Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Nem tudok lefogyni.... fórum

Nem tudok lefogyni.... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
2009. nov. 23. 13:06
Sziasztok!Nekem az utólsó pár kgal vannak gondjaim...:(Több,mint két hónapig csináltam a 90 napost,de két kgot fogytam...:SSzóval szerdától,vagy csüt.től valami újba fogok kezdeni(talán Update...?)
2009. nov. 23. 11:40

Én, mivel most ebben a hónapban nem lettem babás, a másik projektre összpontosítok. Igyexem fogyni. De csak hízok és hízok. 10 év alatt közel 15 kg mászott fel rám, és imád velem lenni.

Vettem két dvd-t, és azokat emelgetem és rakosgatom egyik polcról a másikra:-)

Azt nem értem, ha az élet más területein olyan erős és "majdénmegmutatom" bírok lenni, akkor pont ez miért nem sikerül.

Sajnos empírikus tapasztalataim azt mutatják, ez nem csupán elhatározás kérdése.

Tudom, hogy közhely és az elszántság hiányának mondják, de igenis létezik alkati örökség.

2009. nov. 20. 13:40
Eddig nekem sem sikerült de most ugy néz ki a magasztos cél okán elindult a szervezemben valami :d és ráadsul nem is éhezem és szenvedek :D :D
2009. nov. 20. 12:35

Oké, most látom, hogy egy éve rajtam kívül nem írt ide senki.

Remélem ennek az az oka, hogy mindenkinek sikerült mégis lefogyni:-)

Ha mégsem, akkor várlak titeket sok szeretettel.

Miért okoz gondot a fogyás?

Milyen gondot okoz, ami miatt foglalkoztat a kérdés?

2009. nov. 20. 12:29

Sziasztok!


CSatlakozhatom? Nekem nem megy a fogyás. Pedig már a párkapcsolatom fogja hamarosan bánni.

Összenyomom a pasimat:-)

üdv, Skin

282. dancingqueen (válaszként erre: 280. - Ebcfbfbb78)
2008. nov. 21. 21:39
mivel esett neked?:(ne aggódj,lehordtak már engem is a sárga földig,pedig teljesen felesleges hepciázás volt...:Sne törődj vele:)Tudom,nehéz betartani,de mégis...
281. coline
2008. nov. 21. 18:37
Én sem!:)
2008. nov. 21. 18:28
egy másik fórumon egy csaj , h nekem esett...ez nem igaz!!!
279. dancingqueen (válaszként erre: 278. - Júlia*)
2008. nov. 21. 15:19
jaja:)90 napos lesz januártól...megvárom még decembert,és a "nagy karácsonyi gyomorrontásokat",hátha addig stabilizálódnak a kilóim,megszokja a pocakom hogy nincs nikotin,és akkor beleugrok...csak addig is próbálkozom,hátha...és mégsem:S
278. Júlia* (válaszként erre: 276. - Dancingqueen)
2008. nov. 21. 15:18

Dugd el a nasikat,

csak gyümölcs legyen elérhető közelségben.


Ha muszáj enned, akkor egyfélét egyél, pl, csak sajt, vagy sovány fehér hús.

277. ebcfbfbb78 (válaszként erre: 275. - Dancingqueen)
2008. nov. 21. 15:17
nekem 18alkalom 10,100ft amúgy
276. dancingqueen (válaszként erre: 273. - Júlia*)
2008. nov. 21. 15:15

az a baj,hogy nagyonmegnött az étvágyam,és bár parancsolok neki,de folyton éhesnek érzem magam(letettem a cigit,és nincs mi csillapiítsa az éhségemet)


nem eszem többet,csak mivel megváltozott(sztem) az anyagcserém,ezért jönnek fel a kilok:S

275. dancingqueen (válaszként erre: 272. - Ebcfbfbb78)
2008. nov. 21. 15:14

aranyos vagy köszönöm:)de az nekem nagyon kiesik,messze van. Itt csak dolgozom,kvázi"csak azért járok át Budáról":PJah.és itt szerződése van a cégnek,úgyhogy kedvezményesen mehetek


egyébként ez volt am ásik bajom...hogy iszonyat drágák a bérletek:(


köszi hogy leírtad a mozgás menetedet,nagyjából én is ilyemsit csinálok:)igyekszem nem feladni:)

274. ebcfbfbb78 (válaszként erre: 273. - Júlia*)
2008. nov. 21. 15:12

nem ettem ill eszem soha sokat...

de a mozgás az jó és akkor bármit ehetsz....

pedig nekem már nem kell sok és eddig vissza sem jött a kiló pedig egy időre abba kellett hagynom....

273. Júlia*
2008. nov. 21. 15:10

Ne AKARJ fogyni.

Komoly.


Innentől csak a felét edd az eddigi adagodnak, DE DUPLA ideig.

272. ebcfbfbb78 (válaszként erre: 271. - Dancingqueen)
2008. nov. 21. 15:08

én az első pár alkalommal keveset 15-20 bicikli és futópadon könnyű séta.


3 alkalomtól 30perc bicikli - már több nehezítéssel

3 " 20 " futópad dombra fel séta néha egy kis kocogás de visszaváltok erős sétába


a többi alakomnál mindig erősebb és hosszabb ideig csináltam


akkor twist és hasprés


elipszist nem bírtam esőre rosszul is lettem aztán azóta nem merem megpróbálni


nem jössz át a határ útiba?

2008. nov. 21. 14:40

úgy szoktam kezdeni,hogy fél óra intenzív séta gépen (futni gyűlölök és nem is tudok-mindig szúr az oldalam,meg egyébként is meg különben is:P) majd tegnap volt fél óta bicikli, vagy helyette 15 perc tapsó, és 15 perc canga. Tegnap kipróbáltam az ellipszist,-ill vmi hasonló volt-de nem sokat éreztem.


Egyelőre vissza kell szokonom a mozgáshoz,azért(Sem) merem nagyon leterhelni magam...ez heti 2-3 alkalom, 1-1 óra


szted?

270. ebcfbfbb78 (válaszként erre: 269. - Dancingqueen)
2008. nov. 21. 14:36
te gépezel?
2008. nov. 21. 14:31

akkor,ott lehet kevésbé "fittek" az emberek:)


node,hát mindegy. Így is lejárogatok,és próbálkozom...csak az önbizalmamnak nem tesz jót a sok csini ugrabugra csajszi...


már nagyobb dologgal is megküzdöttem,ez lesz a legkevesebb:P:)

268. ebcfbfbb78 (válaszként erre: 267. - Dancingqueen)
2008. nov. 21. 14:30
én a határ út környékén járok...
2008. nov. 21. 14:17
bp,14.ker
266. ebcfbfbb78 (válaszként erre: 265. - Dancingqueen)
2008. nov. 21. 13:47

hová jársz terembe?

én még annyi bomba nővel nem taliztam - persze van aki verseny szinten végzi - de én még nem láttam sokat. de azok is rendesek nem röhögnek az nemere - ide mindenki dolgozni jár!!

2008. nov. 21. 13:30
lemegyek a terembe,de szornyen érzem magam a sok csini csaj miatt....:S
2008. nov. 21. 11:57

sziasztok!

tudom most mindenki fikázni fog....

én is leakartam ill akarok még vagy 6-7kg ot fogyni.

nekem pajzsmiriggyel volt gond - mára már teljesen rendben van...

kipróbáltam calahart - egyedül ezt soha mást és nem is fogok.


akkor rá kellet vennem magam vmire mert tök szexi cuccaim vannak és nem tudtam már felvenni őket!!!


elmentem egy tekercselős ízére...hát max a bőrömnek jó de másra nem nagyon.

és ráadásul sokba is merül.


aztán rávettem magam egy fitnesz teremre - állatira féltem szégyelltem magam!

de elmentem mert hajtott a kényszer a ruhátk miatt és megint bomba nő legyek szép lassan.


elmentem! és nagyon pozitív dolog volt!

1,nem csak én vtam jó pár kilóval több, sőt idősek is vtak, kismamák szülés után jó kövéren...

2, az edző is angyon kedves rendes és elsőnek kímélő kardiót ajánlott és már attól lefogytam 5-6-7 kg-ot.

és nem tudtam járni rendszeren bő 2 hónap alatt fogytam le.


most igaz abba kellett hagynom mert nőgyógy műtétem volt - most meg be kéne már jelentkeznem egy új edzéstervre....


tudom , h fikáznak a mozgás miatt!

pedig ez a legcélravezetőbb sztem és mellette bármit ehettem még e rendszertelen terem látogatás mellett is.


én is nagyon ódzkodtam , meg szégyelltem magam de csak pozitív tapasztalatom volt.

2008. nov. 21. 11:34
nekem sem nagyon megy...de szerintem a megváltoztott anyagcsere folyamatok miatt...
2007. nov. 20. 21:23
A szerelem pl nagyon jól fogyaszt.
2007. okt. 11. 15:40
én meg nem tudok hízni
260. 105.75 (válaszként erre: 234. - Soldier30)
2007. okt. 11. 12:16

Szia és

Gratuláció

a példa eröt ad a lefogyásra!

259. c469e38f6f (válaszként erre: 258. - A1a1223a33)
2007. okt. 10. 20:07

Szia,


ha az "egész nap megyek" azt jelenti, hogy reggeltől du.4-ig gyalogolsz, az elegendő mozgás:)

Ha csak "talpon vagy" azaz egyhelyben állsz, akkor nem olyan jó.

Az étrended viszont nem jó. Ha jobbára csak délután eszel, akkor is keveset ,akkor a szervezeted lelassítja az anyagcserét és elkezd raktározni mindent, amit csak tud.

Az étkezést próbáld meg először átalakítani. (ez ingyen van:))Egészséges ételeket egyél.Reggel mindenképpen reggelizz, ez a legfontosabb étkezés - szerintem. Minden nap egyél min 4x,vagy többször keveset.Ekkor a szervezet azt fogja érzékelni, hogy nem éhezik, így nem fog minden felesleges morzsát raktározni, valamint gyorsulni fog az anyagcsere. Alakíts ki negatív energiamérleget.Figyelj, hogy heti kb 0,5-1 kilónál ne fogyj többet, az már nem csak zsír lesz. Igyál 2-3 liter vizet minden nap. Csináld ezt min 3 hónapig, és ha nem fogysz, akkor nézz valami szer után. Neked a Reductil nem hiszem hogy jó, mivel az az éhségérzetet csökkenti, Te pedig már most sem eszel sokat.

A többi csodaszert én nem ismerem.

258. a1a1223a33 (válaszként erre: 257. - C469e38f6f)
2007. okt. 9. 20:53

Szia!

Én reggelente 3:40 kor kelek mer állandó reggeles vagyok.Onnantól délután 4-ig szinte talpon vagyok és nem is eszem semmit.Délután viszont igen de nem sokat és mégsem fogyok.Mivel a munkámnak adodóan egész nap megyek így nincsen energiám ezen fellül tornázni.Szerintetek van valami segitség erre?PL akinek bevált tea,gyógyszer,stb...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook