Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Forever Multi Maca, érdekelne hogy használta már valaki ezt a terméket és mik a tapasztalaitok vele kapcsolatban? fórum

Forever Multi Maca, érdekelne hogy használta már valaki ezt a terméket és mik a tapasztalaitok vele kapcsolatban? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2016. szept. 26. 09:30
Nagyritkán igen.
2014. aug. 8. 20:19
Jár még valaki erre?
2013. márc. 23. 14:07

Első terhességem előtt FLP Berry nectárt ittam 3 hónapig, ezzel egy időben szedtem a Royal Jellyt és a Nature-Min multivitamint. Negyedik hónaptól elhagytam a Berryt és párommal együtt szedni kezdtük a Multi Macát. Abba a hónapban nem éreztem a peteérésemet(iszonyat fájdalom kíséri a peteérésemet)és szomorú is voltam, hogy összezavarodott a ciklusom. Hát tévedtem kismama lettem! Második terhességem is a Multi Maca és a Royal Jelly szedése mellett jött össze és még szoptatok. Vaterán olcsóbban is hozzá lehet jutni ezekhez a termékekhez. Egy próbát megér!

Egyik ismerősöm 5 év sikertelen próbálkozás után a Multi Maca szedésével az első hónapban terhes lett. Egész terhességem alatt szedtem-szedem a Royal Jellyt és a Natura-mint-et. Folsav és magneB6-ot szedtem még mellé, terhesvitaminhoz hozzá se nyúltam. Kislányom kerek 4000g-mal és 51 cm-el született.

Ha kérdésetek van szívesen válaszolok!

65. sasmadar (válaszként erre: 63. - Gnocsi)
2012. jún. 26. 16:20
Hagyd, lehet csak kamuzik itt, hogy lejárassa a céget. Sőt nem is biztos, hogy a termék miatt volt az egész, csak épp arra fogja, mert nem tud mást.
2011. nov. 24. 18:41
Jár még erre valaki?
63. Gnocsi (válaszként erre: 62. - Roni7979)
2011. ápr. 27. 13:01
Én pedig 10 évig nem estem teherbe 3 orvosi papírom is van,hogy nem lehet gyermekem.Sokmindent kibróbáltam,de semmi nem hatott,ekkor ajánlották a Multi Maca terméket amitől 3 hét elteltével teherbe is estem.Na ennyit arról a (szar készítményről)!
2011. jan. 12. 18:10
Én egy hónapig szedtem, de átkozom is azt a vackot! 20 éve soha nem maradt ki a mensesem és mindig 26-27 napra megjött. Szedtem ezt a szart, azóta meg sem jött. Már két hete késik, terhes nem vagyok.
61. jaccso
2010. dec. 16. 23:11

Gratulálok Daiquiri és Lolita76nak..

Daiq: 3200Ft-ért ugyan mit rendeltél?

Ha más termékkel hasonlítod, figyelembe veszed hogy a macan kívül még mit tartalmaz? Mondjuk Q10 van benne?

Loli: Téged meg jól beszopattak a két hónappal. Ittad volna a gélt 5 hónapig ugyanabból a pénzből, még lehet eredménye is lett volna. Őszintén mit vársz 2 hónaptól?? Borogasd magad a kamillateáddal az a tuti..


Én is benne vagyok a foreveben, mert igen jó minőségű termékek némelyik még jó áron is.Egyébként macat az asszonynak vettem 2 dobozzal, kettesével fogja szedni, nem akarunk babát az érdekel a szexuális életére van-e hatással.

Benne van a pakliban hogy nem - mint stuxx kollegának sem volt nyerő -, de ezen szerintem nincs mit csodálkozni.. Max. a "majom" ügynök nem tudja azt mondani, hogy te ez nektek nem nyert. Evvan' megpróbáltátok..

Nincs a forevernél sem a bölcsek köve "csak" csúcsminőségű táplálékkiegészítőket gyárt. Ennyi.

Üdv.

60. stuxx (válaszként erre: 59. - Lolita76)
2010. márc. 23. 12:14

Szasz Sorstárs!


Te is megjártad? Én is. Nekünk sem használt, bakkfittyet sem! Több mint 6 hónapig szedtük...


Erre mi a válasz azügynöktől? "Tovább kellett volna szedni..." JA! Persze...

2010. febr. 28. 14:52

Sziasztok,


Én szedtem a Multi Macát, Royal Jellyt, Berry gélt 2 hónapig, eddig bírta a pénztárcám.

S hogy milyen hatása volt?

Semmi, felesleges pénzkidobás, egy egyszerű cickafarkfű kamillateával többre megyek!

Aki azt állítja azért jött össze neki a baba mivel ezeket szedte csupán a véletlen műve!

Ennyi...

2009. dec. 22. 00:11

De jó h törölték a hsz-emet amiben belinkeltem melyik online patikában/gyógyboltban lehet rendelni kb mindennel együtt 4000 ft-ért kiváló minőségű osztrák terméket. Nah mindegy... Egyébként google-ba beírva most éppen akciósan látok 2900 ft-ért. Ennyit erről...


#56! fragiledd!


Miért lenne egy gyógynövény csakis hálózati értékesítésben kapható termék? És az Aloe Vera? Vagy más gyógynövények? Ne etess már minket PLS! Köszi! Nagyon sajnállak h a csúnya gonosz boltok elveszik a munkalehetőséget, de ezt nevezik kereskedelemnek. Mindig azzal indul h a Teleshop-ok meg házaló ügynökök elkezdik árulni baromi drágán, aztán kikerül bolti forgalomba és fele annyiért meglehet venni. (jelen esetben szó szerint, linket azonban nem tudok adni mert megint törölnek) Nem hiába. A Te fizudat is nekünk kell összedobni. Bocsi a kötekedő, bunkó hangnemért de kicsit undorító h még itt is van aki más kárát kihasználva próbál magának jó üzletet csinálni. Haver is ebből él, szal ő is ugyan-ilyen nyomulós zs**ó. Egyébként nem rossz ez a 7400 ft-os ár. Én 3200 ft-ért rendeltem online. Nem aukciós boltból hanem rendes táplálék kiegészítőket és gyógyhatású készítményeket forgalmazó online shop-ból. Szal?

2009. dec. 15. 14:53

Sziasztok!


Az online vásárláshoz szolnék hozz, ugyanis én "dealer" vagyok, ha úgy tetszik, szóval bennfentes.

Ez egy hálózati értékesítésben kapható készítmény, mint, ahogy az össze FLP-s termék. Pont ezért nem lehetne elvileg megvenni online magán shopokban vagy feltenni tesz-veszte meg hasonlók, mert ez ebben a rendszerben illegálisnak mondható. Akik ezt így felteszik a netre, azoktól veszik el a keresetet, akik hagyományosan építik az üzletüket az FLP szabályzata szerint.

Ennek az lenne a módja, hogy a termékforgalmazó, mint pl. én megkeres emberek, akiknek problémája van és megoldást kínál rá. Majd pedig a megoldást vagy elfogadják, vagy nem. Ha igen akkor hozzájutnak a készítményekhez, ami nekik kell az adott problémára.

Az árakról: Most már stabil euró-árfolyammal dolgozunk, ami 270 Ft. Erre jön az áfa (25%) és így jön ki az ár. December 1-től 15%-os áremelés volt.

Jelenleg a Multi Maca ára tehát: 7.340 Ft


Remélem segíthettem egy kicsit a helyzet tisztázásában. Ha bárkinek kell még infó vagy "anyag" akkor szóljon :)

56. medve 77 (válaszként erre: 55. - Kisstoth)
2009. dec. 1. 21:32
igen jó,változókorban,migrén esetén,szívbetegségekben mert szívizmot erősít.stb
2009. dec. 1. 15:59
Aki nem baby miatt szedi, hanem pld. hormonok helyreállítása miatt, annak is jó ?
54. stuxx (válaszként erre: 53. - Hahe)
2009. nov. 13. 11:37
Valóban!
53. hahe (válaszként erre: 52. - Stuxx)
2009. nov. 13. 11:01
huh nekem most éppen azt mondták, hogy 7 db ezres. de aukción 5300-5400.
52. stuxx (válaszként erre: 44. - Daiquiri)
2009. nov. 13. 10:37

Végignéztem, de az online shop-ok is elég húzós áron kínálják (8-10e)!!!

Az aukciós oldalakon valóban 3-4e között mozog az ára + száll.ktg.

Viszont ha megrendelem a "dealertől" (18.94 Euro), akkor árfolyammozgástól függően, 5-6e között mozog az ára...

51. 2cf99b02a5 (válaszként erre: 50. - Medve 77)
2009. nov. 12. 17:14
te használtad ezt a terméket?
50. medve 77 (válaszként erre: 49. - 2cf99b02a5)
2009. nov. 12. 14:42
mit szeretnél tudni?
2009. nov. 12. 13:36
senki sem ír ide?:-(
2009. nov. 11. 17:20
van vki?
47. hahe (válaszként erre: 46. - 2cf99b02a5)
2009. nov. 10. 12:38
persze, elvileg a lombikig felmerülő összes vizsgálaton túl vagyunk. 3 éve volt egy terhességem, ami a 9. héten elhalt. azóta semmi...
46. 2cf99b02a5 (válaszként erre: 45. - Hahe)
2009. nov. 10. 09:27
5éve?voltatok vizsgálaton?
45. hahe (válaszként erre: 43. - 2cf99b02a5)
2009. nov. 10. 08:36
szia. kisebb-nagyobb megszakításokkal 5 éve
2009. nov. 7. 21:16
Emberek! Úgy beszéltek erről a növényről mintha vmi illegális kábítószer lenne amihez dealer-t kéne keríteni h hozzájusson az ember vagy hollandiából lehetne csak beszerezni. "Kapcsolat, forgalmazó, külföldről behozni" Vicc!! GOOGLE! Ha vki beírja goggle-ba h "maca" és kiválasztja h csak magyar oldalon keressen, talál kapásból 4-5 magyar online shop-ot akik pár ezer forintos áron forgalmazzák, méghozzá többfajtát is! Nem kell se külföldről behozatni, se "dealert" keresni hozzá... 5-HTP-t is lehet már magyarországon kapni, pedig pár éve még azt se tudta senki h mi is az... Ne dőljünk már be az ilyen nagylelkű felajánlásoknak h "írj privát üzit és én szerzek neked." Kíváncsi lennék mennyiért! Már 3000-4000 ftól hozzá lehet jutni, de ismerve a jó magyar mentalitást, azon se lepődnék meg ha ennek többszörösén ajánlana vki vmit...
43. 2cf99b02a5 (válaszként erre: 42. - Hahe)
2009. nov. 7. 09:05
szia. mióta próbálkoztok a babaprojektel?
42. hahe
2009. nov. 6. 19:53

Sziasztok!

Én már szedtem a Multi Maca-t és Berry Nectart is ittam (szörnyű íze volt). Szintén baba projekt kellős közepén vagyunk. De nekem csak napi egyet kellett szednem, és a páromnak nem javasolták. Sajnos elfogyott, de szeretném tovább szedni, csak a beszerzési forrásom felszívódott. Tud nekem ebben segíteni valaki?

2009. nov. 6. 09:39
Van akinek bejött ez a termék,és terhes lett?
40. 2cf99b02a5 (válaszként erre: 39. - A106211d56)
2009. nov. 5. 17:03
Szia. engem is érdekelne,tudsz klüldeni nekem is infóanyagot?előre is köszi
39. a106211d56 (válaszként erre: 38. - Stuxx)
2009. nov. 4. 23:28
Nem tudom,de ma küldtem vkinek "priviben"infóanyagot a termékről.Hogy lesz-e tapasztalat?Szívesen tudatom-ha azért írtál,mert érdekel....
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook