Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Félek az utazástól. fórum

Félek az utazástól. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
101. csefi77 (válaszként erre: 91. - Zizisicc)
2009. máj. 17. 04:38
Ha megtennéd,és írnál priviben,az jó lenne.Köszi!
100. 40163fd81d (válaszként erre: 97. - Zizisicc)
2009. máj. 17. 02:47
:))))))
99. 40163fd81d (válaszként erre: 91. - Zizisicc)
2009. máj. 17. 02:46
Így-így:))
98. 40163fd81d (válaszként erre: 88. - Csefi77)
2009. máj. 17. 02:42

Bocsánat,ha úgy érezted off volt,pedig részemről nem volt az.

Visszaolvastam és részemről talán az utolsó előtti hsz volt egyedül.

A többi mind a félelemről,valamivel ,vagy valakivel szembeni aggodalmakról szólt.

A lényeg ugyan az,akkor is ha valaki az autózástól fél,vagy félti a szeretteit,vagy épp önmagát félti a képzelt ellenségeitől.

A közös a szorongás valamitől,ami nem is következett be,és NEM IS LÉTEZIK,csak az emberek gondolataiban.

Nagyon sok mindent tanulunk életünk során,jót rosszat,és van úgy ,hogy rosszul vonunk következtetést ,az általunk tapasztalt történésekből.Általában ezek adják az alapot a félelmeinkhez,és ezek szolgáltatják a tárgyát a szorongásainknak.

Te és sokan ,az utazástól féltek.

Van aki azért ,mert "anyám is félt ,és rám ragadt az aggodalma".Van aki azért mert folyton balesetekről hall a tévében,van aki azért mert átélt már balesetet....

A félelemnek mindig oka van,ezt az okot kell tisztába tenni,átgondolni és legyőzni.

Persze tudom,nem könnyű,pláne,hogy felnőtt korunkra annyi ember félelme és befolyása hat ránk

hogy már nem is vagyunk önmagunk.

De van egy határ ,ami után nem példálózhatunk a múltunkkal,a szüleinkkel,a pasijainkkal,a barátainkkal ,hogy miért is félünk,mert azok az ő félelmeik voltak,az ő kudarcaik,nem a miénk.

97. Zizisicc (válaszként erre: 94. - C3194ec9c7)
2009. máj. 16. 19:38
Nem, rád hagyom. Nagy különbség! :o)
96. vénboszi (válaszként erre: 1. - Csefi77)
2009. máj. 16. 19:32

Szia!

Próbálj meg egy kicsit relaxálni esetleg arról a helyről képeket nézegetni a neten,ha találsz.Vagy tereld el a figyelmedet,mert minél jobban arra az érzésre összpontosítol annál rosszabb lesz.

Elég örjítő tud lenni,velem életemben egyszer történt ilyen,szinte behívtam magamnak a bajt.

A párommal egy elég hosszú autóút elé néztünk,tél volt,vastag jégpáncél borította az utat,és arra ráesett a hó.Nem volt nehéz rosszakról képzelegnem.Nem is azt mondanám hogy képzelegtem,hanem tisztán tudtam,hogy baj fog történni,egész úton azt duruzsoltam a párom fülébe hogy lassabban,lassabban,pedig már olyan lassan mentünk mint a csiga,mégis sikerült befordúlni az árokba.Nagyobb baj nem történt szerencsére az autómentők is elég sokan cirkáltak,pont az idő miatt,kihúztak minket,szóval megúsztuk egy karcolás nélkül,de én annyira még soha nem éreztem semmit,mint akkor.Sajnos enyhébb előérzeteim is sorra bejönnek ,ezért már ellenlépéseket teszek,amint érezni kezdek valamit,nem tudatosítom,hanem elhessegetem magamtól.

95. Zizisicc (válaszként erre: 92. - C3194ec9c7)
2009. máj. 16. 19:32
Mivel nem értek egyet ezekkel, így nem is foglalkoztatnak. :o))
94. c3194ec9c7 (válaszként erre: 93. - Zizisicc)
2009. máj. 16. 19:27
örülök, hogy igy megértjük egymást:)
93. Zizisicc (válaszként erre: 90. - C3194ec9c7)
2009. máj. 16. 19:24
Részemről a téma lezárva. :o))
2009. máj. 16. 19:24

Ha már technikáknál tartunk:


igazán nyithatnál azokról a technikákról is egy topikot, ahol gyorsítani próbálják -az érdekeik miatt -bizonyos embereknek a földi élet elhagyását.

Ami mostanság egyre több ember (ezoteriával foglalkozó) előtt lesz nyilvánvaló.

91. Zizisicc (válaszként erre: 88. - Csefi77)
2009. máj. 16. 19:19

Pedig azért a lényeg elhangzott ám. A félelem természetes reakció bizonyos helyzetekben, és életet menthet, de amikor a félelmek alaptalanok, csupán az elménk szüleményei, nagyon le tudják gyengíteni az embert és blokkolhatják tevékenységében.

Az is elhangzott, talán, de ha nem, akkor most leírom, hogy senki nem hal meg "véletlenül", "tévedésből", csak akkor, ha a földi ideje lejárt. Ez vonatkozik idősekre, fiatalokra, betegekre, egészségesekre ...... senki nem tudhatja, mennyi ideje van hátra, mennyi időt van kiszabva neki. Ezért aztán nem is tudjuk kikerülni, ha mennünk kell. DE! Ez azt is jelenti, hogy nem fogunk idő előtt meghalni. Természetesen a kockázati tényezőket nem árt csökkenteni pl. gyors hajtás, ittas vezetés, .... nem ugrom a folyóba, ha nem tudok úszni ..... stb. de nem szabad átesni a ló másik oldalára, hogy mindentől rettegünk. Ha a félelem veszi át az irányítást az elménk felett, elindul egy ördögi kör. De! Ezt is meg lehet szakítani, ha kellő képpen tudatosak vagyunk. Pl. Beismerjük, hogy félünk, nem próbáljuk elnyomni a félelmünket. A második, hogy szembenézünk vele. Végiggondoljuk mitől félünk, mennyire reális, valós ez a félelem, mennyi esély van arra, hogy bekövetkezik az, amitől tartunk ..... a legtöbb esetben rájövünk, hogy nincs is mitől tartanunk.

Egyébként vannak különböző technikák is, amit olyankor használhatunk, amikor épp rettegünk vmitől. Ha érdekel egy-kettő, priviben írok róla ....

90. c3194ec9c7 (válaszként erre: 89. - Zizisicc)
2009. máj. 16. 19:15

Pontosan.


De nem azért amit itt próbálsz előadni.:)


Hogy az igazságnál maradjunk:)


ui: nálam a baráti szolidaritás mást jelent, mert az igazságérzetem mindig helyesen müködik, és nem vagyok elfogult:)

Ennyit erről.

89. Zizisicc (válaszként erre: 66. - C3194ec9c7)
2009. máj. 16. 19:01
Oh, nagyon jól tudod, miért zárnak ki .... :o))
2009. máj. 16. 17:42
Hát én nem épp ilyen magas röptű eszmefuttatás céljából nyitottam ezt a topikot.Ettől én még nem fogom jobban érezni magam!Azt hiszem ,nem illendő dolog egy téma offolása.Na mindegy.További jó csipkelődést,és magasröptű gondolatokat Nektek!
87. 40163fd81d (válaszként erre: 86. - C3194ec9c7)
2009. máj. 16. 17:20
Szivesen:))
86. c3194ec9c7 (válaszként erre: 85. - 40163fd81d)
2009. máj. 16. 17:02
:)
85. 40163fd81d (válaszként erre: 80. - C3194ec9c7)
2009. máj. 16. 17:01

Tanítvány.

Bocsi ,de te kepesztetsz utánam folyton ,nem is tudom miért,mikor mind ketten tudjuk ,hogy ég és föld vagyunk (te a föld:D)Mióta tudom ,hogy milyen nicken vagy ,eszembe sem jutott válaszolni,vagy olyan topicba beírni ahová te betetted a lábad.

Szóval mi a szent szarról beszélsz?:)))

Te max energiát veszel el,de nekem van bőven ,úgyhogy még tőled sem sajnálom,ha már szükségét érzed az enyémre mindig.

Sőt örülök ,ha te felszívod magad belőle,és rám cuppansz ,mint egy vámpír,mert tudom,hogy csak javíthatok az e- szinteden:))

Én szeretek adni ,szóval ha ezért érdekellek téged,hát végy belőlem nyugodtan,látom is ,hogy szükséged van rá:)))

Szívesen:))

84. c3194ec9c7 (válaszként erre: 83. - 40163fd81d)
2009. máj. 16. 16:57

:)



"Mint amiben épp vergődsz."


öreg hiba ha valaki nem tanul a hibájából, ráadásul a ráolvasást és a szómágiát megint nem tartom szerencsésnek, mert akkor nyithatsz ujabb topikot a problémáid tömkelegéről:)

83. 40163fd81d (válaszként erre: 77. - C3194ec9c7)
2009. máj. 16. 16:53

A félelmeket nem lehet kikerülni ,csak elodázni.

A félelmek jönnek ,és mennek, ha megoldod őket,de kikerülni nem lehet.

Minden félelem az elméd szüleménye,ha nem vagy evvel tisztában ,akkor az elméd sem tiszta.

Ha nem hagyod ,hogy a sötét gondolataid befolyásoljanak,akkor nem fogsz beleesni a még több félelem csapdájába.

Mint amiben épp vergődsz.

Elodázod,kikerülöd,mert azt hiszed,mindenki csak rosszat akar neked.

2009. máj. 16. 16:50
Elnézést a betűkíhagyásokért-de a billentyűzet sajna elég öregecske:)
2009. máj. 16. 16:50
Egy-ét = Egy-két
80. c3194ec9c7 (válaszként erre: 79. - 40163fd81d)
2009. máj. 16. 16:49

Egy-ét csendes és apró megjegyzés:


Az első: öreg hiba ha valaki nem tanul a hibájából, ráadfásul a ráolvasást és a szómágiát megint nem tartom szerencsésnek, mert akkor nyithatsz ujabb topikotn a problémáid tömkeleéről:)


A második: szó szerint azt léped amit már napok óta előre megmondtam, hogy mit fogsz lépni velem kapcsolatosan.


Egy kis kiegészítés:Az energiáám nekem is drága-elégedj meg annyival amit engedtem neked most:) Lásd jó szívem, mert megsajnáltam a napok óta lévő erölködésedet.


Ugy hiogy ne offoljuk a topikot tovább, további szép napot kívánok néked-nekem meg van:)

79. 40163fd81d (válaszként erre: 75. - C3194ec9c7)
2009. máj. 16. 16:44

Szegénykém.

Még mindig ott tartasz?Örök háború az életed .

Képzelt és most már úgy gondolom valós ellenségeiddel való csaták sorozata.

Ez egy kényszerképzet ,Te is tudod.

Olyan jelentéktelen vagy ,mint bárki más,mint én ,vagy a szomszéd,vagy a postás.

Nem törődik veled senki ,nem ellenséged,senki,és nem arra törekszik senki ,hogy a te életedbe ártsa magát.

Kutyát nem érdekli a másik élete,az emberek csak önmagukkal foglalkoznak ,nem veled,nem mással.

Vedd már észre.

Az összeesküvés elméleteidet az elméd szülötte.

2009. máj. 16. 16:42
félmet és inkébb =félelmet és inkább
77. c3194ec9c7 (válaszként erre: 76. - 40163fd81d)
2009. máj. 16. 16:42

Számtalanszor legyőztem önagam-és a félmet és inkébb kikerülöm.Én is ismerem a szellemi törvényeket-minek csináljak problémát magamnak?


És: már (vedd aláhúzottnak ezt a szót)nincs bennem félelem. Még akkor sem ha valaki a ráolvasással próbálkozik-ez ügyben:)

76. 40163fd81d (válaszként erre: 74. - C3194ec9c7)
2009. máj. 16. 16:34

Próbálok úgy válaszolni ,hogy ne legyen off.

A közös benned,és azokban akik félnek útra kelni az,hogy valahogy béklyóba tartja őket a félelem.Attól,hogy velük történik valami,attól,hogy szeretteikkel történik valami,attól ,hogy fájdalmat ,vagy bármi rosszat fognak érezni,attól ,hogy ha túl nyíltak,akkor meg bántják majd őket....stb.

A félelem közös bennetek.

Mindenki fél,nincs félelemnélküliség,csak olyan ember van ,aki legyőzi azt ,vagy ilyen -olyan indokkal kikerüli,de a félelem ott marad,és csak duzzad.

Nevezheted óvatosságnak,akkor is csak félelem.

75. c3194ec9c7 (válaszként erre: 73. - 40163fd81d)
2009. máj. 16. 16:21

" a te életed probléma mentes"


Mondtam én ezt egy szóval is? nem. De bizonyos problémákat igen csak jól oldottam meg és ki is védtem, még bekövetkeztük előtt. Ezt ha valakinek-akkor neked tudnod kell:))) nem de bár, kedves Fata:)


Minden kezdő hibázik, de ahogy tellik az idő, úgy lép felfelé és ismeri meg mind jobban az ellenségének és a csatlósának a lépéseit. Majd fordul a kocka, és az Univerzum reagál a törvényeinek megfelelően.

2009. máj. 16. 16:16

"miért félsz az emberektől?Miért vagy bizalmatlan mindenkivel és miért van olyan sok ellenséged?"


Nem félek az emberektől-miért félnék? Csak csodálkozom, hogy egyesek meddig tudnak sűlyedni a pénz imádatuk miatt. Ennyire egyszerű a dolog.

Az óvatosság pedig nem egyenlő a bizalmatlansággal-főleg némelyik emberrel szemben:) szeretek tisztán látni és mosolyogva nézni az előadásukat:)



Hogy miért van ellenségem? hát aki ismer és tudja az igazat, az erre a kérdésedre is pontosan tudja a választ. De mivel ez egy nyilt fórum így meghagyom számodra a kérdőjelet. Mindenesetre az Univerzum törvényeinek én megfeleltem-az ellenségem nem. Igy ennek megfelelően müködnek a dolgok:)

73. 40163fd81d (válaszként erre: 71. - C3194ec9c7)
2009. máj. 16. 16:12

Ezek szerint a te életed probléma mentes,mert vagy annyira bölcs ,hogy még azelőtt megelőzöd a problémát mielőtt bekövetkezne.

Fantasztikus.

Akkor mégis ,hogy követhettél el annyi hibát,amikből tanultál?He?:)))

72. 40163fd81d (válaszként erre: 69. - C3194ec9c7)
2009. máj. 16. 16:05

Minek,pl annak ,hogy mit vásároljak be nagy bevásárláskor,hogy kitartsak vele egy darabig:)))

Ez is előre tervezés,nem de?

Ha esetleg másképp adódna ,legalább tudnak egysmást készíteni az emlékemre csinált bulira,nem lesz üres a konyhám:DDDDD


Na ná ,hogy egyet értek!

Már csak egy aprócska ,icipici kérdésem lenne.

Ha nálad az igazság,miért félsz az emberektől?Miért vagy bizalmatlan mindenkivel és miért van olyan sok ellenséged?

Tanulj meg szeretni ,bízni ,nem félni ,talán akkor majd megérted miről is próbállak meggyőzni ,vagy megtanítani.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook