Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Negativ terhességi teszt vagy lehet ebből még pozitív? fórum

Negativ terhességi teszt vagy lehet ebből még pozitív? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7 8
74. amgk
2009. júl. 7. 10:10
3 es fel ora mulva kezdodik meg:(:(:(es a doki azt mondta hogy 1 orat kell ott legyek amibol nem tudom hogy mennyi ido a mutet:(nagyon felek ,bizti nem lesz kellemes de remelem megbirom:( mert nem jott 2 ev mulva ez a baba.........akkor nem ez tortenne szerintem......
73. pemete
2009. júl. 7. 09:54

Hú, nagyon sajnálom, hogy ez történt:(

Remélem minden rendben lesz! Tudoom, hogy szörnyű rossz most neked, de légy erős!

Mostanában már nem szokott olyan előfordulni, hogy valakinek nem lehet gyereke terhességmegszakítás után. Ez nagyon ritka, úgyhogy nyugi:)

Légy erős, ha szomorú vagy, vagy bánt valami gyere nyugodtan és írd ki magadból. De ha úgy érzed, hogy nem akarod ide írna, akkor írhatsz privit is. Drukkolok neked nagyon, hogy minden rendben menjen.

72. amgk
2009. júl. 6. 22:28
jah es ne higyetek a teszteknek semmit se ernek 5 hetesen se mutatta ki hogy terhes vagyok:(:( minel elobb menjetek dokihoz en is ezt kellett volna csinaljam......
71. amgk
2009. júl. 6. 22:27
na sziasztok csajok:((:((hat kepzeljetek el hogy terhes vagyok mar 7 hetes :(:(:( de sajnos ez most nem alkalmas es megszakitas lesz holnap:(:(:(nagyon felek :( mennyi az eselye hogy tobbet nem lehet babam? kerlek szoritsatok annyira felek de most nincs mas valasztasom:(:(:(:(
70. pemete
2009. jún. 30. 11:57

Szerintem amúgy kizárt hogy terhes legyél, hiszen megjött rendesen a menstruációd, és amúgy sincs semmi ilyen tüneted. Teljesen feleslegesen stresszeled magad, úgyhogy nyugodj meg szépen. Ezt fogja mondani a doki is biztos:)

Irass fel fogamzásgátlót, ha ennyire parás vagy, szerintem csomó idegeskedéstől megkímélnéd magad. Tudom, hogy nem jó hormonnal tömni a szervezetünket, most már én sem teszem, de tizenévesen még nagyon kell vigyázni, nehogy terhes maradj, hiszen egy gyerek megváltoztatná az egész életedet, amire ennyi idősen általában még nincs felkészülve az ember:) Én még 23 évesen semvoltam felkészülve:p

69. marcipanzsu82 (válaszként erre: 68. - Amgk)
2009. jún. 30. 11:50

Hát ha már 2 hónapos lennél azt biztos megtudja állapítani a has nyomkodásából hogy terhes vagy-e

,de nagyon ritka már az olyan rendelő ahol nincs UH. Akkor szorítok neked majd írd meg mi volt a dokinál!

Mennem kell. Szia

68. amgk
2009. jún. 30. 11:47

hat nagyon remelem hogy van uh-ja s ha meg sincs akkor ugy ahogy mondtad remelm meg tudja nezni .amugy is ha veletlenul terhes vagyok akkor a 2 honap korul jarhatok:(csak meg nem szeretnek..ahoz fiatal vagyok:(

kerlek drukkolj:)

67. marcipanzsu82 (válaszként erre: 66. - Amgk)
2009. jún. 30. 11:24

Szia!


Én úgy tudom, hogy elvileg a has nyomkodásából is megtudja mondani a doki mi van van-e baba vagy nincs, de biztosat szerintem az uh. mutat!

66. amgk
2009. jún. 30. 11:19
de ha veletlenul tenyleg nincsen akkor anelkul nem tudja megnezni hogy terhes vagyok-e????
65. marcipanzsu82 (válaszként erre: 62. - Roni24)
2009. jún. 30. 11:12

Szió!


Köszi aranyos vagy, remélem hogy igazad lesz én is úgy gondoltam hogy várok még egy kicsit aztán megint elmegyek dokihoz, pontosabban megvárom a férjemet hogy itthon legyen, mert ő külföldön dolgozik és 10.-én jön haza szóval még másfél hét aztán meglátjuk mi lesz!

64. pemete
2009. jún. 30. 10:39
Biztos van uh-ja, olyan nincs, hogy nincs. Vagy ha mégsincs, akkor ad majd beutalót uh-ra.
63. amgk
2009. jún. 30. 10:25

sziasztok:)na holnapután megyek dokihoz de azt mondtak erről a dokiról hogy nincs uh-ja és ennélkül meg tudja-e mondani hogy terhes vagyok-e????ha például megnyomja a hasam vagy valami...????

mit csináljak nincs mas doki szabad s máskor nem tudok menni a melóm miatt:(

leccike irjatok

62. Roni24 (válaszként erre: 61. - Marcipanzsu82)
2009. jún. 30. 09:35

Sziamia!


Hát én drukkolok neked! :)

A fiamnnál nekem folyamatos émelygéseim voltak! Ez a "néha úgy érzem ennék, de mégsem esik jól" tipikus, ugyanez volt nálam! Más tünetem nem is volt! Nála volt, hogy 3 teszt közül 2 negatívat mutatott ki!

A lányomnál már elég rendesen hánytam, fáradékony voltam akármikor tudtam aludni, és az első nagyon gyanús jel az volt (amellett, hogy nem jött meg), hogy nem bírtam rágcsálni! Sajna ez egy nagyon rossz szokásom, képes vagyok össze-vissza rágcsálni mindenfélét, de akkor már a chips, vagy bármi más gondolatára is felfordult a gyomrom!

Szóval szerintem ha bármi olyasmit tapasztalsz magadon, ami nem a megszokott, furcsa, ami még eddig nem volt - legyen az bármilyen enyhe is -, és egybeesik a terhességi gyanújelekkel........ :)))...... akkor nagyon elképzelhető, hogy ez baba!

Szerintem a hőmérsékleted normális, bár ehhez nem sokat konyítok!

Szerintem várj még egy hetet, és ha a gyanújelek megmaradnak és esetleg egyebet is tapasztalsz magadon, mindenképpen megengednék még egy UH-t a helyedben, nem tesztelgetnék!

A fórum pont arról szól, hogy hiába mutat a teszt negatívat, simán lehetsz terhes! Ezt sokan alá is támasztottuk! Nekem a teszt 3 és 5 hetes terhesen is negatívat mutatott! Ugyanakkor ez vica-versa is előfordul sajna!


Sok sikert!

61. marcipanzsu82 (válaszként erre: 60. - Roni24)
2009. jún. 30. 08:30

Szia!


Köszönöm a választ. Voltam dokinál csinált uh-ot de akkor a beágyazódás után kb.12. napon voltam, ekkor még nem látott semmit ezért mondta hogy csináljak tesztet mert az elöbb kimutatja mint az uh.Rá pár napra megcsináltam a tesztet de sajnos negatív lett.

Tüneteim azok csak enyhék néha úgy érzem ennék de mégsem esik jól, a fejem kb.már 1 hete folyamatosan fáj, meg néha szurkál a petefészkem is. Képzeld kb.beágyazódás után kíváncsiságból elkezdtem mérni a reggeli hőmet és folyamatosan 36,7-37,2 között volt és még mindig 36,9.Szerinted ez normális??

A szuédülés meg a hányinger csak ritkán fordulnak elő, meg a mellem se fáj.Szóval nemtudom mi van,amúgy én lennék a legboldogabb ha mégis baba lenne a dologba már régóta szeretnénk a férjemmel.

60. Roni24 (válaszként erre: 59. - Marcipanzsu82)
2009. jún. 29. 21:40

Szia!


Nődokinál voltál?? Nem csinált UH-t????

Nagyon érdekes! Ha az elejét elolvastad a fórumnak észrevehetted, hogy a tesztek sem mondanak mindig igazat! Nálam pl. csak a harmadik teszt mutatta ki, hogy terhes vagyok, és ebből kettőt egy és ugyanazon a napon csináltam!

Az orvos a legbiztosabb, nade ilyet, hogy a doki azt mondja tesztelgess.......... :S ????


Ne tesztelgess, hanem menj egy másik dokihoz, aki csinál UH-t! Ez a legbiztosabb!

Előfordul egyébként olyan is, hogy rendesen menzeszelsz és közben terhes vagy!

Én az eddigiek alapján azt mondom lehet hogy terhes vagy! Szóval mindenképpen menj dokihoz!

2009. jún. 29. 19:02

Sziasztok!


Még új vagyok a fórumon a segítségeteket szeretném kérni! június12.-én kellett volna megjönnie de késett 3 napot(amit nekem nem szokott)aztán megjött de csak egy napig volt,utána semmi.

Voltam dokinál aztmondta teszteljek mert lehet hogy terhes vagyok,megcsináltam persze negatív lett!

A tesztet a beágyazódás után kb.2 hétre csináltam meg.

A lényeg hogy voltak tüneteim illetve vannak émelygés, néha szurkál a petefészkem,szédülés,ritkán hányinger.

Tehát kb.a beágyazódástól számítva 2,5hét telt el

ez elég idö egy pozitív teszthez,vagy mennyi dő elteltével mutatja ki?

Lehetek terhes??

Előre is köszönöm a segítséget!!

58. pemete
2009. jún. 29. 13:18
Biztos,hogy nem vagy terhes! LEhet hogy valami fertőzés, vagy nemtom. Akár lehet ciszta is, de ne így legyen! Remélem minél előbb sikerül eljutnod a dokihoz.
57. amgk
2009. jún. 29. 12:21

szioka.na mar 1 hete késik:( semmi tünet nincs .az alhasam faj ha megnyomom de nem tudom hogy mitől.ez lehet terhesség jele?

3 teszt negatív és egy-se pozitív:)s míg nem jutok el az orvoshoz addig nem nyugszom meg.de max 1 hét múlva tudok menni az orvoshoz:((:((

írjatok lecciiii

56. pemete
2009. jún. 27. 20:30
Ha még mindig negatív a teszt, akkor biztos nincs semmi. Én már pár hetes terhesen tudtam, hogy mi van. Meg hányingerem volt,stb.
55. amgk
2009. jún. 27. 20:07

sziasztok:)na hamarabb internet kozelbe kerultem:)ma reggel csinaltam tesztet es ez is negativ lett:)de nem jott meg a havim kesett mar 5 napot:(most vajon mi a helyzet?ugy van h csutortokon megyek dokihoz ha tud fogadni hanem csak kesobb:(s felfazasbol nagyjabol helyre jottem mert gyogyszert vasaroltam,

kezdek ketsegbe esni:(ha esetleg terhes lennek akkor korulbelul 2 honapos kellene legyek..mas tunet kellene-e jelentkezen????irjatok légyszi:)

54. pemete
2009. jún. 23. 19:15
Szerintem ez amit írtál nem zavar be:) Remélem hogy semmi gond nincs.
53. amgk
2009. jún. 23. 16:19
sziasztok.nem jott meg a havim viszont nagyon felfaztam:(es az orvos csak jovo het utan tud fogadni.lassan en se gondolok mar babara mert mar az elmult honapban sokat felfaztam s itt az a viszketes szerintem valami mas gondom van:(remelem semmi gond.penteken csinalok tesztet mert csak akkor tudok:(jaj es a havim tunetei jottek:)ugyhogy remelem megjon:)JAJ es azt akarom kerdezni ha reg nem voltal pasival es a mensid elott 1-2 nappal egyutt leszel az bezavar a menzeszedbe??????kerlek irjatok meg ma mert 3 hetig nem tudok internet kozelbe lenni:((kerlek irjatok!elore is nagyon szepen ksozonom:)
52. jence
2009. jún. 18. 14:13
Sziasztok Lányok! Én is hasonló cipőben járok. A tünetek :) : utolsó menstruáció május 1; barna folyás 4 napig június 4től (ekkor kellett volna megjönni; 34 napra); azóta sok-sok negatív terhességi teszt. (egyébként egy enyhe derékfájáson kívül semmilyen más tünetem nincs)Szeretném tudni hogy mi lehet az oka. Két hét késés után a terhességet kizárnám, pedig már nagyon szeretnénk. Van ötletetek hogy mi lehet a háttérben? Júlis elején emgek az rovosoomhoz, addig sajna nem tud fogadni. Minden töletet szívesen veszek :)
51. pemete
2009. jún. 17. 21:57

Biztos negatív lesz! Az hogy barnás folyásod van valószínű a fertőzéstől van, amit írtál, meg szerintem meg is fog jönni a menstruációd, és annak az előjele. Viszont ezzel a gombával elslattyoghatnál a nőgyogyihoz, mert ez nem játék ám, akár befolyásolhatja a későbbieken a fogamzókészségedet is, ha nem kezelteted! Tudom most nem lenne olyan gáz, ha nem esnél könnyen teherbe, de amikor gyereket akarsz majd, akkor hidd el, elég gáz lesz. Nézd meg hányan szenvednek érte, hogy babájuk legyen:(

Úgyhogy gatya felköt, türelem elővesz, és irány a dokibácsi/néni, aki egyébként azt is meg tudja mondani, hogy van-e bent valaki, avagy sem, és nem kell több lóvét tesztekre kidobni:p

50. amgk
2009. jún. 17. 21:52

sziasztok.a barnás folyásom nem marad el és meg mindig viszketéssel társul:(mar hétfő este óta:(

sok megnyugtató választ adtál már pemete:)és köszi szépen:)próbálom nem stersszelni magam de ez elég nehezen megy:((még várok hétfőig a tesztel ha nem jön meg s lám akkor mi lesz az eredmény.

drukkoljatok légyszíves:)

49. pemete
2009. jún. 16. 21:27
Szerintem nem lesz semmi gond, csak nyugi. Ha stresszelsz rajta, akkor tuti később fog megjönni, és addig is eheted a kefét:)
48. amgk
2009. jún. 16. 19:25
mikor én tesztet csináltam 2-3 napig meg megtartottam a tesztet és nem lett 2 csík belőle:)
47. pemete (válaszként erre: 45. - Amgk)
2009. jún. 16. 17:31
Szerintem biztos nem vagy terhes.
46. zumbi
2009. jún. 16. 16:53

iGEN LEHET POZITIV MÉG BELŐLE csak egy példa:

a barátnőm reggel csinált egy tesztet- negativ, el is dobta, de este támadt egy gondolata, hogy még egyszer meg nézné, kivette a szemetsből és uram isten pozitiv a teszt, azóta már 19 hós a keresztfiam:)

45. amgk
2009. jún. 16. 15:18

sziasztok,megint én vagyok.21-én kell meg jönnie a menzeszemnek és tegnap pár csepp barnás folyásom volt ami égető viszkető érzéssel társult igaz hüvely gombám van(azt hiszem)nem tudom mire véljem:(a mellem már fáj hiszen hétvégén meg kell jönnie,május 1-én voltam együtt a párommal,valami más tünet kellene-e mar jelentkezzen??????leccike ijatok

koszike elore is

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook