Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Segítsetek Helga lányom hisztijét megszüntetnem!Én már mindent bevetettem!Mit csinálok rosszul? fórum

Segítsetek Helga lányom hisztijét megszüntetnem!Én már mindent bevetettem!Mit csinálok rosszul? (tudásbázis kérdés)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
3. f9a0a36712 (válaszként erre: 2. - Pingumaci)
2008. szept. 12. 19:14
Az enyém is tud pörögni, mint a búgócsiga, egy hét alatt sikerült megtanulnia a bölcsiben a műsírást is. Mi egyszerűen ráhagyjuk, ha nem épp mások előtt vagyonk, mert a "Darab addig érdekes, amíg van közönsége". Ha elindul a hiszti, először megpróbáljuk elterelni más játékra a figyelmét, aztán erősebben rászólunk, aztán egyszerűen nem veszünk róla tudomást. Ha totál gáz, amit művel, beállítjuk a sarokba kb. 10 percre. Nálunk valamiért nem hatásos a szép szó, szimplán Don Corleone őkelme.:-)
2008. szept. 12. 19:08

Sziasztok!A helyzet nem olyan egyszerű ám..

Lányom elég akaratos,és kitartó.Nincs elkényeztetve,mielőtt valaki ezzel vádolna engem.Az hozzátartozik az igazsághoz,hogy lányom betegen született: Csecsemőkori bénulása van és epilepsziás is!Gyógyszert is szed rá,talán ezért ilyen nehéz fegyelmeznem?Segítsetek.Mindenre szívesen válaszolok,a cél érdekében.Köszönöm.

2008. szept. 12. 19:04
Segítsetek Helga lányom hisztijét megszüntetnem!Én már mindent bevetettem!Mit csinálok rosszul?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook