Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Negativ terhességi teszt vagy lehet ebből még pozitív? fórum

Negativ terhességi teszt vagy lehet ebből még pozitív? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7 8
224. Ancsi8585 (válaszként erre: 223. - Adrii3)
2022. febr. 20. 12:26

Szia

Tudom ez nem. Most történt veled. De megkerdezhetem mi lett a kimenetele? Jelenleg ugyan ebbe a cipőben vagyok.

9 napja késik 2 text negatív. Eddig mindig 28 napokra jött meg. Köszönom. Örüljek ha tudnál segíteni a te eseteddel kapcsolatban.

223. Adrii3
2019. aug. 14. 20:38

Sziasztok!

Nem tudom, hogy olvassa-e még valaki ezt a fórumot.

Nálam a helyzet a következő:

9 napja késik a menzeszem, csináltam tesztet is, többet is, de mind negatív lett. Azonban a mellem folyamatosan feszül, néha hányingerem van, nem kívánok enni, és szúrjál időnként a hasam alja.

Szerintetek van esély arra, hogy baba van a dologban?

Előfordult valamelyikőtöknél hogy csak később, akár két hét késés után lett pozitív a tesztje?

Természetesen orvoshoz is fordulok, de adna némi reményt ha valaki járt már hasonló cipőben. :)

2016. nov. 17. 18:31
Sziasztok. 5 nap van mêg a nem vártig. A képeim közt van délutáni teszt, elég rossz minőség. Szerintetek?
221. Tayfun
2016. nov. 8. 18:26
Sziasztok! Nekem hajszal pontos 28 napos a menszim.Oktober 12-en jott meg es 5 napot tartott mind mindig.22-en es 29-en voltunk eggyutt a parommal amikor nem vigyaztunk.A menszi 23-ik napjan enyhe barna folyasom volt,ami csak a wc papiron latszott.Szombaton ujra eggyutt voltunk es szeretkezes utan elkezdtem verezni.Egy napig tartott,es azota is csak pecsetelo verzesem van.Megjegyzem,egy hete hanyok.Ma csinaltam tesztet ami negativ.Szerintetek lehetek-e terhes?Es ha igen mikor erdemes meg tesztelni?
220. Picilany253 (válaszként erre: 219. - Massalhangzo)
2016. okt. 25. 20:50
Igen elo,elotte majus4.tol augusztus 6.ig nem is volt menstruaciom folyton nogyogyra jartam ahol nem lattak semmit, majd a haziorvosom elkuldott hasi uhra ahol 2 cisztat talaltak a petefeszkemben ami a szeptember6.ai verzessel el is tavozott, a mostani vizsgalaton nem latott cisztat a doki! A kerdeset en sem ertettem! Ha nem lat semmi olyat miert tette fol?!
219. massalhangzo (válaszként erre: 218. - Picilany253)
2016. okt. 25. 20:32

ezt nem ertem. miert kerdezte a doki, hogy ha o nem lat terhesseget es a teszt sem mutatja ki, akkor megtartanad-e a babat? egyaltalan hogy vizsgalt meg? :D


barmi lehetseges, de ha meg most is negativ a teszt, akkor azert valoszinubb sajnos, hogy most nem estel teherbe :( de annak utana kene menni, hogy miert kesik ennyit, vagy elofordult mar ilyen nagy csuszas?

2016. okt. 25. 19:14
Sziasztok!Nemtudom,hogy irtok e meg ide vagy sem?!Szeretnek tanacsot kerni toletek,utolso menstruaciom szeptember6.an volt babat akarunk a parommal, oktoberben nem jott meg eddig semmi jele,minden terhessegre utalo jelem meg van(hanyinger,szagok erzekenysege,mellfeszules es noves,hasam is nott) voltam dokinal o azt kerdezte,hogy csinaltam e tesztet mondtam neki,hogy igen de negativ lett,erre azt kerdezte miutan megvizsgalt,hogy ha o nem latna es a teszt sem akkor megtartanam a picurt?! Mondtam,hogy igen. Ennek kb 1,5 hete ma vettem tesztet de negativ! Szerintetek lehetek terhes vagy mar csak bebeszelem magamnak?,azt hozzateszem,hogy ket kisfiam is van,szoval tudom milyen ha terhes vagyok! :)
217. Brooky
2016. aug. 10. 22:34

Sziasztok ! Nem tudom van e itt valaki ?. 😊 Nagyon félek . Röviden leírom . .

A mens. 28 napos , 5 napig tart minden Szupi óramű pontosan . Június 13., rendesen megvolt . Július 11,kellet volna megjönnie 1,csepp rózsaszín és semmi . Fejfájás , baloldalt érzékeny a hasam a mellem nagyon érzékeny mindenhol de főleg elől . Pici szédülés , koplalni nem tudok 😏 Pedig én nagyon tudok , sok alvás 😊. Majd ... Július 29 megjött 2 napra éppenhogy . Tesztek mind - negatív . Elmentem a dokihoz ultrahang , negatív , vérvétel negatív , de látt valamit 10x8mm valamit . Kizárta a méhen kívüli terhességet , a cisztát , miómát is . Azt mondták lehet korán mentem . Na most mihez képest ?. ... Megjelent ma rajtam 1 db patti ami akkor jön ha megjön és akkor duzzad a mellem , több apró anya jegy . De még hova jönne ...? Hónap végen kellene . Viszont ami aggaszt az a mellem érzékenysége elől néha oldalt , és a tünetek ugyan úgy fen állnak ! Ha nem vagyok terhes beteg vagyok ..??? Vagy mi ?? Járt már így valaki ? Ja van egy 17 éves fiam , ő sem jelzet 3 hónapig csak a cicim nőt 😊. Megyek magán orvoshoz ..

216. Rabia13 (válaszként erre: 215. - Rabia13)
2016. jún. 1. 11:49
Egy 4 héttel ezelőtt egy doki azt mondta hogy van egy myoma göb amire esmyat kell szednem 3 hónapig de nem kezdtem el mert kettő orvos vizsgált es az egyik vastag mehfalat látot,a tünetek és érzések pedig egyre erősebbek voltam nálam,nem tudom hogy így ket gyerek után ennyire öregszem hogy ilyen tüneteket produkálnék?! Járt mar így valaki közületek? Köszi a válaszokat! Üdv. Mindenkinek
215. Rabia13
2016. jún. 1. 11:42
Sziasztok! Nekem 21 napja késik elvileg most lennék 5 hetes minden jel meg van plussz fémes száj íz,de negatív minden teszt! Szedára kaphattam időpontot a dokihoz! Bizom benne hogy csoda történik harmadik Babóca lenne amit nagyon szeretnénk!
214. Köntisné Kata (válaszként erre: 213. - M.Betti22)
2016. márc. 16. 10:11

Szia Betti!


Remélem megvolt a jó hír az orvosnál és ma már boldogan élvezed a kismamaság gyönyörűségeit :)

2016. márc. 1. 14:36

Kedves Katalin!


Nagyon szépen köszönöm a válaszodat, és gratulálok a babához :) jövö héten megyek orvoshoz, remélem, jó híreket kapok :D

212. Köntisné Kata (válaszként erre: 211. - M.Betti22)
2016. márc. 1. 05:17

Kedves Betti!


Mi a férjemmel majd 10 évig próbálkoztunk. Én gyógyszert talán 2 évig szedtem az életem során,mikor abbahagytam kellett 2-3 hónap mire normálisan beállt a mensesem.

Reménykedni mindig lehet,bár a mai tesztek nagyon érzékenyek már elvileg párkapcsolat terhességet is kimutatnak. Én a helyedben mindenképp csinálnék még egy tesztet és ha az is negatív, de még nem jött meg feltétlenül keresd fel az orvosod!!!

Nekem is voltak hasonló tüneteim,negatív teszt,negatív labor teszt...lehet nagyon szeretnéd és ez is kiválthatja a késést és a tüneteket is.

A hosszú évek során ért kudarcok teljesen letörtek,feladtam. A nőgyógyászom unszolására elmentünk a meddőségi centrumba,a férjemnél minden rendben volt,nekem pedig csinálni akartak egy petefészek - petevezeték átmosást,hogy szervi oka nincs-e nálam a meddőségnek. De aztán műtét helyett UH-on kötöttünk ki, kiderült 5 hetes kismama vagyok :)

Ma a 13 hétben járunk és számomra még mindig felfoghatatlan,hogy sikerült és egy kis életet hordok a szívem alatt :)


Tehát bármi megtörténhet,csinálj tesztet és irány az orvos én drukkolok Nektek :)

2016. márc. 1. 04:53

Sziasztok!

A férjemmel úgy döntöttünk, hogy szeretnénk gyereket. Előtte én majdnem 4 évig fogamzásgátlót szedtem. Amikor december elején abbahagytam, akkor nem csodálkoztam rajta, hogy 2 hetet késik, mert gondoltam biztos a gyógyszer kavart be. Most meg megint több, mint 2 hete késik, tesztet csináltam, egyet aznap, amikor meg kellett volna jönnie, a másikat 1 hétre rá, de negatív lett... a hasam viszket, és egyre jobban feszül, néha hányingerem van, máskor szédülök, de ez nem mindennapos. És tegnap meg ma is mintha fel lennék puffadva. Szerintetek reménykedhetek, vagy csak bebeszélem magamnak?:)

210. MsMia
2016. jan. 25. 20:15

Sziasztok!

34 éves vagyok,Tri Regolt szedek.Dec.28an volt meg utoljára,4-5 napig szokott tartani.Elkezdtem szedni az uj level gyogyszert,de akkor feltunt,h elfelejtettem 1et vmikor beszedni.Tegnap kellett volna bevenni az utolsó tablettát,de akkor láttam,h 2szem maradt,tehat tenyleg elfelejtettem 1et vmikor..jan.5én voltunk egyutt a baratommal,megszakitassal vedekeztunk.

Csinaltam 2tesztet is,egyiket mult het kozepen,a masikat tegnap este,mindkettő negativ.Ma kellett volna megjonnie kb,de semmi jelet nem veszem észre,csak surubben pisilok es neha mintha fajna a hasam alja..

Szerintetek lehetek terhes?

2016. jan. 23. 13:21

Sziasztok...Légyszi, írjatok valami okosat...Másfél napig tartott a menstruációm, (normálisan véreztem) előtte és utána,2-2 napig csak barnázás. Egyébként mindig 26 naposak, és pontosak a ciklusaim, és 5 napig szokott tartani, erősen. Szerintetek, lehetek terhes?

Baba projekben vagyunk, így örülnék, ha bébi lenne, de semmi egyéb jelét nem érzem, talán egy picit feszül a mellem, de nem nagyon. Ma néztem az ovulációs mikroszkópomat, félig páfrányos képet mutat folyamatosan...Viszont tegnap teszteltem,(29. napon) az negatív lett..Jövő héten megyek nőgyógyászhoz, de addig hátha tudtok valami okosat mondani...Előre is köszi! :)

208. Manka84 (válaszként erre: 207. - Pema)
2015. dec. 16. 18:50
Szia Pema!Voltál már orvosnál az öt hónap alatt?Nem kioktatni akarlak csak azért kérdezem mert nekem is hasonló tüneteim voltak de többször is de baba az nem volt.Elmentem dokihoz hát az eredményemmel inkább nem riogatnálak.Most gyógyszert szedek és várom a csodát.Mi 4 hónapja próbálkoztunk.
207. Pema
2015. dec. 13. 11:17

Sziasztok! Nem tudom van e itt valaki!

Már egy fél éve szeretnénk babát de eddig semmi. Most is megjött a havi de kevesebb volt meg csak 3 napig tartott. Viszont alatta is és utánna is folyamatosan fájnak a melleim. Most járok a 9. napon de csak egyre erősebb a fájdalom, érzékeny a bimbó és nőtt is. Csináltam tesztet de az negatív. Más tünet csak a "villámok" a petefészeknél és haspuffadás van. De ezek a cicik :-/ már feküdni srm tudok rajta. Lehet ebből valami, vagy csak hormonok?? Valaki esetleg??

2015. júl. 22. 11:04

Sziasztok!


Csak azért írok, hogy megnyugtassak (vagy idegesítsek?) mindenkit, a negatív teszt és a menszesz ki nem maradása még nem jelent semmit.


Nekem laborpapírom!!! van róla mindkét gyermekem születés előttről (amikor már tuti, hogy legalább 5 hetes voltam) hogy nem vagyok terhes! :-)

Elsőnél a menstruáció sem maradt ki 2 hónapig!

Úgy történt, hogy folyamatosan hányingerem volt, nem marad ki, de azért vettem a patikában egy tesztet, ami negatív lett. Mindezek ellenére elmentem nőgyógyászhoz, megvizsgált és az UH-on csak azt látta, hogy a méhnyálkahártya vastag. Beutalt laborba vizeletvizsgálatra, azt mondta, hogy a baboratóriumi teszt sokkal érzékenyebb. Ez is negatív lett. Néhány hét elteltével, a szokott időpontban újra megjött a TELJESEN NORMÁLIS erősségű és időtartamú menstruáció. Továbbra is folyamatosan émelyegtem. Amikor elmúlt a mensi újra elmentem a nőgyógyászatra, montam, hogy nem maradt ki és a laborteszt is negatív, de én már kb. 23 hónapja folyamatosan émelygek, ha gyomorrontás lenne, annak már rég el kellett volna múlni. A doki azt mondta, hogy biztos azért van, mert nagyon szeretnék babát, de ha ragaszkodok hozzá, megvizsgál UH-gal. Megvizsgált. Kb. a következőket mondta: Mi az, hogy terhes, ez a terhesség már nem is kicsi! 9-10 hét. :-)

Második gyereknél is negatív volt a teszt, de ott kimaradt a mensi és a 6 héten már látták is. :-)


Mondjuk ez nem mostanában volt, 15 és 17 évesek a gyerekek! Azóta talán érzékenyebbek a patikai tesztek is...


Sok sikert mindenkinek!

2015. máj. 18. 06:47

Sziasztok!


34. ciklus napomon vagyok és semmi jele hogy megjönne.

Teszteltem a 28. napon, a 30. napon és a 32. napon is. Minden esetben negatív a teszt.

Én is úgy tudom, hogy a negatív....

Van értelme két naponta tesztelnem, vagy hívjam a dokimat.

Nem túl korai orvoshoz futni? Igaz, hogy a ciklusom 12 éves korom óta mindig pontos, 28-29 napos, még a szülésem után is rá 28 napra megjött a menzeszem. És a szoptatás alatt is végig volt. (2 évig szoptattam)


Most kistesót szeretnénk az 5 éves fiamnak, ez az első hónap és nem jön meg. Fogamzás gátlót 22 éves korom óta nem szedek, fogalmam sincs mi lehet ez de nagyon zavar.

204. zebracsikó (válaszként erre: 203. - Asino)
2015. máj. 6. 13:45

Nem mindig lehet kitalálni, miért borul meg az ember hormonrendszere.


Én még várnék egy hetet, tesztelnék, aztán ha egyértelműen negatív, beszedném a gyógyszert. Nagyon régen nekem is volt ilyen problémám, ugyanezt kaptam rá.


Próbálj az étkezéseden javítani, a liszt-cukor-tészta-kenyérféle-sütiféle mennyiségét a minimálisra csökkenteni.

Gyakran ennyi is elég.

203. asino
2015. máj. 6. 12:51

Sziasztok!


Én még új vagyok itt, de most először szembesülök valamivel, amivel utoljára kb tini koromban. 43 napja nem jött meg, negatívakat tesztelek, az orvosom tegnap felírt egy norcolut nevű gyógyszert, hogy 10 napig szedjem be napi 2x1 tablettát. Valaki volt már hasonló szituációban? Cisztám nincs, gondolom ha baba lenne, akkor azt én is érezném és valamit ő is látott volna. Szóval valószínűleg hormonális a dolog. Csak azért furcsálltam, mert semmi különleges dolog nem történt az elmúlt egy hónapban, ami miatt azt mondanám, hogy biztos ez okozza a hormonváltozást. Mennyi az esély, hogy sikerült esetleg a baba? 11 hónapja próbálkozunk sikertelenül. Természetesen az orvosom azt mondja, ne aggódjak, mert csak 70%-nak sikerül egy éven belül. Hát amióta mi próbálkozunk a környezetemben legalább 15 - en estek teherbe és mind 1-2 hónapot próbálkozott csak.

2015. ápr. 29. 08:41
Naa :) mindenkèpp ird meg mizu. Drukkolok :)
201. hanna77
2015. ápr. 29. 08:38
Reggel megcsinaltam a tesztet. Halvanyocska pozitiv..ma megmutatom baratnomnek( csak ő van itthon aki megerősitheti hogy tenyleg latom ) azutan azt hiszem kerek egy idopontot az orvoshoz :)
200. hanna77 (válaszként erre: 199. - Renci1989)
2015. ápr. 28. 21:27
Reggel tesztelek en is ugyhogy meglatjuk. Mar 10 napos kesesben leszek,elvileg ki kell hogy mutassa ha van valami..bar olvastam mar itt olyanokat hogy csak pislogtam
199. renci1989 (válaszként erre: 198. - Hanna77)
2015. ápr. 28. 21:04
Igen sajnos megtrèfált.Elöször terhessègre gondoltam de teszt negativ ugyhogy hormonjaim játèka.
198. hanna77 (válaszként erre: 197. - Renci1989)
2015. ápr. 28. 20:51
Teged is jol megtrefalt a tavasz! Vagy esetleg nem gondoltal arra,hogy mas van a hatterben? Visszaterve a fantommozgasokra,hallottam mar rola de nekem a legkisebb gyerekem is elmult 8eves tehat ezt kizarnam! Marad a hormonok jateka....
2015. ápr. 28. 17:00
Ja ès ilyen pattanásos tizenèvesen se voltam :(
2015. ápr. 28. 16:58
Semmire nincs eröm egèsznap feküdnèk aludnèk.Mensesem hol kèsik hol hamarabb jön.Hányingerem van,feszülnek a melleim,ráadásul ma vettem èszre sárgás váladèkot abból amelykben fèl ève 2 csepp tejen kivül más nem volt.Fantom mozgást elvileg sokáig èrzik a nök.
195. renci1989 (válaszként erre: 194. - Hanna77)
2015. ápr. 28. 16:55
Nagyon sokunk ciklusát felboritotta ez a tavasz.Ugyanebben a cipöben vagyok mint te.
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook