Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nyertünk egy utazást?!?! fórum

Nyertünk egy utazást?!?! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2010. ápr. 16. 11:22
2010. ápr. 16. 11:21

ÉS AMI A LÉNYEG--->

[link]

2010. ápr. 16. 11:19
2010. ápr. 16. 11:17
2010. ápr. 16. 11:16
2010. ápr. 16. 11:14

[link]


[link]


[link]


[link]


TÖBB NÉVEN FUT A CÉG!!!!!!!!Ezekről a termékbemutatós cuccokról,és az ott megkötött nyaralásokról,nyereményekről eddig csak negatív véleményeket találtam!

A cég állítólag nem is létezik!

SMAFU!!!!!!!!!!!

2010. ápr. 16. 10:15

EMBEREK!

Visszahívtam a számot amit egy hölgy felvett és beolvastam nekik mekkora csalók!

JÓL ESETT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2010. ápr. 16. 10:09

EMBEREK!FIGYELEM!

Én is megkaptam a keresztrejtvény beküldése után hogy nyertük a Nílusi hajóutat!Örültem is rendesen!

De az örömöm nem sokáig tartott!

VIGYÁZZATOK EMBEREK!

Kiderítettem,utánajártam!

Felhívtam a papíron lévő tel.számot!Nem vette fel senki!Megkerestem a neten a Beck Reisen utazási irodát,aminek a honlapja jelenleg nem üzemel.Találtam Győrben ugyanezzel a Beck emblémával egy utazási irodát amin egy hölgyet el tudtam érni,és ő közölte hogy ők nem azok a Beck cég megadott 10 telefonszámot amin a Beck Reisent el lehet érni!A 10 szám közül vagy állandóan foglalt volt mind, vagy kisípolt, de az egyiket felvette egy hölgy!Nem tudott megfelelő választ adni csak annyit hogy menjek el egy termék bemutatóra átvenni a nyereményt!NADE!

A postásunkat megkérdeztük!A mi városunkba tegnap csak ezeket a leveleket postázta mindenfelé!

Én nem találtam erről a cégről csak csaló és hazug,átverős információkat!VIGYÁZZOK!!!!!!

21. adobi
2010. ápr. 15. 19:56
Nekem is megjott a level, hogy hurra nyertunk! Nem tudom, hogy mennyire lehet megbizni bennuk. A levelben szereplo telefonszamot nem tudtam elerni, amikor kicsengett akkor nem vettek fel. Majd meg probalkozok. Kivancsi vagyok a jatekoszabalyokra. Varom az infokat, ha valaki tud valamit, irja meg legyszi.
20. fősüsüm (válaszként erre: 14. - Psybaby)
2010. ápr. 15. 14:27
Szia! Én is beküldtem a Beck Reisen-nek egy keresztrejtvényt és a helyes beküldők között voltam,levélben válaszoltak hogy kisorsoltak 100! db nílusi hajóutat 8napra,2 főre teljes ellátással GARANTÁLTAN INGYEN!Fizetni kell reptéri illetéket,vízumot,helyi adót.De fell kell menni Győrbe egy bemutatóra,mert csak ott adják át az utat és vele az egy éves tagságot az utazási klubba.Mivel te ezt már másfél hónappal ezelőtt írtad valószínűleg kiderült már számodra hol itt az átverés!Írd meg mi volt a tapasztalatod!!!
19. fősüsüm (válaszként erre: 18. - Hamburger59)
2010. ápr. 15. 14:02

Szia hamburger59! Én beküldtem a Beckreisenhez egy keresztrejtvényt és most kaptam rá egy olyan választ,hogy a helyesen beküldők között kisorsoltak 100 db nílusi hajóutat 8 naposat,2 főre,teljes ellátással garantáltan ingyen.De május 6-án fel kell menni Győrbe egy bemutatóra mert csak ott adják át az utat és a vele együtt nyert 1 éves tagságot a Beckreisen utazási klubba.Merjek hinni ebben,létezik ,hogy 100 utat sorsoltak ki?Vagy kiderül hogy venni kell valamit?

Te hogy nyerted az utat és milyen feltételekkel?

2010. ápr. 13. 15:15
Minden nap fürödtünk, hol a Földközi, hol az Égei tengerben, Pamukkale-ban,a hotelek medencéjében.Belekben a hotel busza vitte ki 10 percenként a vendégeket a kb 800 mm-re lévő saját tengerpartjára.Kétszer hajókáztunk.A fakultatív programokra be kellett menni, hiszen csak egyszer jártunk ott.Myra, Ephessus,Szűzmária háza,Szt. Miklós püspök temploma,Hierapolisz,teknősök stb
2010. ápr. 13. 15:09
Sziasztok!Október elején résztvettünk a törökországi kiránduláson. Még az induláskor is izgultam, mert senki sem hitt nekem.Gyerekek! Csodálatos volt.Nem volt termékbemutató!Csodálatos 5*-os szállodákban aludtunk,annyit ettünk, amennyi belénk fért.Az idegenvezetők mindent megtettek értünk.Álomvilágban jártunk!Mindenkinek csak ajánlani tudom. Menjetek ti is!!
16. EEvvaa
2010. márc. 3. 12:35

Szia psybaby!


Anyósom is nyert egy NIlusi hajóutat,április 1-től.Most beszéltünk az irodával. Csak úgy vehet részt az uton,ha hoz 1 főt magával,akinek 260ezer ft-ba kerül az út.Szóval ennyit az ingyeneségről. Akcióban más irodánaál ugyanez:89.900.-ft.

15. djeanett (válaszként erre: 14. - Psybaby)
2010. márc. 1. 17:55
Szia!Szerintem bízhatsz benne,először én is kételkedtem,de elmentünk volna az útra,csak nem akartuk a gyerekeket ennyi időre a Mamával hagyni,viszont akik voltak 100%-ig meg voltak elégedve!!Ott az utat kellett fizetni,meg ha akartak menni akkor a belépöt múzeumokba,a szállást és a kaját állták.
2010. márc. 1. 13:46

Nyeremény Út???


Kedves utat nyert forumozók,légyszíves írjátok meg nekem a tapasztalataitokat a BECK REISEN termék bemutató irodával kapcsolatban.

Elvileg én most nyertemegy Egyiptomi utazást Nilusi hajózással egy 4*-os hajóval,teljes költségtérítéssel kivétel az idegen vezető díját ami 60eu. Hidjek benne???

2009. nov. 21. 10:51

Igen,minden nap volt,de szerintem kilehet bírni,nem is panaszkodtak rá.

Sokkal több volt az élményük és minden nap más helyeken jártak,sokmindent láttak és tényleg jó áron volt,szóval azt a kis bemutatót igazán ki lehet bírni:)

2009. nov. 19. 17:52

djeanett

Köszi a válaszodat.

Azt láttam,hogy nagyon szép tájakon lesz az utazás Antalya,Dalyan,Ephesus,,Hirerapolis.

Komolyan momdod,hogy minden nap volt termékbemutató??????

Ez bosszantó!!!

2009. nov. 18. 13:44
Szia!Voltak kint és nagyon jó élményekkel tértek haza!!Tele voltak programmal,ami egy kis "negatívum"hogy minden nap van egy kis termékbemutató,de mondom,ők nagyon jól érezték magukat,szóval mostmár nyugodtan merem ezt a fajta utazást ajánlani!
2009. nov. 18. 10:22

djeanett!

Olvastam,hogy ismerőseid mennek a Beck ajánlotta törökországi körutazásra.

Elmentek és mi volt a véleményük.???

Én is kaptam egy ilyen " ajándékot""" a termékbemutatón, de nem tudjuk eldönteni,hogy jelentkezzünk-e ,vagy sok benne a negativum.

2009. aug. 27. 21:27
Mi úgy döntöttünk kihagyjuk,amúgy 4 személy mehetett volna,viszont mennek ismerősök novemberben ugyanerre,majd akkor mesélek:)
2009. aug. 16. 15:44
Egyik ismerősöm is nyert egy ilyen 8 napos Törökországi utazást,de szerintem kacsa az egész.Olvastam a fórumot ahol mindenki csak szidja ezt a bizonyos Beck Reisen utazási irodát. Küldtek ugyan prospektust ami szép és jó,csak az nem szerepel,hogy ez hány fő részére szól,kell-e valamit fizetni.Ha esetleg van valakinek tapasztalata légyszi írjon.
2009. júl. 1. 19:10
Én is azt hallottam minden ok,a bemutatókról nem tudtam,gondolhattam volna:)Viszont erről sajnos lemaradunk,mert 12 nap utazással,az ikrek még picik ennyi időre Mamával hagyni.
6. 707655fba1 (válaszként erre: 4. - Djeanett)
2009. júl. 1. 18:24

Van egy közeli ismerősöm, ő tavaly volt a barátjával Tenerifén hasonló körülményekkel.

A repülőjegyet kellett kifizetniük, + mindennap be kellett ülni egy előadásra, ami 1-1,5 órás volt.

Jól érezték magukat!

5. s.irma (válaszként erre: 1. - Djeanett)
2009. ápr. 20. 09:42

Most néztem meg a honlapjukat és egyéb irományokat.

Be kell irni a Google keresőbe és érdekes dolgokat lehet olvasni. Vannak fórumok is ahová átvert emberek irtak.

Ha egy utazási iroda több éve piacon van az nem igy szerez magának utasokat.

Én nem mennék velük sehová.

2009. ápr. 20. 09:37

Buszos kirándulásokat szervez,meg termékbemutatókkal egybekötött...stbalaposan megérdeklődtük,tulajdonképpen az utazát kell csak fizetnünk,elég barátságos áron,egyéb költség 25eu,a kinti utazásszervezőnek ami saját költség,a többi ingyen,prospektusban van részletes leírás.

Mi azért optimistán állunk a dologhoz,de ha valaki megerősítene annak nagyon örülnék!

2009. ápr. 20. 09:34
1x minket is hivtak hogy nyertunk ennyi meg ennyi ertekben stb aztan kiderult hogy ok de minden evben menni kell aztan meg az is megvolt adva hogy hanyan szoval nem mentunk...
2009. ápr. 20. 09:33

Nekem is gyanús lenne. Én nem hiszek az ilyen "csodákban"

A cégről soha nem hallottam. Mivel foglalkoznak?

Nehogy olyan legyen, hogy aztán nektek kell egy csomó mindent fizetni a végén. Nagyon körül kellene ezt dolgot járni.

2009. ápr. 20. 09:28
A BECK-nél nyertünk egy 8 napos Törökországi utazást.Kaptunk már részletes felvilágosítást,de azért ezek nekem mindíg gyanúsak.Valaki vett már részt ezen az utazáson ennél a cégnél?
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook