Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Orrbelövés! Mi a véleményetek? Kinek van orrpiercing-je? fórum

Orrbelövés! Mi a véleményetek? Kinek van orrpiercing-je? (beszélgetős fórum)


2007. szept. 23. 20:03

A karika nekem sem tetszik, csak a pötty. Én abból is a laposabbat szeretném. Viszont nekem olyan krumpli orrom van. :)

Ahhoz mi állna jól? :)

Nem kicsinyítés céljából csináltatnám meg, de ha esetleg van az orrpiercinggel valami trükk a nagy orr kicsinyítésre.. akkor még annak is örülnék. :)

14. tengericsillag (válaszként erre: 13. - 613c0e0120)
2007. szept. 23. 20:03
Az én barátnőm is maga bökte s semmi baja nem lett.
13. 613c0e0120 (válaszként erre: 10. - 120c31c524)
2007. szept. 23. 20:01
Hogy hogy átbökted te?? :))
2007. szept. 23. 19:55
Orrot fújni abszolút normálisan lehet!:) Persze, ha nagyon náthás valaki, akkor érdemes - ideiglenesen - kivenni, de arra persze vigyázni kell, hogy ne nőjön be a luk, mivel az orr amúgy is gyorsan nő...:):):)
2007. szept. 23. 19:29
Orrban nekem tetszik,persze olyanon akinek jól áll,meg nem túl feltűnő,pl kicsi kő vagy pötty.A karika nem tetszik.
2007. szept. 23. 19:16
Nekem is van,nem szaroztam.Átböktem én!
2007. szept. 23. 18:13

Nekem nagyon tetszik, de a munkám miatt sajnos nem rakathatok, no meg az orrom formája sem olyan, amit érdemes lenne kiemelni egy testékszerrel.

De máson nagyon tetszik! Szerintem csak bátran!:)

2007. szept. 23. 17:55

En nem akarok senkit gyozkodni, de a vilagon nyilvan vannak, akik mellette foglalnak allast, vannak, akiknek pedig nem jon be.

Az orrbavalorol csak annyit, hogy annak a pici piercingnek is a nagyobb resze az orr belsejeben helyezkedik el. Nyilvan meg lehet szokni, megis nekem peldaul visszatetszo. De ezen manapsag at kell lepni, kinek mi nem tetszik, mindenki azt tegye, ami szamara fontos es elfogadhato. Ez is egyfajta onkifejezes, mint a smink, ekszerek, frizura.

2007. szept. 23. 17:23
Mi a gusztustalan eg pici fehérarany pöttyben?Term.rendszeres a tisztitás-ez egyértelmű.
2007. szept. 23. 17:21

Szerintem gusztustalan a piercing az arcban, legyen az orr vagy szaj, esetleg szemoldok.

Az orrfujast meg el tudom kepzelni, mennyire tiszta ugy lehet egy orrpiercinggel.

De ez csak egy velemeny.

5. RLindi (válaszként erre: 4. - 613c0e0120)
2007. szept. 23. 17:19
Szerintem orvosi fémet rakass be. Ott elenyésző az allergia kockázata.
2007. szept. 23. 17:15

Köszi, hogy írtatok. Nem tudom, hogy van-e fém allergiám. :( Amugy a fülem változó fülbevalót bír: valamelyik bizsut bírja, valamelyiket nem, valamelyik aranyat, ezüstöt bírja, valamelyiket nem. Így nehéz eldöntenem, hogy milyet tettessek bele.

Amugy én is kis vékony lapra gondoltam, olyan matrica szerűséget. Szerintem az jobban menne a nagy orromhoz. :)

2007. szept. 23. 16:17

Szia! Nekem 5 éve van. Egyszer volt vele problémám ugy 2 éves amikor kiesett és nem tudtam aznap pótolni.Persze benőtt és akkor már nme lőtték hanem szúrták. Az fájt eléggé és begyulladt utána. De pár nap alatt First-el lement agyulladás és azóta is meg van. Nagyon szeretem!

Először orvosi fém volt s az jó ideig. most már fehér arany van. Ezek elvileg nem okoznak allergiát.

2007. szept. 23. 15:23

Szia!


Nekem 4 éve még volt orrpiercingem, de kiesett és azóta nem "pótoltam".

Nem igazán fájt a belövés, de nagyon fontos, hogy rendszeresen forgasd az ékszert az orrodban, ill. tartsd tisztán (alkohollal), különben csúnyán begyulladhat a kifúrt "luk". Nekem egy kis ezüst lap volt. Szerettem, mert nem akadt bele semmibe, tudtam orrot fújni, stb..de azért meg kellett szokni, no és gondold át, nincs-e valamilyen fémallergiád..?

2007. szept. 23. 14:47
Sziasztok! Nagyon érdekel a véleményetek az orrpiercinggel kapcsolatban. Én szeretnék egyet, de nem sokat tudok még a témáról, várom a tapasztalaitokat. Köszi.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook