Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Orrbelövés! Mi a véleményetek? Kinek van orrpiercing-je? fórum

Orrbelövés! Mi a véleményetek? Kinek van orrpiercing-je? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
615. Veronika27 (válaszként erre: 614. - Juditkem)
2010. aug. 31. 09:56
Szerintem kicsi az, amit beletettél. 4 hónap után a lyuk már nem változik, max. benő, ha kiveszed. Egy akkorát kellene venned bele, mint amilyen az előző volt.
2010. aug. 31. 09:49

Sziasztok!

Nekem az lenne a problémám,hogy én úgy lövettem az orrpircinget,és 4 hónap után csak most vettem ki,de úgy h egy ollóval kellett levágnom a tetejénél,mert "fülbevalóval" lötték be és ráadásul kicsit beljebb mint kellett volna. másképp nem tudtam kiszedni.A lényeg h most egy kisebb bogyós végű van benne,amit este tettem be,viszont ma reggelre meg majd nem kijött az orromból,visszatettem ahogy tudtam de alig látni a végét?Most mit csináljak?Vegyek hajlított végűt?Csak du érek rá,addig benőhet a lyuk?

Segítsetek légyszi!

613. natisa
2010. aug. 28. 14:26

H.E.L.P. !

én tnap lövettem be kozmetikusnál baloldalt, és csak egy picit volt piros, de szinte nem is látszott, h piros lenne, szép volt, amikor belőtte. még beiskente alkohollal, meg körömvirágkrémmel, vagy mivel. azt mondta, h estére ragasszam le, de elfelejtettem, és reggelre nem láttam belül az orromban az egyenes végét:O bevagyok fosva, ott próbáltam átnyomni, de semmi. azért nem látom, mert bevan dagadva? de annyira nincs bedagadva, h ne lássak át rajta, v nemtom. és tnap még láttam, h ottvan. csak a pici pöttyékszer látszik, és van, amikor kijjebb jön, és félek, h kifog esni:O újra lövetni, meg szúratni pedig nemakarom. ma borogattam kamillával kívül-belül, és bekentem cicaplast -tal, estére pedig tetran -nal fogom. vkinek hasonló ilyenje van, v volt már? mi a teendő? ne pánikoljak? segítsetek!

612. zsann13 (válaszként erre: 608. - Dirtydiana)
2010. aug. 19. 01:01

háát..passz vmi alkoholos vmi :D

nekem most volt kedden egy hete h csináltattam...de már nem fáj meg semmi..

demongyuk nekem eleget lett piszkálva, mer már a 3. napon kirántottam törölközövel..deakkor se fájt nagyon..

de még lekezelem minden reggel meg este, v midnig fürdés után, addig amig elnem fogy. és a napfény meg a vízről.. én már votlam kint a napon, mongyuk nem huzamosabb ideig.. vizzel meg csak óvatosan, én pár napig vigyáztam rá de most már éri rendesen és nincs semmi, de hát kinek hogy, és nem midnekinek gyógyul ijen hamar sztem.

611. ében11 (válaszként erre: 610. - Enciii*)
2010. aug. 17. 23:05

szia!

nem tudom megmondani.tisztogasd meg.nézd meg alaposan kivülről belülről.

de gondolom és remélem semmi baja.esetleg csak elnyomtad alvás közben stb.

610. Enciii*
2010. aug. 15. 01:19
Sziasztok nekem lenne egy olyan kérdésem h nekem már régóta van orrpiercingem de mostanában mindig huzodik az miért van?
609. ében11 (válaszként erre: 607. - Dirtydiana)
2010. aug. 13. 22:26

hm.nem tenne neki jót a balaton strand napfény.

fél évig nem ajánlatos.érdemes betartani, mert egy csúnya gyulladás,vadhús gennyesedés elég kellemetlen tud lenni.

mindenképp vegyél claraset derm vagy octenisept sprayt.könnyebb használni mint a többit.alkoholt kiadják a patikába-bőrfertőtlenítésre.

most mivel cserélted-meg lett bolygatva-ezért lehet érzékeny és még picit be is lehet dagadva.

kerülném a napfény-esetleg kalappal árnyékolnám-vízbe mehetsz, ha az arcod nem éri sem a balcsi sem strand.és a naptej kozmetikum izzadság is irritálhatja.

608. dirtydiana (válaszként erre: 602. - Zsann13)
2010. aug. 13. 16:00
Megkérdezhetem,hogy milyen alkoholt kaptál hozzá?mert én csak betadinnal kenegetem.
607. dirtydiana (válaszként erre: 606. - Dirtydiana)
2010. aug. 13. 15:59
Jut eszembe,11 napja van lőve,víz se napfény sem érheti?mert holnap megyek a Balatonra:)
606. dirtydiana (válaszként erre: 605. - Ében11)
2010. aug. 13. 15:57

Szia,hát elég vastag az orrom ezért mindkét bogyós végű nekem túl rövid,ezért ma vettem hajlított szárút,mert azok sokkal hosszabbak és bevált egyenlőre!

Lefertőtlenítettem és most az van benne,kissé fáj tőle...gondolom,mert új és meg kell szoknia.

605. ében11 (válaszként erre: 604. - Dirtydiana)
2010. aug. 13. 10:15

szia!

az új piercingeknek úgy kell benne lennie az orrodban,hogy teljesen átérjen.belülről is rendesen.

ha nem így lenne vegyél másik ékszert-esetleg stúdióban cseréltess.mert különben belül benő a bőr-és újra kell szúratni.

2010. aug. 12. 19:20

Sziasztok =)

Ma vettem 2 új ezüst orr-pc-t,mert ideje volt kicserélnem azt az orvosi fémet ami olyan volt mint egy fülbevaló,mert rendes fülbevalócsat volt az orromba belül,vmi borzalom volt.Ezek a kis kövesek pedig olyan aprók és bogyós végűek,hogy mikor beletettem,alig bökte át a húst,szerintetek elég ha épp csak átböki a húst?:// vagy hosszabb szárút kellene keresnem?

2010. aug. 10. 22:27
nekem 6éve van orrpiercingem..
602. zsann13
2010. aug. 10. 22:24

szijasztok!

ma csináltattam meg a pc-t...nagyon tetszik!

szurattam...aszittem h nagyon fog fájni meg minden, de egyáltalán nem...

mármint nem azt mondom h nem éreztem semmit... kellemetlen volt nagyon, de tul lehet élni...

jelenleg nem nagyon fáj, bár még érzékeny, aki cisnálta nekem, az adott rá alkoholt is, ma este is megforgattam meg lekezeltem, nem igazán érzem h bent van , el is felejtem néha h megvan :)

nagyon jó...nagyon tetszik

és mindenkinek csak ajánlani tudom!:D

2010. aug. 10. 11:46

Valaki ezt ajánlotta,gondoltam bemásolom:

"Vegyél olyan ragtapaszt ami kör alakú, vagy akár sima ragtapasz is jó, és azon keresztül szúrd át a piercinget a lyukba, míg kicsit begyógyul a lyuk, aztán jó lesz. Ugyanez volt az egyik szobatársamnak is az új füllyukával, és neki ez bejött."

2010. aug. 8. 21:22
nincsmit :) én is tudom milyen érzés,mert azért csak szem előtt van és nem mindegy,hogy hogy néz ki,ha már megcsináltattad :)
599. dirtydiana (válaszként erre: 598. - Kbetty16)
2010. aug. 8. 15:37
köszi,megnyugtattál :)
2010. aug. 8. 13:20

Először mindenkinek nagyobb a lyuk,mert az orvosi fém vastagabb,mint egy átlag piercing.

Nekem is így volt,de mikor kicseréltem,már nem is látszódott,h nagyobb lenne...szerintem picit összehúzódik egy kis idő után,de lényeg,hogy nem fog látszódni,magától helyre jön :)

597. dirtydiana (válaszként erre: 329. - Ében11)
2010. aug. 8. 01:37
nekem is ez lenne a gondom,6 napja lövettem és 2 napja vettem észre,hogy süllyed,most megpróbálom,h kevesebbszer mozgatom,de félek, h ránő a bőr,nem tudom mit tegyek még? :S betadinnal kenem,nem gyulladt,de nagy a lyuk sztem.
596. zsuzsispain (válaszként erre: 593. - Ében11)
2010. aug. 7. 16:02
Először orvosi fém,de azt nem bírtam,utána ezüst sokáig..gondolom az ezüst megfogta,biztos oxidálódott..de ismerősömnek is ottmaradt a szürke folt,pedig már több éve nincs benn neki:S
595. dirtydiana (válaszként erre: 594. - Kbetty16)
2010. aug. 7. 15:57
köszike,sztem 2-3 hét után én is cserélem,meglátom mennyire gyógyul,mert ha hozzá érek még eléggé érzékeny,és 2 napja feltűnt,h egy síkban van már a bőrömmel,mintha "menne befele"? olvastam vkinél aki szintén ezt vette észre,mit csináljak szerintetek?
594. kbetty16 (válaszként erre: 591. - Dirtydiana)
2010. aug. 7. 12:06
nekem már lassan 2éve van orrpiercingem és mikor lőtték,akkor 4hetet mondtak...és hogy minden nap 1-2x forgassam picit. Már 1hét után kicseréltem másikra,mert olyan nagy feje volt az orvosi fémesnek,nem tetszett. És semmi baja nem lett :) barátnőmnek a nyelvében van pc, már 4nap múlva kicserélte,pedig ott még többet is kellene várni,mint 1hónap,szóval nem hinném,hogy ebből gond lesz :)
593. ében11 (válaszként erre: 590. - Zsuzsispain)
2010. aug. 7. 12:02
hm.hát nem tudom milyen ékszer volt benne hogy szürke lett.tisztogatni kell-ha kiveszed végleg akkor is.de picit meg szokott látszani a helye.
592. ében11 (válaszként erre: 588. - Dirtydiana)
2010. aug. 7. 11:59

Szia!

igen kell mozgatni.de ne túl sokat.amikor lekezeled napi 3-4 alkalommal mozgasd is meg tisztogatás közben-ennyi elég neki.többször nem kell mozgatni.és nem is tesz jót neki ha fogdosod és egész nap játszol vele.

591. dirtydiana (válaszként erre: 589. - 14a95797c1)
2010. aug. 6. 15:29

hát nem akarom egész életemben :)

köszönöm,hogy válaszoltál =)

mellesleg valóban csak 6 hét után lehet lecserélni ezt a belőtt orvosi fémet? mert nekem nem annyira tetszik.

2010. aug. 6. 10:47

nekem az lenne a baj az orrpc-mel,hogy nekem is eszembe jutott,hogy életem végéig nem akarom hordani,azonban kivettem az ékszert,hogy megnézzem milyen és szürke a bőröm a pc luka körül:S

egyik ismerősöm aki már kivette neki is szürke és több év múltán se múlt el neki:S

azzal semmit se lehet csinálni?nem lehet eltüntetni?

mert én is inkább vissza tettem az ékszert,mint hogy szürke folt legyen az orromon:Sremélem tudtok segíteni,köszönöm

2010. aug. 5. 12:34
Ha nem akarod, hogy "benned ragadjon" akkor érdemes mozgatni. Ellenkező esetben így jársz, ahogy mesélted. Gondolom nem akarod egész életedben hordani. :)
2010. aug. 5. 10:18

Sziasztok!

Én 3 napja lövettem orrpc-t(-orvosi fém van benne kis kővel a végén),mivel utókezelésével nem voltam eléggé felvilágosult utána olvastam s eközben találkoztam egy olyan jótanáccsal miszerint ajánlatos 14 napig forgatni/mozgatni a piercinget h kialakuljon az a bizonyos lyuk.Szóval ma reggel gondoltam akkor megmozgatom kicsit,de azonnal folyt a vér :// aki tapasztalt,kérem írjon nekem egy-két jótanácsot? betadinnal kenem,gyulladtnak nem tűnik,de valóban kellene mozgatni?

2010. aug. 1. 20:39

Sziasztok!

Én szurattam az orrom. Azért nem lövettem mert az jobban roncsolja a szöveteket.

2010. júl. 28. 09:29

ja amúgy énis a pesti Westendben szúrattam az utsó kettőt, a srác szuper arnyos volt velem, elláttak kis utógondozási kártyával. Betadinnal kenem napi 2x, kb 2naponta alkoholos tisztítás, néha forgatom egy kicsit, nem fürdök tavakba és vigyázok nehogy kikapjam :) eddig kopkopkop semmi gáz, imádom.

Mindhárom alklommal súrták, fájt is, nem elviselhetetlenül. Nekem ez a rítus miatt kellett; ha fáj a lelked, akkor egy ki testi fájdalom eltereli róla a figyelmet.

Mondom, rítus.

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook