Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Orrbelövés! Mi a véleményetek? Kinek van orrpiercing-je? fórum

Orrbelövés! Mi a véleményetek? Kinek van orrpiercing-je? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
2010. júl. 28. 09:27
Nekem először 5 éve volt orr pc-m, de 1héttel a szúrás után a Velencei-tóban fürödtünk, nőtt rá egy klassz vadhús, kivettem, hála az égnek nyom nélkül eltűnt. Másodszor másik oldalra súrattam, sprál végű ékszer, kivettem 1 hónappal szúrás után cserélni, de nem bírtam az újat betenni, bgyulladt, ezért hagytam benőni. Harmadszor (a mostani) megint az első oldalra szúrattam, spirál végű, és ha majd cserélni akarom csakis a piercing stúdóban fogom! :-D
584. ében11 (válaszként erre: 583. - Dedfa06931)
2010. júl. 21. 19:52

Szia!

próbáld megforgatni és úgy kivenni az ékszert.

ha nem tetszik persze akkor érdemes kivenni és újra szúrni.nem minden orrnál a közepébe kerül-de a legjobb helyre.előtte egy pici pontot szoktak odatenni,bejelölik a helyét-ha az neked jó mehet a szúrás!

2010. júl. 20. 17:38

Sziasztok!ma csináltattam orrpc-t viszont a piercinges elcseszte a szúrást...az orrom jobb oldalába csináltattam,de nem középre hanem szinte teljesen a szélébe szúrtaa piercinget:S

Szerintetek kiszurassam újra?:Smert így nagyon nem tetszik és furcsa is hogy másoknak középen van:S

És hogy lehetne kiszedni a piercinget belöle?:S(ilyen u-alakú)

2010. júl. 17. 19:20
nekem is van,nincs vele semmi gond,már bátrabban törölközöm,de az elején mindig beakadt,és kijött,bogyós végű,nekem ez jött be,a hajlitott nem
581. ében11 (válaszként erre: 579. - Roppancska)
2010. júl. 17. 12:19

Szia!

próbáld meg visszaigazítani az ékszert.belülről is meg kell fogni és csavarni forgatni.ha nem megy menj vissza megnézik hogy mitől áll így vagy segítenek visszatenni az ékszert a helyére-lehet hogy picit kijjebb jött-észre sem vehető főleg éjszaka alvás közben.kezelni folyamatosan kell.

580. ében11 (válaszként erre: 578. - B.íí)
2010. júl. 17. 12:16
valami mással próbáld octenisept vagy calarasept derm sprayvel esetleg napi egy alkoholos letörlés mert ezek szárítanak.de látatlanban nem tudom mi az-ha nem múlik meg kell mutatni a piercingesnek.
2010. júl. 15. 08:17
Sziasztok! Én pár napja csináltattam orrpiercinget, kis kő van a végén, és spirálos a másik fele, ami belül van az orromban. A kérdésem az lenne, hogy a piercing lassan már egy síkban lesz az orrom felületével, olyan, mintha menne "befele". Ez szerintetek normális? Kenegetem Betadine oldattal.
578. b.íí
2010. júl. 13. 11:00

Van egy kis fehér pattanásszerű pukli a piercingem mellett...este bekentem betadin-nal, de nem igazán csinált semmit annyi, h nem érzékeny...

Ében tudnál segíteni?

2010. júl. 11. 10:45

Hát remélem azért,ha szakemberhez megyek,kitudja venni,nem kell tönkretenni:(

meg azt is,hogy lesz neki ezüst L alakú,mert az a tekerős nem jött be,az orvosi fémre meg allergiás vagyok:(

576. ében11 (válaszként erre: 575. - Zsuzsispain)
2010. júl. 10. 20:13

szia!

a bogyósat el szokták vágni-így lehet legkönnyebben kiszedni.a méretet így látatlanban nehéz megmondani.menj el egy stúdióba-kiveszik-és tesznek bele olyat ami belevaló.nálunk pont most volt egy lány-két ékszert is megpróbáltunk neki-a harmadik lett jó.

2010. júl. 9. 20:14

sziasztok!

én egy hete próbálom kiszedni a pc-t sikertelenül:(

sajnos bogyós végű,amit igaz,hogy laikusnak könnyű betenni,viszont nem cseszegettem vagy egy éve és nem tudom kiszedni!:S

kiakartam cserélni hajlított szárúra,de lehet ez a tervem meghiúsul:(

még az lenne a kérdésem,hogy ha lenne esetleg valaki aki maga is szúr pc-t,nem tudja hány cm vastagságú az,amelyiket nem fedi be a nyálkahártya?mert nekem régen vékonyszárú volt és azzal meg az volt a baj,hogy a cimpám vastagabb, most a bogyós vastagsága jó,de megnemtudom mondani mekkora:(

2010. jún. 4. 18:02

Szeretnék orrpiercinget...valaki tudna nekem ajánlani a XVIII.kerbe????

Köszi előre is a segítséget!

573. Gretaa (válaszként erre: 572. - Gretaa)
2010. máj. 30. 22:29
A sziasztok! szó kimaradt,bocsi :)
572. Gretaa
2010. máj. 30. 22:27
Nekem is van orrpiercingem kb 15,éve egy pici tüske és én imádom..Egy pillanat volt csak egész,nem is fájt(lőtték) szúrni nem is engedtem volna,mert nem sok jót hallottam róla.
571. Evawitch (válaszként erre: 575. - Lesteria)
2010. máj. 23. 10:33
Nem tudom, már régóta meg van. Szerintem orvosi fém. Soha semmi bajom nem volt vele, be se gyulladt. A szemööldökömben is volt, azzal problémák voltak, ki kellett szedni. Utólag rájöttem, hogy bio vagy milyen is van, amit ki kellett volna próbálnom, hogy jó-e. Már mindegy, benőtt a lyuk.
570. Lesteria (válaszként erre: 584. - Zorica85)
2010. máj. 21. 07:56
Szivesen, és örülök, hogy sikerült...lehet, hogy a puhább bőr miatt raktad bele könyebben. :)
2010. máj. 1. 11:06

Sziasztok!


Én jöv.héten szúratom ha minden igaz:) Akkor először amikor szúrják,még nem lehet belerakni azt amit eredetileg akarunk? Kicsit raknak bele?

2010. ápr. 29. 12:35
Na, én is kicseréltem az enyémet, mert már totál meg van gyógyulva. Tegnap vettem egy golyós végű, de nekem tök nagy rész lógott át, így nem éreztem "kényelmesnek", úgyhogy ma kicseréltem egy hajlíthatós végűre. Ez most klasszul ráfekszik az orromra, a kő semmi extra csak egy kis átlátszó. Jövő héten én is akarok venni a Vateráról.
567. Molly24
2010. ápr. 28. 09:12

Szép ez is nagyon :) És azt a csavarósat nem nehéz berakni meg kivenni?

Én is meg voltam elégedve az eladó csajjal,gyorsan küldte a piercinget.

Meg tök jó ez a virág ami most bent van nekem,mert teljesen rásimul az orromra(jobban mint a köves),és igy nem kapok bele :)

566. Lesteria (válaszként erre: 563. - Molly24)
2010. ápr. 27. 19:14

Igeen szép, és tök szines :D és én is ugyanettől a csajtól vettem, nagyon meg vagyok elégedve vele :) Még fogok is rendelni, kinéztem egy ilyet:

[link]

A kis pirosat :)

Most zöld csavarós van benn:

[link]

565. Molly24 (válaszként erre: 564. - 6505bfef2e)
2010. ápr. 27. 13:35
igen :)
2010. ápr. 27. 12:50
Én is Vaterán nézegettem, annyira jók vannak!!! Többek között ez a kis virágos is nagyon tetszik! Nyárra tök jó, hogy ilyen kis színes!
563. Molly24
2010. ápr. 27. 12:19

Vateráról vettem,itt a link,itt meg tudod nézni.

[link]

szted szép? nekem nagyon tetszik,és jó picike,tök aranyos :)

562. Lesteria (válaszként erre: 561. - Molly24)
2010. ápr. 26. 20:54
Hihi...tök ügyes vagy! Milyen virágocskát? Küüldesz róla képet? mokusful@gmail.com :)
561. Molly24
2010. ápr. 26. 09:59

Sziasztok!

Na kicseréltem a piercingem! :)

Persze nem sikerült kivenni,de megkértem páromat h vágja el :) és fogóval lecsípte róla a kis követ,és igy ki birtam szedni!

Most végre beleraktam azt amit vettem kis virágocskát,és nagyon tetszik :)

Csak sajna ez is bogyós végű...de most még per pillanat nem érdekel :):)

560. Lesteria (válaszként erre: 556. - 6505bfef2e)
2010. ápr. 25. 23:35

[link] itt egész jól leírják, de én nem betadine-t hanem bepanthen plust használtam és jó lett..később vadhúsom lett, de azt is sikerült eltüntetni....

Napi többször simán, egy deci vízbe egy teáskanál só és azzal öblögesd (akár egy pamaccsal is)...ezt napi háromszor megcsinálod (mindig új oldatot készítve) utána meg bekened bepanthennel...semmi baja nem lesz :) Legalábbis nekem begyógyult.

559. 6505bfef2e (válaszként erre: 545. - 6208ad5eaa)
2010. ápr. 25. 16:47
Nekem pont egy nagyobbacska van benne, mert ez talpas szilikonos alapú és én majd később kisebbet szeretnék berakni.
558. 6505bfef2e (válaszként erre: 549. - Benita anyuka)
2010. ápr. 25. 16:45
Nekem abszolút nem fájt, de komolyan! Kicsit kellemetlen volt maga az átszúrás, de mivel Neked is van már gyereked így tisztában vagy vele, hogy milyen a "valódi" fájdalom, hát ez nagyon messze van tőle, hidd el nekem!
557. 6505bfef2e (válaszként erre: 547. - Benita anyuka)
2010. ápr. 25. 16:44
Dehogy gáz, nekem is van egy 19 hónapos kisfiam, férjem. Ha szeretnél, akkor csináltass, ettől még ugyanolyan anyjuk leszel, mint eddig!
556. 6505bfef2e (válaszként erre: 544. - Lesteria)
2010. ápr. 25. 16:43

Köszi, ezt a sós vizet csak szájnál olvastam. Szóval, hámosítót ajánlasz rá, mert akkor talán a neogranormon is jó lehet. Egyenlőre kétszer kamilláztam, megmozgattam,kicsit piros a luk körül, de nem fáj különösebben.

Küldhetsz linket, ha nem nagy fáradtság! Köszi!

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook