Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Létezik, hogy a PG53 ovulációs mikroszkóp nyákkal végzett vizsgálattal negatív, viszont a nyállal végzett vizsgálat pozitív eredményt ad? fórum

Létezik, hogy a PG53 ovulációs mikroszkóp nyákkal végzett vizsgálattal negatív, viszont a nyállal végzett vizsgálat pozitív eredményt ad? (tudásbázis kérdés)


2011. júl. 5. 12:13

Új kérdés merült fel.


Mitől lehet az, hogy a páfrányokat láttam kb. 6 napig, aztán kb. 5 napra eltűntek, viszont most megint előjöttek. Most vagyok a ciklus 27. napján és a 24. nap óta ott vannak....

A ciklusaim átlagosan 30-31 naposak.

14. kitrákotty (válaszként erre: 13. - Gumi-nyuszi)
2011. jún. 27. 14:42

priviben írok. :-)

két gyerekem van :-)

13. gumi-nyuszi (válaszként erre: 12. - Kitrákotty)
2011. jún. 27. 14:37

Igen, ez nekem is megfordult a fejemben... :) Csak előtte magamat is szerettem volna megnyugtatni...


Neked már van gyermeked? Ha igen, megkérdezhetem, hogy mennyi ideig próbálkoztatok, vagy volt-e valamiféle módszer a siker érdekében? :)

12. kitrákotty (válaszként erre: 11. - Gumi-nyuszi)
2011. jún. 27. 14:33

Ó, értem.


amúgy nekem anno 2 évet mondtak erre.....


de a doki úgysem tudja mióta próbálkozol, :-P úgyhogy nyugodtan adj hozzá pár hónapot, és kezdődhet a kivizsgálássorozat, stb.

:-)

11. gumi-nyuszi (válaszként erre: 10. - Kitrákotty)
2011. jún. 27. 14:31
Azért, mert a doki azt mondta, hogy egy év sikertelen próbálkozás után kezdjek el aggódni, illetve csakis az 1 év leteltével fog akármelyik orvos foglalkozni a problémával... (már, ha van).
10. kitrákotty (válaszként erre: 9. - Gumi-nyuszi)
2011. jún. 27. 14:28

ezt értem, de a pg53 nem fogja neked bebizonyítani, legfeljebb a dokid, ha megnéz uh-val.


miért kell várni 1 évet?

9. gumi-nyuszi (válaszként erre: 6. - Kitrákotty)
2011. jún. 27. 14:22
Decemberben a dokim a petefészkemre azt mondta, hogy policisztás, ennek ellenére nem látta akadályát a teherbeesésnek, így nem utalgatott sehová, nem is írt fel semmit. Most ez a második próbálkozós hónap, és ha bebizonyosodik, hogy nincs peteérés, akkor nem várnám meg az 1 évet és egyből mennék az orvoshoz...
8. gumi-nyuszi (válaszként erre: 5. - Kozmami)
2011. jún. 27. 14:20

:)


Drukkolok!!!

Jó lenne, ha én is reménykedhetnék már valamiben...

7. kozmami (válaszként erre: 4. - Gumi-nyuszi)
2011. jún. 27. 14:19

Hát nem tudom, nekem egyetlen egyszer mutaott 2 szál páfrányt, de mikor megismételtem 10 perc múlva,a kkor már azt sem.

A lepisilős ovu tesztnek jobban hinnék.

6. kitrákotty (válaszként erre: 4. - Gumi-nyuszi)
2011. jún. 27. 14:19

Ha biztosra akarod tudni, hogy van-e peteérésed, inkább keresd fel a dokidat, ő tutira megmondja vizsgálatok után.

Ez a pg53 meg mond valamit, de sosem tudhatod, hogy igaza van-e (sajnos).

2011. jún. 27. 14:18

Nekem egész hónapban nem mutatott semmit!

Nyálból még amőbákat sem, nyákból meg csak azt!

Ehhez képest egy hete késik....de én örülök! :)

2011. jún. 27. 14:17

Elsősorban azt szeretném megtudni, hogy van-e egyáltalán peteérésem. A nyállal végzett vizsgálat akkor lett teljesen páfrányos, amikor délután csináltam, 2 órát várva evés/ivás/dohányzás után. Reggel maximum vegyes képet mutatott...

Jó lenne tudni, hogy hihetek-e a nyál-ellenőrzés eredményének...

3. kitrákotty (válaszként erre: 1. - Gumi-nyuszi)
2011. jún. 27. 14:16

simán lehet, a pg53 nem egy megbízható eszköz.


Akkor érdemes használni, ha babát szeretne valaki, (és még akkor sem biztos hogy a valódi helyzetet mutatja) ellenkező esetben nem biztonságos.

2. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - Gumi-nyuszi)
2011. jún. 27. 14:11

Létezik, mert ez a mikroszkópozás lutri.

Valakinek végigkamuzza az egészet és landol a szekrényben.

2011. jún. 27. 14:10
Létezik, hogy a PG53 ovulációs mikroszkóp nyákkal végzett vizsgálattal negatív, viszont a nyállal végzett vizsgálat pozitív eredményt ad?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook