Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Orrbelövés! Mi a véleményetek? Kinek van orrpiercing-je? fórum

Orrbelövés! Mi a véleményetek? Kinek van orrpiercing-je? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
645. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 644. - Tökfej.)
2010. nov. 6. 13:39
Nem tudom sajnos :S hallmark.hu-n van ilyen piercing de 1500 a szállítási díj és nincs vele tapasztalatom, úgyhogy majd megpróbálok ékszerészeknél keresgélni én is de még nem nagyon láttam ilyet sehol sajnos :S de amin meg ilyen karmok vannak az meg nem tetszik pedig abból nem esik ki a kő :/
644. Tökfej. (válaszként erre: 642. - A6f6bb6c75)
2010. nov. 6. 12:49
Én is fehér köveset keresek, olyat ami tartós, lehetne aranyból is vagy ezüstből.. de ilyet hol lehet kapni?? Bemegyek egy ékszerészhez és bárhol? :O mert még sose hallottam ilyet :) (Debrecen)
643. Tökfej. (válaszként erre: 641. - Veronika27)
2010. nov. 6. 12:48
szerintem ne cseréld ki egy hét után... nekem is kicserélték és annyira vérzett, hogy nem tudta visszatenni az újat :S
642. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 639. - Veronika27)
2010. nov. 5. 15:11
Igazad lehet. Köszi a tippet h ez eddig nem jutott eszembe :) amennyit már ráköltöttem hogy mindig újat vettem most hogy így belegondolok. És abba a követ hogy illesztik bele? meg az ilyen tekerős vagy bogyós, mondjuk gondolom lehet többfélét is. Mert attól félek hogy ami nem ilyen foglalatba van kő az abból is kiesne.
641. Veronika27 (válaszként erre: 629. - Timcsy018)
2010. nov. 5. 13:07
Egy hét után már ki lehet cserélni.
2010. nov. 5. 13:06
Kedveseim ..., természetellenes és felesleges! Attól nem lesztek sem szebbek, sem jobbak.
639. Veronika27 (válaszként erre: 636. - A6f6bb6c75)
2010. nov. 5. 13:06
Szió. Én aranyat hordok, már 9 éve. Sosem cseréltem le, a kő sem esett ki soha. Szerintem érdemes beruházni egy minőségire.
638. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 636. - A6f6bb6c75)
2010. nov. 5. 12:52
Meg ha vki esetleg netről rendel vagy Miskolc közeli helyről vásárolja a piercingjeit akkor örömmel fogadnám a priviket :)
2010. nov. 5. 12:41
a marháknak pl
2010. nov. 5. 12:40
Sziasztok! Nekem 3 éve van orrpiercingem már rengeteg fajtát kipróbáltam de legjobb esetben is csak fél évig bírta benne a kő :S nekem az amelyiken látszik hogy foglalatban van a kő az nem tetszik, tud vki esetleg vmi olyat ajánlani, ami fehér köves és hosszabb távon bírja... Egyébként én eddig mindig kampósat hazsnáltam vagyis aminek így el van tekerve a vége spirálszerűen, de most gondolkozom hogy váltani kellene mert ha orrot fújok v vmikor magától is kifordula vége az orromból is kicsit kilátszik pedig a legkisebbet hordom és elég kellemetlen néha az orromban turkálni... :D Szóval ti melyiket ajánlanátok? (ja volt már 3000 meg 600ftos, ami kicsit kevesebb ideig bírta de jóval olcsóbb is volt...)
635. Tökfej. (válaszként erre: 630. - Zsann13)
2010. okt. 26. 18:52
sziia nekem is 1 hete lett egy kis pici valami a pc mellett pont... ilyen fehér olyan mint egy hólyag se mégse az, de engem idegesített és lepiszkáltam :D azóta nincs
634. Tökfej. (válaszként erre: 629. - Timcsy018)
2010. okt. 26. 18:50
Szia, szerintem jobban tetted volna ha szúratod :) már mindegy. Szerintem minden este betadinozd, és is azt teszem :D Én úgy csinálom, hogy fülpiszkáló végével és akkor benyúlok az orromba kézzel és kicsit kinyomom a piercinget így a szárát is le tom kicsit kenni :) Hát nekem 1 hét után kicserélték de nagyon megbántam:S Azóta újra lett szúrva. Szerintem 1-2 hónap után már lehet cserélni, de gondolom ha neked lőtték akkor egyenes pc van benne, amit könnyű kivenni, nekem ilyen hajlított van amit sikerült kivennem, be is raktam egy másikat, de azt már nem tudom kivenni mert fáj :S Víz simán érheti szerintem, csak szappan ne érje, ja és valszeg hámlani fog a pc körül a bőröd... nekem is olyan :S Nem tudom h kell-e mozgatni, de én mindig mozgatom csak úgy ;D de nekem mondom hajlított van benne :)
2010. okt. 23. 12:49
Nekem mindig is karika volt az orromban, az a bogyós. Kiesett a golyó és vettem másikat. Nem tudja valaki, hogyan lehet betenni a bogyót úgy, hogy már az orrban van a karika? Kézben megy, de orrban nem. Próbálom úgy csinálni, hogy nem mozogjon, de sehogy nem megy.
632. ében11 (válaszként erre: 630. - Zsann13)
2010. okt. 23. 12:09

Szia!

igen, lehet vadhús.

próbáld alkohollal kenni-pár nap alatt le kell lappadnia.ha nem javul akkor dokihoz kell menni-jobb min mintha mindenféle ajánlott vény nélküli szerrel kezelnéd!

Ha közben mégis múlik-akkor az alkoholt fel kell váltani octenisept spray-re-ezzel kivűl napi 3-4 alkalommal kell fújni.és belülről is-a spray fültisztítóra kell fújni és belülről is áttörölni vele-e mellet reggel este clarasept folyékony szappannal alaposan lemosni.

2010. okt. 21. 20:56
nekem volt..és otthon szúrtam.aztán meguntam.de nem volt gond vele.
630. zsann13
2010. okt. 19. 20:07

hát, én a véleményeteket kérem :D

pár hete ugye ahogy iram vmi kis izé lett a pc melett:S ne fájt meg semmise... utána naghyjábol elis tünt...

de még nagyob lett utána és beis gyulladt gennyezett :S

beggyuladva már nincs, de még midnig ott van az a kis vmi :S van tetran kenőcsöm, de egyenlőre csak alkohollal kenegetem hátha leszárad...eccer jobb máskor meignt csúnyább :S

elmentem pár hete a csajhoz aki cisnálta és azt mondta h vmi vadhús és majd elmulik magátol:S de még midnig nem mult... szerintetek micsináljak? mer mindig szárad meg ijenek de mégis ottvan :S

előre is köszi!

2010. okt. 16. 15:34

Sziasztok!

Én ma lövettem át az orrom! Hát nem mondom, hogy nem fájt, de nem volt vészes. Mondjuk most még kicsit zsibbad vagy valami hasonló. :) Azt szeretném kérdezni, hogy milyen gyakran betadinozzam? És hogyan? Elég a piercing környékét? Elővigyázatos akarok lenni, mert nekem nagyon érzékeny a bőröm, nem akarom, hogy begyulladjon! És mikor lehet majd kicserélni? Könnyen ki fog jönni, ki tudom magamnak cserélni, vagy inkább mennyek vissza és cseréltessem ki a csajjal. A piercing (vagy fülbevaló) végére nem tették rá a végét, így gondolom könnyebb lesz kiszedni. Nem? Víz az érheti a piercinget? Ja, és azt is hallottam, hogy a második nap már kicsit mozgatni kell, hogy később ki lehessen cserélni. Ez tényleg így van? Előre is köszi a segítséget.

628. ében11 (válaszként erre: 626. - Tökfej.)
2010. szept. 25. 17:50

Szia!

igazából nem értem egy hét után miért cserélte ki másikra-hagynia kellett volna amíg szépen begyógyul!

Nagyon rosszul tette hogy cserélt neked egy héttel a szúrás után!

sajnos ha kirántod akkor nehéz visszatenni-sokszor vissza sem megy-a friss szúrásnál még gyorsan visszaszűkül a seb.

az ékszereknek van egy egyen mérete-de mivel van hajlított vagy bogyós végű a szár hossza vagy átmérője különböző lehet.ezzel nem sokat tudsz csinálni.olyan ékszereket tudsz bele tenni ami hasonló méretű.most ne vedd ki, és vigyázz rá-kezeld!1-2 hónap múlva esetleg lehet cserélni-de én azt mondom neked piercingeshez menj cseréltetni-akkor is ha máshol veszel ékszert.segít betenni az ékszered-nem fogod magad megkínozni.

627. Gretaa (válaszként erre: 626. - Tökfej.)
2010. szept. 22. 22:10

Szia!

Nekem is van az orromban piercing egy pici tüske.De viszont szerintem nem lett volna szabad újraszúrni.Egy vastagabb piercinget kellett volna már elsőre,hogy adjon(véleményem szerint)

Nekem nem szúrták,hanem lőtték,az viszont tényleg nem fájt.

Hozzá kell szokatnod az orrodat egyetlen egy piercinghez,vagyis hát nekem pl. csak L-es megy be,más nem.Viszont most tényleg hagyd pihentetni.

2010. szept. 22. 22:03
sziasztok, van egy kis problémám.. 2 hete szúrattam az orrpc-em, nem fájt, nem gyulladt, semmi, egy csigás végüt tett bele, és mondta h 1 hét múlva menjek vissza kicseréli egy másmilyenre, mentem is, de most L végüt tett bele és nagyon fájt és nem is akart belemenni és vérzett meg minden.... :S Ma meg véletlen kirántottam zsepivel és nem tudtam magamnak visszatenni, tehát visszamentem, és közöltem, hogy megint csigás végüt adjon, mert nem szeretném elhagyni, de mutatta, hogy ami legutóbb volt benne az elég vékony, és a amit szeretnék bele az meg kb 2x olyan vastag, így újraszúrta és beletette a csigásat :S De itthon néztem és ez ami most benne van ez is kb. ugyanolyan vékony mint az előző.... akkor már soha nem tudok beletenni normális méretűt??:S HELP!!!!! Most egy 1-2 hónapig tuti nem nyúlok hozzá
2010. szept. 9. 13:13

én megbántam a szúratást:(

nem elég,hogy addig az egy évig,amíg benn volt, háromszor voltam piercingesnél,hogy csináljanak vele valamit és orr-fül gégészeten is,ahol levágták és leégették az orromba nőtt belső dudrot,most kívülre nőtt egy tasak ami tele van vérrel,úgy hogy kivettem örökre és megint mehetek leszedetni valahogy onnan+szürke folt lett a helyén,ami remélem nagy nehezen és persze pénz árán de legalább eltudják tüntetni:(

ha erre az elején figyelmeztetnek,hogy ezzel ennyi baj lesz,és ott marad a nyoma(szürke folt), biztos nem csináltatom meg:(

624. zsann13
2010. szept. 5. 13:54

szerintem se kell:D

nekem bogyós végű van bent, még az amejikkel csinálták...vettem egy másik bogyósat de az sokkal rövidebb a mostaninál ésnem ér át rendesen :/

viszont nekem a szurásnál van egy kis kemény vmi, de sztem z egy idő után magátol eloszlik, és ugy probálhatom a másikat :D

623. dirtydiana (válaszként erre: 613. - Natisa)
2010. szept. 2. 15:19
Szia,ne pánikolj én ugyanígy jártam...és azt hittem,hogy a bogyós végű orrpc nekem nem is jó,mert nem láttam az orrom belsején a bogyót,mintha át se bökte volna és akkor ki is cseréltem hajlíthatós végűre,aztán eltelt pár hét és gondoltam megpróbálom visszatenni a bogyósat és lám..jó volt...annyi volt a gond csak,h be volt dagadva belül a hús ezért nem látszott a bogyó a végén...én ajánlom neked,hogy várd meg míg lemegy a duzzanat :)
622. 30696edd32 (válaszként erre: 620. - Pannda)
2010. szept. 1. 14:28
Nem szándékozom :). Köszi!
621. Veronika27 (válaszként erre: 620. - Pannda)
2010. szept. 1. 12:35
Jaja :D
620. Pannda (válaszként erre: 619. - 30696edd32)
2010. szept. 1. 12:29
Szerintem egy pici kis köves pötty nem gond irodában sem. csak ne cseréld ki karikára :D
2010. aug. 31. 19:47
6 éve nekem is volt orrpiercingem, de vizicsúszdázás közben kiszakadt... Most gondolkodom rajta, hogy újra lövetem, de a munkahelyem miatt még hezitálok. Szerintetek irodai munka esetén mennyire néznék rossz szemmel a testékszert?
618. ében11 (válaszként erre: 613. - Natisa)
2010. aug. 31. 19:22

remélem azóta rendben az orrod!

ha mégsem akkor octenisept vagy clarasept derm sprayt vegyél rá-ezek fertőtlenítik.

szúrás után bedagad az normális.gond akkor van ha az ékszer kicsi-nincs hely a dagadásnak.vagy füllbevalót tett bele-az könnyen kiesik.én nem javaslom a lövést-csak a szúrást rendes ékszerrel ami oda való.

617. juditkem (válaszként erre: 615. - Veronika27)
2010. aug. 31. 10:44

Köszi h írtál!:)

Hát megpróbálok akkorát venni,remélem délutánig nem fog benőni a belső fele,addig piszkálgatom!

616. Veronika27 (válaszként erre: 613. - Natisa)
2010. aug. 31. 09:57

Én nem értem a problémád.

Ha be van dagadva, az normális, majd szépen lelappad.

Egyébként pedig nem szabad piszkálgatni, kivéve mikor borogatod vagy kened.

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook