Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » PG53 ovulációs tesztről tapasztalatokat várok! fórum

PG53 ovulációs tesztről tapasztalatokat várok! (tudásbázis kérdés)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
542. ziziman (válaszként erre: 534. - Szeliko)
2010. júl. 12. 19:02
Elvileg holnap "fog" megjönni, néztem vasárnap a mikit, akkor páfrányos volt, ma többször volt értelmezhetetlen (se nem páfrányos, se nem krumplis, mintha semmi nem lett volna rajta) meg egyszer láttam a páfrányokat is, de egyre kevésbé bízom. :(
541. kinni
2010. júl. 12. 15:00

Köszi a válaszokat!

Eddig esténként hüvelyből néztem, de holnaptól reggelente nyálból is fogom, aztán meglátjuk melyik mutatja a tutit.

Mindenkinek mielőbbi babásodást, pe80 gratula a csöppséghez!

540. pe80
2010. júl. 12. 14:36

Sziasztok!

Sztem nagyon egyértelemű a krumplik és a páfrányok közt a különbség. Nekem csak nyállal működött. Hüvelyváladékkal mindig krumpli volt, nyállal meg páfrány, abban a 3 napban, amit használtam. Arra nem volt módom, h kitapasztaljam, h peteérést jelez-e(eredeti cél persze ez volt a mikroszkóppal:) ), mert valahogy furán éreztem magam és olvastam, h akár babát is kimutathatja... Csináltam egy terhességi tesztet, ami + lett, szóval mint kiderült, jóstesztként működik.:) (Azért nem tudtam, hogy mire számítsak, terhesség vagy peteérés, mert nem volt még ciklusom a kisfiam szoptatása miatt.)

Drukkolok mindenkinek a páfrányosodáshoz, aztán meg persze zebrásodáshoz!;)

539. ziziman (válaszként erre: 538. - Kinni)
2010. júl. 12. 14:04
Szia Kinni! Látni fogod a páfrányokat, mert teljesen máshogy fog kinézni mint a krumplik. Bár szerintem a rajztól is eltér, nekem általában vékony szárakon rengeteg tövisszerű... :) Vigyázz arra h sok nyálat rakj fel, teljesen megszáradjon és erős fénynél megfelelően nyomd össze. Érdemes a lámpától távolodni fokozatosan és látod majd hol élesebb a kép. Eleinte krumplik között lesznek szerintem a páfrányok aztán egyre több páfrányod lesz, mígnem teljesen páfrányos lesz az egész. Na akkor érdemes akciózni! :) Egy kalappal
538. kinni
2010. júl. 12. 12:29

Sziasztok!


Ez az első hónapom, hogy használom a mikroszkópot.

Ma vagyok a 11. napon, eddig csak krumplikat láttam, de a hétre már nagyon várom a páfrányokat.

Segítsetek, hogy fog ez kinézni?

Már peteérés előtti napokban is páfrányosnak kellene lennie, vagy a krumplik közt van néhány páfrányka vegyesen? Jelzi egyáltalán előre a pét vagy csak azon a napon lesz páfrányos?

Köszi a segítséget!

537. ziziman
2010. júl. 11. 08:33
3 napja nem tudom nézn a mikrószkópot mert párom anyukájánál vagyunk, itt pedig nem jók a fények. Energiatakarékos izzók vannak mindenhol, és ezek semmire sem elegek. Otthon az asztali lámpánknak olyan erős a fénye, h kisüti az ember szemét.. :) Így nem tudom, h vajon páfrányos lehetek-e még. Ugye írtam hogy a hasam mennyire szúrt, azóta (kb 3 napja) meg meg akar jönni érzésem van folyamatosan, de addig még van 2 napom.... Hányingernek nem nevezhető, de émelygésszerű érzésem is van, és fehér folyásom. Nem olyan sok, de nem szokott lenni az utóbbi időben. Ettől függetlenül simán lehet, hogy felfáztam és azt érzem... (de azért sajna egyre jobban kezdem beleélni magam a reménybe)...
536. maszatt
2010. júl. 8. 15:57

Sziasztok!

Én is vettem mikit, 1 hét alatt kettőt is, mert az elsőt sikeresen összetörtem.Most a 11. napon vagyok(25 napos a ciklusom)a miki eddig minden nap krumplis volt , az LH tesztet 4 napja használom az is negatív még...Remélem "sikerrel" járok, bízom benne, hogy a miómám nem akadály!

Üdv.

maszatt

535. ziziman
2010. júl. 8. 11:26
Kedves Szeliko! Köszönöm, mindenképpen beszámolok természetesen.... egyelőre ettől függetlenül nem adok nagyon a páfrányosságra, meg a szúró fájdalomra, nehogy nagyot csalódjak, de így több mint egy évnyi próbálkozás után remélem lassan én is olyan örömteli eseményről számolhatok majd be, mint a pozitív HCG tesztelés... A ti tesztelésetek és örömteli híreiteket nagyon jó érzéssel olvastam végig, és szívesen átélném már én is azt a pillanatot! 24. hét... már túl vagy a felén! :) Nektek már nagyon szép kis karácsonyotok lesz!
534. szeliko (válaszként erre: 533. - Ziziman)
2010. júl. 8. 10:34

szia!

én is azok közé tartozom akiknek végig páfrányos maradt a mikije, most már a 24. hetet tapossuk kicsi fiammal. :-))

Remélem beszámolsz majd, hogy mi lett ennek a ciklusodnak a végeredménye, bevált-e Neked is jóstesztnek...szurkolok!

533. ziziman
2010. júl. 8. 08:47
Sziasztok! Végig olvastam a topikot az elejétől, olyan jó volt a sikerekről is olvasni, főleg amikor végigizgulhatta az ember a teszteléseket és a végén jó hírt hallottunk. Ezek mindig bizakodással töltenek el. Mi párommal tavaly március óta próbálkozunk - sikertelenül. Voltam 1-2 hónapja dokinál is, elkezdtem a kivizsgálást, én túl vagyok a vérvételeken és az UH-n, párom eredményeit várjuk. Na de a lényeg, hogy vettünk 3 hónapja mikrószkópot mi is. Sajnos az első két hónap rögtön ki is maradt, mert párom pont peteéréskor volt távol - bár az itt olvasottak alapján már nem vagyok benne biztos, h mikor van peteérésem. (UH-n 12. napon voltam és ott 15mm-es domináns tüszőt láttak, akkor lehet félidőben...). A lényeg, hogy a 3. hónapban meg a spermavizsgálat előtti 5 napos kötelező szexmentes napok szabtak gátat a peteéréses együttlétnek. 29-én voltam a 14. napon, ez keddre esett, 27-én voltunk együtt párommal, együttlét után kíáncsiságból teszteltem a mikit és páfrányos volt.... Most a ciklusom 23. napján vagyok, a miki 2 nappal ezelőtt baromira páfrányoa volt (hatalmasak voltak), most ma reggel is megnéztem, páfrányosnak látom,.. és szúr az alhasam... Persze én is bizakodom, de nagyon félve csak, mert mindig nagyon csalódott vagyok, amikor késik egy 4 napot, aztán megjön. Amúgy meg általában 28 naposak a ciklusaim és 90 %-ban pontos. Bocsi, ha kicsit zagyvára sikeredtem.. :) Gratulálok a kismamáknak és örülök,h még visszajárnak írni! A jó híreket is fontos, h lássuk, h reményt adjanak!
2010. jún. 2. 22:37
5 sikertelen hónap után vettem meg a mikit és a következő hónapban már babás is lettem. Onnan is tudtam, hogy babás vagyok, mert a nem várt előtt végig páfrányos volt, mikor még a teszt negatívot mutatott. Így hát én jelentem nekem jóstesztként is használható, vagyis nálam működött
2010. jún. 2. 08:46
Eddig is szkeptikus voltam vele szemben, de most bebizonyosodott, hogy mennyit is ér!!!
2010. jún. 2. 08:45

Hát lányok.....vélemény a mikiről!

Egy nagy kaki, hiszen pl nekem most semmit nem mutat, pedig van tüszőérésem, sőt a napokban meg is reped!

Erről ennyit!!!

2010. máj. 25. 19:28

sziasztok!


Az lenne a kérdésem, hogy szedek fogamzásgátlót, de lehetek e terhes, ha 2hete megjött,de azelőtt hánytam, hasmenésem volt,és mikor elmúlott, 1hete, akkor szexeltünk.

(az aktus gumival történt , de előtte max. kevés előnedv juthatott be amit az ujjával vihetett fel vagy a gumival, vagy mikor 2. -szor szexeltünk, akkor maradhatott még esetleg rajt).


az aktus utáni 3nap fogyasztó szűztea kapszulát vettem be, ami elvileg gátolja a fogamzásgátló felszívódását(bár hasmenésem nem volt). AZ aktus után 7nappal teszteltem reggel, negatív lett. Most, az aktus után kb. 9 nappal, pecsételő vérzésem volt(2pötty kb), és olyan érzés mintha megakarna jönni. Szerintetek lehet baj?köszi a válaszokat!

528. pidiko
2010. máj. 6. 17:43
köszönöm a válaszokat
527. K_jutka_77 (válaszként erre: 525. - Dj.cica)
2010. máj. 6. 17:40
Ja és a neten olcsóbb megvenni, mint a patikákban. Legalábbis és 4-500 ft különbséget találtam.
526. K_jutka_77 (válaszként erre: 520. - Pidiko)
2010. máj. 6. 17:38

szia! Én kb 2 hónapja rendeltem egy mikroszkópot, meg teszteket. A miki 1990 Ft volt, sztem mindenképp megérte, nekem teljesen bevált. Az első napokban nyállal végeztem a tesztet, azóta méhnyakváladékkal a leírás szerint. Érdemes ezt is kipróbálni. Itt megtalálod: gebauerpharma.hu

Vegyes véleményeket olvastam róla, de végül kipróbáltam, hogy meggyőződjek én is róla. Pusza

525. dj.cica (válaszként erre: 522. - Pidiko)
2010. máj. 6. 17:27
valahol meg is lehet rendelni,patikája válogatja.
524. dj.cica (válaszként erre: 523. - Freny)
2010. máj. 6. 17:26
gratulálok,nekem is egy hónap használat után bevált.
523. Freny
2010. máj. 5. 17:56

Sziasztok!

Két hónapig használtam a mikit, jelentem, április 28.-án pozitívat teszteltem :) Nekem nagyon bevált, csak ajánlani tudom.

522. pidiko (válaszként erre: 521. - Szandianya)
2010. máj. 5. 15:02
nagyon szépen köszönöm a segítséget.Majd akkor még másik helyen is szétnézek a patikákban hátha másik városban találok.
521. szandianya (válaszként erre: 520. - Pidiko)
2010. máj. 5. 14:28

Szia pidiko!


Hát igen , elég vegyes tapasztalatok vannak a mikivel kapcsolatban, de tényleg a legtöbben azt mondják, jó, csak rá kell jönni a működésére! Nekem is van ismim, aki ennek a segítségével esett teherbe!

Hol tudsz ilyet venni??

Hát én pl patikában vettem, nem tartottak ilyet, de mivel mondtam, hogy én szeretném így megrendelték, és pár nap múlva mehettem érte!

Asszem 2800 Ft. volt vagy hogy??

Remélem neked is beválik, és jó célt szolgál majd!! :-)

520. pidiko
2010. máj. 5. 10:59
sziasztok!látom egész sokan azt mondják hogy jó ez a mikroszkóp. Én is szeretném kipróbálni ugyanis nem tudom eldönteni hogy van-e pé-m vagy sem meg a mensim sem normális fogamzásgátló abbahagyása után. És egyenlőre nem tudom bevállalni az orvos által ellenőrzött pé nézést mert még tart a suli nem tudok eljárni majd csak utána. Szóval mivel szeretném kipróbálni ezt a mikroszkópot ezért meg szeretném kérdezni hogy hol lehet kapni?Én még nem találtam a patikában pl. azt mondták ilyet ők nem tartanak. segítségeteket előre is köszönöm.
519. szandianya (válaszként erre: 518. - Kicsilányka1984)
2010. ápr. 14. 19:29

Hát szegényének nemigen van ideje beágyazódni!

de gondolom itt is vannak kivételek, mint az élet minden területén!!!

Szóval vannak csodák is, csak hinni kell bennük!

:-)

518. kicsilányka1984 (válaszként erre: 517. - Szandianya)
2010. ápr. 14. 13:37

szia

ez rosszat jelent amit írtál .ilyenkor elmehet a baba?

517. szandianya (válaszként erre: 516. - Mankusz)
2010. ápr. 14. 11:34

Szia!


Hát van az úgy, hogy valakinek a mensi előtt pár nappal van pé-je, és hát szerintem az nem is a legjobb, hiszen a babának akkor nem igazán van ideje beágyazódni. (a beágyazódás 8-10 nap körül van)

516. mankusz
2010. ápr. 13. 22:42

sziasztok:)

valaki sos:)

ma volt a teszt szerint peteérésem.reggel.estére már nem mutatta:(

ja és 5 nap múlva várom,hogy megjöjjön.és reggel felkelés után csináltam a tesztet nyálból.ez igy normális??

köszike

2010. ápr. 7. 21:43

Sziasztok!


Tudna nekem segíteni valaki páfrány ügyben?

A 16.napon páfrány volt, a 17.-18. napon amorf, a 19. és most a 20.napon pedig megint páfrány. Van ennek értelme? Előző hónapban az ultrahang szerint a 16.napon volt a peteérésem. Már a 4. doboz clostylon vagyok túl, így bízom benne, hogy van, mert azt már olvastam, hogy akkor is vannak folyamatosan páfrányok, ha nincs peteérés.

Előre is köszönöm a válaszokat!

514. Freny (válaszként erre: 513. - Dj.cica)
2010. ápr. 1. 18:54

Köszi :)

Bízom benne, hogy így lesz, majd megírom.

513. dj.cica (válaszként erre: 512. - Freny)
2010. ápr. 1. 18:00

:(

legközelebb remélem nem jön meg és pozi teszted lesz.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook