Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » "Nem értem, miért nem tudok lefogyni…” (2. rész) fórum

"Nem értem, miért nem tudok lefogyni…” (2. rész) (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: "Nem értem, miért nem tudok lefogyni…” (2. rész)

2013. jan. 15. 16:59
Aki szeretne súlyt leadni javasolnám a méregtelenítés ....
27. bibity (válaszként erre: 16. - Makrela)
2012. dec. 5. 07:18

Most találtam csak ide vissza, bocsi. Persze, megkaphatod! A kedvencemet beírom ide (diéta és fitneszben volt). Mákos-szilvás rétes. (Én mákos meggyesnek és diós almásnak készítettem el, nagyon finomak!)

1 cs réteslap, fél kg gyümölcs, 10 dkg mák vagy dió, 2-3 ek nyírfacukor, fahéj

Gyümölcsöt megmosom, darabolom vagy reszelem, felfőzöm, hogy kiadja a levét. Mákot v. diót összedarálom a xilittel. A gyümölcsöt leszűröm, a forró levében felfőzöm a mákot v. diót. réteslapokat nedves konyharuhára fektetem (3 réteg/tekercs), rétegenként megolajozom, beletöltöm a gyümölcsöt, és a mákot v. diót. Tetejét olajozom, utána 15 perc 180°C sütőben. Jóétvágyat:) A mákos garantáltan jó fogyókúrában is, de a diós sem hízlal.

Vannak még receptjeim beszkennelve meg wordben, azokat szívesen elküldöm mailben.

2012. nov. 30. 05:42

szia

nekem is tetszik

én szeptember ota nyomom

a torna is megy már

hiányzik ha nem jutok el

még mindig zabálok idönként

de nincs már büntudatom

szerencsére van norbi édesség

tegnap is képviselőfánk volt

2012. nov. 27. 18:35

szia.


nagyon jó a cikk! Még jobban van megírva, és teljesen jól példázza miért és mennyire nehéz is ez az egész fogyás életmódváltás....a mozgást azért nem írom mert az jó dolog és nem nehéz:D


várom a folytatást:)

2012. nov. 27. 17:25
Ez megint nagyon jó lett, hajrá Julcsi! :-)
2012. nov. 27. 07:05
Már vártam a folytatást :)
22. a98cd6a056 (válaszként erre: 20. - Anda39)
2012. nov. 26. 18:36

kösziköszikösziii!!!

megnéztem, ez a legszupibb oldal ilyen témában amit eddig láttam!!! :) :) :)tutira használni fogom.

21. a98cd6a056 (válaszként erre: 20. - Anda39)
2012. nov. 26. 18:30
Köszönöm, ezt kipróbálom.A mai napom egy kész csőd volt,úgyhogy remélem, hogy legalább ezen valami hasznos löketet találok magamnak. :)
20. Anda39 (válaszként erre: 19. - A98cd6a056)
2012. nov. 26. 15:37
Van egy kalóriabázis nevű oldal. Itt tudod számolni, mennyit eszel és az hány kalória. Sokkal könnyebb így fogyni. Keress rá!
2012. nov. 26. 09:59

Én is olyan voltam mint Julcsi.56 kilóról egy év alatt 77-re híztam, és ezt 5 éve szépen tartom is.Kitartásom,akaratom nulla volt a köbön.1 hónapja jött egy pont, amikor azt mondtam MOST volt elég.Nem holnaptól, nem hétfőtől, nem januárt,hanem MOST.1,5 hónapja konditerembe járok.Ez elég nagy lépés volt tőlem, de lassan kezdem megszeretni.annyira, hogy pár napja vettem egy DVD-t is, hogy amikor nem jutok el a terembe,akkor otthon is tudjak mozogni.Egyszerűen hiányzik már a mozgás.A kajálással sokkal jobban hadilábon állok.ha van egy keret, hogy ezt és ezt ehetem, azt betartom.De ha csak úgy figyeljek oda az étkezésre, akkor nem megy.

Most 72 kiló vagyo, néha 71 is. :) Ezt a torna mellette gy saját maham kitalált leves diétával is kiegészítettem, ez bevált.Most, hogy már jól megy a sportolás, elkezdem valahogy hozzá igazítani az evést is.Na ehhez, nagy akarat erő kell.Azt mondani egy jóféle mogyrós csokira, hogy köszi de nem...

A célom 15 kiló fogyás, de egyelőre megelégszem azzal is, ha már hatossal fog kezdődni a súlyom.Még ha 69,999 is lesz. :)


Az akarat már megvan.Most kell a kitartás, hog yén se térjek le az útról.

18. makrela (válaszként erre: 17. - Anda39)
2012. nov. 26. 08:57
Koszonom. A kislanyom rengeteg zoldseget eszik,a hust nem nagyon szereti. A bolti bebietel nem kell neiki,igy fozok minden nap kulon az o kedveert is. Miota elkezdett enni en is felcsereltem a krumplit,tesztat zoldsegpurere(repa,karalabe,feherrepa,zeller stb.) es rajottem,hogy finom! :) Sajnos korabban nem sok zoldseget ettem,mert a fiamnak egyaltalan nem kell. Ket eves kora utan mar nem tudtam vele megetetni igy ki is maradtak a csalad etrendjebol...
17. Anda39 (válaszként erre: 11. - Makrela)
2012. nov. 26. 07:00
Ne félj! Lehet enni, csak módjával. Ha figyeled, egy nap hány kalóriát vihetsz be, nem szaladhat el veled a ló.
16. makrela (válaszként erre: 14. - Bibity)
2012. nov. 25. 21:48

Megkaphatnam oket? Imadok karacsonykor a csaladdal jokat enni es foleg nasizni. Elkuldened privatban,vagy

estleg itt a forumon,hatha mast is erdekel :) Koszonom elore is!

2012. nov. 25. 19:31
A második rész is tetszett. Sok hasznos dolgot olvastam és persze jót mulattam azon ahogy leírtad.
14. bibity
2012. nov. 25. 07:48
Jó ez a cikk! És olyan jó olvasni, hogy Julcsi mellett állsz, nem hagyod magára. A karácsonytól én most először nem félek, mert összeszedtem-kipróbáltam néhány sütireceptet, amik nem hízlalnak;)
13. 408020f45e (válaszként erre: 1. - D0ccf573f3)
2012. nov. 24. 16:29

Nagyon vártam a folytatást és nem csalódtam! Nagyon tetszik, ahogy és amit írsz!:) Közvetlen, emberi, humoros, ironikus, életszerű!:) Hol Julcsi, hol pedig a te történetedben ismertem magamra!:D

Köszönöm!:))) Várom a folytatást!:)

2012. nov. 24. 14:32
Annyira vártam már a folytatást! =) Nagyon örülökök neki!
2012. nov. 24. 13:19
De orulok,hogy folytattad! En is vartam,mint sokan masok. Ket gyerek utan (a nagy negy eves,a kicsi nyolc honapos) en is elkezdtem mar a sokadik fogyokuramat,de ez most sikeres kezd lenni. Eddig -5kg,de nem vagyok elkeseredve,szepen lassan akarok lefogyni. Megnezem,hogy mit eszek,de bevallom,sokszor elcsabulok,de ilyenkor csak a toredeket eszem meg annak,amit szeretnek. Sajnos en az az ember vagyok,aki az izekert eszik es nem azert,mert ehes. Igy eleg nehez fogyni,de nem adom fel! Egeszseges kaja,ketszer egy heten zumba es majdcsak lesz vmi :) Nagyon felek a karacsonytol!!!!!!!!!!!!!!!
10. kubin
2012. nov. 24. 12:30
remélem hamarosan jön a következő, mert nagyon tetszik!!!!
9. syria (válaszként erre: 1. - D0ccf573f3)
2012. nov. 24. 12:04

Tetszik a tartalom és a forma is. :D

Jöhet a folytatás!

2012. nov. 24. 11:55
Nagyon jó a cikk. Már vártam a folytatást. Meg a következőt is várom...
7. kovaevakiss (válaszként erre: 6. - Ayna)
2012. nov. 24. 11:42
Hasonlóan vagyok én is, rögtön elolvastam, nagyon jó! Várom a folytatást!
6. Ayna
2012. nov. 24. 11:22
Imádom ezt a sztorit! Amint megláttam, hogy itt a folytatás mindent félretolva elkezdtem olvasni. És még nincs vége. Jaj de jó. Alig várom... :D
2012. nov. 24. 10:22

Mennyien vagyunk "Julcsik"! Miért is ilyen nehéz egészségesen élni, enni? (ez költői kérdés volt)

Én is fogyóztam már sokszor. Amikor csinálom, kőkeményen betartom a szigorú szabályokat, eredmény is van természetesen. Aztán szépen, lassan visszatérek a régi és sajnos nem annyira jó szokásaimhoz, a kilók pedig alattomosan visszakúsznak. Olyan sunyi módon, hogy észre sem veszem, csak amikor már elég nagy a gáz. Tényleg vak az ember ilyenkor! Most éppen a negyedik hónapban vagyok diétázás terén, de szeretném, ha életmódváltásról beszélhetnék majd. Még mindig vágyom a kakaós csigára, még mindig éhes vagyok, ha délelőtt megeszem egy banánt, vagy pár szem mandarint, vagy egy almát, pedig elégnek kellene lennie. És érdekes módon most, amikor már vagy tíz kilótól megszabadultam és sokkal csinosabb vagyok, most látom magam hájasnak, hónapokkal ezelőtt pedig nem.

Szóval Julcsinak kitartást kívánok, és mindenkinek, aki hasonló cipőben botorkál. Nem könnyű, de megéri.

2012. nov. 24. 09:45

De lehet még Julcsi is egyszer kitartó, lsd én példám:Közel 10 éve elégedetlen voltam magammal, folyamatosan diétáztam, de mindig feladtam 2 hét után, és mindig több és több kiló jött vissza, míg nem a 10 év diétájaként elkönyvelhettem magamon 20 kg felesleget.2 hónapja viszont valami nagyon megváltozott bennem, 2 hónapja nagyon kitartó vagyok, és elszánt, aminek az eredménye -9 kg.

Hasonló jókat kívánok Julcsinak is,Neked pedig Zsuou gratulálok, hogy megnyertél egy csatát, keményen megdolgoztál érte:)

2012. nov. 24. 09:14
Szegény abszolút nem kitartó... Jó mondjuk én is lehetnék ennyiből ez a lány... :(
2012. nov. 24. 09:10
Alig vártam a folytatást!:)
2012. nov. 24. 09:08
82 kiló, ez az új rekord. Julcsi azt mondja, hogy idejét se tudja mikor volt utoljára ennyi. Reggel mikor megmérte magát, ült egy démoni vigyor az arcán a boldogságtól. Időtlen idők óta végre úgy nézett tükörbe, hogy tetszett önmagának, amit látott.

Ugrás a teljes írásra: "Nem értem, miért nem tudok lefogyni…” (2. rész)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook