Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nyertünk egy utazást?!?! fórum

Nyertünk egy utazást?!?! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2011. márc. 9. 01:04

Igen nagy a csend itt!!!!

Ha valaki elment erre a nyereményútra az kérem ossza már meg velünk az élményeit! :)

178. vpeti
2010. aug. 13. 12:09
Hol vannak az ügyvédek? Gondolom ügyvédek is kaptak ilyen levelet. És biztos van köztük olyan, aki ezt kihívásnak tekinti, és igyekszik mindenbe belekötni, és az őrületbe kergeti a cég embereit a jogos kérdéseivel.
177. vpeti
2010. aug. 13. 12:06

Én is kaptam egy levelet. Nem semmi egy cég! 500 db kétszemélyes hajóút! Mivel a hajóutak (ahol a szállás is a a hajón van)jóval drágábbak, mint a normál utak, ezért 250 000-re értékeltem fejenként. 2 főre 500 000. Szorozva 500-zal, az 250 000 000 forint!

Emberek, itt van Magyarország legnagyobb multicége, aki képes ennyi pénzt csak kiosztani az emberek között!!! Hát nem semmi!


Csak azt nem értem, hogy miért nem túrta ki az első helyről a 100 gazdag ember listáján Jens Bechäuser úr, Csányi Sándort!


Komolyra fordítva a szót a boríték a szokásos "fontosnak látszó küldemény", mint a "Reader Digest"-nél. (ott legalább van egy jó, de túlárazott újság, meg pár értékes könyv, amik az idióta marketing nélkül is fogyaszthatók lennének.

Na de itt? Jön egy levél, de iszonyat igénytelen.

Ha már nyerek többszázezer forintot, akkor elvárom, hogy legalább kézzel aláírt, és rendesen (nem nyomtatott módon) lepecsételt, ajánlott levélben értesítsék ki azt az 500 embert!

De nem! Erre nem képesek!


Persze, hogy nem, mert megint átvertek. Na de hol? Nem kap mind az 500 ember egyiptomi utat? Vagy mégsem ingyenes? Vagy hol van az átverés, mert a papíron ez nem látszik. De az előbbiek alapján 100%, hogy nem fogok ingyen piramisokat nézni!

2010. aug. 6. 18:21
Én is megkaptam a bécsi "meghivót":)))
2010. júl. 23. 01:19
Engem most Bécsbe hívtak utazásra,igaz csak 990 forintért.
174. manul (válaszként erre: 173. - Borsalino)
2010. júl. 21. 18:55
Nekem is pont ma jött egy ilyen levél!
2010. júl. 21. 18:50
A Beck csak nem adja fel! megint jött egy egyiptomi út,csak most "az összes vonalas telefon használó" között sorsoltak ki.:)):))
172. Sirga
2010. júl. 12. 15:55
Mi is "nyertünk" egyiptomi utat. Majdnem felnyerítettünk a röhögéstől: örülünk, hogy megszabadultunk tőlük, nemhogy engedjük magunkat bepalizni!
2010. jún. 11. 12:10

Szia!

Hmm...nagyon szépen köszönöm az információkat! Nem semmi, akkor ez is elúszott úgy ahogyan volt! na de mindegy, inkább tisztességes munkával megszerzett pénzből utazok majd valahova egyszer, egy neves, ismert utazási irodával! ez lesz a legjobb megoldás!!! mag talán az, hogyha lottózok :), ott legalább csak rajtam (meg az emberen saját magán) múlik, hogy nyer vagy veszít! :)

Nos, még egyszer köszönöm a segítséget!

Jó hétvégét Neked is! És mindenki vigyázzon magára a napon! :) Szia(sztok)

170. slöj
2010. jún. 11. 09:56

Szia,

A szüleim kaptak levében az Egyiptomi útról szóló tájékoztatást, de az ár (milyen meglepő)nem szerepelt benne. Az ingyenes út 220 ezer Ft. Utána néztem a neten, akik voltak már ez ügyben a termékbemutatón, azok nyilatkoztak. Olcsóbban el lehet menni más tisztességes utazási irodától.

Én tuti nem mennék el. Ez egy csaló banda. Nagyon sokan " nyertek " ilyen utat.

Jó hétvégét! :-))

2010. jún. 10. 14:09

Sziasztok!

Hmm.. én is kaptam levelet (ma: 2010.06.10.), igen! Hogy nyertem egy 8 napos egyiptomi nílusi hajóutat! És igen, el kell menni egy termékbemutatóra vagy mi a szösz! Szerintetek elmenjek? hm? Ha elmegyek akkor azzal már igazolom, hogy igen én megyek Egyiptomba is? "Slöj" a szüleidnek miket kellett kifizetni, azért, hogy mehessenek? Miről tájékoztatták még őket? Kérlek válaszolj! Előre köszönöm!

Én még megfontolom ezt az egészet, még van egy kis idő utána járni a dolgoknak, meg hogy mennyi pénz kellene hozzá vagy ilyenek! Sziasztok!

168. vedo
2010. jún. 4. 11:40

Győr-> (www.nfh.hu-ról)

NFH Nyugat-dunántúli Regionális Felügyelősége


Regionális igazgató: Simon István

9022 Győr, Árpád út 32.

9002 Győr, Pf. 311.

Telefonszám: +36 96 329 244

Telefax: +36 96 329 186

E-mail: fogyved_nydf_gyor@nfh.hu


Ügyfélfogadás:

•Hétfő: 9.00 - 15.00

•Péntek: 9.00 - 11.00


Szombathelyi Kirendeltség

Kirendeltség vezető: Hódy Péter

9700 Szombathely, Hollán Ernő út 1.

9701 Szombathely, Pf. 29.

Telefonszám: +36 94 505 220

Telefax: +36 94 506 984

E-mail: fogyved_nydf_szombathely@nfh.hu


Ügyfélfogadás:

•Hétfő: 9.00 - 15.00

•Péntek: 9.00 - 11.00


Zalaegerszegi Kirendeltség

Kirendeltség vezető: Erdei Lehel

8900 Zalaegerszeg, Kosztolányi D. út 10.

8901 Zalaegerszeg, Pf. 558.

Telefonszám: +36 92 510 530

Telefax: +36 92 510 641

E-mail: fogyved_nydf_zalaegerszeg@nfh.hu


Ügyfélfogadás:

•Hétfő: 9.00 - 15.00

•Péntek: 9.00 - 11.00


Ide tegyetek bejelentést, ha rossz tapasztalatok van.


Egy info:

[link]


Kiemelt ellenőrzési terület:

•Árubemutatóval egybekötött termékértékesítési tevékenység ellenőrzése.

167. slöj
2010. jún. 2. 09:36

Sziasztok!

Megjöttek a szüleim Olaszországból. Teljesen meg voltak elégedve mindennel. A húgomnak mondták, hogy amit az út előtt csináltam velük az minősíthetetlen volt, és, hogy az nem igaz amit az interneten írtak a Beck Reisenről. Én csak figyelmeztetni akartam őket, de többet nem teszem.

Mondjuk, ha én mentem volna el erre az útra (az elbeszéléseik alapján )nem hiszem, hogy elégedetten tértem volna haza.

A nyugdíjasoknak minden jó, nem sok igényük van.

Szép napot mindenkinek. :-))))

166. slöj (válaszként erre: 165. - Ercsike26)
2010. máj. 25. 18:43

Szia,

Teljesen igazad van. Szerintem a barátnőd anyukája már klinikai eset. :-) Teljesen átmossák az agyukat. A szüleim is ilyenek. Sajnos. Hiába beszélek velük, falrahányt borsó. Ma indultak egy ilyen útra. Azt mondták, hogy nem vesznek semmit. Hát kíváncsi leszek.

2010. máj. 24. 16:02
Sziasztok! Nemrég én is írtam ide. Szóval azóta már a párom is és én is nyertünk nílusi utat,de mi sem foglalkozunk vele! Van egy barátnőm akinek az idióta anyja már egy csomószor bedőlt nekik és teljes anyagi csődbe és hitelbe vitte a családot. Elment a Beck-kel egy jó pár helyre és minden szart megvett tőlük / edényeket,porszívót,matracot, stb/. A családját közek 2 millióval hitelezte be. Szerintetek normális az ilyen? És ráadásul még örül a sok kacatnak. Eleinte én is reménykedtem,de aztán telefonáltam pár ismerősömnek, így megtudtam ,hogy jó pár embert átvertek. Senki ne higgyen nekik! Ezt kellene a tv-be beletenni,hogy hogyan hülyítenek be több száz embert ezek a szemétládák és ráadásul bűntetlenül!
2010. máj. 23. 15:40
Április végén mi is kaptunk egy ilyen levelet. Rögtön gyanús volt és rákerestem. meg is találtam ezt a fórumot,azóta lelkes olvasó vagyok :D Alig vártam az első élménybeszámolót. Nyilván nem küldtem vissza a papírt, most kéne mennem majd elvileg. És képzeljétek mi történt! Mivel nem reagáltam, nyertem mégegy nílusi hajóutat :D :D Június közepére kaptam újabb időpontot :) Úgyhogy számítsatok rá h fognak még írni :)
163. rtopi
2010. máj. 22. 14:29
Ez a lényege az egésznek. Úgy csinálnak, mintha ingyen volna, aztán ilyen-olyan indokkal kiszednek annyi pénzt, amennyi egyébként is az út. Sőt, ami a legnagyobb disznóság, hogy még hasznot is húznak belőle. A jóhiszemű, tájékozatlan emberekből. Undorító! Más ember tisztességgel dolgozik, töredékét keresi vele, ők meg átvágásból meggazdagodnak. Persze nem ez az egyetlen.
2010. máj. 22. 11:29
"Az ingyenes útjuk 220 ezer Ft-ba kerül. 6 napos: Tarvisio, Lignano, Triest, és Velence." Ennyiböl kétszer megjárom ezt az utat iroda nélkül is.
161. bluelany (válaszként erre: 160. - Sancsu)
2010. máj. 14. 21:35
Köszi az infót....akkor valószínűleg nekünk is ugyanezeket fogják elmondani
160. Sancsu
2010. máj. 14. 13:09

Sziasztok,


Én tegnap voltam a "nyereményem" átvételén. Azzal kezdeném, hogy 8.20-ra volt a találkozás meghírdetve a Batthyányi térnél lévő Vásárcsarnok előtt. Ott is voltunk időben, ezzel szemben az első busz majdnem 9-re ért oda. A sofőr telefonált (miután nagyon sokan lemaradtunk), hogy küldjenek még egy buszt. Az majd 20 perccel később jött is. Szóval jó egy órával a megbeszéltek után elindultunk méghozzá Mogyoródra. (azt nem értem, hogy miért kellett a budai oldalon találkozni.)

Mogyoródon egy panzióban volt a rendezvény. Összesen 113-an voltunk. Kezdték az egyiptomi úttal. A hajón a szállás ill. a reggeli-ebéd-vacsora van ingyen. Külön kell fizetni 60 eur-t (vízum, baksis, transzfer, egyéb díjakra), 160 eur-t (ez a összes fakultatív program) és 140.000 huf-t (repjegy, illeték, kerozindíj). Szóval összesen 200-220.000 huf, amit fizetni kell. Természetesen nem kell náluk venni a repjegyet meg a többit. Ezt nagyon kihangsúlyozták.

Majd jött a prágai út. Ezt 120.000 huf helyett adják 50.000 huf-ért. (ez 6 napos út és benne van 1 nap termékbemutató) De persze nagyon kihangsúlyozva, hogy mi ott (113-an) vagyunk a kiválasztottak és csak nekünk, csak ma, csak ennyiért stb. stb.

Ebédkor egy "utastársam" és én leléptünk, szóval a termékbemutatót már nem vártuk meg. Az külön mókás volt, hogy amikor eljöttünk úgy nyitották ki nekünk a kaput, mert bezárták az egész társaságot.

Szóval aki szeretne menni Egyiptomba a Beck-kel annak ez kb. 200.000 huf összegébe fog kerülni.

2010. máj. 14. 10:52
Még egy ismerősöm utána érdeklődik egy győri ismerősénél, aki otthon van az utazásos témákban. Azt még megvárom, de szerintem én sem megyek el.
2010. máj. 13. 23:56

Sziasztok!


Én most,17-én mehetnék a "nyeremény átvételre" de úgy döntöttem hasznosabban is el tudom tölteni azt az 1 napot,mint végigülni egy eröltetett előadást,ahol rám akarnak sózni olyan dolgokat amire semmi szükségem sincsen. Ha utazni szeretnék akkor keresek egy komolyabb,nevesebb utazási irodát és inkább velük megyek el.

157. rtopi (válaszként erre: 156. - Bluelany)
2010. máj. 13. 19:27
Nekem ma jött a levél , hogy nyertem.El ne menjen senki, ha nem akar nagyot bukni!!!Egyébként 300 ezer Ft-ból két személy all incl. teljes költség, programok, stb. el tud jutni Egyiptomba megfelelő szervezésben, komoly utazási irodákkal. Én már kétszer voltam. Ez így, ahogy páran leírták, még többe kerül, és egy rakás idegeskedéssel, felesleges termékbemutatóval, stb jár.
2010. máj. 13. 14:13

Hát most már tényleg nem tudom mit csináljak. Csak az a baj, hogy szeretném hogy igaz legyen, és lehet, hogy belemagyarázok dolgokat :P


Ma voltam egy utazási irodában és ott is azt mondták, hogy a bemutatóra menjek, ott derül ki minden.


De még átgondolom, aztán meglátom....

155. Ealyn (válaszként erre: 154. - Bluelany)
2010. máj. 13. 13:53

Szia bluelany! Nekem most hétfőn kellett volna mennem, de letettem róla. Moi naplója írása meggyőzött arról, hogy ez hülyeség. Én is repülőjegyekkel foglalkozom, egy jegy NEM KERÜL 140 ezer Ft-ba, pláne, ha charterről van szó, ahhoz már nagyon az utolsó pillanatban kell megvenni a jegyet, hogy ilyen sok legyen, most pedig még csak május van és októberi útról van szó...és a csoportoknak még kedvezmény is jár.... A fakultatív kirándulások elintézése meg undorító, 60 EUR nem sok pénz, de arra elégnek kéne lennie, hogy pár dolgot megnézzünk és ne csak kívülről... Ha összeadod ezeket a pénzeket akkor kb 310000 Ft jön ki a 2 főre, amiből már el tudsz menni Egyiptomba úgy, hogy benne van minden, csak a költőpénz nem, mondom ezt úgy, hogy végignéztem pár iroda kínálatát. Oké, hogy maga a hajóút drága, de tényleg úgy néz ki, mintha az egész utat ki akarnák fizettetni mindenkivel...


Én nagyon sajnálom, hogy így lett, mert nekem is szívem csücske Egyiptom (illetve az lenne, ha már mentem volna oda...), így majd összekapargatjuk inkább magunktól a pénzt rá és akkor olyan utazásra megyek, ami mindenben megfelel nekem, nekünk! :)

2010. máj. 13. 10:51

Sziasztok!


Én is kaptam levelet, hogy nyertem egy egyiptomi hajóutat. Először nagyon örültem neki, sosem nyertem ilyesmit, de aztán belegondoltam, hogy ez nem lehet igaz, ilyen nem létezhet. El is kezdtem telefonálgatni, és tegnap sikerült egy nőcivel beszélni, aki elég tájékozottnak tűnt. Mondta, hogy repülőjegyet kell fizetni, de a tájékoztatóra mindenképpen menjek el, mert ott mondják majd el a többi infót. Nekem elvileg május 31-én lesz, de még a szelvényt sem küldtem vissza. Olvastam a hozzászólásaitok és ezek után lehet el se megyek. Pedig eddig úgy voltam vele, hogy elmegyek, meghallgatom, aztán hazajövök....


Valaki menne még 31-én?


És Valaki ment már el ilyen útra, amit ez a Beck szervezett?

153. Moi naplója (válaszként erre: 148. - Ealyn)
2010. máj. 7. 13:20

A fakultatív programokat nem kell fizetni, mondta az az áldott jószívű ember, mert benne van a 60euros pakkba!De ha be akarsz menni egy templomba, ill.vmi építmánybe, pl. piramisba, akkor azt már Te állod! Érdekes egy program lesz, mert mindent kívülről mutogatnak majd!))

A vackokról annyit, hogy azt hazudták, /gondolom minden előadáson/, hogy ajándékba adják a párnát, melynek értéke 70ezer Ft, és a többi az már úgy történt, ahogy az alattam levőnél olvasható! A végén tényleg csak 3dolgot kértek. 1. Legközelebb hozzunk még 2emberkét magunkkal! 2. Reklámozzuk a Beck-et! 3. Fizessük ki a 149 000 Ft-ot! Na, persze ezt nem akartuk mindannyian, de elárulom, hogy én megtettem! Nem paliztak be, mert Hepás porszívót akartam venni egy ideje, és az ágyneműgarnitúrájukat meg tovább adományoztam 160 000-ért!:-) Én vigyorogva jöttem haza, de más ebben a csoportban ilyet nem vásárolt!Tehát egyszerűen lerakták a kezükbe nyomott árukat, és leültek a helyükre! Tiszta mérges volt a pasi, mert nem fogadták el a "fantasztikus" ajánlatukat! Ha kielégítő voltam, akkor örülök!

Üdv: Moi n.

2010. máj. 7. 13:09

romancegirl!

Teljesen egyetértek Veled!

Ez így van!

2010. máj. 7. 12:32
Na jó eleget hallottam :) Ilyen baromságra én el nem megyek..verjék csak át akit át lehet (tényleg szomorú hogy ennyi a naiv és primitiv ember - már bocs tisztelet a kivételnek, de azért az elég nagyfokú primitivségre utal ha hagyják magukat bepalizni és nem veszik észre hogy ez egy üzletpolitika és itt csak a cég jár jól..) mindegy, azért tudnak ezek a szélhámos cégek életben maradni mert ennyi a hülye ember..(tényleg nem megbántani akarok senkit csak felháboritó hogy a sok szemellenzőstől gazdagodnak egyesek hülyére) amig lósz@r van addig veréb is ahogy tartja a közmondás..:) minden esetre én nem asszisztálok hozzá az tuti..
150. Sirga (válaszként erre: 148. - Ealyn)
2010. máj. 7. 11:38
Azon a bemutatón, amin mi voltunk, szinte minden úgy történt, ahogy moi írta.(Az egyetlen különbség, hogy Egyiptomi útról nálunk szó se volt a szórólapon, de az előadáson se.)Nálunk a pasi bemutatta az aloe verás párnát, elmondta, hogy 180ezer az ára, de most 12-en ingyen megkapják: ki kéri? miután kiosztották őket - volt jelentkező bőven! -, elmondták, hogy ehhez gyapjútakaró dukál, adnak hozzá azt is. értéke 200ezer forint(ha jól emlékszem a számokra). De akkor a párjuk min alszik? Mivel takarózik? Adnak neki is, tehát 2 garnitúrát összesen. És hogy biztosan ne legyenek allergiások, megkapják a porszívót, ami szintén 200ezret ér. Hogy a cumót el tudják vinni, még adott egy húzható kiskocsit - álltításuk szerint 10ezret ér. Végül meghívta a "nyerteseket" egy féldecire, és 3 dolgot kért tőlük: használják a termékeket; reklámozzák a Beck-et; fizessék ki 1 párna előállítási költségét: 150ezer Ft-ot.(Nem tudok róla, hogy bárki visszalépett volna.) :P
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook