Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kínai pecsétviaszgombával kapcsolatos tapasztalatok érdekelnének. Írom... fórum

Kínai pecsétviaszgombával kapcsolatos tapasztalatok érdekelnének. Írom... (beszélgetős fórum)


25. Gine (válaszként erre: 23. - 33a92cb8e7)
2011. ápr. 6. 19:45
Igen,ilyet már sokszor hallottam,foglalkozom is a témával,mert érdekel,de olyan hihetetlen...rengeteg fura dolog van,kár hogy nem láthattam még hasonlót,pedig jó lenne
24. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 8. - Sajert)
2011. ápr. 3. 23:45
A deutérium mentes vizet mi az ára miatt nem tudtuk kipróbálni :( , de én azt hallottam, ha valaki issza akkor mindent, az ételt is abból kell készíteni, vagy a tea is abból a vízből készül?
23. 33a92cb8e7 (válaszként erre: 22. - Gine)
2011. ápr. 3. 22:14

Igen jól olvastad. Van egy ismerősöm aki elvégezte és azóta gyógyit. Ez tanfolyamokból áll.

Azt pontosan nem tudom mennyiből és meditáció.

Ismerősöm mesélte hogy volt vele egy orvos is aki elvégezte ezt a tanfolyamot és amikor az "okató" csontot hajlított a szemük láttára azt mondta az orvos hogy most adja vissza a diplomáját .

22. Gine (válaszként erre: 21. - 33a92cb8e7)
2011. ápr. 3. 21:59
erről nem írnál pár szót?Én annó reikin voltam,de most olvastam **efről(lehet Imre,nem tudom),azt mondják Ő is ezzel gyógyít és sok sikere van

** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
21. 33a92cb8e7 (válaszként erre: 1. - Sajert)
2011. ápr. 3. 21:50
**val nem próbálkozott? hihetetlen jó!!

** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
20. Gine (válaszként erre: 18. - 9b10f3d7ff)
2011. ápr. 3. 21:49
:(:(:(
19. Gine (válaszként erre: 17. - Sajert)
2011. ápr. 3. 21:48

Biorzonencián én voltam egyéb okokból.A második alkalommal mikor mentem a gyógyászhoz,pont egy gégerákos felesége kért időpontot,erre a gyógyász azt mondta nekem,hogy mit kezdhet az Ő gépem már egy diagnosztizákt rákbeteggel?Vhogy Ő sem hitt igazán benne,úgy vettem észre,pedig én sok jót olvastam róla.

A másik ismerősöm,akinek mellrákja volt,Ő sokat járt természetgyógyászokhoz is,de ott biztos az is számított,hogy időben elcsípték.

Weix vagy mi a neve László természetgyógyász(meg még páran) most a parlagfűről állítják,hogy rengeteg dologra jó,esetleg olvass utána.

18. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 17. - Sajert)
2011. ápr. 3. 21:39

Szia!Nekem az öcsém eszi ezt a gombát tüdőből lett hasi áttétes. Sajnos egyre rosszabb az állapota, de nincs két egyformán reagáló szervezet.

Kívánom, hogy győzze le a rákot!!!!!!!!

17. sajert (válaszként erre: 12. - Gine)
2011. ápr. 3. 21:35

Spárgát evett nyáron, pont a betegsége miatt, de most ugye annak nincs itt a szezonja, és csak biotermesztőtől (van neki "saját").


Valami gyógyítónál járt, most a biorezonanciát szeretné kipróbálni, de azt meg nem találtunk a környékén.


Anyagilag már ők is tönkrementek, azért próbálkozunk mi segíteni nekik (pedig mi is a csőd szélén állunk). Két éve a férje munkanélküli lett (50 éves elmúlt, semmi esélye).

16. Gine (válaszként erre: 14. - Sajert)
2011. ápr. 3. 21:29
Ne köszönd,szívesen segítek,ha tudok!Remélem hatásos lesz Nála is!!
15. judit0625 (válaszként erre: 1. - Sajert)
2011. ápr. 3. 21:28
Szia. A minap olvastam erről egy cikket. Visszakerestem, és ha gondolod elküldöm neked priviben.
14. sajert (válaszként erre: 13. - Gine)
2011. ápr. 3. 21:26
Jó, és köszönöm.
13. Gine (válaszként erre: 10. - Sajert)
2011. ápr. 3. 21:20
Úgy jó lesz,ha holnap vagy kedden írom meg?Meg kell keresnem a papírokat,vagy fel kell hívnom az ismerősömet.Szólj rám,de nem fogom elfelejteni,csak jobb,ha küldesz egy üzit!
12. Gine (válaszként erre: 8. - Sajert)
2011. ápr. 3. 21:17

Lehet hüleségnek fogod tartani,de gyógyítókkal nem próbálkozott még,vagy agykontrollal?Tudom sok dolgot hall az ember,mindent kipróbálna,csak nincs rá elég pénz,de hátha segítene Neki,nem lehet tudni.

Az én ismerősömnek tegnap volt a búcsúztatója:(,tudom,hogy Ő sem tudott rengeteg dolgot kipróbálni,mert anyagilag már teljesen tönkre ment.

Egyik nap olvastam egy módszerről,amivel egy csontrákos amerikai nőt gyógyítottak meg pár hónap alatt azt hiszem Németországban.ott írtak a spárgáról is,hogy naponta kell bevenni belőle összepépelve egy kanálnyit.Az iwiwről kilépve jelent meg ez a cikk,talán még megtalálod a régiek között,hátha találsz benne olyat,ami segíthet

2011. ápr. 3. 21:15

Innen a távolból kívánok a sógornődnek kitartást, sok pozitív gondolatot.

Csak arra koncentráljon, hogy meggyógyul, és fel fogja nevelni a lányát, és remek nagymama lesz.

Avemart eszik?

10. sajert (válaszként erre: 7. - Gine)
2011. ápr. 3. 21:13

Akár priviben, meg tudnád nekem írni, hogy tudom a csoporttal felvenni a kapcsolatot?


Most a Bio co spórát tartalmazó kapszuláját néztem ki neki, őket találtam megbízhatóknak.


Annyit tudok még a gombáról, hogy a sprórája a legjobb.

2011. ápr. 3. 21:11
sokkoló.
8. sajert (válaszként erre: 4. - Gine)
2011. ápr. 3. 21:10

5 ÉVE issza a búzafűlét is. Céklát eszik, kipróbálta a B12-t (na, annál robbant le teljesen a szervezete, majd másfél év volt mire kikecmergett belőle), csak zöldteát meg deumetriumos vizet iszik.


Az összes rákosok által kerülendő ételt kerüli (még a cukrot is), és minden olyat eszik, ami állítólag megelőzi/megöli a rákot.


Elírtam a kislány jelenlegi életkorát: március végén múlt öt éves.

7. Gine (válaszként erre: 5. - Sajert)
2011. ápr. 3. 21:07
na,így már tudom,én teában iszom.Az ismerősöm használja ezeket a gombákat,kávéban is,Ő mesélte,hogy egy csoport állítja be a betegek adagját,egy kisfiút ez nagyban hozzásegített az agydaganatból való felépülésben,de Ő is csak egy a sokból,van akinek más a jó
2011. ápr. 3. 21:07
Nekem jo tapasztalataim vannak vele kapcsolatban.
2011. ápr. 3. 21:04
Ganoderma gomba a másik neve, de ez amikor írtam, nem jutott eszembe.
4. Gine (válaszként erre: 2. - Sajert)
2011. ápr. 3. 21:04

Szia!

Nagyon sajnálom!:(

Sajnos az ilyen esetekre specializálódott ma a világ,hisz tudják,hogy bmennyit megadna az ember a gyógyulásért.

Gondolom,hogy már Ő is végigpróbált szinte mindent,amit a pénztárca ilyenkor engedAz egyik ismerősöm a bűzafűlét használta Neki az vált be,tényleg minden betegnek más a jó!

2011. ápr. 3. 21:03
ez a lingzhi,ganoderma gomba?
2011. ápr. 3. 20:59

Sógornőm öt éve küzd a mellrákkal.

Kipróbált már sok "csodaszert" - ez egy sarlatánnal teli világ, akik húzzák le a szerencsétlen rákosokat.


Kiújult neki, de most már hasi áttéttel együtt.

Orvosok szerint 50% esély hogy túléli, egy brutál erős kemoterápiát kezd el nemsokára.


Keresgéltem a neten, és a gombát találtam, hogy hátha segít a kemoterápia mellékhatásait leküzdeni neki. Azt mondták neki, hogy előző gyenge volt a most közvetkezőhöz képest.

Már azt is nagyon megszenvedte (akkor volt három hónapos a lánya, most márciusban múlt a lánya 6 éves :-().

2011. ápr. 3. 20:55
Kínai pecsétviaszgombával kapcsolatos tapasztalatok érdekelnének. Írom...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook