Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » PCOS - a leggyakoribb oka a női meddőségnek fórum

PCOS - a leggyakoribb oka a női meddőségnek (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: PCOS - a leggyakoribb oka a női meddőségnek

535. Henyke (válaszként erre: 534. - Nicolette02)
2008. jún. 28. 10:49
Köszi! Én is megvettem már 2 db tesztet, ma vagyoka 29. napomon. Lehet hogy holnap reggel megcsinálom az egyiket, majd meglátjuk. 8 napja volt peteérésem, lehet hogy még korai lenne a tesztelés. Igaz?
534. nicolette02 (válaszként erre: 533. - Henyke)
2008. jún. 28. 10:46
Szia, összesen 4-et csináltam az utolsót a 29. napomon este, és szerencsére az is pozitív lett. De most a 32. napom van és ha tudok venni ma tesztet akkor hétfőn szeretnék, ha kibírom addig. Amúgy nekem semmi tünetem nincs, talán reggel míg nem eszek hányingerem van, de ennyi. Bízom benne, hogy a gyógyszer segített és hogy igazából meg is marad a baba. Szorítok neked is!
533. Henyke (válaszként erre: 532. - Nicolette02)
2008. jún. 28. 10:43
Köszi, aranyos vagy!:-) Miújság a teszteléssel? Azóta csináltál másikat?
532. nicolette02 (válaszként erre: 531. - Henyke)
2008. jún. 28. 10:37
Szia, én is hőmérőztem sokáig és hidd el miután felkelsz akkor az már nem az ébredési hőd, úgyhogy ne keseredj el egyből, holnap próbáld meg rendesen megmérni!! És nyugi nem hiába vannak a gyógyszerek!! Bízz magadban! Üdv: Niki
531. Henyke
2008. jún. 28. 05:52
Sziasztok!Segítsen nekem az, aki ért a hőmérőzéshez... Persze az én szervezetem kicsit fura, mert ha eljön a hétvége, mindig hajnalban felkelek, bezzeg ha dolgozni kell menni, óracsörgésre alig tudok felkelni. 5-kor keltem arra, hogy egy hatalmas dongó zümmög a lakásba, felpattantam, kihesegettem, aztán elmentem pisilni. És csak ezután mértem meg a hőm, ami a tegnapihoz képest 4 tizeddel kevesebbet mutatott. Ma van a 29. napom. Most nem tudom, valós érték-e ez, amit a megszokottnál 2 órával korábban mérek. Lehet hogy megjön a mensim? Hiába voltak szurik, gyógyszerek? Kicsit elkeseredtem...:-(
530. Pankakukac (válaszként erre: 529. - Vica79)
2008. jún. 27. 14:54

Nem rontod a légkört Vica, örülünk, ha elmondod a bánatodat, hisz azért vagyunk egymásnak, hogy meghallgassunk és vígasztaljunk ha kell és együtt örüljünk, ha van minek! Bár csak olyan fórum lenne, ahol mindíg örülni tudunk! De sajnos ez nem így van.

Tehát, nézz előre, ami biztató, hisz ott van a jövődben a babád!

529. Vica79
2008. jún. 27. 14:19
Nagyon helyes! 3 napig még bízz, reménykedj és aztán meg úgyis megerősít a második csíkocska. Ha meg nem, akkor majd a következő tesztelős időszak. Annak örülj, hogy van peteérésed. Nekm most még lehet az sem lesz. Vagy nem tudjuk kihasználni. Na de nem rontom itt a légkört a pesszimizmusommal! Csak pozitívan!!!
528. Pankakukac (válaszként erre: 527. - Vica79)
2008. jún. 27. 09:05
Én is így gondolom, viszont az elgondolkodtatott, hogy a 29. napi tesz még mindíg ott van a fürdőszobában és azon nem jelent meg 2. csík. Ezen meg igen. lehet, hogy tényleg nem jelent semmit, de én olyan hülye kis naiv vagyok, hogy reményt látok benne...
527. Vica79
2008. jún. 27. 08:52
Sziasztok! Én hallottam ilyet, bár azt meg olvastam a teszt leírásán, hogy ennyi idő után már nem leolvasható. Vagyis nem biztos, hogy valós eredményt ad. De szerintem, ha vársz 3 napot Pankakukac, akkor már biztosan egyből megjelenik majd, csak ilyenkor még kevés a HCG.
2008. jún. 27. 08:22
Lehet olyan, hogy kb. fél óra múlva megjelenik egy másik csík is a teszten, de nagyon halványan???
2008. jún. 27. 08:11
Niki, neked a pozitív már biztos, ha van tünet, ha nincs. Nekem meg a negatív biztos, hiába érzékeny a mellem és a doki hiába mondta, hogy meg van vastagodva a nyh.
524. nicolette02 (válaszként erre: 523. - Pankakukac)
2008. jún. 27. 08:02
Szia, sajnálom a negatív tesztet, de azt is tudnod kell, hogy lehet később érett a petéd és később ágyazódott be és akkor még nem kell hogy feltétlenül két csík legyen. Amúgy meg olvastam egy másik fórumon írták, hogy valakinek 47. napig nem lehetett látni semmit! Én megcsináltam a 4-et 29. napomon este és az is két csíkos lett, de nekem meg olyan kis halvány, nem egyforma a két csík. Tüneteim meg nincsenek, nem úgy mint neked! :-) Nyugi bízzunk benne!
2008. jún. 27. 07:36
37. napon vagyok. Csak az a furcsa, hogy nagyon fáj a mellem és rendesen meg van duzzadva. Alig bírom elviselni a melltartót is! Mindegy. Majd legközelebb.
522. Henyke
2008. jún. 27. 07:29
Nagyon sajnálom Pankakukac!!!:-(( Hanyadik napnál tartasz???
521. Pankakukac (válaszként erre: 519. - Henyke)
2008. jún. 27. 07:28
Henyke szorítok nagyon, hogy te egy csíkkal többet láss, mint én most!
2008. jún. 27. 07:27

Sziasztok!

Most teszteltem. Negatív lett ismét.:-(((

519. Henyke
2008. jún. 27. 07:23
Sziasztok! Nicol, Pankakukac mi val veletek??? Nekem eljött a 28. nap, de még nem merek tesztelni, majd 4-5 nap múlva. A hőm folyamatosan magas, remélem nem esik le.:-) Szép napot!
518. Vica79 (válaszként erre: 517. - Pankakukac)
2008. jún. 25. 22:08

Nem is szabad idegeskedni, izgulni! Örülök, hogy megnyugodtál. Az orvos meg majd még jobb okosságokat is mond majd neked! ;-)

A jóhírekkel pedig megvárunk majd! Mi itt leszünk.

Mivel én még csak a ciklusom 7. napjánál járok, így én még jó sokáig nem tudok semmi jóról beszámolni. Pedig már én is nagyon szeretnék!!!

Szép estét / napot mindenkinek!

517. Pankakukac (válaszként erre: 513. - Vica79)
2008. jún. 25. 21:23

Vica ezekkel a mondatokkal most nagyon sok erőt adtál."Nem hiszem, hogy csak passzióból mondta volna, amit gondol. Miért hitegetne? Ő orvos és nem látnok! Biológián és tudományon alapszik amit mond. Szerintem hihetsz neki" Elgondolkodtam rajta és lehet benne valami.

Köszönöm!!!

516. Henyke (válaszként erre: 515. - Nicolette02)
2008. jún. 25. 21:22
Szia Nicol! Huh, ez nem semmi. Azért ez durva, hogy a patikában ilyeneket mondtak. Inkább csinálj pár nap múlva még egy tesztet. Hanyadik ciklusnapod volt tegnap??? Hanyadik napon votl az első teszted, ami már halvány másodikat mutatott.?? Én jövő héten tesztelek, de sajnos csak jövő vasárnap tudom Nektek a (jó) hírt leírni, 1 hétig szabin leszek, én nem lesz net...
2008. jún. 25. 08:15

Sziasztok, tegnap a barátnőim unszolására csináltunk még egy tesztet, de ezen is csak nagyon halvány volt a két csík, ezért kitaláltuk, (de minek??) hogy megkérdezzük a patikában hogy ezt vehetjük-e pozitívnak!!!! Hát ne tudjátok meg az első helyen azt mondták, hogy nem értenek hozzá!! A másik helyen azt hogy ok ez pozitív, de először megkérdezték én mit szeretnék ha mi lenne!!?? Na de legyen harmadik három a magyar igazság hát ott a nő azt se tudta hogy egy vagy két csík a pozitív és kijelentette, hogy nem vagyok terhes. És hogy a tesztek csak egy iránymutatóak nem biztosak!!!! Mit szóltok??? Mi van itt Magyarországon, milyen emberek dolgoznak a patikákban??? Na de nem ez a lényeg, hanem hogy három féle teszten is lehetett látni a második halvány csíkocskát!!! És én bízom benne, hogy megbízhatóak. Majd egy hét múlva csinálok még egyet, ha még mindig késik addig meg én úgy leszek vele hogy itt van bennem a pici,m akire már olyan rég vágyom!! Üdv mindenkinek!! És köszi a bíztatást!!

Pankakukac neked is szorítok nagyon és örülök a jó hírnek!!!!

514. Vica79 (válaszként erre: 513. - Vica79)
2008. jún. 24. 22:08
A második bekezdés már Pankakukacnak szólt, bocsi...
513. Vica79 (válaszként erre: 512. - Zsedeske)
2008. jún. 24. 22:08

Ilyet már nekem is mondtak. Gondolom, attól is függ, kinek milyen hosszú az alap ciklusa.


Örülök, hogy neked is jókat mondott a doki. Nem hiszem, hogy csak passzióból mondta volna, amit gondol. Miért hitegetne? Ő orvos és nem látnok! Biológián és tudományon alapszik amit mond. Szerintem hihetsz neki. Kicsit korai volt a teszt és azért negatív még. Ne izgulj! Szurkolok!

512. zsedeske (válaszként erre: 510. - Pankakukac)
2008. jún. 24. 21:17

Szia!

Nekem legutóbb azt mondta a dokim, hogy a 35-4o nap között mutat biztosat a teszt.

511. 19ba18c379 (válaszként erre: 508. - Nicolette02)
2008. jún. 24. 20:24
Niki nyugi nekem is minden hónapban ilyen amikor elvileg megjönne ... normális igen :)
2008. jún. 24. 20:05

Sziasztok!

Megjöttem a dokitól. Nagyon rendes volt és kedves is, nála azt éreztem, hogy figyel rám. Végre valaki!

Huh! Szóval. Az van, hogy a Clostitól nőtt egy ciszta a bal petefészkemben, ami 5 cm átmérőjűre duzzadt szegénykém. Azt mondta doki bácsi, nem is csodálja, hogy fájdogál a hasam tőle. Meg aztán némi folyadék is gyülemlett fel, tehát picit túlstimulálódtam.

Viszont van egy híre, aminek nem tudom még, hogy örüljek-e. Nagyon vastag a méhnyálkahártya, ami szerinte babát jelent. És megnézte a 25. napi hormont és valami emelkedett (ezt nem értettem nagyon) ami szintén babára utal. Uh-on nem látott semmit és a 29. napi tesztem is negatív lett, tehát nem tudom... Azt mondta, hogy ő szinte biztos a babában, és folyamatosan teszteljek. Ha kb. 3 hét múlva is negatív, vagy közben megjön, vagy nem jön meg, de baba sincs, akkor menjek ismét hozzá, de akkor már a meddőségibe és akkor meglátjuk, hogy hogyan tovább.

Hát ennyi van, de én nem reménykedek most semmiben. Ez a ciszta nagyon elkeserített...

Lányok! Segítsetek abban, hogy szerintetek meddig ne keseredjek el, ha negatív a teszt? Vagyis hanyadik napig reménykedhetek benne???? Most a 34. napom van. És ha mégis van baba, akkor a 29. napon miért volt negatív a teszt???????

2008. jún. 24. 16:49

Sziasztok! Milyen jó most olvasni a fórumot, hogy vannak sikerélmények is benne!! Nagyon örülök Niki, hogy 2 csikod lett :)


Nőveremnek a 9 hónap terhesség alatt rendszeresen volt havonta azonos időpontban olyan érzése, mintha meg akarna jönni. De nem történt semmi. Talan nálad is ez lehet.


Sajnos én meg várakozok továbbra is peteérésre, már a 13. napon vagyok, de meg semmi sem szurkál, nincs fájdalom. :(

2008. jún. 24. 10:04
Még annyit szeretnék megkérdezni, hogy az normális-e,hogy úgy érzem néha mintha meg akarna jönni???? Hallottatok már ilyet pozitív teszt mellett????
507. Vica79
2008. jún. 24. 09:30
Henike és Niki hajrá! Mindkettő jó hír és ez mindenkinek öröm. Minket is éltet, hogy van remény, még ha gyógyszeres kezeléssel is...
2008. jún. 24. 08:17
Szorítok ám mindenkinek!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook