Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Egy termékbemutatón nyertem egy 1 napos bécsi utazást 4 fő részére, hihetek nekik, hogy teljesen ingyen van ez az út? fórum

Egy termékbemutatón nyertem egy 1 napos bécsi utazást 4 fő részére, hihetek nekik, hogy teljesen ingyen van ez az út? (tudásbázis kérdés)


1 2
2010. nov. 4. 15:11
nem:-(((
2010. nov. 4. 13:15
semmi sincs ingyen.
35. Pegasus0629 (válaszként erre: 32. - Mari20)
2010. szept. 9. 16:04
de attól függetlenül, hogy vásároltam már náluk, nem azt jelenti, hogy meg is bízom bennük és az általuk "adott" utazásban...
34. Pegasus0629 (válaszként erre: 32. - Mari20)
2010. szept. 9. 16:02
Igen egyszer egy nagyon drága Q10 ampullás immunerősítő készítményt...
2010. szept. 9. 15:50
Nem,ha mész nagyon sokba fog kerülni.:-((
32. Mari20
2010. szept. 9. 15:11

drága


hallotál ma már olyat hogy valamit ingyen adnak? bárkinek?



vettél valamit , biztos azért kaptad (annak az árába benne van az utazásod)


én nem hiszem hogy ingyen ad nekem bármit valaki, hacsak nem "Jó tanács"

2010. szept. 7. 19:53
ott nem autót nyertél, hanem lehetőséget a vásárlásra :) aztán meg valakit lefotóznak egy kocsival..
2010. szept. 7. 15:37
Nyertem én már autót is a Rieder Digesttől, még egy kocsikulcs is volt a levélben...a kukában landolt.
2010. szept. 7. 15:10
Pár éve egy ismerősöm boldogan mesélte, hogy nyert egy 7 napos egyiptomi utat, de kiderült, hogy 7 napra nyert egy olcsó apartmant önellátással, kb 8000 ft értékben, viszont a repülő árát neki kellett volna fizetni, ami jó pár 10.000 Ft volt.
2010. szept. 7. 14:38

Szia!

Ezek általában kamu nyeremények.

Egy ismerősöm pár éve Malagára nyert egy ,,üdülést,,. El is ment. Helybeli apartmant akartak vásároltatni vele (ott derült ki). Az üzletkötő gyakorlatilag nem hagyta élni. A nyaggatástól kezdve a saját (üzletkötő) biztonságának féltése miatt mindent latba vetett. Borzasztó volt.


Apósomék egy ilyen termékbemutatón megvettek egy olyan mágneses hátstimuláló készüléket, amire egyáltalán nem volt szükségük (apósomnak pacemakere van...) és majd 300eFt-ba került.

Ezek az üzletkötők nagyon rámenősek, a sivatagban is el tudják adni a homokot.

Üdv.: Enikő

27. 3265084553 (válaszként erre: 1. - Pegasus0629)
2010. szept. 6. 16:29
Nem, vastagon bejön a költsége azon a haszontalan terméken, amit a jó rábeszélő képességükkel majd rád sóznak.
2010. szept. 6. 15:06
ejjj....pedig kíváncsi lennék, mit nyújtanak, azért mert ingyenes...átverik a jónépet, vigyázni kell velük...
25. Pegasus0629 (válaszként erre: 24. - Ritapam)
2010. szept. 5. 22:19
Bocsi, hogy nem reagáltam eddig:) Elment az egésztől a kedvünk és úgy néz ki, hogy nem megyünk...:S Párom nem akar termékbemutatót hallgatni, ami érthető és rengeteget buszozni sem.
24. Ritapam (válaszként erre: 23. - Pegasus0629)
2010. szept. 5. 20:24

hejhó, én is itt vagyok ám a közeledben! :)

mi már voltunk bécsben családdal...sopronban aludtunk. addig az út 5 órát tartott, bécsbe ,meg még kb 2 óra...úgyhogy igyekezniük kell, ha az ajánlatból ne csak a termékbemutatót akarják megvalósítani,,

írj majd ha indultok, meg főleg ha már itthon vagytok ;)

23. Pegasus0629 (válaszként erre: 21. - Emagdi)
2010. szept. 5. 18:41
igazad van, és ráadásul Hódmezővásárhelyről indulnánk busszal ami ugye Csongrád megyében van:S meggondolandó...
2010. szept. 5. 18:28
Én már voltam hasonló termékbemutatókon,igaz Bécsben nem.Reggeli indulás,1-2 óra az út, az előadás volt hogy 4 órás volt,plusz ebéd,az ajándék kiosztása. A kirándulás,program max. 2 óra,és a visszautat is számolni kell. Este 8 körül értünk haza általában...
21. emagdi (válaszként erre: 16. - Pegasus0629)
2010. szept. 5. 18:21

hát nem szeretnélek elkeseríteni, de számolj utána időben. nem tudom honnan indultok, de mondjuk bp-ről bécs BUSSZAL legalább 4 óra (mert meg kell állni pisilni a sok ember miatt, a busz csak lassabban mehet stb)

szóval oda-vissza az már 8 óra.

ebédeltetés: minimum másfél óra

termékbemutató: kb 3 órásra tippelem, annyi tuti hogy lesz

akkor mennyi marad bécs csodás belvárosának megtekintésére? max kaptok 1-2 óra szabadidőt, szóval max a "megpihenhetnek a város hangulatos parkjaiban"-t tudjátok megvalósítani, vagy bementek 2 üzletbe milka csokit venni :D


az a program amit ők oda neked leírtak csak önmagában egy nap.


nem azt mondom, hogy ne menjél, csak azért írom, hogy ne csalódj nagyot.

20. Pegasus0629 (válaszként erre: 17. - Ritapam)
2010. szept. 5. 18:14
nem tudják még a pontos időpontot, mert mindenkinek jelezni kell, hogy mikor lenne jó neki és hogy hány fővel menne mégis, és utána küldik a papírt, hogy mikor is lesz pontosan az utazás
19. Pegasus0629 (válaszként erre: 18. - Homern)
2010. szept. 5. 18:09
lehet... ezt a papírt most a bemutatón adták, mert máskor vásároltunk tőlük valami nagyon drága dolgot és ezért kaptuk ezt az utat állítólag...
18. homern (válaszként erre: 16. - Pegasus0629)
2010. szept. 5. 15:38
Nem ugyan ilyen szöveggel szoktak erről szórólapokat dobálni?Azt hiszem ugyan ezt lehet megkapni 1500ft körül.Persze végig kell ülni egy bemutatót.Pénteken 1 napos Szlovákiai utat dobtak be.
2010. szept. 5. 15:00
mikor lesz ez? már alig várom mi lett belőle..
2010. szept. 5. 14:10
Szóval leírom: a nap programja- érdekes, fakultatív információs program, majd vendégül látjuk egy kiadós ebédre. Ezt követően városnézés Bécs varázslatos belvárosában, ahol többek közt megcsodálhatják a Stephans Domot, az Érseki palotát, a parlamentet, az Eszterházy palotát, a Mozart házat. Végigjárhatják a bevásárló utca elegáns üzleteit vagy megpihenhetnek a város hangulatos parkjaiban. Az oda és visszautat kényelmes autóbuszon biztosítjuk.
2010. szept. 4. 21:17
ja tényleg!!!!! 1 napos utazás!!!! akkor ez azt jelenti h 24 órán keresztül utaztatnak!!! :D
14. emagdi (válaszként erre: 11. - Pegasus0629)
2010. szept. 4. 21:09

1 napos út?

gyakorlatilag akkor azt nyertétek, hogy nem a közeletekben ülhetitek végig a termékbemutatót, hanem még buszozhattok is X órát (nem tudom honnan indultok :)))

de ha rendesek, akkor kaptok kb 2 óra szabadidőt valamelyik bevásárlóközpontban :D


ha sok szabadidőtök van, akkor menjetek, ha nincs, akkor inkább szerintem ne.

2010. szept. 4. 21:06

szerintem az utat nyertétek, szállást, biztosítási díjat, és egyéb rejtett költségeket még majd számláznak...

azért várom, hogy mi lesz !

12. bige
2010. szept. 4. 12:03

lehet, hogy nem kamu, de azért minden lehetséges dolgot kérdezz meg.

miért van ár írva, ha ők visznek? hogy tudd mennyit nyertél?

lesz ott szabadidőtök?vagy cserében azt kell csinálni, amit mondanak?

vissza is hoznak, vagy csak oda szól az ajándék?:P

2010. szept. 4. 11:58
busszal visznek innen helyből és hoznak is... biztos lesz termékbemutató, de azt ki lehet bírni nem? Főleg, ha nem is vásárolok:)
2010. szept. 4. 11:51
Szerintem ez tuti kamu.Mi már repülőjegyet is nyertünk ,az is kamu volt mert szabályokhoz kötötték.
2010. szept. 4. 11:50
Lehet, hogy ingyen van, de termékbemutatón tuti részt kell vennetek. Így hajtják fel az újabb közönséget.
2010. szept. 4. 11:38
Barátaim is "nyertek" ilyen utat. Készülj fel rá h részt kell vennetek még egy termékbemutatón ott is.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook