Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Negativ terhességi teszt vagy lehet ebből még pozitív? fórum

Negativ terhességi teszt vagy lehet ebből még pozitív? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7 8
104. lilisuu
2009. nov. 24. 15:24

sziasztok!

Köszi a segítséget.

Sajnos akárki is volt odabent, elment 2 nappal azután, hogy írtam. Iszonyatosan görcsöltem 2 napig, és elég darabos volt a vérzésem.

Nővérem szerint azért volt negatív a teszt, mert nem tudott megtapadni, és ezért is ment el.

szóval próbálkozunk újra.

Csak nem tudom, mennyi időt kell várni.

103. dolce22
2009. nov. 21. 14:41

amugy mennyire latszik a 15 hetes terheseg???

irjatok

koszi

102. dolce22 (válaszként erre: 101. - Lilisuu)
2009. nov. 21. 14:39

szija

szerintem lehetsz terhes...a negativ teszt nem jelent semmit.attol meg lehetsz terhes

az ismerosomnek 3 negativ tesztje volt es megis terhes votlt:)

en drukkolok neked:)

101. lilisuu
2009. nov. 13. 10:28

Sziasztok!


Én még új vagyok a honlapon nemrég regisztráltam, de már egy ideje olvasgatom.

Most nekem is hasonló jellegű problémám akadt. Az előző menstruációm elsó napja óta 50 nap telt el. A mellein 1 hete nagyon feszülnek és fájnak. A súlyom elkezdett gyarapodni. A hasan 4 napig úgy fájt, mintha amikor menstruálni szoktam, de vérzés nem volt. Az elmúlt A 7en csináltam 2 terhességi tesztet is, és mind a kettő negatív lett. Szerintetek lehetséges , hogy terhes vagyok, vagy inkább valami cisztára gyanakodjak. Biztos, ami biztos, kértem időpontot a dokimhoz, de csak 2 hét múlva tudok menni.

Mi szeretnénk babát. Remélem a nagyon akarással nem kreáltam magamnak álterhességet.

Írjátok meg a véleményeteket! Nagyon köszi!

100. dolce22
2009. okt. 30. 16:36

valaki tudd valami jo valaszt mondani hogy mert tart a mensim 1 hetet???s azelott 13 nappa jartam le:(hm????????

irjatok lecci

koszike

99. pemete
2009. okt. 14. 09:08

Dolce, csak nyugi. Voltál másik nőgyógyásznál? Csináltál mégegy tesztet?

A vérzés amúgy nem hiszem, hogy terhességre utalna. Szépen menjél el másik orvoshoz. Nincs kifogás, nincs semmi, csak fogod magad és elmész.

2009. okt. 13. 18:40

sziasztok

azt szeretnem kerdezni hogy ha a menstruaciom elott nem nagy mennyiseggel vereztem az minek a jele???????terheseg????

ha terhes vagyok akkor mar kb 1Ohetes lehetek

de semmi arra utalo tunete nincs.

se mellfeszules es mas se:)

leccii irjatok

2009. okt. 3. 17:50

nem vagyok faradt,semmi hanyinger a mellemse feszul:)szedulest sem tapasztaltam.

csak abban bizok hogy a doki azert kell hogy ehez ertsen s nem csak ugy mondta hogy nem vagyok terhes.nagyon remelem......

96. Mariann7533 (válaszként erre: 94. - Dolce22)
2009. okt. 2. 21:58
Hát ha vékony a hasfalad,akkor igen kitapintható.Egyébbként ilyesmi tünetekre is gondoltam,hogy pl. mellfeszülés,fáradtság,esetleg szédülés,reggeli hányinger.
95. dolce22 (válaszként erre: 93. - Mariann7533)
2009. okt. 2. 19:15
jaj es most nincs lehetosegem mas orvoshoz menni:(
2009. okt. 2. 19:14

szia

hat csak annyi hogy kesett a mensesem es nem olyan nagy mennyisegben jott:(es amielott es azalatt erzekeny es pufadt volt,mostmar nem az, doki valami fertozest allapitott meg es csak annyit mondott

hogy ha a kovetkezo menstruaciom nem jon meg akkor menjek vissza.

azert 8 het mar hosszu ido az mar erzodik a hason ugye????

93. Mariann7533 (válaszként erre: 92. - Dolce22)
2009. okt. 2. 17:52
Szia.Szerintem 100%-ban csak akkor zárhatja ki a terhességet,ha hüvelyi uh.-ot csinál,és ott nem lát babát.Nekem három gyerekem van,én mind a hárommal 4 hetesen mentem az orvosomhoz,és hüvelyi uh. már mutatta.Sőt ha jól emlékszem már szívdobogás volt.Nem is értem,hogy miért nem vizsgált meg így?Ezt az elején így szokták csinálni.Próbálj más orvoshoz menni,és ő tuti csinál uh.t .Vannak tünetek?
2009. okt. 2. 16:36

sziasztok

egy nagyon fontso kerdesem lenne.aki ert hozza azt szepen megkerem irjon:)

tegnap voltam nogyogyaszhoz mert feltem attol hogy terhes vagyok,nem csinatl UH-t hanem nyomogatta a hasam es azt mondta hogy nem vagyok terhes:)csinaltam 2 hete tesztet es negativ volt.

ha terhes lennek korulbelul 7 vagy 8 hetes lehetnek,ezt tudva tevedhete az orvos????????

1OO%-ban meg tudja allapitani igy hogy terhes vagyoke????????

legyszi irjatok

elore is koszonom a valaszokat

2009. szept. 29. 16:11
Én két hónapig néztem a gyors teszteket és mind neg volt aztán nem jött meg elmentem dokihoz és közölte 8 hetes terhes vagyok
90. Ídi72
2009. szept. 29. 16:08

Szia Mindenkinek!


Voltam a dokinál...... Mindenféle vizsgálat... Sajnos nem sikerült megint! :-( minden negatív. Csak a hülye agyam, vagy nem is tudom!

Lelkileg a padlón stb.. De muszály felállni és elkezdeni újra a reménykedést!

Tudom nem kell görcsölni rajta...

Na mindegy!


Most ismét néma csönd.

89. pemete
2009. szept. 23. 12:27

Nézd meg a teszt dobozán. Minden teszt más!

Általában az a pozitív ha két csík van, ha csak egy van, akkor az a legtöbbször a kontrollcsík. De nem tudom milyen teszted van!

2009. szept. 23. 12:23
Sziasztok, ha a rózsaszín tesztablakban erős, vastag fehéres csík van, az mit jelent? Ha forgatom, ha nem, ott van egyértelműen, csak nem rózsaszín.
87. Ídi72
2009. szept. 21. 08:34

Sziasztok!


Köszönöm a sok jót!

Próbálom nem bele élni magam... (nehéz) Majd a dokibácsi megmondja!

Viszont a sok tünet mellet még azt hozzá tenném, hogy a köldököm alatt gyakran bekeményedik a hasam! Az normális??? Arra is azt mondják, hogy baba! A sógorom, neg már azt mondja tuti fiú mert csúcsosodik a hasam...???!!! :-) Nekik 2 lányuk van. A sógórnőmnek a 3. hónapban vették észre az első babát.. Érdekes dolgok ezek.. Reménykedek! Olyan jó lenne, olyan jóóóóó! :-)

86. dolce22 (válaszként erre: 82. - Ídi72)
2009. szept. 19. 17:07

szijja. en csak anyit tudok mondani hogy lehetsz terhes:)az egyik ismerosom 3 tesztet csinalt egyett 3 hetesen 2-ot 5 hetesen es mind negativak.a mellei erzekenyek voltak.mar en sem hiszek a tesztekben :(ha ugy erzem hogy valami keszulobe van akkor irany a nododi:)

nagyon drukkolok neked:)

85. 31bc25d879 (válaszként erre: 82. - Ídi72)
2009. szept. 18. 19:32

Ídi!

Őszintén kívánom, hogy gravid legyél!!

De tényleg nyugi, attól sem szoktak terhesek lenni ha görcsösen és nagyon akarják a babát. A másik... ezek a tünetek könnyen lehetnek álterhességi tünetek, - mível görcsösen és mindent elsöprően akarod a gyereket. Sokaknak akkor jön össze a várva várt terhesség amikor már nem ragaszkodnak annyira hozzá.

Kívánok neked minden jót és sok sikert.

84. ágóbágó (válaszként erre: 82. - Ídi72)
2009. szept. 18. 18:57

Szia!

Kívánom, hogy tényleg baba legyen a dologban, de ne éld bele még nagyon magad!

Én 1,5 hónapig hittem, hogy terhes vagyok, csomó terhességi tünettel, szintén feszült, szúrkált a hasam, de a teszt negatív volt. És persze baba sincs. Nekem is volt szokatlan menzi, mellbimbó besötétedés, eresedés, iszonyatos fáradékonyság, és még sorolhatnám. Neked hátha tényleg sikerült. Mindenképpen írd meg az eredményt!

83. pemete
2009. szept. 18. 18:16
Megy a drukk:)
82. Ídi72
2009. szept. 18. 17:34

Sziasztok!


Még új vagyok itt.

Annyira jó hogy rátok találtam!

Már nagyon régóta várok egy kicsi babára, most 36 vagyok. Most érzem úgy magam, hogy terhes vagyok. Érdekes, mert megjött, de az első napon görcsöltem, de nekem sosem szokott ennyire, aztán a vérzés kb 2 napig volt, utánna csak barna foltok, meg pici vér, de még is olyan fura volt az egész... Nekem mindig 7 napig tartott a "mikulás", most meg valahogy fura volt. Na mindegy.. Rá pár nappal vettem észre magamon, hogy a menszesz után a melleimben a fájdalom nem múlt el, émelygés, fejfájás, és hatalmas álmosság... Mondom terhes vagyok hurrá, a párom már az utónév könyvet bújja, hülyébbnél hülyébb neveket talál, nagyon boldog. Ma végeztem el egy tesztet... Negatív. Iszonyatosan bőgtem, hogy már megint nem sikerült, de miért fáj a mellem, miért kemény a hasam???? Miért.. Egész délelőtt keresgéltem a neten, persze melóhelyen vagyok titokban szörfözgetek, így találtam rátok, és most ismét feléledt benne a remény, hogy talán mégis csak terhes vagyok??? Jövőhéten megyk dokihoz.... Köszi nektek!! Drukkoljatok

81. ágóbágó (válaszként erre: 78. - Kryszta05)
2009. szept. 11. 18:11

Szia!

Mikor vették észre az UH-on a babát? Hány hetesen?Előtte semmit nem láttak?

80. pemete
2009. szept. 11. 13:50
Szerintem nem. Biztos nincs semmi gáz. De ha ennyire ozgulsz, akkor vegyél egy terhességi tesztet, ha múlt hónap 8-án voltatok együtt utoljára, akkor az már ki fogja mutatni, ha teherbe estél. De szerintem semmi okod az aggodalomra.
2009. szept. 11. 13:37

kicsit ideges vagyok aug 8-án voltam utojára együtt a párommal és 1O-én megjött normális szin és mennyiség,és most késik 2 napja:S kicsit fáj a hasam és annyi.

én arra gondoltam hogy ha terhes lennék akkor a mult hónapban mikor megjött akkor kevesebb kellett volna jojjon????!!nem?

irjatok légyszi:)

2009. szept. 11. 11:29

sziasztok!

Elvileg nem de gyakorlatilag bármi előfordulhat

Én az első gyerekkel ugy estem teherbe hogy gyógyszert szedtem ,mensiztem és mikor csináltak UH- elbujt pedig már 9 hetes terhes voltam!!!

77. pemete
2009. szept. 11. 10:37
Elvileg ha terhes vagy, akkor már nem kell hogy megjöjjön a menstruációd.
2009. szept. 11. 10:31
sziasztok:)azt szeretném megkérdezni ,hogy :a beágyazódás alatt ha megjön a menzeszem az normális kell legyen vagy már kevesebb jön és barnás??????vagy ha teszem fel terhes leszek a hónap közepén s rá 3 hétre kell megjönie az még normálisan jön???vagy az már kevesebb kell legyen???hm:???
75. pemete
2009. júl. 7. 10:46
Szerintem max 20perc, fél óra. Próbálj meg lenyugdni kicsit, nem lesz semmi baj. Nem hiszem, hogy fájni fog, szerintem érzéstelenítenek.
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook