Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Érdemes ovulációs tesztet használni? fórum

Érdemes ovulációs tesztet használni? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6
153. Alizee
2013. okt. 18. 14:02
Ez az ovulációs teszt (DM-es) ér valamit? nekem folyamatosan két csik jelenik meg akármikor csinálom. Ciklus elején, közepén, végén.. A második csik egy picit halványabb, de állandóan ez az eredmény..
2011. jan. 22. 09:37
Sziasztok ! Szeretném a segítségeteket kérni. Ma vettem Gabriel ovu tesztet ma este 6-kor tesztelek , de sajnos nem tudom a következőt mikor csináljam. Légyszives aki rá ér válaszoljon .Szép napot...
2010. dec. 29. 19:51
A medical systems káeftétől, szóval a kék dobozos elején napraforgós tesztcsíkot nem ajánlom, nagyon gagyi, nem egyértelműen mutatja ki, hogy mi van, és ráadásul a 4 tesztcsíkból az utolsóba nem volt tesztcsík a műanyag lezárt tasakban. Akarom mondani, úgy volt lezárva a tasak, hogy nem volt benne tesztcsík. Nyilván gyártási hibás, de ez engem nem érdekel. Olcsó is volt, és kínai is, úgyhogy ez ennyit nem ér, inkább legyen egy ezressel drágább, de ez nem érte meg.
150. cinella
2010. jún. 14. 15:47
Lányok,a Lady tester is 50 szeres nagyítással van és csak 10 euró.Ugyanúgy működik mint a maybe baby vagy a PG.Most kezdtem használni,majd később nyilatkozom.
2010. febr. 2. 17:00
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni! Az ovu teszt ma szép két egyforma csíkot produkált! Ezt úgy veszem, hogy pozitív! Szeretném megkérdezni, hogy szerintetek mikor kéne "akciózni?" Sajnos nem tudok hőt mérni, mert már van egy kisfiam, és ő még felkelet éjszakánként.
148. simple (válaszként erre: 147. - Hann)
2009. nov. 6. 09:34
Szerintem ismét peteérésed volt. Lehet hogy most a másik petefészkedben érett meg egy pete.
147. Hann
2009. nov. 5. 18:13

Sziasztok!


Azt szeretném kérdezni, ha valaki tudna segíteni benne, hogy okt. 25. -én volt a peteérésem, akkor voltunk is együtt. Ma nov. 5. -én olyan fehér folyásom lett, de szerintem már tegnap is volt, de csak enyhén, így csináltam ma megint egy ovulációs tesztet estére és az ismét erős csíkkal pozitív lett. A hasam , derekam már fájdogál, 12-én kellene megjönnie. Most ismét peteérésem volt, vagy valami mást jelent?

2009. okt. 18. 18:19
Végigovastam ezt a pár oldalt, megtaláltam a neten én is az oldalt, ahol lehet rendelni ezt az ovu tesztet. majd elmondom, hogy mi a tapasztalatom vele. Már érdemes volt ezért az infoért feljönni! :) Köszönöm!
145. kinni (válaszként erre: 143. - Ny Manka)
2009. okt. 18. 14:00
Az ovu teszten ha nagyon erős a csík akkor van ovulációd, ha halványabb az úgy tudom nem jelent semmit, vagy esetleg lehet terhesség. Nekem az ovu teszt egyáltalán nem mutatta ki a terhességet, a terhességi teszt meg a várható mensi előtt már két nappal halványan két csíkos volt. Szerintem a terhességi teszt a biztosabb. Várjál pár napot és tesztelj újra terhességivel.
2009. okt. 18. 13:51
hoopppá most látom itt elég rég nem járt senki!!
143. Ny Manka (válaszként erre: 114. - 120c31c524)
2009. okt. 18. 13:50
Szia.most használtam előszőr ov tesztet.mult honap 17-én volt mensim 16.nap 2 csik volt a teszten.most 3 napja(mivelt azt hallottam terhességet is kimutatja!!?????)csináltam ujra és 2 CSIK LETT!!!!EZ TERHESSÉGET IS KIMUTATJA????NAPOKON BELÜL MEG KELL(ENE)JÖNNI A MENSZESZEMNEK!jÓ LENNE HA NEM JÖNNE MEG!JA TERHESSÉGI TESZTET IS CSINÁLTAM RÖGTÖN AZON 1 CSIK VOLT!!!!MIÉRT LEHETETT MOST 2 CSIK AZ OVULÁCIOS TESZTEN????kÖSZÖNÖM.TOVÁBBI SZÉP NAPOT MINDENKINEKL!!!!MANKA
2009. jún. 8. 17:17

sziasztok,ha az ovu teszt negatív, de a tünetek jelen vannak, mi a helyzet?

illetve a tünetek mennyivel az ovuláció előtt jelentkeznek?

2009. márc. 28. 13:56
Sziasztok!Csak egy érdekesség!Két barátnőm szentül hitte,hogy a menstruáció utolsó napján és az azt követő két napban lehet védekezés nélkül akciózni,tuti nem esnek teherbe!Mindkettőnek kislánya született!Én ugyan másért,de megpróbálkozom ezzel a módszerrel!:)Esetleg ajánlhatom másoknak is,ki tudja....Baj nem lehet belőle!:)Ha van eredménye,majd beszámolok!
140. beto
2009. jan. 6. 06:50

Sziasztok!

Olyan kérdéssel fordulnék mindenkihez, aki olvasgatja még ezt a fórumot, hogy a PG53 teszttel kapcsolatban van-e tapasztalatotok?

Én is a PG53-at használom, igaz csak pár napja.

Viszont nem tudom mit gondoljak róla, ugyanis nálam a következő dolog történt: első nap semmi páfrány, 2.-3.-4. nap páfrányos de csak ímmel-ámmal, 5. nap semmi páfrány, 6. nap eddig a legpáfrányosabb... Szerintetek ez mi a szöszt jelent?! Ha van hasonló tapasztalatotok, kérlek írjátok meg, nagyon szeretnénk kisbabát, és most ezzel is csak elbizonytalanodtam, hogy ér-e egyáltalán valamit :-(

Előre is köszönöm a segítségeteket!

2008. okt. 2. 11:44

JA A LÉNYEG KIMARADT ...

2008. 04. 16.


/forgalomból kivonás/

Ez a tesztre vonatkozik ..A leírás pedig a linknél olvasható a többi kivonásra "itélt " eszközzel együtt.

2008. okt. 2. 11:41

[link]



EZT TALÁLTAM :(

137. Jasmine (válaszként erre: 136. - PIROS1978)
2008. aug. 27. 19:23
Nézned kellett volna hozzá hőgörbét! Az ovu teszt is csak akkor hatásos, ha hőkiugrással jár! Írja is a haszn. utasítás, hogy a teszt csak a LEHETSÉGES ovulációt mutatja, ha nincs hőkiugrás, nem történt meg a tüszőrepedés. Ovulációt többször is megkísérelhet a szervezet, de tényleges tüszőrepi nem biztos, h lesz belőle.
2008. jún. 1. 21:26

Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni valakitől. Már második ciklus során használok ovu tesztet.PCOS vagyok, és clostyt szedek.Mind a két alkalommal a 18. napon volt egy nagyon halvány, alig látható tesztcsíkom. A 19.napon pedig már egyértelmű csík volt látható, bár egy árnyalattal halványabb mint a controll csík. Utána már nem jelzett a teszt. Szerintetek akkor most volt peteérésem?

135. yda
2008. máj. 14. 11:24
Ja, igen az 1. csík a control, a 2. a teszt csík
134. yda
2008. máj. 14. 11:23
Köszi, hogy válaszoltál. Sajnos nem tudom, hogy mi az a PCO, de nagyon remélem, hogy nincs.Valójában mi az, milyen tünetekkel jár (a magasabb LH szinten kívül)?Azt csak a nőgyógyász tudja megállapítni?
2008. máj. 13. 21:40

Szia!

Melyik az 1. és melyik a 2. csík? Ha a kontroll az 1. és a te szinted a 2. akkor valami gond lehet a ciklusoddal. Nincs véletlen PCO-d? Mert az jár folyamatos magasabb LH szinttel. Szerintem menj el egy nőgyógyászhoz!

Másik lehetőség, hogy terhes vagy, mert az ovulációs teszt a HCG-t is kimutatja.Szóval akkor is pozitív, ha terhes vagy. Ráadásul korábban kimutatja, mint a terhességi tesztek.

132. yda
2008. máj. 13. 19:32
Hello, ismét én vagyok, most látom, hogy már 1 hónapja nem járt itt senki.Azért bízom benne, hogy valaki meglátja kérdésemet és segítségemre lesz.
131. yda
2008. máj. 13. 19:24

Sziasztok. Én új vagyok. Lenne egy kérdésem. Lehet, hogy volt már korábban erről szó, akkor mindenkitől elnézést kérek, de nagyon kiváncsi vagyok ti mit gondoltok az alábbiakról.

Ebben a hónapban próbáltam először a Corax ovulációs tesztet. Mind az 5 darabot megcsináltam. A 20. naptól (mivel ekkor vettem meg a tesztet)4-et egymást követően az 5.-et pedig rá 2 nappal megcsináltam. Az 1. alkalommal a második csík halványan, a 2. alkalommal a két csík egyforma erősséggel, a 3. alkalommal a 2. csík picit halványabban,a 4. alkalommal a 2. csík erősebben, az 5. alkalommal a két csík egyforma erőséggel, vagy inkább a 2. csík erősebben jelent meg. Általában a ciklusom 33-34 napos. Szerintetek mit jelent, hogy ilyen csíkok jelentek meg? Mit gondoltok róla? Kérlek benneteket válaszoljatok, segítsetek nekem a válaszaitokkal. Előre is köszönöm nektek!

130. 120c31c524 (válaszként erre: 128. - Baloghany)
2008. ápr. 4. 07:55
♥esen!
129. 120c31c524 (válaszként erre: 127. - Ildyko10)
2008. ápr. 4. 07:54
ha már egyforma,,akkor poz!:)
128. baloghany (válaszként erre: 122. - 120c31c524)
2008. ápr. 3. 19:51
Köszönöm az infót !
127. Ildyko10 (válaszként erre: 126. - 120c31c524)
2008. ápr. 3. 13:20
Oké, akkor értem! A Lényeg, hogy kettő csík legyen! És a második csík ugyan olyan, vagy erőebb legyen az elsőnél.
2008. ápr. 3. 12:51
csakis akkor poz a teszt,ha a két vonal teljesen egyforma,ha a 2.ik csík kicsit halványabb,,,az negatív:)
2008. ápr. 3. 12:50
ha leótol rendeltek,ő nem kűld infót róla
2008. ápr. 3. 12:35

Sziasztok!


ezt jó, hogy leírtad, mert ilyet még én sem haszáltam eddig, de gondolom van a csomagban használati útmutató.

Itt is figyelembe kell venni a 2. csík erőteljességét?

Amúgy én tegnap rendeltem meg. :)

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook