Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Peg Perego Aria babakocsival kapcsolatos őszinte vélemények-kritikák érdekelnének. Könnyű babakocsit keresek a félévésemnek. fórum

Peg Perego Aria babakocsival kapcsolatos őszinte vélemények-kritikák érdekelnének. Könnyű babakocsit keresek a félévésemnek. (beszélgetős fórum)


15. 3819c6a65c (válaszként erre: 9. - Ancsa 37)
2011. márc. 22. 08:59

Nekünk most épp Loolánk van-nehéz a kocsi,a külön karost irányitani egy kézzel nem lehet,ahhoz képest,h rugós jobban zötyög a járdahibákon mint az Aria és 62 cm a szélessége a hátsó kerekeknél-akkora majdnem mint egy High Trek , vagy Buzz de ahhoz képest nem tud sokat.

A teteje jó,nem kell mellé naptető, a gyereknek nagyon kényelmes az ülése (úgy másfél éves korig aztán egy magasabb gyerek ki is növi a fix lábtartó miatt.Magasan van benne a gyerek viszonylag és szép szinekben volt kapható (most szinte csak sötét árnyalatban van a boltokban)

2011. márc. 22. 08:55

Szia!

12 kocsink volt 2 gyerekre-az Aria az, ami mindig nyer végül 1 éves kortól.

Lepipálja az összeset, nekem fontos,h szemben legyen a gyerek 1 éves korig kb, és az állitható lábtartó-e kettő miatt variálok elötte de aztán jön Ő.

Szerintem nagyon jó kocsi,én nagyon szeretem.

13. babi99
2010. máj. 28. 12:02
nekem ez van imádom nagyon kőnyű hely takarékos és tálcás ami nekünk lényeg volt fent hirdetem 18e -ért a fékkel van egy kicsi baj de nem zavaró és attól még jól fog.nagyon nehezen válok meg tőle mert kényelmes a gyereknek is és az anyának.panelosnak pedig isteni az előszobaszekrényben elfér ha be van csukva .csak ajánlani tudom hogy ilyent vegyél. 150 fokig dönthetö csak ezért mondják 6-hó tól..Beáta
12. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 9. - Ancsa 37)
2010. márc. 27. 19:49
Bocsánat most olvastam vissza, igen arra gondoltam. Nem tudom hol járt az eszem, babakocsi márkára gondoltam :DDD
2010. márc. 25. 20:45
Ami most van Nektek babakocsi szerintem jó,a nagyobb sétákra (hiszen ami kényelmes mamának,babának szinte mindnek 1-2 kg eltéréssel egyforma a súlya) és van a Chicconak és a Gréconak is hasonló,mint az Aria. A Chicco egész jól párnázott. Az is 4.5 kg és elég nagy a bevásárló kosara poni a fantázia neve azt hiszem.Olcsóbb és komfortosabb az Ariánál.
2010. márc. 25. 19:23

Az Atlantico kb. 10 kg-os,már nem tudom a pontos súlyt. Tudom nehéz a vállasztás vagy a komfort vagy a súly mellett kell dönteni. A Perego Pliko talán könnyebb.

Nem a Baby-ra gondoltam a Francia Bébé confort Lola én így ismerem. Ez sem a legkönnyebb kocsi,de ez is kényelmes a babának nagyon és könnyű tolni,jó a rugózása.

9. Ancsa 37 (válaszként erre: 8. - 9b10f3d7ff)
2010. márc. 25. 18:21

A Baby-outletre gondolsz?

A Lola és az Atlantico kb. hány kg?

2010. márc. 25. 14:39

Tudom ajánlani a Bébé Confort Lola márkát.


A Soroksári útan van a kifutószínek, vagy kiállított darabok áruháza, van amikor a feléért megtudod vásárolni a babakocsit. Ez mindegyik típusra vonatkozik, ha az Ariát vállasztanád netán lóti-futinak azt is sokkal olcsóbban megkaphatod ott.

2010. márc. 25. 13:19

Lányok, köszönöm szépen! Akkor úgy néz ki, a 44E Ft-ot nem éri meg...

Mondjuk én is csodálkoztam, hogy ennyi pénzért a háttámla döntését egy madzaggal kell állítgatni.

6. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 5. - 9b10f3d7ff)
2010. márc. 25. 12:55
Rövid bevásárlésokhoz,utazáshoz jók. Akár tömegközlekedés,akár repülős. Hosszú sétákra,pihenésre nem alkalmas. Kavicsos talajon alig lehet tolni.
2010. márc. 25. 12:53

Szia! Nekünk volt. Nagyon könnyű az biztos, de a lábacskáját állandóan húzogatta volna fel a gyerek. 1 évesen kapta. Ha elaludt benne valamelyik oldalra dölt a feje,mert nem annyira merev a háttámlája. A rugózása nulla,és amikor a járdaszigetről tolja le-föl az ember hát az a kis kallantyú a hátsókerekeknél mindig beakad.

Mi is az Atlanticonál maradtunk.

2010. márc. 25. 12:42
Szia! Nekünk a Peg Perego Atlantico volt a kedvenc kocsink. Az teljesen dönthető és nagyon kényelmes. Még 2 éves korában is vígan elfért benne. Jó széles, és szerintem nem túl nehéz. Nem tudom gyártják-e még, de használtat is érdemes belőle venni, mert nem egy szétesős fajta.
3. c95c921ae7 (válaszként erre: 2. - Ancsa 37)
2010. márc. 25. 12:40
Nekünk Peg perego Pliko P3 babakocsink van/volt. Nagyon jó, könnyű, strapabíró, könnyen csukható. Szerintem az Aria is jó lehet.
2010. márc. 25. 12:24

Sziasztok, szeretném lecserélni a böhöm nehéz Neo Nato Synchro Sport babakocsinkat-gyerekkel együtt több mint 20 kg...és még csak fél éves a kisfiam. BKV-n utazni ezzel lehetetlen.

Elsődleges szempontom: legyen könnyű, nagy bevásárlókosarú-ha van hozzá lábzsák, az plusz pont.

Nézegettem a Brendonban a Peg Perego Aria-ját, viszonylag drága de jó könnyű-5 kg. Nem tudom, a mi toldozott-foldozott járdáinkon mennyire szuperálna a kis kerekeivel. Az is zavar, hogy csak 150 fokig dönthető a támlája.

Ezzel kapcs. várom a véleményeket, ill. ha tudtok más fajtát ajánlani, azt nagyon megköszönném.

2010. márc. 25. 12:19
Peg Perego Aria babakocsival kapcsolatos őszinte vélemények-kritikák érdekelnének. Könnyű babakocsit keresek a félévésemnek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook