Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pécsi Meddőségi Központ fórum

Pécsi Meddőségi Központ (beszélgetős fórum)


1553. Nagy Moni (válaszként erre: 1551. - Bbogus)
2012. nov. 1. 13:19
Pécs 125 km,Szeged 90.Ezért nem adják.Nekem meg nincs keretem a harácsoló Kaálira....
1552. bbogus
2012. nov. 1. 13:18
Sajnos sok minden nem igazságos.Én pl.a saját egészségem kockáztatom a 8.stimuval,és ezért még fizetek pluszba 300 ezret:(
1551. bbogus (válaszként erre: 1545. - Nagy Moni)
2012. nov. 1. 13:17
Moni,ha Pécs van közelebb,akkor oda is jár.
1550. bbogus
2012. nov. 1. 13:16
Most olvasom,hogy neked hétfőn lesz a beülti.Kérj a csajoktól,igaz,az csak akkor már a hazaútra érvényes,de az is pénz.ha háziorvos ír,akkor oda-vissza.Leszívásra-beültire autóra jár automatikusan.
1549. bbogus (válaszként erre: 1548. - Tücsökbogár13)
2012. nov. 1. 13:14
Sajnos utólag már nem jár.De pl.mindennemű vérvételre,Uh-ra,stb-re a meddőségit kell ráírni,akkor jár.Ha csak klinikát íratsz,abba beleköthetnek.
2012. nov. 1. 12:56
olvasom, hogy az útiköltséges papírról írtok! Kinek jár, mikor, és hogyan tudom elintézni? Utólag már nem lehet igényelni, igaz? Nem is reménykedem.....
1547. tücsökbogár13 (válaszként erre: 1522. - Pieta4)
2012. nov. 1. 12:51
Neked 7re kell menned, attól függ, hányadik vagy, de kb. fél 11 körül el lehet hagyni a klinikát, mert utána a beültetések következnek. Szóval én fél 11re megyek, addigra már végzel, de biztosan fogunk találkozni :) :) amúgy gyorsan megy a leszívás, kb. 10 perc, negyed óra. Hogy érzed magad?
1546. Nagy Moni
2012. nov. 1. 12:46
Amugy sziasztok lányok:) Továbbra is extra rosszul,görcsök között és csak fekve telnek a napok :( Nagyon megszenvedek a dologgal.Ez nagyon nem jó,mert szombaton már dolgozom.
1545. Nagy Moni (válaszként erre: 1542. - Pompom122)
2012. nov. 1. 12:43
Én ugyanígy jártam(mi egy környéken lakunk a km-ből kiindulva)Engem is elutasítottak,mert nem Szegedre mentem.De ez valami nem régi rendelet lehet,mert 2 éve még csont nélkül fizettek,most pedig nem.
2012. nov. 1. 12:15

Hogy milyen gusztustalan ez az egész dolog! Mèg az ùtiköltsèges sem kapjuk meg, biztos.azt gondoljàk akinek van a lombikra pénze az màr tankolni is tud a kocsijàba!!! Minek adjunk a parasztnak... undorítò. Szorjuk a szàzezreket az ablakon hogy legalàbb 1 gyereket mi is adjunk Magyarorszàgnak és ennyit nem érdemlünk meg? Ezt kérés nélkül kéne adni!!! Màr az inszemre is. Ès igazàbòl még jobban támogatni kéne a gyògyszerek àràt, mert elég nagy àrat fizetünk érte mindenféle szempontbòl, főleg lelkileg!!!!! Bezzeg a sok gyerekes cigròkat van minből tàmogatni... nekik jàr a " csegély"! Az èn pènzemből meg a tiétekből!!! Nekünk meg mi jàr?... csak a szànk...

Ez egyenesen undorítò!!!!

1543. bbogus (válaszként erre: 1542. - Pompom122)
2012. nov. 1. 11:29
Igazad van Pompon,minden az ügyintézőn múlik.Mi Bajához tartozunk,és én a főorvosaszonnyal egyeztettem.Az Ő álláspontja,hogy aki rászánja magát a lombikra,azt támogassuk mindenbe.Mi a körzetbe bárkinek adunk útiköltséget,legyen az Pest,vagy Szeged,vagy Pécs.És a lényeg,mert néha mindet is elleőriznek,hogy az orvos kitudja magyarázni,miért oda mész:ha ő melletted áll,sokat jelent.Mág a kemoterápiásokra is rászállnak mostanában:(
1542. pompom122 (válaszként erre: 1539. - Pieta4)
2012. nov. 1. 11:15

Szia! Igen fogunk találkozni! Szerintem rengetegen lesznek, mert még 1/2 10-kor is leszívás volt.... Ha ez mind visszajön Et-re akkor ketten leszünk egyágyra....:))))

Szegeden is Kaali van.... annak ellenére nem fizetett az OEP.... A fellebbezéssel Bp-et is megjártuk és az is ezzel utasított el... Miéret nem mentem Kecskemétre (ahol megjegyzem stimu nélkül csinálják az inszemet...) Szegedre mert pont a Kaali miatt nem mentem mert egy pénzéhes banda... és a várakozás is nagyon sok.....Nekünk csak lombik jöhet szóba, tehát Kecsó kilőve és Szeged is..... maradt Pécs. Szerintem nagyon sok múlik az ügyintézőn is, hogy kihez viszed a papírod.... Ez van. Még a háziorvosomat is megkérdezték, hogy indokolt-e a lombik.. Na neki ehhez mi a köze van.... Akkor szerintem a pécsi kartonomat is bekérték... Én nem akkarok senkinek sem rosszat így nem kérek utiköltség papírt..... Majd még az OEP kutakodjon egy olyan intézmény ellen ahol normálisak, azt nem. Inkább nem kérem. Ellenőrnek a legjobb és más munkájában keresni a hibát, azt meg lehet találni akármilyen lelkiismeretes vagy.....

1541. pixi84 (válaszként erre: 1540. - Bbogus)
2012. nov. 1. 11:10
Nem vok szívbajos. :) Bizony, hogy elég sok elmegy benzinre... Köszi, hogy írtad, elsőkörben akkor kérek a Kp.-ban. Ahogy olvasom, akkor Te sem a szomszédból jársz Pécsre!
1540. bbogus (válaszként erre: 1536. - Pixi84)
2012. nov. 1. 10:57

ne legyél szívbajos.Ami jár,az jár.Nekem 1 útra 5000 ft-ot fizet a Tb.(Kméterenként 27 Ft.)és még soha nem szólt érte senki.Nem mindegy,mert azért jó sokat kifizetünk benzinre:(

ja,a pultnál lehet kérni a csajoktól is.

1539. pieta4 (válaszként erre: 1534. - Pompom122)
2012. nov. 1. 10:08
Akkor mi találkozunk! Hányan leszünk hétfőn? Gondolom, hogy akiknek szerdán volt a leszívás, azok is mind hétfőn jönnek.
2012. nov. 1. 09:29

Mihelyt megjön megyek táppénzre!!! Csak jönne már!

Én kaptam útiköltségest a meddőségiből. Pedig nekem Kaposvár közelebb lenne. De az Kaáli és maszek, elvileg Pécshez tartozunk. Az első be is telt, személyesen vittem be az oep-hez, azt mondta a nőci kb 2 hét után utalják. Nem mondta h ebből gáz lenne hogy Pécsre járunk és nem Kaposba.

1537. pixi84 (válaszként erre: 1535. - KovácsnéRami)
2012. nov. 1. 09:02
Csak nyugi, mert ha idegben vagy, az nem tesz jót! - tudom, könnyű mondani!! Mikortól mész táppénzre?
1536. pixi84 (válaszként erre: 1527. - Bbogus)
2012. nov. 1. 08:56
Köszi! :) Nekem az is jó, ha csak 1-2 alkalommal ad (leszívás, beültetés), mert vagy kompozunk és km-ben + időben is sokkal hamarabb megjárjuk, vagy elmegyünk körbe (+ 80km oda-vissza). Azért nem mindegy...
2012. nov. 1. 08:30

cn 32. nap! Mit csinaljak hogy megjöjjön? kezd fogyni a türelem!!! Pedig éreztem a pét 18. nap körül. Most is görcsölgetek, de hùzza az idegrendszerem!!!! Tudom ne görcsöljnek rà.... mùlt ciklusba 34 napra jött meg!

Annyira fàradt vagyok, jòl esne màr a táppénz. Tényleg csak pihenni fogok!!! Holnap gondolkodom egy kis masszàzson! hàtha segít ellazulni!

1534. pompom122
2012. nov. 1. 07:31

Szia karena! Sajnálom, hogy egy sem tapadt meg.:(((

Bbogus: Hétfőn lesz a leszívás, megint vagy egy pár 13 fölötti sejtem. Nem is számolták, csak annyit mondott a Várnagy sorakoznak bőven.... Majd hétfőn megtudom.

Az útiköltség papírt csak az kérjen akinek nincs a közelben másik meddőségi centrum. Engem is elutasítottak és a fellebbezésemet is... Nekem Pécs 140 km, a közelben van szeged (80 km) ezért elutasítottak. Így minden saját zsebből megy... nem érdekel csak legyen eredménye. A pénz ilyen esetben nem számít. Az a szerencse, hogy a férjem is maximálisan támogat benne, sokszor Ő mondja, hogy gyerünk... Krisztinával és az egész csapattal nagyon meg vagyok elégedve! Remélem a névnapi és a karácsonyi ajándékom egy sikeres lombik lesz! Mást nem is kívánok. Amikor a utoljára terhes voltam akkor a szülinapomon kaptam vissza és a házassági évfordulonkkor tudtam meg, hogy terhes vagyok! Az érzés leírhatatlan volt csak nagyon rövid ideig tartott!:((, de nem adom fel előre!!!!! :)))))

Hajrá, csak pozitívan!!!

1533. sept
2012. okt. 31. 21:40
Sziasztok.Tudja valaki,hogy Pénteken bent lesznek?lessz rendelés?segitsetek légyszi
1532. karena (válaszként erre: 1531. - Bbogus)
2012. okt. 31. 20:37
Nagyon sajnálom:( Egyet értek veled, ritka értékes ember. Aki helyette volt, ő is szimpatikus, de Mónika szívvel-lélekkel dolgozik. Igen Krisztina is kedves, de ők ketten alkottak egy csapatot
1531. bbogus (válaszként erre: 1530. - Karena)
2012. okt. 31. 20:21

külföldre ment dolgozni.És ami számomra borzasztóan elkeserítő,hogy nem a szakmájába.Pedig komolyan,aki akár 1x is beszélt vele,asszem tudja miről beszélek.ritka kincs az egészségügybe.És ez sajna sok mindent elmond a szakmáról,megfizetettségről.:(

Félre ne értsetek,Krisztina is nagyon aranyos,profi,de nekem Mónikával volt eddig sikerélményem.De majd ez után:)

1530. karena (válaszként erre: 1528. - Bbogus)
2012. okt. 31. 19:51
Miért nincs? Azt hittem csak szabin van. Utoljára kétszer nem ő volt:(
1529. bbogus
2012. okt. 31. 19:48
Pompon,mizu?
1528. bbogus
2012. okt. 31. 19:47
Most olvasom,hogy nincs Mónika.Annyira,de annyira sajnálom.Nála kedvesebb,átérzőbb emberrel nem nagyon találkoztam még..Mindenki aranyos az intézetbe,de ő volt a csúcs.Remélem tavaszig visszajön:(
1527. bbogus (válaszként erre: 1519. - Pixi84)
2012. okt. 31. 19:45

HA jó fej a háziorvosod,akkor simán ki lehet játszani.Elég,ha ügyesen megindokolja,pl.hányingered van a sok hormontól,vagy hasad megy,vagy nem érsz oda busszal,stb.,és ezek miatt nem tudsz tömegközlekedést igénybe venni,ezért kell az autó.Minden az orvoson,és a papírozáson múlik.


Ha nem jó fej,akkor buszra,v.vonatra köteles adni. Leszívásra és beültire minden szó nélkül jár autóra.

1526. karena
2012. okt. 31. 19:04
Sziasztok ! Megy a drukk mindenkinek:)
1525. pixi84 (válaszként erre: 1520. - Nimarat)
2012. okt. 31. 17:21
Oda, akihez Te!
1524. Nimarat (válaszként erre: 1523. - Pieta4)
2012. okt. 31. 16:31

Szuper lenne, ha ilyen gyors lenne. Átjárhatóságim nem volt, de a laparoszkópiám volt, de gondolom az két teljesen más dolog.


Pieta4 neked rögtön sikerült is?


Most olvasom a régebbi beszélgetéseket, kiművelem magam:) és nem fogok buta, kérdéseket írni.


Annyira jó, hogy rátaláltam erre a fórumra!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook