Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Orrbelövés! Mi a véleményetek? Kinek van orrpiercing-je? fórum

Orrbelövés! Mi a véleményetek? Kinek van orrpiercing-je? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
465. bec1f7f165 (válaszként erre: 464. - Zsó007)
2009. nov. 16. 11:00

Szia!

Feltétlenül nem kell cserélni, csak azt szokták meghatározni, hogy mennyi idő elteltével szabad. Alapvetően az a szabály, hogy amíg nem gyógyult be rendesen, addig lehetőleg ne cserélgesd, nehogy árts a sebnek.

Én már volt, hogy ez idő előtt elhagytam, szóval ha muszály, lehet cserélni, csak nem ajánlott.


Ha tetszik a mostani maradhat. Előfordulhat, hogy naagyon nehezen meg vissza, de ha elszánt vagy, biztos sikerül. Mondjuk én magamnak is szúrtam. Ha viszont nem vagy ilyen karakán, jobb ha elmész egy piercingeshez, aki 100%, hogy megoldja.

464. zsó007
2009. nov. 16. 07:57
Sziasztok!még nyár elején csináltattam egy szép orrpiercinget...nagyon szeretem.hajlítós van benne.azt szeretném megérdeklődni,hogy szükséges-e cserélni a pc-t vmilyen időközönként.mert ha nem akkor nem próbálkozom kivenni..mert félek nemtudom utánna visszarakni..meg másikat belerakni.aki tudna egy kis segítséget adni,előre is megköszönöm!
463. bec1f7f165 (válaszként erre: 461. - Zsuzsispain)
2009. nov. 5. 14:39
Én nem is tudom, hogy hány hajlítottat hagytam el. A bogyós meg megvan több, mint 6 éve. Szerintem sokkal jobban tart a bogyó, mint az ív.
462. ében11 (válaszként erre: 461. - Zsuzsispain)
2009. nov. 5. 14:36
:) biztos minden oké lesz!
2009. nov. 2. 14:18

az ékszerem túl vékony és rövid szárú volt és az orromba belül ezért összeforrt a luk(ezért nem tudtam hajlítottat beletenni és ezért sem látszott ki a vége).újraszúrattam és beletettek egy vastagabb és hosszabb szárú ezüst ékszert.most ez van benne,de bogyós és ki akarom azért próbálni a hajlítottat is.de még hagyom egy ideig,meg úgyse találok egy jó ideig ilyen vastag ékszert,szóval szerintem majd csináltatok..de még ráér:)

már csak abban bízom innentől minden tökéletes lesz:)

460. ében11 (válaszként erre: 459. - My Zsééé)
2009. okt. 29. 20:05
azt én írtam hogy titkolózás megy-látom ha két tetkós vagy két piercinges beszélget egymással sem osztanak meg dolgokat.és több vendég is szerzet már hasonló tapasztalatot stúdiókba-hogy mintha nem szívesen válaszoltak volna a kérdésekre
2009. okt. 29. 12:39
Sorry,nem feltételezek senkiről semmit.ha hiszed ha nem,Iowa halálosan be voltam kaxizva az orrszúrás miatt,mert se érzéstelenítő se semmi csak fertőtlenítés.Nem baj szerintem ha az ember sokat kérdez én is ilyen vagyok.Sokat kérdezek mert amit nem tudok,azt nyilván nem fogom megcsináltatni.Mikor még nem volt orrékszer csak gondolkodtam rajta,csak erre az oldalra jöttem fel és mindent elolvastam amit irtatok/irtak.Volt ami azt moondta ne tegyem hisz dok írás volt a gennyes dudorokról meg ezek.De ott voltam hát mért ne.Igen lehet hogy én jó passzban találtam épp akkor.Nem akartalak megsérteni nem olyan vagyok.az meg nagyon sajnálatos dolog hogy ő azt feltételezi hogy aki oda megy csináltatni valamit az mindennel tisztában van.Igenn neki ez lenne a dolga hogy fölvilágosítson mindenben.Nem értem mért feltételezi hogy kiad valami titkot vagy ilyesmi?Butaság.
458. ében11 (válaszként erre: 457. - Vikiike)
2009. okt. 28. 09:01
azt igen ki lehet majd venni cserélgetni stb.:D
457. vikiike
2009. okt. 28. 00:29
köszönöm a válaszodat...veszek majd spirálosat és amostanit megelvágom valahogy a fülbevalós sztori is amikor volt mennyit szenvedtem vele de végül jó lett:D ezzel is szenvedek picit:D de spirálosat vezsek majd azt belerakom azzal már nem lehet oylan gond h beletokosodik meg ilyenek ugye? azt kilehet majd venni nem mint a bogyósat...ugye????
456. ében11
2009. okt. 27. 21:09
hát igen.bár a tetkósnak egy ilyen sokkal nehezebb-hosszabb mintha simán kellene dolgozni-jól meg kell gondolnia mindent hogy tuti eltakarja az új.sokan nem is merik-szeretik vállalni-mennek lézerezni-ami tényleg drága.
455. Iowa
2009. okt. 27. 21:01
Szerintem pont ez a normális, amit leírtál. Régóta gondolkozol rajta, de még fogsz is és csakis akkor csináltatod meg, ha 100%ig biztos leszel benne, hogy megéri és mindig tetszeni fog. Ha mindenki ebben a szellemben csináltatna tetkót, akkor nem lenne annyi eltakarós munka, nem? =P
454. ében11 (válaszként erre: 453. - Iowa)
2009. okt. 27. 20:58

nem viselik sokáig-sok nálunk a takarás.

mondjuk volt egy két tanulságos is, pl. valaki a párja monogramját kérte-és 3 hónap múlva szakítottak és visszajött takarásra.

meg kell gondolni-én most megint egy éve gondolkodom a hátamon és semmi ötletem sincs-a fiúknak se-mert hogy én nem vagyok ott vendég nem sok tanácsot kaptam:D-de ha kitalálom akkor nekiállunk és lesz újabb tetkóm.

valami nagy de nőies és a gyerek monogramja benne lehet-ami egyébként egy név.

eddig japánosat szerettem volna-most inkább valami fantasy dolog-dűnéből nagyon tetszenek a boszorkányok és a sivatagi történet...de magamnak lövésem sincs, de ha valaki bejön egyből van ötletem ha ránézek:)

453. Iowa
2009. okt. 27. 20:46
Azért a tetkó egy nagyon komoly dolog, nagyobb megfontolást igényel szerintem és aki tényleg igényes az nagyon sokat keresgél, nézelődik, tájékozódik és csak akkor vág bele, miután tudja, hogy mire számíthat és az előzőleg átnézett munkái alapján választja ki a tetoválót, mivel ezáltal szavaz neki bizalmat. Akinek meg az számít, hogy tök mind1, csak minél olcsóbb legyen és csak csinálják meg úgy, ahogy azt ő elképzelte, még ha abban a formában kivitelezhetetlen is, akkor az meg is érdemli a végeredményt, viselje a bőrén egy életen át...
452. ében11 (válaszként erre: 451. - Iowa)
2009. okt. 27. 20:36
néha azért nem mert aki pénzt akar keresni gyorsan tetkózásból vagy piercingből az mindent elvállal és mindenre azt mondja hogy ok. meg lehet csinálni-és akkor nálunk meg csodálkoznak hogy mégse.valahol jogos a kétely.meg a tv-ben sincs vita vagy megbeszélés a tetkó körül-ott bemegy az illető kap egy mintát és oké.nálunk nem ez van,többször átbeszéljük a dolgokat mielőtt valakinek valamit csinálunk.
451. Iowa
2009. okt. 27. 20:31
Az meg már az egyéni hülyeség, sötétség kategória ha nem hiszi el a szakembernek amit mond, mert szerinte azt akkor is lehet. Ilyen 5 éves kisgyerek szint ^^
450. ében11 (válaszként erre: 449. - Iowa)
2009. okt. 27. 20:27

az.

nálunk inkább az fordul elő hogy nem hiszi el amit mondok.pl. hogy azt az ékszert inkább ne tegyük be mert gatyi, vagy 1 cm-ben nem lehet színes pillangót tetoválni-hiába hogy a nyomtató kinyomja-de a tetoválás kézi munka vannak méretből fakadó korlátok.és ilyenkor kifordulnak a boltból és bemennek a szomszédba-és mivel a pénz nagy úr ők elvállalják, ami nem csak azért rossz mert nekünk kevesebb a forgalom hanem az illető ilyenkor azt gondolja hogy tényleg mi hülyék vagyunk-mert hát mégis meg lehet csinálni,persze olcsón.de aztán lehet találkozunk még vele ha megbánta, vagy segíteni kell vagy takarni ilyesmi.

449. Iowa
2009. okt. 27. 20:22
Az nem az én hibám, hogy "naiv fejjel" azt feltételezem, hogy azért van ott egyrészről, hogy lehessen kérdezni tőle és segítsen =) Normális helyeken szerintem ez alap dolog.
448. ében11 (válaszként erre: 447. - Iowa)
2009. okt. 27. 20:18

persze itt is érvényes hogy a vevőnek-kuncsaftnak mindig igaz van, de pont a piercing meg a tetoválás azért ebből kiesik-mivel legalább annyira komolyan kell venni mikor az ember dokinál van-szóval nálunk is van határozott fellépés-mert mi értünk hozzá aki meg bejön nem biztos.de nehéz úgy csinálni hogy a vendégnek ne essen rosszul.

amúgy annyi azért jellemző a tetkósokra meg a piercingesek többségére hogy nem szeretik a túl sok kérdést, úgy gondolják akkor kiadják a szakmai tudásukat stb.és ez még egy másik tetkóssal szemben is így van.tisztelet a kivételnek, de általában el vannak szállva maguktól.

447. Iowa
2009. okt. 27. 20:09
Érdekes gondolat, hogy azt feltételezed rólam, hogy okoskodtam vagy esetleg én voltam a bunkó és azért viselkedett velem így. Nos elárulom, egyáltalán nem így volt, nem is jellemző rám és egyáltalán minek okoskodtam volna, mikor ez az első piercingem. Nekem is mondta, hogy éppen mit csinál, de a szúrás után mikor érdeklődtem és kérdezősködtem akkor eléggé elutasító volt és nem azt mondta, hogy pár napig ne mozgassam, hanem azt hogy egyáltalán ne, soha. A dudor valószínűleg azért keletkezhetett, mert könnyen bezsírosodik a bőröm és gondolom ezáltal valami piszok kerülhetett bele. Igazából lényegtelen, a hozzáállásod pedig elég érdekes és egyoldalú. Azért mert veled pl kedves volt, esetleg mert jó kedve volt, nem hiszem, hogy feltétel nélkül mindenkivel annak kell lennie. Ráadásul ez a karikás eset akkor történt, amikor mentem volna vissza, hogy kicseréljék.
2009. okt. 27. 18:51
Ja igen a kenegetés kivülről:nekem is mondta hogy kenegessem.Azt mondta ne piszkáld?Ha kivülről kenegeted,akkor körkörösen kened,ne menjen a lukhoz mert kicsit kellemetlen.Kenegetéskor úgyis mozog körbe.Hozzányúlás nélkül simaliba. Csak olvasgatom a sok gennyes dudort,meg a doki segítséget......ejej.Úgy gondolom nem vigyáztok és figyeltek eléggé.Nem vagyok túl régi motoros de vannak évek a hátam mögött.Éss ilyen gondom sosem volt.
2009. okt. 27. 18:45
Úgyhogy tudom milyen a pancser téma.Nekem is azt mondta hogy ne nyúljak hozzá néhány napig és eszem ágában se egyen csserélni hetekig mig be nem gyógyul.Tiszta kézzel nyúlkálódjak,kenjem,ne mozgassam még z első napokban.Igy is tettem és semmi baja,nincs gennyes bogyóm és saját magam ki tudtam cserélni fájdalom nélkül.Vannak akik semmibe veszik amit egy hozzáértő ember mond nekik.Ennek megvan a maga ára.Elhihetitek Ha a Westendes fiú bunkó volt,akkor ti vagy te aki ott csináltatta még nem taliztál nála is bunkóbb-pancserebb gyagyást.
2009. okt. 27. 18:41
Sziasztok.Olvasgatom,olvasgatom.Hát én is Westendbe szurattam a sráccal.spirálosat ajánlották mert nem szeretem a karikát,a spirálosból is több féle.Srác tök normális volt gondolom ez ember függő.Ha az okosat játszottam volna,mert én tudom hogy van több éve nyelvpiercingem vagy máshol de ő nem látja,de én tudom és asszem hogy ez menő,és úgy is viselkednék és beszélnék vele,akkor lehet velem is bunkó lett volna.Beszélt hozzám,végig mondta mit csinál.Nem vagyok a gyönyörök-gyönyöre,ezért nem hiszem hogy épp ezért volt velem normális.Odamentem és adtam magam,nem játszva magam.Egyébként láttam én már pancsert és sajnos van is tőle egy tetkóm.
443. Iowa
2009. okt. 27. 12:15
Az enyémből simán ki lehet pattintani igen, azzal nincs gond. Rendben, nagyon szépen köszönöm a segítséget :)
442. ében11
2009. okt. 27. 12:11
de szerintem nem reménytelen az eset.
441. ében11 (válaszként erre: 440. - Iowa)
2009. okt. 27. 12:10

minden karika olyan-de azt a piercinges tudja úgy fordítani hogy bemenjen az orrodba.magának nehezebben csinálja az ember, nem esik úgy kézre.

inkább a golyóval szokott baj lenni-mert sok ékszerből csak fogóval jön ki a golyó,nem tudom mert biz isten egy ideje nem fogdostam a piercingeket-amúgy is be vannak csomagolva, vagy a steril-be állnak.de lehet a tiédből ki lehet pattintani golyót és utána visszapattintani

440. Iowa
2009. okt. 27. 12:02
Tehát szerinted nem reménytelen, hogy karika legyen benne. Ennek örülök :D Persze, mindenképpen egy normális piercingeshez szeretnék elmenni. Vettem már egy karikát, ami 1,2 mm, de útközben rájöttem, hogy lehet nem fogom tudni belerakni, mert ugye bogyó van rajta, és ha azt kiveszem belőle, akkor kisebb a távolság a két vége között, mint az orromban a külső és belső rész között. Ígyhát lehet, hogy az csak dísz marad. Betenni szerintem be tudnám, csak azzal lenne gond, hogy hogyan veszem ki. =/ Sajnálom, mert nagyon tetszik.
439. ében11
2009. okt. 27. 11:46

megnéztem.a karikából is vékony kellene bele-mert ha az 1mm után nehezen megy bele a vastagabb-de majd meg lehet próbálni.mindenképpen egy jó piercingeshez menj el.

a sima cseréért szoktak pénzt kérni, mondjuk egy ezrest-vagy ha náluk választasz ékszert akkor ugye a cseréért külön nem kérnek el-legalábbis nálunk nem.de ahol laksz van sok jó stúdió-most a celtic moon jut eszembe így hirtelen.

438. Iowa
2009. okt. 27. 11:09
priviben elküldtem közben az infót
437. Iowa
2009. okt. 27. 11:06
tudom, hogy az az átmérője ^^ 1,2 mm-es, de tudok szerezni 1 miliset is, ami most van benn ugye, amit alapból szúrt, az is 1 mm-es. Ok, akkor küldöm a nevem =)
436. ében11 (válaszként erre: 434. - Iowa)
2009. okt. 27. 10:46
ok.
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook