Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nyertünk egy utazást?!?! fórum

Nyertünk egy utazást?!?! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
149. AlekSeJ
2010. máj. 6. 08:23
hali mindenki..én is kaptam hasonló "nyereményt", és épp most meséltem munkahelyen, hogy milyen szerencsés vagyok, bár eleve nem óhajtottam visszaküldeni semmi vackot, de főnököm azonnal lapozgatni kezdte a naptárját, számolgatta mikor és mennyit nem leszek. Gondoltam rákeresek, akkor találtam rá a fórumra, ami csak erősített abban, hogy ne foglalkozzam ezzel a hülyeséggel...Már eleve gyanús volt ez a minden ingyenes dolog..és még ki is jönnek értek kocsival (?) ..király..hogy hasznom is legyen a dologból, levitetem magam a tescoba, fölöslegesen azért csak ne jöjjenek ki...
148. Ealyn
2010. máj. 5. 22:40
Szia Moi! Köszi szépen az élménybeszámolót, sokat segítettél, és már tényleg nem tudom, hogy van-e értelme elmenni... én ugyan tudok magamnak repjegyet szerezni, de ha még ezért pluszba fizetnem is kell és nem is biztos hogy elérem a hajót...hát..érdekes... Mellékesen a fakultatív programokról nem mondtak semmit? A papírban az volt, hogy azt is nekünk kell fizetni, az lenne az a 60 Euro amit írtál vagy az még ezeken felül lenne valamikor? A másik ami furdal, hogy ez hogy történt: odaadtak neked egy pár vacakot és aztán közölték, hogy x Ft lesz? És erre mit tehettél? Visszaadhattad az egészet vagy hogy volt? Nekem hétfőn kéne menni és lehet hogy inkább elmegyek kirándulni, ha már kivettem egy szabit...
2010. máj. 5. 16:29
Most már örülök, hogy nem mentünk el! Kár lett volna egy napot erre a hülyeségre pazarolni!!
2010. máj. 5. 15:07

Na én gondoltam hogy ez lesz...

Tudtam...

Azok akik bedőltek ennek a hazugságnak,azoknak egy kis idézet a Bibliából:

"A sátán néhányotokat fogságba vet, hogy próbára tegyen benneteket."

Nem minden az aminek látszik!

2010. máj. 5. 15:00
Annyit még hozzátennék, hogy amikor vártuk a buszt, akkor még volt , aki elhitte, hogy az ebből a városból 20-an megyünk majd együtt Egyiptomba! Ténylegesen reménykedve szálltak fel a buszra, és latolgatták, hogy ki-kivel fog majd egy kabinba kerülni! Optimisták az emberek!Ezt használja ki a Beck, és a naivitásunk!Köszönöm
2010. máj. 5. 15:00
Annyit még hozzá tennék, hogy amikor vártuk a buszt, akkor még volt , aki elhitte, hogy az ebből a városból 20-an megyünk majd együtt Egyiptomba! Ténylegesen reménykedve szálltak fel a buszra, és latolgatták, hogy ki-kivel fog majd egy kabinba kerülni! Optimisták az emberek!Ezt használja ki a Beck, és a naivitásunk!Köszönöm
2010. máj. 5. 14:56

A nílusi uttal kezdték!Levetítettek egy szép kis képes filmecskét, étvágygerjesztő-csábító színekkel, luxussal, aztán közölték, hogy a Beck mindezt ingyen adja, de a repjegyet meg kell vásárolni+ 60 eurot az ottaniaknak kell majd fizetni! Tényleg, ez az előbb kimaradt!))

De felajánlották,hogy mindenki utazhat egyénileg, de akkor felszámolnak majdnem 10ezer forintot nem tudom milyen címen!:-( És még nem is biztos, hogy eléred a Luxorból induló hajót! Na,brávo! A fiatalember - mármint az előadó nem volt valami művelt bácsi, mert a látnivalókat sorolta Egyiptomban, és egyet se mondott helyesen, de a száját 3 szó folyamatosan elhagyta: csodálatos, fantasztikus, gyönyörű!Ezen szavak szinonimáit nem ismerte!Ha nem tudott mit mondani a képről, egyszerűen azt mondta , hogy ez is valami csodálatos dolog, és feltétlenül látnunk kell!

Arról nem beszéltem, hogy a szegény mamákat, papákat meghatotta a ffi előadása, hiszen beszélt csecsemőkről, anyákról, árvákról, beteg emberekről, és épp, hogy a könnye nem csordult ki!Azt hiszem ez megérdemel egy történet megírást, mert csudajól szórakoztam a tegnapi napon4 Tiszta pszichológiai esetek!Bocsánat, ha valakinek sértő voltam!Moi

142. ercsike26 (válaszként erre: 138. - Moi naplója)
2010. máj. 5. 13:35
Szia Moi! Akkor ez az egész nílusi nyeremény tényleg egy csalás! A nyereményátadással mi volt? Közölték az utazás feltételeit és azt ,hogy mégis mennyibe kerül?
2010. máj. 5. 13:31
Moi naplója köszönjün szépen az élménybeszámolót!!!Ezek után én nem megyek sehova, igaz nekem máj.10-én kellene menni.Na most semmi gond, ahogy ők kitoltak velünk én is kitolok velük egy picit:-).Tudni illik nem szólok nekik, hogy nem veszek részt a bemutatón és majd mikor lejönnek értem nem megyek sahová.Tehát bosszúból kitolok velünk.Had jöjjenek nyugodtan értem, csak nélkülem mennek vissza. Legalább egy kis útiköltséget sózok rájuk!!!
140. fősüsüm (válaszként erre: 138. - Moi naplója)
2010. máj. 5. 12:58
És azt nem mondták miért csak a reptéri illetéket írták a nem tartalmazza részbe?
139. fősüsüm (válaszként erre: 137. - Moi naplója)
2010. máj. 5. 12:55
Szia Várjuk az élménybeszámolódat,hogy mire számítsunk!Köszi
2010. máj. 5. 12:53
előre bocsánat, az nagy betűkért,de nem működik a billentyűzet ezen része.szóval tegnap 2,5órát utaztunk egy nem éppen luxus buszon bonyhádra./amúgy csak egy óra lett volna/. aztán jött egy prágai út bemutatása,amire elég sokan jelentkeztek. majd jöttek a termékek.21részes főzőcsodák, tálalóedény, fotel, az az ominózus. és persze az elmaradhatatlan párna, meg a takaró gyapjúból, és volt egy porszívó is. ajándékoztak is. persze nem ingyen. de ez csak később derült ki. én is kaptam ezt-azt, aztán a végén kinyögték az árát is.amúgy az egyiptomi utat 139000-ért kínálgatták,mert ez a repjegyek ára, 2 embernek- 280 000ft. szóval a kutya nincs elásva.ja,és nem is írtam le a legfontosabbat, hogy a busznál gyülekeztünk, és valaki egy óriási börönddel jelent meg. azt mondta, hogy ma indul a nilusi utra. szegény néni. és még meg is haragudott, hogy kinevettük , mert ezzel zárta le a beszélgetést. meglátják majd, hogy csak én utazok,mert maguk nem pakoltak semmit. és tényleg vett egy prágai 6napos utat magának 50000-ért.ennyi.
137. Sirga
2010. máj. 5. 11:25

Sziasztok!

Na, kihozták a fotelt. Mondtam a pasinak: ki se vegye a kocsiból, előbb beszéljünk.(Lehet, nem én voltam az első, aki ezzel kezdte, mert elég pökhendi stílusban reagált.)Kérdeztem, mi van, ha mégsem kérem. Azt mondta, akkor kifizettetik velem a kiszállítást, meg a szerződésbontás - vagy mi - árát, és fizethetek úgy 40ezret. Plusz az ajándék postázását, ami úgy 15ezer. Mondtam, hogy akkor elviszem személyesen, az olcsóbb. A lényeg: eszméletlenül bunkó volt! És ráadásul még gondolkodni se volt képes, mert csak beszélt - de milyen stílusban! -, viszont nem íratott alá semmit arra vonatkozóan, hogy nem veszem át. Hogy bizonyítja, hogy kihozta? A lényeg. megírtam a lemondó levelet, küldöm a csomagot.(Bár, ha kukacoskodni akarok, ajándékot nem illene visszakérni!)

Kérdés: tud valaki biztosat mondani arról, amit az ürge összehordott? Tényleg kifizettetik ezeket? Előre is kösz!

2010. máj. 4. 09:40
megy valaki máj. 13.-án? nekem azt mondták hogy Bp-en kell menni vhová, de hogy pontosan hová arról még nem kaptam felvilágosítást..
135. hamburger59 (válaszként erre: 127. - Fősüsüm)
2010. máj. 4. 08:58
Szia fősüsüm. Én nem azt írtam, hogy a repjegy ingyen volt!! Majd elmentek a megbeszélésre, ott kaptak prospektust, ami tartalmazza az árakat (repülőjegy, reptéri illeték, kerozin pótjegy, reptéri transfer, szervezési díj az idegenvezetőnek és a fakultatív programok ára) Ennél többet nem kellett fizetnünk. Ingyen volt a a hét éjszaka 5*-os hotelekben, a reggelik, a vacsorák és a busz 7 napon keresztül.Csak a félreértések elkerülése vegett!!
2010. máj. 3. 18:05

Sziasztok!


aki holnap megy a "nyeremény átvételre" az legyenszives írja le a tapasztalatait,észrevételeit,igérem korlátként fogok kapaszkodni minden szavában :))))

2010. ápr. 30. 20:44

Sziasztok!

Ma beszéltem az illetékes munkatárssal, nekem kedden kell menni és Békéscsabára! 8:45 körül indul a busz és azt mondta a csaj, hogy öt körül érnénk haza! Mi tart annyi ideig? És hogy gondolták azt, hogy ebéd nélkül elleszünk egész nap? És miért nem lehet telefonon felvilágosítást adni az egyiptomi útról? Fogalmam sincs, hogy mennyünk-e vagy sem! Ki megy még Békéscsabára?

132. ubul1
2010. ápr. 30. 20:38
Vannaak rendes cégek? Pl. a Beck. Olyan,mint a fehér holló.Az is van...
131. ubul1
2010. ápr. 30. 20:35

Sokaknak!Én is nyertem egy nilusi hajóutat.Vettem a fáradságot és eluteztam Győrbe,érdeklődni.Nos nem negyon tudtak /akartak?/ felvilágosítást adni. Végül a főnökséghez fordultam,pedig ki akartam hagyni őket.A teljesen INGYENES nyeremény,bb.300 ezer forintba kerül a két fő részére. / A beck meg tudna cáfolni,hogy ennél TÖBB... / A repülőjegy nem ajándék, a vízum nem ajándék, a reptéri illeték nem ajándék,azaz ki kell fizetni. Ahogy az idegenvezetőt is,stb.,ergo egy főnek minimum150-200 ezer forint

A magam részéről semmmiféle Beck szervezésű dolgot nem olvasok el többet,mert eddig nagyon sokszor megjártam velük.Többet nem akarok és nem is fogok...

2010. ápr. 30. 17:35

Sziasztok!

Ma én Is kaptam egy nyeremény utat Egyiptomba.

Május 25.-én kell átvennem a nyereményt.(?)

Ez tényleg árúbemutató? És ha nem veszek semmit?

Na kiváncsi vagyok!!!

129. S. E. (válaszként erre: 128. - Fősüsüm)
2010. ápr. 30. 16:32

Szia fősüsüm! Mi is Baranyából megyünk, vagyis Pécsről. Azaz én nem is megyek. A mamám nyerte az utat, én mennék vele, ha összejönne. Felhívta őket, hogy az utasnak is okvetlen ott kell-e lennie az átadón, mivel nekem csütörtök az necces dolog szabi terén. Azt mondták neki, hogy nem kell személyesen jelen lenni az utastársnak, így nem megyek, de a mamám megy. Már csak azért is, mert nemrég fizetett be egy másik útjukra,ami 24-én indulna, de még a mai napig nem kapott levelet, hogy hol veszi fel a busz :( Ha másra nem lesz jó ez az út, akkor legfeljebb arra tud reklamálni. Túl sok reményem nincs a dolgokhoz egyébként. A másik pedig, hogy azért Egyiptomba necces ha otthagyják az embert, mert még csak -csak elevickél mindenki Európán belül, de itt??? Hát majd meglátjuk, minden esetre óvatosnak kell lenni, mert szerintem semmi nincs ingyen, főleg ebben a világban és 500 embernek!

6-án minden kiderül!

128. fősüsüm (válaszként erre: 105. - S. E.)
2010. ápr. 30. 12:40
Szia S.E.!Látom onnan jössz ahonnan én,azt mondták a telefonban 4 utas van,tehát mi ketten és ti.Ezek szerint ha jöttök a buszon találkozunk.
127. fősüsüm (válaszként erre: 123. - Teddi29)
2010. ápr. 30. 12:33
Szia Teddi29! Te is a Beck Reisenes árúbemutatón voltál és ugyanarról a törökországi körutazásról írsz mint Hamburger59 a 82. és 83.hozzászólásban?Mert ő azt írja benne volt a repjegy is és csak vízumot kellett fizetni és idegen vezetőt!
126. Sirga
2010. ápr. 30. 10:22

Sziasztok!

Egy körkérdés: játr már úgy valaki, hogy leelőlegezett egy terméket náluk - a Becknél -, és aztán megpróbálta visszamondani? A szertődés szerint aki miatt meghiúsul a vásárlás, az elveszti az előleget, vagy duplán fizeti vissza. Na, most. Nekünk ajándékba adtak egy - állítólag - 420ezres edénykészletet. Ez előlegnek számít részükről - ilyen nem szerepel sehol -, tehát 840ezret kell visszafizetnem, ha elállok a vásárlástól, vagy csak az általam adott előleget bukom?(Telefonon erre "nem tudtak válaszolni". :P)

Köszi!

2010. ápr. 29. 21:11
Sziasztok!Én is "nyertem".Május 28.-án kell mennem átvenni a nagy nyereményt,de sajnos nem tudok mert pont Görögországban nyaralok ami már ki van fizetve:-)Először nagyon megörültem,hogy nyertem -igaz már voltam Egyiptomba és éppen azon gondolkodtam,hogy mivel 3-an vagyunk a családba kimaradjon itthon,mikor megláttam mennyien nyertek.Pár perccel később rátok találtam...aki elmegy átvenni a nyereményt,okvetlen írjon mert nagyon kiváncsi vagyok.Olvaslak majd benneteket folyamatosan.
2010. ápr. 29. 20:49
Moi naplója te honnan mész negyedikén a bemutatóra? Mi is akkor megyünk, mi Hódmezővásárhelyről!! Te tudod, hogy hová visznek? Mert mi nem!
123. Teddi29
2010. ápr. 29. 17:43

Tavaly én is kaptam törökországi körutazást egy ilyen termékbemutatón, ami iszonyú volt. Kb. 4 órán keresztül mutogatta egy hapi a többszázezres edényeket, gőztisztítót, porszívót, nélkülözhetetlen konyhai robotgépet, stb. (sajnos végül a sok idős néni/bácsi közül többen vettek is "kedvezményes" áron többet ezekből) Aztán mindenki kapott a török úton felül még "értékes" ajándékot. Én gurulós táskát (amilyet a piacon húznak a nénik) kaptam, de elcseréltem 4db kávéscsészére :) Szóval a török körutazásról:

az utazás Törökországon belül majdnem ingyenes, csak 49 Euró/fő fizetendő a helyszínen a török utazásszervező részére. Az utazás ára Magyarországról Törökországba: Beck Reisennel 95870 FT, ha nem velük mész,(más légitársaság, vonat, autó), akkor 9900 FT-ot számítanak fel "a szállásfoglalás és a körutazáson való részvétel feldolgozása miatt".

Ma én is kaptam egyiptomi hajóutat, pont a 19. szülinapomon :). Hát köszönöm szépen, de attól tartok erre se megyek el. Május 26-án vinnének a bemutató rendezvényükre, ahol átadnák. Mivel ez már vizsgaidőszak, még meggondolom, hogy végigülök még egy termékbemutatót egy kis ingyen piáért (azt írják: "üdvözlő ital kellemes vendéglőben").

Ja és a lényeg: SENKI SEM FOG 0 FT-ÉRT 8 NAPIG A NÍLUSON HAJÓKÁZNI.

122. bpyoda
2010. ápr. 29. 17:07

Sziasztok!

Én ma kaptam a levelet, de nekem május 24-én /pünkösd hétfőn / van az időpontom. Nevetségesek!!! Jó nagy átverést érzek, de olvasom folyamatosan a fórumot.

2010. ápr. 29. 15:02

Én is ilyen cipóben jártam- járok.

A férjem elment egy utazásra ahol a meghirdetés szerint egy Törökországi utat sorsolnak ki. A sorsolásnál a férjemet is kihuzták Ő nagyon örült, aztán közölték, hogy ha engemet is el akar vinni akkor az én részemre kell fizetni. Ő naivan előlegként odaadott 10.000.-Ft-ot. Kapott ajándék címen egy DVD lemezt egy esernyőt és egy börönd garniturát. A lemez megnézésnél derült ki, hogy nem Török hanem Olaszországi utat nyert. Olaszországba nem akartunk utazni ezért visszamondtam az utat. Kaptun egy levelet amiben közölték, hogy az ajándékokért fizessünk 90.000.-Ft-ot a lemezért 10.000.- az esernyőért 10.000.- és a böröndért 70.000.-Ft-ot. Néztem az árakat hát a lemez mellé nem kaptunk lejátszót miért lett ez a lemez ilyen drága nem aranyból van. Az esernyőre az ő cég nevük van rajta netán használtam volna akkor is ingyen reklámoznám őket még nekem járna fizetség, a böröndök sem voltak valódi börből.

Ezek után megint kaptam egy utazási nyereményt Egyiptomi hajóutra. Ez egy kicsit pofátlanság teteje. A céget telefonon elérni nem lehet. Annak idején faxoltam nekik ott is a gép átirányitotta egy másik számra választ nem kaptam, csak a levelemre. Az Olaszországi forumon olvastam olyan társaságokról akik nem azt kapták amit igértek. Reggeliknél éhen maradtak,de olvastam olyat is hogy rémálom utnak nevezték.Ezek után nem biztos, hogy én szeretnék velük utazni. Utolagosan a befizetett előlegnek viszont bottal üthetjük a nyomát.

2010. ápr. 29. 13:34

Sziasztok! Én is kaptam ma egy levelet a Beck-től, miszerint nyertem egy hajóutat Egyiptomba!

Először nagyon örültem mert még soha semmit sem nyertem, de lehet hogy ez tényleg csak átverés!? Nekem május 24-én kellene átvennem a nyereményt, megy vki akkor(bár elég furcsa mert az pünkösd hétfő)??

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook