Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Orrbelövés! Mi a véleményetek? Kinek van orrpiercing-je? fórum

Orrbelövés! Mi a véleményetek? Kinek van orrpiercing-je? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
435. ében11 (válaszként erre: 433. - Iowa)
2009. okt. 27. 10:46

a 11 mm a karika átmérője-de ebből van kisebb nagyobb szóval lehet találni gondolom olyat ami illik bele.neked azt kellene tudni, a mostani szár milyen vastag a szára:1,2 ilyesmi

a westendes tényleg bunkó volt-hogy mondhat ilyet, neki ez a szakmája,szóval akit megszúr az mind állat...nah de mindegy.

434. Iowa
2009. okt. 27. 10:29
Egyébként, ha van iwiwed, megírom a nevemet privát üzenetben és ha gondolod nézd meg, ott elég jól látszik, hogy hova lett szúrva az ékszer =)
433. Iowa
2009. okt. 27. 09:52
Köszi a választ! Igen, tudom, hogy még nem lehet kicserélni, nem is akartam még, de ezt leírtam. A dudor leszáradt 2 nap alatt, már teljesen szép, úgyhogy még kezelgetem egy kicsit betadine oldattal. Nekem a 11mm-es karika megy bele az orromba, de ugye még fogalmam sincs róla, hogy mennyire lógna ki, bár a westendes gyerek szerint idézem "úgy néznék ki, mint valami állat, akit meggyűrűztek". Mind1, majd hiszem ha látom, ez a gyerek egyébként is bebizonyította, hogy mennyire ért a dolgokhoz... Ő ugye azt javasolta, hogy egyáltalán ne mozgassam soha a piercinget és csak az ékszer körül kenegessem tetrán kenőccsel, meg egyébként sem volt valami kedves...
432. ében11 (válaszként erre: 428. - Vikiike)
2009. okt. 27. 07:18

ne próbálgass-egyébként nem értem miért nem cserélték ki-egyszerűen bunkó volt az illető.

és ha náluk vennél spirálos hajlított végűt?

nem tudom mi simán elvágnánk neked a piercingedet és tennénk bele egy szépet.de messze vagyunk:)

ha valaki segítene elvágni?kívül a köves rész alatt egy sima ollóval el lehet vágni.ennél jobbat nem tudok.ha nincs piercinges aki vállalja.

győrbe meg keszthelyen tudok stúdiót ahol ilyesmi nem fordulhat elő-hogy valakit leráznak.

431. ében11 (válaszként erre: 429. - Iowa)
2009. okt. 27. 07:12

ebben van igazság-de ha jó helyen szúrt meg akkor talán lehet bele karikát találni-megfelelő méretűt ami nem lóg ki-egy próbát megér.de így hogy nem látom,nem tudom megmondani összejön-e neked a karika.

de most még korai a csere-először a dudornak kell eltűnnie és kezelni kell még hetekig utána lehet majd cserélni.

430. ében11 (válaszként erre: 427. - Iowa)
2009. okt. 27. 07:09

szia!kevés volt a 4 hét kezelés-legalább 7-8 hétig kell kezelni és cserélni is várni kell, ha még fáj az azt jelenti nem gyógyult meg teljesen.

szerintem használj a dudorra pár napig alkoholt-napi 3 szor és utána még hetekig kezeld octenisept spray-vel.hogy karika vagy köves van benne az nem jelent két szúrást.persze ehhez az kell hogy jó helyre legyen szúrva és a két ékszer karika-köves ékszer szárának ugyanolyan legyen a vastagsága.

429. Iowa
2009. okt. 26. 21:02
Most látom, hogy a karikás ügyben elég homályosan fogalmaztam. Szóval a lényeg az, hogy mikor nekem szúrták, a srác azt mondta, hogy döntsem el mit akarok, mert ha karikát akkor azt úgy kell szúrni, ha meg köveset, akkor utána ne nagyon akarjak karikát belerakni, mert nagyon ki fog állni és az csúnyán néz ki. Ennek van valami alapja, vagy hülyeség? A gyakorlatban sajnos még nem tudtam megnézni valóban így van e, mert még kicsit fáj és addig nem akarom kicserélni.
428. vikiike
2009. okt. 26. 12:24
most oylan problémával fordulok hozzád ében11,hogy a piercingemből(orr) kiesett a kő...nem hiszem h észre lehet venni d eha jobban megnézik igen..:( és ugye bogyós é nem tudom kiszedni:S menjek el egy szalonba?? vagy mit csináljak?? próbálgassam és akkor talán kijön? és jobb lenne egy spirálosat beletetni..régen voltam szalonba de nem szedték ki a fülbevalót mer tugye én lövettem és segítséget kértem d enem szedték ki...:S:S nem tudommit tegyek...
427. Iowa
2009. okt. 25. 00:27

Már 7 hete van az orromban a piercing, és most keletkezett rajta ez a gennyes dudor. Betadine oldattal kezeltem 4 hétig, utána abbahagytam.

Semmi baja nem volt, csak amikor ki akartam cserélni akkor éreztem, hogy még fáj. Ezért kérdeztem., hogy elég e az alkohol rá. Más téma, az egyébként igaz, hogy az orrkarika és a sima köves piercig az két különböző szúrás?Akinek úgy lövik, hogy köveset kap először, az utána nem tehet bele karikát?

426. ecetke (válaszként erre: 425. - Ében11)
2009. okt. 24. 18:33
ja értem, akkor nem pánikolok. elég régóta benne volt már, és csak úgy tudtam kiszedni, hogy lefújtam lidokainnal belülről, és még igy is fájt, megijedtem, hogy valami baj van vele
425. ében11 (válaszként erre: 422. - Ecetke)
2009. okt. 24. 18:19

igen ez ennél a piercingnél úgymond "normális".

jól kitalálták arra hogy ne veszítsd el-viszont nem egyszerű a csere,ha sokáig bent van akkor ki sem lehet szedni,mert a lyuk az ékszer szárához igazodik nem a bogyóhoz ami nagyobb -csak úgy ha a piercinges elvágja a szárát!

424. ében11 (válaszként erre: 421. - Zsuzsispain)
2009. okt. 24. 18:17

szia!

valószínű belül a bőr összenőtt.így nem túl jó hordani benne a piercinget,elveszítheted az ékszert és az is előfordulhat hogy belenő az orrodba és csak műtéttel tudják onnan kivenni.ez nem fordul elő ha rendesen benne van és a másik oldalt is kijön.

ha rendben vagy kérdezz meg egy piercingest valószínű újra át kell szúrni.

423. ében11 (válaszként erre: 420. - Iowa)
2009. okt. 24. 18:14

szia!

nem mondtak semmit hogyan mivel kezeld a piercingedet?

naplómba is van leírás kezelésről...

amúgy alkohol, octenisept spray betadine oldat jó rá.

3-4 alkalommal kell kezelni, előtte alapos kézmosás!és fültisztítóra rákenni,fújni és azzal kívül lekezelni,a betadine és octenisept belülről is mehet.ami fontos, a piercinghez orrodhoz akkor érj a kezeddel ha előtte kezet mosol!a legtöbb gyulladás azért van mert önkéntelenül is hozzáérnek is sok sok baci piszok belemegy.

422. ecetke
2009. okt. 24. 01:06
sziasztok! lehet hülye kérdés, de nektek is fáj a bogyós pc cseréje? sokan mondták, hogy biztos azért, mert nagyobb a vége, és nehéz kijönni. de ez normális? nagyon tud fájni a csere, amugy semmi para nincs vele.
2009. okt. 23. 22:08

sziasztok!

képzeljétek,leesett az a sebszerűségem is a műtét után:)

remélem nem nő vissza:)

még az orromon felül is van valami,jövő héten azt is megmutatom dokinak,úgyis mennem kell kontrollra.

remélem már minden okés lesz vele!

egyébként az lehetséges,hogy belülről beforrt a luk és kivülről meg jó?

mert bogyósat be tudok tenni orromba(nem látni belül a végét),ilyen hajlított szerűt meg nem tudom beletenni!

ahogy tiszta kézzel benyúlok az orromba,nem is érzem az ékszer végét.az baj?

köszönöm a válaszokat!

420. Iowa
2009. okt. 23. 16:30

Sziasztok!

Valamiféle gennyes dudor keletkezett az orrpiercingem mellett. Elég ha alkohollal leszárítom, vagy valami mást kell vele csinálni?Kinyomni nem akarom, mert gondolom úgyse mennék vele semmire. Ha veszek alkoholt, min és mennyit vigyek fel a dudorra?

Válaszotokat előre is köszönöm!

2009. okt. 18. 15:04
néhány helyen én is kerestem ékszert,és általában ezüstöt lehetett kapni bogyósat.Hát egyenlőre azt inkább nem és 300ft-ért meg pláne nem.Egy ékszerésznél kérdeztem,ott volt arany és hajlított ráadásul.igaz köves de legalább nem vagyok allergiás az aranyra.ezüstöt hordok én is bár némelyiket nem bírom.Anno megcsináltattam az ajakpiercinget.Tetsztt nagyon,vettünk bele akryl piercinget de sajna levette az inyemet az alsó fogamnál igyhát kivettem.Nem tervezek több piercinget:)
2009. okt. 18. 11:42

szia.köszi,de azért kértem inkább neten valamilyen oldalt,mert valószínű nem tudok kimenni egy piercinget megvenni.én meg soproni vagyok.

de azért ha esetleg arra járok,megnézem,köszönöm

2009. okt. 17. 18:25
Szia. A westendben alul van egy piecinges, ott lehet kapni hajlítottat aranyból is meg ezüstből is, meg egy csomó félét. Azt hiszem az arany 7000 ft volt kb 1 éve, nagyon szép.
2009. okt. 17. 18:23

köszönöm!

de nekem is eszembe jutott az ékszerész..

sokba volt ezüst,de csak bogyós...olyanom meg van. de kipróbálnám a hajlítottat is,hátha az alatt nem lesz minden nap száraz vér..lehet az jobban bejön, ki kellene próbálni.

még olyan volt,ahol csináltatni lehet,azt meg kicsit macerásnak találtam...ugye egyszerűbb megvenni:)

még egy helyet tudok,ahol csak arany ékszereket árulnak,hátha ott van és nem bogyós.bár tényleg eddig minden ékszerésznél bogyós volt csak!

remélem az arany ékszer nem néz ki hülyén,ha amúgy ezüstöket hordok(nyaklánc,karkötő,gyűrű)

köszönöm a válaszokat,szép hétvégét!

415. ében11 (válaszként erre: 414. - My Zsééé)
2009. okt. 17. 12:52

ez nem is jutott eszembe hirtelen:)

mondjuk nem voltam mostanában ékszerésznél-csak készülök venni egy láncot mert az előző elszakadt.

de ez tuti jó ötlet!

2009. okt. 17. 10:29
én néztem neten ezüst orrékszert,nem is tudom le lehet e irni.ott van ezüst de nem vennék,nem bízom az ilyenekben.Én ékszerésznél vettem aranyat.Általában náluk lehet kapni ezüstöt és aranyat is.próbálj ott venni.
413. ében11
2009. okt. 16. 20:22
és még annyi jutott eszembe-hogy lehet hogy nem az ékszer volt az idegen test, hanem belement valami piszok és attól akart megszabadulni a szervezet-én inkább erre gondolok.
412. ében11 (válaszként erre: 411. - Zsuzsispain)
2009. okt. 16. 20:13

Szia!

Sajnálom ami történt.

mondjuk azt nem értem az orvosi fémre hogy lehetsz allergiás-ha az tényleg orvosi fémből volt, akkor ez kizárt-mert a nevében is benne van orvosi fém.szóval ha előfordul csont összecsavarozás,drótozás vagy egy műgyökér beültetés ezzel a fémmel végzik-és én még nem hallottam hogy valaki ezt ne bírta volna.

arra tudok gondolni-hogy nem mindegyik van abból a bizonyos orvosi fémből-csak rámondják mikor az ember megveszi.mert árakban látom a különbséget-van ahol pár száz forintért is adják ezeket van ahol meg pár ezer forint.

esetleg készíttetni tudsz aranyból orrékszert-vinni kellene az ékszerészhez egy hajlított jó minőségűt, megmérni milyen vastag a szára is pontosan ugyanabban a méretben megcsinálja.de biztos találsz a neten helyeket ahol kapni.én most csak nagykereket tudok-de ott te nem biztos tudnál vásárolni.szóval még az lehet a megoldás, hogy bemész egy stúdióban,és megkérdezed van e arany ékszerük vagy tudnának-e neked rendelni egyet.csak arra figyelj hogy ne aranyozott legyen, hanem teljesen aranyból.

jah és ha újra szúratod tényleg figyelni kell hogy 100% ig tisztán legyen tartva.

2009. okt. 16. 19:55

idegen test granulóma alakult ki...szóval nem bírta az orrom az ékszert és így "védekezett"...

csak azt nem tudta megmondani,hogy az orvosi acéltól lett,amire kiderült,hogy allergiás vagyok,vagy az ezüstöt se bírja...az majd kiderül,mert visszatudtam tenni bele az ezüstöt.de ha megint lesz olyan tokom tuti,hogy nem műtettem meg megint!:S:)

egy szurit kaptam az alkatomba-az csípett nagyon és attól teljesen kiszáradtam meg kicsit bekábultam,egyet meg az orromba belülről a tokon átszúrva-az lidokain volt, eléggé fájt,de legalább utána nem éreztem a vágást,meg égetést. kaptam rá orrkenőcsöt,azzal kenegetem meg ezzel az octenisept sprayyal.most is meg eddig is egyenes szárú volt benne,bogyós,de szeretném kipróbálni a hajlított szárút is,csak sajna itt Sopronban nem kapok,csak orvosi acélt,ami nekem nem jó.ezüst vagy arany kéne.ha tudtok valami jó helyet,ahol lehet rendelni neten,annak nagyon örülnék.én is keresgetek:)

drukkoljatok,nehogy megint legyen ilyenem!:)

köszönöm az érdeklődét!remélem most már jó lesz!:)

410. ében11 (válaszként erre: 408. - Zsuzsispain)
2009. okt. 15. 17:02

nem semmi!mondta hogy mitől lehetett az orrodba a tokosodás?és milyen injekciót kaptál?valami antibiotikumot?és kaptál még rá valamit, kezelni stb?

jobbulást, most hogy túl vagy rajta.

sajna a lyuk valószínű hogy összehúzódott.teljes gyógyulás után egy másik, vagy a másik felébe-de akkor az ékszernek tuti jónak kell lennie és a kezelés meg még szigorúbban kell csinálni.

409. ében11 (válaszként erre: 407. - My Zsééé)
2009. okt. 15. 16:59
ügyi vagy!
2009. okt. 15. 16:46

sziasztok!

ma voltam orr-fül gégésznél...:(

kettő injekció:Egy karba,egy orrba.levágta belül azt a tokszerűt aztán leégette!

nem mondanám,hogy kellemes volt,ha megint kéne nem vagyok benne biztos,hogy megcsináltatnám!:(

de túl vagyok legalább rajta!

úgy látom,hogy nem tudom visszatenni az ékszert, mert belül az égetéstől szerintem beforrt a luk..

ezzel kapcsolatban,még nem tudom,mit csináljak!

szép napot

2009. okt. 14. 20:09
Szisztok már rég írtam föl.Hát olvasgatok.Westend?Az a fiú télleg jól csinálja.Én bekönnyeztem de ennyi.Jó arc és még helyes is.Hozzá szívesen járnék apró-cseprő dolgokért de sajna messze van tőlünk,csak arra jártunk.Jaj-jaj sikerült otthon kicserélnem az orrpiercinget.Ahogy én csináltam?2x mostam kezet,bekentem az orrom kivül-belül vazelinnel,a cserére váró piercinget is.Kivettem,tekerve ahogy éreztem hogy jön ki,kijött és be a másik.Még elnéztem volna a lukt az orromon de akkor benő a luk.Nem téptem meg,nem fájt,nem nyúztam meg.Egyszerűen kiforgattam azt szevasz.Örülök hogy sikerült.A Westend ifjút én is ajánlom!
406. cc2f665987 (válaszként erre: 405. - Ében11)
2009. okt. 2. 22:14
Köszönöm:):):)
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook