Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » PG53 ovulációs tesztről tapasztalatokat várok! fórum

PG53 ovulációs tesztről tapasztalatokat várok! (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
392. Semani
2010. febr. 23. 17:58

Sziasztok!

Nem tudom emlékeztek-e még rám...én kérdeztem a múltkor, hogy volt-e valakinek rajtam kívül csillagocskák a pg-n.

Eddig nem volt peteérésem, se menszim, se semmim. A clostylt szedtem már egy párszor, hogy legyen pé. Amellett is csak 6-7-és 8 mm-es tüszőm volt.

Pénteken kellett mennem uh-ra, menszi 2. napján, és akkor derült ki, hogy menszi alatt van peteérésem clostyl nélkül 18 mm tüsző. Hétfőre meg is repedt, uh-on nézték. Szóval voltunk is együtt vasárnap is, meg hétfőn is. CSak az a bökkenő, hogy 5 mm a méhnyálkahártyám. Akkor ha meg is foganna a baba, nem tudna megtapadni benne?? mert annyit tudok, hogy 8 mm kell hozzá.

2010. febr. 23. 17:37

Azon gondolkodtam, hogy mi van, ha tényleg kimutatja azt is...azaz ha tényleg téves információt ad a mikroszkóp akkor ha a szervezetben gyulladás van??

Akkor legalább biztos lehetnék benne, hogy nem én vagyok a béna, hanem....szóval egy jó ideje rossz a fogam...és lehet emiatt vagyok mindíg páfrányos.....vagy csak mentséget keresek a mikinek ???

390. sziko
2010. febr. 23. 10:42
Akkor elég gyorsak voltak...
389. szandianya (válaszként erre: 386. - Sziko)
2010. febr. 23. 09:45

szia!

Mindenféleképpen nézem a mikit is, és még az is lehet, hogy feljegyzem, hogy mit látok benne nap, mint nap.

És mellette használom az Lh tesztet. Képzeld, tegnap délután megrendeltem, és ma reggel meg is érkezett. (pedig azt írták a neten, hogy 3-4 nap!)

388. sziko (válaszként erre: 381. - 0bb3b7d1fd)
2010. febr. 23. 09:26
Köszönjük a tájékoztatást. Igy már tudom, hogy mit lássak a mikiben. Sokat segítettél. Köszi.
387. sziko
2010. febr. 22. 22:33
Megyek alukálni, majd holnap dumcsizunk. Jó éjt!
386. sziko
2010. febr. 22. 22:33

De kérlek akárhogy tesztelsz azért a mikit is nézd! Hátha teljesen páfrányos minden a termékeny időben...

Képzeld. 3. napja szedem a gyogyit a hólyaghurutra, tegnap már nem is pisiltem solkat. Ma meg??? Kezdődik a sok-sok pisi. Hát remélem nem a gyógyszer hatásával van gond...

385. sziko
2010. febr. 22. 22:30

Jaj, Szandianya!

Én már csak nevetek...:)))) Nem tudom mit higgyek, már nem is emlékszem rá, hogy volt-e teljesen páfrányos...

Na mindegy a következő hónapban erre is odafigyelünk. Jó??? Te se add fel, / én most már szeretném ha megjönne és próbálkozhatnánk újra... De titkon azért reménykedem./

384. szandianya (válaszként erre: 374. - Sziko)
2010. febr. 22. 19:53

Na hali!


Megkuksiztam.......és hát sok-sok pötty buborék között ott vannak a páfrányok. Kb ugyanolyan arányban. Ezek nem óriási páfrányok, hanem kicsikék, de egyértelműen láthatóak.

Na hát akkor most mit mondjak ??? Nem nem kellene látnom momentán semmit sem ??

383. 0bb3b7d1fd (válaszként erre: 382. - Szandianya)
2010. febr. 22. 17:18

Figyi, amikor az elő gyerekem szerettük volna összehozni, én szentül hittem, hogy CSAK a 14. napon lehet pé..na most ő a 33. napon fogant, középső a 28-on, és csak a 3. a 14-en, de csak mert homeopátiával előrébb hoztam a peteérést.

Szóval nálam rutintalanabb nem lehetsz!:-)

amúgy én is szenvedtem pár hónapig a pg-vel, még bőgtem is, hogy nekem semmi sem sikerül..pedig vlószínüleg csak nem megfelelő időben nyaltam meg.

Úgyhogy ne add fel!

382. szandianya (válaszként erre: 381. - 0bb3b7d1fd)
2010. febr. 22. 17:15

Szia4


köszike szépen a tájékoztatást, és természetesen egyáltalán nem baj, hogy hosszúra nyúlt a gondolatod...segít tisztán látni.....amúgy a Pg-vel kapcsolatban csak annyit, hogy én még kezdő vagyok benn, úgyhogy lehet én vagyok még rutintalan vele.

2010. febr. 22. 17:07

Sziasztok!


3 terhességből 2-nél mikroszkópoztam, és nekem bejött. Terméketlen időszakban kis golyócskákat láttam, aztán sokszor olyant, hogy a tárgylemez kb. negyede páfrányos volt, de ez még nem jelentett pé-t.

Viszont amikor az összes term. tünet együtt volt, akkor valami brutális a tárgylemez..az egész páfrényos, és ne kis páfrányokat képzeljetek el, hanem hogy az egész képernyő keresztbe-kasul csíkos. akkor vagy tuti termékeny, nekem 10 napra rá jeleztek is a hcg-tesztek.

A teszt előbb jelez, mint a doki konkrétan látna valamit. a hatodik héten (5 betöltött hét+ napok) petezsák már látható, jó géppel még az is, hogy van-e benne lakó. 5+5 nél a középső gyerekemnél "pulzáló embriócsomót" láttak, kvázi már a szívhang is látható volt. de a legtutibb, ha a betöltött 6. héten mész, akkor azért már van szívhang.

Drukkolok!

Az lh-khoz egy tipp, aztán eldugultam..:-)

ne reggeli pisiből csináld, mert a nap folyamán termelődik. délelőtt és délután márts, mert lehet, hogy de. még nega, du. meg már pozitív. Akciózni meg az utolsó pozitív és az első nega lh-s napon ajánlott a siker érdekében.

Bocs, hogy ilyen hosszúra nyúlt..:-)

380. szandianya (válaszként erre: 376. - Sziko)
2010. febr. 22. 16:00
Hát abban van valami, hogy csak akkor látja a doki...úgyhogy még ne add fel....lehet korán mentél...Amúgy ha terhes lennél, akkor szerinted hol jársz???
379. szandianya (válaszként erre: 374. - Sziko)
2010. febr. 22. 15:59
Én nem tudom nekem miért voltak láthatóak páfrányok...én bevallom kissé csalódtam a szerkentyűben.....úgyhogy már rendeltem is ma Lh tesztet...3-4 nap és érkezik.
378. szandianya (válaszként erre: 374. - Sziko)
2010. febr. 22. 15:58

Szega!

Feladni nem szabad, az butaság lenne.....én ezt nem mondtam...reménykedni kell.

Na és most olvasom, hogy nyalogassam meg..:-))

ok, de éppen most ittam jó édes cappyt, úgyhogy akkor 2 óra múlva jelentkezem az eredménnyel.

377. szeliko (válaszként erre: 376. - Sziko)
2010. febr. 22. 15:17
hát ezt mondtam én is, hogy valakinek csak két hét után lesz pozitív a tesztje is. Jól emlékszem, hogy holnap lesz egy hete, hogy nem jött meg, ugye?
376. sziko
2010. febr. 22. 13:40

Átmentem egy másik fórumra, ahol olyanokat olvastam hogy csak az 5. héttől lát valamit az orvos...

És soknak az elmaradt menszi után 8-10 napra volt csik...

Na, most mit higgyek???

375. sziko
2010. febr. 22. 12:05

Meg ha megnézed a tájékoztatót azt irja hogy a megnövekedett ösztrogén szintet mutatja. Tehát, amikor gyulladásban van a szervezet termelődik ösztrogén??? Nem értem.:((((

Segítsen már valaki hozzáértő!!! Légyszi!!!

374. sziko (válaszként erre: 371. - Szandianya)
2010. febr. 22. 12:02
Most ugy elgondolodtam azon amit irtam... Tehát akkor a Te szervezetedben is valami gyulladás volt hogy mindig páfrányos??? És most menszi alatt milyen a látott kép??? Kuksi meg légyszi!
373. sziko (válaszként erre: 370. - Szeliko)
2010. febr. 22. 12:00

Én már feladtam. Miért szerinted? Lehet még valami esély? Nem hiszem...

Azon imádkozom, hogy minél előbb jöjjön meg.

De mint ahogy irtam a hét vége felé tesztelek még egyet. Hogy konkrétat tudjak...

372. sziko (válaszként erre: 371. - Szandianya)
2010. febr. 22. 11:56

Én is gondoltam erre. Sőt pár héttel ezelőtt irtam hogy a gyógyszerész ezt mondta. OK.De jöjjön már meg, hogy tudjunk valamit krezdeni... Ez olyan borzalmas ez a tétlenség!!! És még mindig nem érzek semmit hogy meg akarna jönni!!!

Most már azon szenvedek, hogy nehogy ne jöjjön meg valami hormonális betegség miatt... Remélem nincs ilyen és előbb-utóbb megjön.

371. szandianya (válaszként erre: 368. - Sziko)
2010. febr. 22. 09:29

Szia4


Azon gondolkodtam, hogy a hólyaghurut az ugyebár gyulladásos állapot!

Nos valahol olvastam, hogy a Pg kimutatja azt is ha valamilyen gyulladás van a szervezetedben....éppen ezért mondják, hogy nem igazán megbízható fogamzásgátláshoz...hiszen sok minden befolyásolja!!!

370. szeliko (válaszként erre: 369. - Sziko)
2010. febr. 22. 08:53

szia!

Mi jól vagyunk köszi.

hát én nem értem az eseted....viszont ha az előzőnél is ilyen sokára mutatta ki a teszt.....és nem is jött meg.....na majd meglátjuk. Gondolom izgulsz, nem? vagy feladtad már a reményt?

369. sziko
2010. febr. 21. 23:12

De apszolut nem is érzek semmit hogy meg akarna jönni... Semmi rossz közérzet, vagy hasgörcs. Semmi. Na jó, megyek aludni. Jó éjt Mindenkinek.

Szeliko! Ti jól vagytok???

368. sziko (válaszként erre: 366. - Szeliko)
2010. febr. 21. 23:10

De ha akkor is negativ akkor jön a nagy kérdés Mikor jön meg???? Most is megnéztem, volt páfrányos rész... Vagy már egyre kevésbé bizom ebben a kütyüben.

Egyébként a hasfájásom és a sok pisilés már elmúlt. Hólyaghurutom volt. kaptam rá gyógyszert.

367. sziko (válaszként erre: 366. - Szeliko)
2010. febr. 21. 23:03

Őszintén, most már én sem értek semmit...

Nem csináltam még új tesztet. A lányommal való terhességem papirjait átnéztem. A terhességi teszt az 5. héten mutatta ki. A doki meg csak 5.hét és 4 nap után látott egy 0.65 cm-es petezsákot...Tehát: A pé-m febr.1-én volt a menszi után 9 nappal. ha akkor voltunk sikeresek akkor mit akarok én ezzel a 3 héttel? A doki akinél voltam azt mondta, hogy nem lát semmit. Anya erre mondta, hogy ilyenkor még nem is láthat semmit. Úgy gondoltam, hogy még csinálok tesztet, de csak úgy hét vége felé.Feltéve, ha nem jön meg.

366. szeliko
2010. febr. 21. 17:46

sziasztok!

Sziko Neked még mindig negatív a teszted?? Vagy azóta nem csináltál?

Nekem is vegyesen volt páfrányos...illetve még most is az.

Hát nem értem....


Szandianya :-(((

365. szandianya (válaszként erre: 364. - Sziko)
2010. febr. 21. 15:21
Hát most fogok használni Lh tesztet, meg elvileg a 12.napon megyek uh-ra...persze ha nem megy a doki épp szabira....hétfőn hívom!!
364. sziko (válaszként erre: 362. - Szandianya)
2010. febr. 21. 12:42

Szandianya! Őszintén sajnálom...

De Te már jobb helyzetben vagy mint én. Mert Ti újból próbálkozhattok...

De én... Hogy mikor jön meg vagy miért nem? Nem tudom. Jövő hét végéig ha nem jön meg, elmegyek egy másik dokihoz.

Figyelj!!!

Most hogy Neked is kb. a negyede páfrányos, honnét fogod megtudni hogy mikor van pé-d???

363. d0759ec0b9 (válaszként erre: 362. - Szandianya)
2010. febr. 21. 10:05
Nagyon sajnálom... :(((
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook