Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Orrbelövés! Mi a véleményetek? Kinek van orrpiercing-je? fórum

Orrbelövés! Mi a véleményetek? Kinek van orrpiercing-je? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
705. Benita anyuka (válaszként erre: 704. - Tökfej.)
2010. nov. 29. 13:43

Általában melyik válik be jobban??

Nekem,amikor ki kaptam az orromból véletlen akkor nem vérzett...biztos be szartam volna!!!!:O)

Nekem ma van 2 hete....arra gondoltam,hogy a jövőhéten ki cserélem...gondolod jó ötlet?:O)

704. Tökfej. (válaszként erre: 702. - Benita anyuka)
2010. nov. 29. 13:40
nekem is 1 hét után cserélte ki a piercinges, de nagyon megbántam meert még friss volt és összevissza vérzett :( elvileg 1 hónap. Nekem kb 3 hónapja van de minden alkalommal kellemetlen kicsit a cserélem, van h vérzik, de nekem még sose volt benne egyenes csak L alak meg ilyen spirálos, én ezt javaslom mert nem esik ki, csak meg kell tanulni betenni :)
703. Tökfej. (válaszként erre: 699. - Veronika27)
2010. nov. 29. 13:37
én meg pont azt hallottam h jó ha mozgatod kicsit h megszokja az orrod és hamarabb gyógyuljon :)
702. Benita anyuka (válaszként erre: 701. - Veronika27)
2010. nov. 29. 13:36
Köszönöm:O)Tényleg ezt fogom csinálni...:O)
701. Veronika27 (válaszként erre: 700. - Benita anyuka)
2010. nov. 29. 13:35

:S

Pedig ha belegondolsz, egész ésszerű! Egyrészt hogy ne fertőzd el, másrészt hogyha ki-be teszik, akkor nem tud a lyuk begyógyulni ahogyan kell és még ki is tágul.

Ezért bőven elég a kamillateás borogatás, csak kívülről, pár perc az egész.

Ne vedd ki többet, csak majd ha kicseréled.

700. Benita anyuka (válaszként erre: 699. - Veronika27)
2010. nov. 29. 12:55

Bakker..ezt nem!!!!!!!!!!!:O(

Ez komoly...

699. Veronika27 (válaszként erre: 698. - Benita anyuka)
2010. nov. 29. 11:47

Én sem szedtem ki és nem is szabad!!!


Eleve nem szabad piszkálni, sem mozgatni. Ezt neked nem mondták?

698. Benita anyuka (válaszként erre: 697. - Veronika27)
2010. nov. 29. 11:43

Szerinted az baj,ha nem szedem ki az orromból amikor tisztítom??

Ne érts félre rendesen meg tisztítom!!!:O)

Fül tisztítóval szoktam be kenni kívül belül..

697. Veronika27 (válaszként erre: 696. - Benita anyuka)
2010. nov. 29. 11:36
Ha nem tudod kicserélni, simán menj vissza ahhoz, aki belőtte és ott kicserélik. Nálam is így volt.
696. Benita anyuka (válaszként erre: 695. - Veronika27)
2010. nov. 29. 11:34

Csak a kis pöcök miatt aggódom...:O)

Hogy ha ki cserélem,vajon bele tudom-e rakni majd???

Rá fog-e férni arra kicsi szárra....hhmm......

már meg vagyok zizzenve....nemszeretném ki venni....annyira tetszik...és már régóta szerettem volna...

695. Veronika27 (válaszként erre: 694. - Benita anyuka)
2010. nov. 29. 11:32

Szívesen! :)


Akkor miért aggódsz? Lehet másnak fel sem tűnik:)

694. Benita anyuka (válaszként erre: 693. - Veronika27)
2010. nov. 29. 11:29

Nekem sem úgy látszik ki,hogy nézel velem szembe és kajakra látod a szárát az orromba!!!!!:ODDDD

Hanem én amikor kezelem belülről is ott belül épphogy a kis szára kilóg....vagy ez tök normál??:O)

Köszi,hogy válaszoltál:O)Rendes tőled:O)

A kamillát meg még ma be vezetem!!!

693. Veronika27 (válaszként erre: 692. - Benita anyuka)
2010. nov. 29. 11:23

1 hét után már ki lehet cserélni, ha orvosi fémet raktak bele, márpedig gondolom azt.

Újnak én ékszerüzletből aranyat ajánlok, nekem is az van 9 éve és simán jó. A kő sem esik ki belőle.

Én nem kezeltem Betadine-nal, mivel nekem csak annyit mondtak, hogy kamillateával borogassam 1 hétig. Ez rendbe is tette.

Ha kikaptad a pc-t akkor normális, hogy meg van duzzadva. Amúgyis az orr belül nyálkahártya, ami érzékeny (mindenhol a testen, ahol nyálkahártya van).

Nem tudom gáz-e, hogy látszik:D Nekem is egyenes, de én hátrébb rakattam, mint ahova a csaj bejelölte, mert összenyomtam az orrom és akkor rájöttem, hogyha oda berakja, ahova jelölte, akkor nem tudok majd orrot fújni, ezért hátrább került és nem látszik ki a szára.

692. Benita anyuka (válaszként erre: 691. - Veronika27)
2010. nov. 29. 11:14

Na végre:O)

Ma van 2 hete,hogy lövettem pc-t:O)

Egyenes szárú a fülbevaló benne,amit marhára ki kaptam valamelyik hajnalba:O(

De nem is ez a lényeg...

Hanem:-Mikor cserélhetem ki a pc-t??Szeretnék újat venni

-Milyet ajánlotok?

-Az természetes,hogy amikor le kezelem Betadine krémmel,és véletlenül ásítok vagy tüsszentek akkor ki ki jön az orromból:O))) Nincs benne az a kis pöcök tehát nem tartja semmi alulról!

-Belülről egy kicsit,tényleg nem nagyon de piros és meg van duzzadva,ez is normális???

-A fülbevaló szára belülről látszik de nem annyira...ez ugye nem gáz???

Most tudom nevet rajtam aki olvassa ezt,hiszen én is mosolygok magamon,de ahhoz,hogy meg tudjam mi a jó és mi nem fel kellett tegyem a kérdést:O)Akármilyen hülyén hangzik:O)))

Köszönöm!!!!!

691. Veronika27 (válaszként erre: 690. - Benita anyuka)
2010. nov. 29. 10:51
Tessék, tedd fel őket:))
2010. nov. 29. 08:55

Piercinges lányok,fiúk:O)

Jó lenne ha egy kicsit aktívabb lenne ez az oldal..:O((

Én még kezdőőőőőőőőő vagyokkkkkkkkkkkkkkkkk:ODDD

És lenne sok kérdésemmmmmmmmmm:O))

689. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 688. - Tökfej.)
2010. nov. 28. 12:16
piercingesnél lehet általában tekerősben de biztos van más szárral is, meg az extremesilverről szoktam rendelni de hát a köve ennek sem örök életű :/ a pillragasztósom még mindig tart :D
688. Tökfej. (válaszként erre: 687. - A6f6bb6c75)
2010. nov. 26. 10:57
köszii, csak nem tudom h hol lehet kapni ilyen orvosi fémet *.*
687. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 686. - Tökfej.)
2010. nov. 25. 21:50
tyűűű, ez elég érdekesen hangzik, v nem ezüst volt v alergiás vagy az ezüstre, kezelgesd betadinnal az majd segít a gyógyulásban, meg a piercinget is fertőtlenítsd le midnig ha kiveszed, beteszed. Nekem nem volt még ilyen egyébként de a kék szín miatt vmi festékre tippelnék :S de nem értek hozzá igazából; meg amíg nem gyógyul meg teljesen addig sztem vmi orvosi fémet tegyél bele és utána cserélgesd akkor már ellenállóbb lesz a bacikra :)
2010. nov. 25. 19:56
jaj srácok.. este arra ébredtem fel, hogy kirántottam az orromból az L alakú pct :S:S annnyira fájjjjt meg vérzett, és azóta nem találom az ágyneműmben :D de vettem egyeneset és behajlítottam :) jaa és figy a múltkor vettem egy elvileg ezüst piercinget, L, beraktam az orromba de még 1 hét után is fájt, és most h kivettem 2 hét után.. nagyon fájt kivenni és a pc szárán ilyen SÖTÉTKÉK lerakódás volt, és le lehetett szedni... ez normális,?? :O :O ja és emlékszem a "váladékozás" is kék színű volt
685. Benita anyuka (válaszként erre: 684. - A6f6bb6c75)
2010. nov. 25. 18:01

Köszi:O)Aranyos vagy:O)

Én mint 3 gyerekes anyuka:O)))))))))))

Kicsit tartottam tőle először...de aztán meg győztem magam,mivel ez egy régi "bakfis"álmom volt!:O)

Majd'30 évesen ezt sikerült pótolnom...:O)

684. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 683. - Benita anyuka)
2010. nov. 25. 17:58

persze, sztem ráérsz még meg nekem fájt is eléggé még 1 hét után , igaz nekem orrpiercing volt bent először is, 1 hónapig nem piszkáltam.

Próbáld meg jó bőven betadineozni a fülpiszkát h csöppenjen oda vmi, meg ha forgatod akkor úgyis megy oda is :) csak az fotnos h mozgasd mert akkor hamarabb megszokja az orrod. üdvözlünk az orrpiercengesek táborában :D

2010. nov. 25. 17:49

Azért lenne pár kérdésem,szeretném a tapasztaltakkal meg osztani:O)

-Betadine krémmel kenegetem fültisztítóval kívülről

aztán meg belülről is,de annyira az nem megy!

Ki venni meg nem merem mert kicsit kellemetlen..meg még friss a lövésem:O) (Hétfőn volt 1 hete)

Még rá érek ki cserélni a fülbevalót??Ugye??

Azért parázok,hogy milyen lesz amikor ki kell cserélnem..

2010. nov. 25. 17:41

Helló:O)

Nekem is van 1 hete:O)Nagyon tetszik,csak az a gáz,hogy tegnap előtt hajnalba ki kaptam az orromból:O(De aztán gyorsan vissza is tettem...:O)

681. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 680. - Tökfej.)
2010. nov. 25. 17:37
szerintem a fülbevalószárát nem nagyon fogod tudni elhajlítani, bár abból is van többféle... de lehet hogy az rövidebb... am lényegében sztem smemi :)
2010. nov. 24. 15:27
de amúgy így gondolkoztam és végülis mi a különbség a sima egyenes pici köves fülbevaló és az egyenes szárú köves orr pc között? sztem semmi,, ennyi erővel veszek egy fülbevalót és behajlítom
679. ében11 (válaszként erre: 677. - Tökfej.)
2010. nov. 13. 23:01
normális hogy volt váladék-öntisztulás is van.piercingeknél ez teljesen normális.
678. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 677. - Tökfej.)
2010. nov. 12. 07:22
sztem 1 kicsit gyulladt ha kezelgeted pár napig fertőtlenítővel akkor elmúlik :) ja meg ne nyúlj hozzá csak ha megmostad a kezed, mert iylenkor sztem akaratlanul is piszkáljuk és észre sem vesszük :)
677. Tökfej. (válaszként erre: 676. - Ében11)
2010. nov. 11. 23:45
köszi :) ja és még annyi, hogy mikor kicserélem utána pár napig ilyen fehér váladék van a pc körül.. aztán meg eltűnik, ezt eléggé furcsálom
676. ében11 (válaszként erre: 675. - Tökfej.)
2010. nov. 11. 19:55

szia!

Persze normális.még lehet nem tökéletesen gyógyult meg.

és cserénél mindig előfordulhat hogy érzékeny lesz fájdogál stb.-csak megbolygatod ilyenkor, lehet hogy nehezebben is ment bele stb.ilyenkor ajánlatos kezelni abban a pár napban.és akkor nem lesz semmi baja.

Sőt néha ajánlom hogy a gyógyult piercinget is tisztogassátok meg-a fertőtlenítővel kívül belül, mert sok piszok por smink krém stb beletapad-néha nem árt kitisztogatni ezeket.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook