bármihez akarsz kezdeni,vip tagásot kell váltanod,ahogy a cikkíró is megmondta.nem ajánlom...sőt,1iket sem.
639. Miss Angel (válaszként erre: 630. - Miss Angel)
2014. jan. 20. 11:32

elhamarkodott volt az öröm,mint mindig....

most találkoztunk volna a napokban,erre egy lányismerősömmel beszélgetek,megmutatom neki a srácot,hát mi derül ki,tegnap oda regizett ahol meg az ismerősöm van_:D

szerintem ha egy pasas vagy akár egy nő igazán meg akarja ismerni a másikat,nem regisztrál fel másik társkeresőre is,nemde?vagy én látom rosszul?

legalább pár találkozást kivárok,aztán ha nem "jön be" a másik,továbblépek ,de ez....

elővettem,mondom bocsáss már meg,ez nálad így megy,h több szálon futtatod a dolgokat,hátha egyik jobb lesz mint a másik v mifene?:))))

ő csak csevegés céljából került oda,semmi komoly szándéka nincsen azzal az oldallal és nem érti mi rosszat tett.....mondom a sorrend eléggé helytelen édesem

meg mondom hazugsággal indítani nem gáz?mert sztem k*rvára...azt mondtad te sehol nem vagy,csak azon az oldalon ahol megismerkedtünk,sőt a netes társkeresésben is teljesen uj és gyakorlatlan vgy:D

aztán elkaptam álnickkel,álképekkel az este/ill felregisztálásom után kb fél perccel már rámírt:))))))/,kimutatta a foga fehérjét.ugyanúgy viselkedett az "álcsajjal is"mint velem,kérdeztem vagy e más oldalon,randiztál-e már netröl,stb,mindent letagadott v kikerülte a választ,arra a kérdésre meg h mi célból van ott a válasz az volt:csevegés,ISMERKEDÉS,aztán majd ami alakul....

aztán felfedtem magam,folyamatosan védekezett,ő semmiben nem hibázott,beszélgetni lehet nem?hát mondom persze h lehet,igaz hogy ma reggel óta figyellek és egésznap online vagy,úgy látom jól érzed itt magad,tudod mit ,maradj itt és cseverésszél nyugodtan,de így kezdeni egy amugy is a bizalmában már erősen megingtatott nőnél hót gáz,és én nem akarlak többé látni,beszélni se veled pláne meg taqlálkozni nem :D

aztán lejöttem és ágyő

erről a kis csevegésröl réazletesen lehetne még beszélni hogy zajlott,mint zajlott,de feleslegesnek érzem.100 Szónak is egy a vége,ezeken az oldalakon mind egyforma a népség,el kellene törölni mindet a föld színéről ezeket,nem szerezne az ember lánya annyi lelki sérülést ezek által és állitom,a megcsalások száma is drasztikusan lecsökkenne :D

2014. jan. 15. 21:48

Ne sértődj meg, de 2 hónap piszok kevés. én 24 évesen ismertem meg a férjemet egy ilyen internetes társkeresőn, de 6 hónapig voltam fent. És teljesen ingyen volt. Nem került egy fillérembe sem. Viszont kaptam egy számomra abszolut ideál pasit, akivel nyáron leszünk 4 éve együtt, és 2 éve már házasok vagyunk. Tehát voltak elvárásaim, úgy is hogy messze állok a szépségtől.


Nem tagadom, vannak sügérek odafent, de azért sok hülyét ki lehet szűrni. Van ugyan, akit csak randizgatás útján, de még az is jobb volt, mint egyedül szenvedni...voltak azért vicces dolgok is:)


Szóval 6 hónap alatt 5 pasival találkoztam, és az 5. volt a nyerő.


Türelemjáték az egész, és persze piszok nagy szerencse.


Más ismerősőm is van akik így jöttek össze. Ott van egy gyerek is.


Valamint barátok is, és több volt osztálytársam is, interneten ismerte meg a párját. Van már ott 10 éves kapcsolat amiben 6 év házasság és 3 gyerek van.

2014. jan. 15. 21:09

Sziasztok!

Egy ideje dilemmában vagyok hogy feltegyem-e magam vagy ne. Annyi rosszat hall az ember, meg a való életben is annyi szélhámos van, nem hogy a neten.

Szeretném ha lenne valaki mellettem már, de félek is hogy kikkel hozna össze a net.

Nekem a Randivonalat mondták hogy oda próbáljam meg. Az milyen?

2014. jan. 15. 10:51

A lovebox-ra. Nézd, az oldallal kapcsolatosan nincsenek jó véleményeim. Ami talán szimpatikus benne, hogy a havi díj nagyon alacsony és valaogy más a rendszere, mint a Cronosnak, valahogy közvetlenebb. Nincs meg az a hiányossága, hogy csak az előfizetéssel rendelkezőket látom. Viszont úgy vettem észre, hogy itt jóval kevesebb pasi van felregisztrálva, legalábbis a saját megyémből.


De végül is oly mindegy. :) Remélem, hogy az én fehér lovagom talált meg, így a többiek nem is fontosak. :D

635. csinoska2012 (válaszként erre: 632. - C114183a1c)
2014. jan. 15. 10:24
Hová regisztél fel?
2014. jan. 15. 10:24
Gratulálok csajok!
633. Miss Angel (válaszként erre: 631. - C114183a1c)
2014. jan. 15. 10:10
köszönöm szépen:)
632. c114183a1c (válaszként erre: 606. - Syria)
2014. jan. 14. 23:20

Szóval... Felregisztráltam egy másik társkeresőre. Hiába mondtam, hogy februárig semmi. Valaki volt, aki azt mondta, nézzem meg ezt az újat! :)


Azt hiszem, a sors akarta így. Az az egy valaki, az a férfi, akiért vissza kellett volna mennem, szintén törölt a másikon. Hogy honnan tudom? 1 nappal utánam felregisztrált oda, ahová én is, és megkeresett, kaptam Tőle egy levelet. :)


Most beszélgettem Vele csaknem 3 órán keresztül skype-on. Nekem nagyon bejön eddig. Nagyon kedves, és igen, van humora. Ami fontos, veszi a tempómat és nem erőltet semmit. :)


Persze, kell majd az a szikra is találkozáskor! De majd meglátjuk! :)

631. c114183a1c (válaszként erre: 630. - Miss Angel)
2014. jan. 14. 23:08

Örülök neki, hogy így alakul a párkeresésed! :)

Drukkolok, hogy minden rendben menjen! :)

2014. jan. 14. 11:14

na hát azóta tisztáztunk mindent,úgy érzem,sikerült félreértenem egyet s mást....

már látja,milyen vagyok,olyan akiért küzdeni kell,akiért"meg kell dolgozni",mert nem tudok úgy bízni,mint ahogy a legtöbb ember...és úgy veszem észre,ez nem riasztja el,sőt talán kihívásnak is veszi??és ami a legfonosabb:van türelme mindehhez:)

meglep a dolog,mert ehhez sztem a pasik többségének nincs türelme,ingerenciája,azonnal kell a nő,mindenféle téren,és ha nem kapjuk meg,megyünk tovább.

remélem most az egyszer már a"jóba nyúltam":) :<3

2014. jan. 13. 10:18

Nos hát azóta haladtunk ezzel az "unalomból való ismerkedéssel".De most vagyok csak igazán összezavarodva:O

eLÉRTE a srác h találkozzunk,persze nyilvános helyen,hol máshol.Tök szimpi,jól is néz ki,nem is buta,kellemes társaság és töb mint 4 órát tudtam vele átbeszélgetni és ami végképp meglepett:ezek ellenére nincs ellszállva magától!Aztán búcsúkor merglepett-mivel már a sok sikertelen randi és szélhámos pasi után nem bízok-hogy kérte,hogy találkozzunk majd újra,mert élvezte a társaságomat.Nem számítottam erre, vhogy már úgy vagyok ezzel,hogy ha látják:nem vok könnyű préda,feladják....szóval meglepett hogy meg szeretne ismerni úgy igazán mint embert és főleg,mint NŐT.Tetszem neki nagyon,ezt éreztem végig,elég volt,ahogy rámnézett,szóval megvolt az a bizonyos vibrálás.

Viszont tegnap megint koppantam egyet.....bszélgetünk itt neten erre előadja,hogy nei sokat jelent az érintés az első csók,a csaj hogy viszonyul hozzá,tudja e élvezni az érintését meg az egészet,meg hogy ő is .....szóval sokat jelent hogy csókol vissza az a lány,mennyire élvezi a dolgokat,főleg az ölelését és az ÉRINTÉSÉT,mert ha ez nincs meg,nincs folytatás.Hát jó,jó van igaza,az első csókonsok múlik,de mikor már előadja hogy szeretne engem megmasszirozni,hogy élvezzem és érezzem hogy ő nem olyan önző mint a többi,akkor már megint az ijedtség vesz elő.megirtam neki/azóta nem taliztunk,mert nincs most rá idóm,pár napig,ezt mondtam is neki/,hogy nem vok se jónak elrontója,se prűd,és én is úgy látom,hogy az első csókon sok múlik meg van igaza dolgokban,de idegen nekem és én nem fogok egy idegen pasi előtt levetkőzni és masszázs se kell,ha akarnám elmennék és megmassziroztatnám magam.ennyi....aztán döntse el tud-e várni és lesze-e türelmes,mert rám várni kell kicsikét,mint ahogy azt eddig soha senki nem tette meg,ha erre nem képes,kereshet mást nyugodtan,harag nincs,de döntsön.

Az igaz,hogy végzett valami szexuálpszihologiával kapcsolatostanfolyamot,ott sok mindent tanult meg tapasztalt is,de nem érdekel,nem vágyok újabb kalandra,abból elég.

Na most mit gondoljak,mit akar tőlem ez a pasi?

nem tudok elmenni rajtuk már sehogy lassan....:(

2014. jan. 7. 18:22
Jó lett volna abban a korban élni ugye? Szemtől szemben lehetett csak ismerkedni, a csalódás is hamarabb jött, ha jött, és kevesebb kárt okozva, kevesebb felesleges energiákat hagyott maga után.
2014. jan. 7. 14:22

Miért?

Nem egy "faluban" élünk, mint anno.

Akkor a fonóban fogták meg a lányok fenekét a fiúk, most meg máshogy van.

626. syria (válaszként erre: 625. - C114183a1c)
2014. jan. 6. 16:51

Má' megin' igazam van? :D


Nehezet kérdezel. Az a társkereső a legjobb, ahol megtalálod az igazit. :)


Egyszer már adtam tippet, milyen dumával kellene "nyomulni". Most előjött a múlt homályából még egy variáció. :)

625. c114183a1c (válaszként erre: 624. - Syria)
2014. jan. 5. 12:57

Igazad van! :) Majd bepótoljuk...


Na, de a témáról is beszéljünk! Melyik társkereső a legjobb? Melyikre lesz érdemes regisztrálni februárban? :D (Ti tudjátok, mi közben ezt írom, miért röhögök fel hangosan? :D)

624. syria (válaszként erre: 623. - C114183a1c)
2014. jan. 5. 12:51
Nem baj, majd jövő héten pótoljátok. Vagy ha nem, akkor azt követő hétvégén. :)
623. c114183a1c (válaszként erre: 621. - Syria)
2014. jan. 4. 13:28

Köszönöm Syria! :) Már a Faterom is közölte Anyukámmal, hogy cudarul nézek ki és valóban... A mostani fényképemet nem raknám ki. :D Beesett szemek, arc, kb. mint ha alultáplált lennék.


Sajnálom a bulit, mert rendkívül élvezem és volt egy olyan hosszabb időszakom, amikor ez kiesett. Szeretem nagyon Őket, igaz Barátok, és mivel hétköznap mindenki sokat dolgozik ez az egy nap, amikor össze tudunk jönni és akkor sem minden héten, bár próbálunk.

622. Miss Angel (válaszként erre: 620. - C114183a1c)
2014. jan. 4. 13:24
:)
621. syria (válaszként erre: 617. - C114183a1c)
2014. jan. 4. 13:06

Jobbulást; igazán rendes haverjaid vannak, hogy így figyelnek rád.

A bulit ne sajnáld, az egészségnél nincs fontosabb.

620. c114183a1c (válaszként erre: 619. - Miss Angel)
2014. jan. 4. 11:32
A "jó"-t nem ígérem! :D
619. Miss Angel (válaszként erre: 618. - Miss Angel)
2014. jan. 4. 11:05

*jól légy


bocsi:)

618. Miss Angel (válaszként erre: 617. - C114183a1c)
2014. jan. 4. 11:05

annyi baj legyen,a lényeg hogy jó légy!

na meg....most vannak fontosabb dolgok amikhez kell az energiád,neked is és a gyerkőcnek is :)

617. c114183a1c (válaszként erre: 616. - Miss Angel)
2014. jan. 4. 10:35
Köszi szépen. Tegnap 2 haverom eljött a mai bulival kapcsolatban beszélni. Megláttak és mivel mi nem finomkodunk egymással megjegyezték, hogy milyen carul nézek ki és addig nem mennek el, amíg el nem visznek a dokihoz. Antibiotikumot kaptam, most már tuti jól leszek. A mai buliról viszont lemaradok. :(
616. Miss Angel (válaszként erre: 615. - C114183a1c)
2014. jan. 4. 09:37
gyógyulást kívánok minél előbb!!!!!
615. c114183a1c (válaszként erre: 612. - Syria)
2014. jan. 3. 16:25

Értem. :)


1 hónapig tuti nem megyek sehová. :) Vegyék fel a Fiamat a hőn áhított gimibe, legyek túl a könyvvizsgálói ellenőrzésen, ha egyáltalán elkezdik januárban, mert tuti mi leszünk az elsők...

Majd utána kitalálom, mi legyen. :) Nem rohanok sehová! :)


De most legelőször is gyógyuljak meg, mert ritka carul vagyok. :( Azt hiszem eljött az ideje a dokinál a kb. 3 évente történő látogatásomnak.

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook