Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Negativ terhességi teszt vagy lehet ebből még pozitív? fórum

Negativ terhességi teszt vagy lehet ebből még pozitív? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7 8
194. hanna77 (válaszként erre: 193. - Zebracsikó)
2015. ápr. 28. 16:39
Èn is abban remenykedek hogy kepzelodom.Tudom jogy mikor kezd a baba mocorogni,mar 3 gyermekem van. Csak ez nagyon fura mivel nekem mindig napra pontosan erkezik es most semmi. Az elmult par honapban idoben jott de kevesebb ideig tartott illetve valahogy mas volt. Persze lehet hogy csak a hormonok jatszanak velem.De olvasgatom hogy tortentek itt masokkal erdekes dolgok mar.
193. zebracsikó (válaszként erre: 192. - Hanna77)
2015. ápr. 28. 14:36

képzelődsz.... még nagyon messze van az a baba a mocorgástól, ha meg is fogant!


talán inkább tesztelj

192. hanna77
2015. ápr. 28. 14:31

Volt mar kozuletek ugy valaki hogy hetek ota ugy erzi mintha mocorogna a baba? Lehet csak kepzelodok de viszont a mostani verzesem mar 9 napja kesik...

Kivancsi lennek a velemenyetekre :)

191. hanna77
2015. ápr. 28. 14:27
Sziasztok,jar errefele valaki?
190. tavasz007 (válaszként erre: 189. - KatieAdair)
2015. ápr. 22. 10:13

na, mi lett veled?? :)


en is lehet, h hasonlo helyzetben vagyok, de mondjuk igen korai megmondani !!

2015. febr. 13. 09:55

Sziasztok!

Olvasgattam a fórumot és sok helyen láttam, hogy negatív teszt ellenére is kiderült, hogy bizony ott van a baba a pocakban.

10. napja késik a menstruációm, ami mindig napra pontos szokott lenni. 1 hét késés után és ma reggel is negatív lett a teszt. Az első, egy olcsóbb volt, a második 9 Eur(!!) 25-ös mindegyik. Január 16-17-én voltunk együtt a párommal, de időben kiszállt. Én úgy gondolom, hogy ezeknek a hiper-szuper "99 %"-os megbízhatóságú teszteknek illene már muttani valamit.

Napok óta szúrkáló érzés van hasamban, hulla fáradt vagyok, az elmúlt 2-3 napban egyhe hányingert érzek és mindent tudnék zabálni mindennel, állandóan pisilni járok (felfázva tuti nem vagyok) :D

Szerintetek?


Jövő héten utazom haza, ha addig sem jön meg, akkor otthon szeretnék elmenni dokihoz. Ha Ő azt mondja, hogy baba van, akkor jöhet az osztrák doki. :)

188. zebracsikó (válaszként erre: 187. - Cukki)
2014. dec. 2. 21:14
Ha igazán szeretnél kisbabát, akkor ne fogyassz energiaitalt többé. Szedj magzatvédő vitamint, és tesztelj pár nap múlva újra! Sok sikert!
187. Cukki
2014. dec. 2. 20:54
Sziasztok! olvasgattam az eddigi kiirásokat de nem tudom h mi az oka annak,h már egy hónapja elég furcsán érzem magam. majdnem minden reggel hányingerrel kelek nem tudom meginni az energia italt sem már ugy mint eddig. néha össze-vissza kívánok enni és sok tünetem van ami a terhességre utal. viszont megjött de nem akkor amikor kellett volna hanem pár nappal korábban és 3-4 nap után el is mult. nem olyan volt mint szokott. alig volt vmi viszont nagyon görcsöltem. a hasam alul kemény a mellem meg érzékeny és kicsit sötétebb mint volt. nagyon fáradékony vagyok mostanában és a hangulatom is változó. ma csináltam egy tesztet ami negatív lett. az elején viszont a második csikot halványan láttam csak aztán pár másodperc mulva már csak egy csik látszott. ha vkinek vannak vagy voltak már hasonló tünetei légyszi irjatok! nagyon érdekelne h mi lehet velem és szeretnék kisbabát. előre is köszi. :)
2014. nov. 22. 09:14
sziasztok. tok jo a forum es mindig figyeltem, hogy miket irtok. most en szeretnem a segitsegeteket kerni. nem szokott kesni a mensim, ha pedig megjon akkor nagyon, de most valami mas. okt.21. en volt meg utoljara parommal 5.en amikor egyutt voltunk kiszallt meg idoben de megis erzem, hogy valami nagyon mas. a ciklusaim 29-30 naposak de eddig csak 1-2 csepp cseppent semmi tobb. a derekam remesen faj a hasam is fajogat, na meg ez a levertseg... alt fel6 kor ebren vagyok de az utobbi harom napja egy lusta dog vagyok :D ja es teszteltem egy negativat (igaz nem volt calami hires a teszt minosege) irjatok lecciii
2014. nov. 15. 15:18
sziasztok! van most erre vki?
2014. okt. 14. 15:15

Sziasztok!

Én régóta vagyok "vendég" a fórumon. Hol itt, hol ott olvasok cikkeket, írásokat, véleményeket, hogy negatív lett a teszt. Namost: az én sztorim, ha szabad. :) Június környékén hagytam abba a gyógyszer szedést, hogy akkor belevágunk. Augusztus 20-án minden rendben meg is jött. (Hozzá kell tenni, hogy pár évvel ezelőtt, amikor először abbahagytam a gyógyszert a legelső hónap kimaradt). Előző hónapban: semmi. Még hasfájás, pecsételő vérzés, semmi. Negatív lett legalább 4 teszt. (Nem egyforma: Gabriell, Angyal-ha jól emlékszem stb.) Együtt voltunk a párommal, sőt volt gyertya is. Holnap kellene megjönnie, mostmár úgy tűnik barnás folyás van.

Mindezekután levonva a következtetést: nem megbízhatóak a tesztek, nem beszélve arról, hogy egyik másik 1000-1500ft. És ha nem is jó (gondolok itt kontroll csík hiányára). Mindenképp el kell menni az orvoshoz bármilyen gyanú esetén. Bár magam szembe köphetném, mert nem voltam. De a sok pisilésen kívül, és a mai erős szúró fájdalom kivételével nem volt jel. Bár nagyon szeretnénk ha már lenne, csak 25. vagyok. Csak ahogy napról-napra olvasom a hozzászólásokat, félek, hogy nekem is olyan sokat kell majd várnom rá?! Nem beszélve arról, hogy ezek a kis jelek mivan ha másnak (jóindulatú cysta stb.) a jele...

Bocsánat, én ezt szerettem volna megosztani veletek. De egy biztos: egy pohár vörösbor-segíti a tapadást. Gyertya póz a bent maradást! :) És a pozitív gondolkodás mindenekelőtt. Szóval hajrá csajok! CSak mi vagyunk az evolúció csúcsai! :P Puszi mindenkinek!!! Réka

2014. okt. 3. 07:59
Viszavonva....délután megjött
2014. okt. 2. 09:45
Sziasztok! Nálunk is hasonló a helyzet:35. napon járok, ciklusom 28-32 napos, vagyis nem csúsztam még nagyon túl, de akkor is nagyon idegörlő ez a várakozás. Tegnap este, és ma reggel teszteltem, mind a 2 negativ lett, de az émelygés nem múlt el (bár ez lehet a stressz miatt is, ami a várakozás miatt van). Spontán terhes 2x voltam, ott is egy hét késéssel mutatta ki a teszt a terhességet. A 2. pedig sajnos méhen kivüli volt :(...szeretnénk tesót, ha 7végén sem jön meg hétfőn, vagy kedden elmegyek Uh-ra.
2014. szept. 26. 14:22

Sziasztok!


35.napon járok és 28 napos ciklusaim vannak.

2 napja teszteltem,negatív lett.

Mellem nem feszül,de bizonyos ételeket amit eddig szerettem nem esnek jól,este tegnap émelyegtem és fájt nagyon a derekam.

Már van 2 gyermekem,igazán nem örülnék most egy babának,de ha terhes lennék,majd apával átbeszéljük.

Ti mikor tesztelnétek újra?

Dokihoz majd jövő héten mennék.

180. Nevaeh (válaszként erre: 179. - Diamondcat)
2014. szept. 18. 13:19

Szia, várj meg pár napot, aztán tesztelj megint. Mivel nem annyira régen szült el lehet az is bezavarhat. Ha a következő teszt is negatív es bizonytalan vagy nézz el egy orvoshoz.

Mi az első babankat szeretnénk es a 43.napon járok, de 3 teszt is negatív lett. En is várok pár napot es ha megint negatív lesz irány egy doki :(

2014. szept. 18. 09:52
Sziasztok! Elég régi már a fórum, de hátha nézi még valaki. 8,5 hónapja szültem, azóta a mensim beállt 34-36 napra. Most viszont egy hete késik. Már 3-at teszteltem, de mindegyik negatív. :( Aznap mikor meg kellett volna jönnie, volt egy kis pecsételés, de semmi normális. Hányinger, szédülés, hangulatingadozásom van, néha egy kis szurkálás és szinte minden nap a majdnem megjön érzés. Szerintetek túl korán teszteltem még? A Clearblue-ról mi a véleményetek? Ha van baba az kimutatja? Köszönöm!
178. babcsok
2013. szept. 26. 22:39
Hm, mi a legesélyesebb időszakban voltunk együtt párommal, tehát ciklus közepe táján, védekezés nélkül persze. Nem pont mostanra tervezünk babát, hanem kb 1 év múlvára, de nem esnék kétségbe, ha most jönne :) Most attól a bizonyos naptól számított 16. napon vagyok, a teszt (IntiMed, 25-szörös erősségű) negatívat mutat, de ma már 5-6. napja, hogy szinte egész nap hányingerem van, ugyanakkor mégis éhes vagyok, néha megszédülök, előtte pedig 4 napig folyamatosan hőemelkedésem volt. Egyéb tünetem (hasfájás, mellfeszülés, fájdalom, pisilés inger, stb.) nincs. Várok még néhány napot, aztán tesztelek újra. Szerintetek lehet ebből baba is akár ilyen minimális tünetekkel is?
2013. márc. 12. 09:57
Csak segitség annak aki ide téved ,bizony a negyedik teszt mutatta csak ki a terhességem.
2013. febr. 11. 11:52
Sziasztok ! Én is hasonló helyzetben vagyok mint az előttem szóló jan.29-én kellett megjönnie de még mindig semmi. Fájnak a melleim de rosszullét nincs. Eddig én is a bevállt teszteket használtam ,most kettöt néztem már meg ami negatívot mutatott. Mikor mutatná ki leghamarabb hogy terhes vagyok ?
2012. nov. 14. 15:48

sziasztok! Én is új vagyok még itt de nagyon örülök, hogy rátaláltam erre a fórumra. Segítséget, véleményt szeretnék én is kérni. Van egy 20 hónapos kislányom és már pár hónapja el kezdtünk próbálkozni a kistesóval is. De eddig teltek a napok és mindig pontosan megjöttem illetve néha pár nap csúszassal (remény) de végül, mindig szembeszültem a havi vérzéssel, (ami a szülés óta nagyon is pontos lett és sosem marad el) mostanáig!!! november 5.-én kellett volna lennie és 11.-én elmúlnia. így 11.én vérzés hiányában csináltam egy tesztet, de negatív lett. kicsit elbúsúltam, mert érzem, hogy most más mint eddig, sokkal többet eszem kívánom az étlet (pedig nem vagyok nagy evő) és néha halványan megszédülök, kemény a hasam és feszít, párommal a minap abba kellett hagyni a szexet, mert úgy fájt a hasam közben mikor feszültek az izmaim. Vettem még egy tesztet és megcsináltam megint, újra negatív lett, de a vérzésnek nyoma sincs. Nem tudom mit gondoljak, mert az első terhességemet, ugyan ez a teszt mér 5 hetesen kimutatta. és kb most kellene ennek is annyinak lennie ha az lennék. persze tudom, hogy még egy nőnél sincs 2 egyforma terhesség. mit tegyek? várjak még és teszteljek egy újat vagy kieressem fel az orvost?

egy terhes kalkuláttoral már megnéztem és amikorra a teherbe esést valószínűsiti együtt voltam a párommal. Előre is köszi a válaszokat. sokat segítene

174. Sziszaa
2012. máj. 24. 07:59
Szép napot!Nekem 2éve PCOS-t állapítottak meg é, bajok voltak a havi vérzésemmel.Amióta vőlegényem van helyrejött,sőt kaposvári orvos megállapította hogy cisztának nyoma sincs.Most hónap elején lett volna esedékes a mensi,de sehol semmi,ráadásul tüneteim vannak.Csináltam tesztet de negatív lett.Muszály lesz elmennem orvoshoz mert nem bízom a tesztben.
173. 48bf8c027e (válaszként erre: 172. - Dongodarazs)
2012. febr. 15. 06:57

Menjél el tiniambulanciára. Oda mehetsz egyedül is. Ott megmondják neked hogy mi a helyzet.

Bár ha az aktus 2 hónapja volt és a teszt negatív akkor nagyobb a valószínűsége hogy a problémád hormonális dolgoktól van és nem babától.

De az a biztos ha elmész dokihoz.

2012. febr. 15. 05:59

kerhetek valszokat?...tizen eves vagyok...

es megtortent az a dolog a baratommal..es most ugy hiszem terhes vagyok..a havi menstrum jon azert meg..s amiota meg tortent eltelt 2 honap de azota 3szor volt meg a havim... vettem tesztet am de szerintem selejtes teszt.nm is volt olyan jo minosegu (one step).. az elso teszt negativat mutatot a masodik peddig semmit sem mutatott ki...megis ugy erzem hogy terhes vagyok...az etvagysagom is valtozott,szedules lepett fel, hanyinger..egyszer sok felet kivanok maskor peddig semmit sem az eteltol rosszul erzem magam ha ranezek...tanacsot kernek..pls..

171. cuorah
2011. dec. 27. 18:57

Sziasztok lányok. Nem tudom , én csak a saját tapasztalatomat tudom leírni. Nem jött meg , 2 nap múlva 2 teszt is egy napos különbséggel 2 csíkot mutatott, és az orvos is azonnal megállapította , hogy kismama vagyok.

De biztos vannak kivételek...

Nem kell rágörcsölni, mi is nagyon szerettük volna, előtte minden menstruációnál azt hittem, hogy terhes vagyok, hányingerem is volt, minden tünet megjelent rajtam. De nem voltam, csak késett, vagy felfáztam vagy másnap már meg is jött. És aztán, amikor már másra figyeltem egy hónap múlva azonnal kismama lettem.

170. Natha
2011. dec. 27. 16:54
Sziasztok! A párommal november közepén voltunk együtt, (nem védekeztünk, bár ő nem bennem élvezett el), amikor vége lett, feküdtem az ágyon és az jutott eszembe, hogy de szeretnék gyereket. Eltelt 2-3 hét éreztem, hogy valami megváltozott, elsősorban én lettem sokkal ingerlékenyebb. Folyamatosan az a gondolat volt bennem, hogy talán összejött egy baba, gondoltam veszek tesztet. De mire oda jutottam volna megjött. Nekem nem szokott sok lenni, de most ahhoz képest is kevesebb volt. Az elmúlt másfél – 2 hétben folyamatosan fáj a fejem, szédülök, hányingerem van, az illatokat nem bírom elviselni, esténként görcsölget a hasam, és pár napja elkezdett fájni, égni a mellem, nincs étvágyam, semmit nem kívánok. Már 2 tesztet megcsináltam, de mindkettő negatív lett, (az egyiket délelőtt a másikat másnap reggel). Január elején kellene megjönnie. Ha most terhes lennék kb 4-5 hetes. Várok még jövőhétig, hogy megjön e, és újra tesztelek. Véleményetekre lennék kíváncsi. Sokat segítene. Köszönöm!
2011. dec. 18. 19:43
Sziasztok. Nekem dec.3án kellett volna megjönnie...de nem jött. Szeretnénk kisbabát de még nem jött össze. :( Csináltam 3tesztet...mind negatív. Voltam dokinál azt mondta nem látja h terhes lennék(bár csak megvizsgált, UH-ot nem csinált). Mondtam neki,h feszülnek a melleim,sűrűn van hányingerem,olykor szédülök,sűrűn pisilek, folyásom van,szúrkál alul hol bal hol a jobb oldalt. Tegnap pl. a jobb oldalon feküdtem bal oldalamon szúrt és mikor átfordultam elmúlt. A dokim azt mondta 2hét múlva teszteljek és ha negatív szedjek norcolutot. Na most sok olyat olvastam h negatív teszt ellenére volt baba Uh-n látták. Nekem nem mondta a dokim h legyen Uh. Mit csináljak?
2011. nov. 3. 17:04
esetleg később lányom,időben később
2011. nov. 3. 15:36
én már meg is szültem császár metszéssel 4100g és 52cm! nagyon boldog vagyok!!!! :) :D
166. 9d0c5b63c6 (válaszként erre: 165. - D4fe0b6bc1)
2011. okt. 21. 11:16
de jo áén is éreztem h. megfogant, :))
2011. okt. 20. 12:18
Első terhességemnél miután elmaradt rá 6 napra csináltam tesztet és erősen 2 csíkos volt,a másodiknál aznap amikor meg kellett volna jönnie csináltam egy tesztet és az is erősen 2 csíkos volt.A másodiknál érdekes rögtön másnap az együttlét után,reggel már úgy kelltem,hogy éreztem,hogy megfogant,és éreztem azt a bizonyos érzést,hogy anya vagyok ismét.Tehát nem volt kétséges számomra,hogy a teszt pozitív lesz.Így is volt,
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook