Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Neera léböjtkúra fórum

Neera léböjtkúra (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
2013. júl. 12. 19:10

nahát lányok!! elkezdtem a Neera kúrát, de jelentem nekem ez nem jön be.

Borzasztó az íze. Már a szagától is rosszul vagyok, tömény hányingerem volt tőle. Egy liter után/fél nap feladtam.

És ez a fejfájás! Pedig ittam rengeteget.

Szóval elismerésem és le a kalappal mindenki előtt, aki ezt végigcsinálta!!!!

3635. ninett
2013. júl. 12. 16:13

Sziasztok!


Szeretném megosztani a tapasztalataimat.

A 4. napnál tartok a kúrában, egyébként is csak 5 naposra terveztem, mivel kicsit magasabb a pulzusom az átlagnál és először ugrok neki nagy elkeseredésemben lébőjt kúrának /juharszirupos/. A több ezer magyar közül lehet én vagyok az egyetlen szerencsés, aki külföldi munka alatt hízott, 6 kg-ot. Az a gond, hogy alig vagyok 155 cm magas, így ez a 6 kg elég soknak látszik, magában sem kevés.

Sportolni nem tudok, eü-i probléma miatt. Tehát Neera: szerezzetek be popsi-krémet! Most már 4 napon átkínlódtam magam, nagyon rossz volt, nagyon éhes vagyok, főleg délutánonként! Nekem nem jelentkezett a fejfájás, remélem nem az utolsó nap fog! Rettentően fáradékony vagyok, sajna dolgozni is alig van erőm... Úgy 2 kg ment le, ezelőtt már tojás-diétával leadtam 2-t. Még vmi, a méregtelenítéstől egyre mérgesebb vagyok, türelmetlenebb. Hát, mindenki más. Kitartást és sok sikert kívánok mindenkinek!

3634. Szilvi.82
2013. júl. 3. 13:45

Sziasztok!

Esetleg pénteken kezdi valaki a kúrát?

10 napra tervezem, remélem menni fog! 2 éve csináltam meg, de sajnos sok minden miatt nem volt lehetőségem tavaly is megcsinálni, de most végre ismét itt az idő egy jó kis méregtelenítéshez! Valaki esetleg csatlakozna? Az alapanyagok már meg vannak,úh.én 100%-ra kezdem!

3633. alficica (válaszként erre: 3629. - PKriki)
2013. júl. 2. 13:03

Szia!


Igen jól haladok. Ma van a hetedik napom. Tegnaptól egy kicsit csalok. Mindent betartok, csak már frissenfagyart narancs illetve grapefruit levet iszok 1-2 pohárral.

Egyáltalán nem vagyok éhes.


A 10 napot nem fogom betartani. De nem baj. A nyelvem le van tisztulva és ez a lényeg.


De lehet hogy 1 hónap múlva megismétlem.


Egyébként nagyon jó érzés és jól vagyok. Sokkal több az energiám. Nem vagyok olyan "lusta" mint voltam. :)

3632. kmarkus
2013. júl. 2. 12:30

Sziasztok! Nekem ma van a 7.napom és imádom!:)

Picit írok a tapasztalataimról, hátha segít azoknak akik szeretnék elkezdeni.


1. Nap- húúú éhes voltam, nap végére pedig fájt a fejem. Próbáltam nagyon nagyon sok vízet inni, de a fejfájásomon ez nem segített, viszont az alvás igen.

2. Nap- az éhségem csökkent, a fejfájásom pedig nem múlt el, és elkezdtem fázni. De ami meglepett, hogy simán tudtam wc-re menni. Mivel heti 4x-5x járok úszni ide beiktattam egy úszó napot, 1,5 órát sikerült leúsznom és nem voltam kevésbé aktív.

3. Nap- Az éhség még mindig nem volt jelen..viszont egész nap fáztam, a fejfájás pedig teljesen elmúlt, szerencsére volt lehetőségem pihenni ezért szinte egész nap aludtam, heverésztem, meditáltam. Nagyon sokszor sikerült wc-re mennem, és tisztulnom, bár a székletem inkább hasmenésre hasonlított, viszont nekem nem volt szükségem a hashajtó teákra.

4. Nap- Itt picit nehezebb volt, mivel ez egy szombati nap volt, és a család főzöcskézet, Isteni illatok voltak a lakásban..ezért próbáltam minnél többet inni, ezen a napon is nagyon sokat pihentem, fáztam is, és itt szintén nem volt probléma a mellékhelyiséggel. Sok menta teát ittam.

5. Nap- Itt megint éhesebb lettem, viszont aktív pihenéssel töltöttem a napot, elmentünk kirándulni, és úsztam is. Sokkal energetikusabbnak éreztem magam és keztem átlendülni. Elkezdtem érezni a változást, a testem is elkezdett változni, és a kisugárzásom is. Találkoztam egy barátommal este, és le se tudta venni rólam a szemét. :)

6. Nap- Nagyon jól voltam, úsztam, napoztam, találkoztam barátokkal, rengeteg vízet ittam, fel voltam pörögve. :)

7. Nap- Nagyon jól keltem, bár amióta Neerázok többet alszok :) Lassan indulok az úszódába. Egyáltalán nem vagyok éhes, nagyon jól érzem magam a börömben, az úszás is jól megy.


Egyik nap sem volt próblémám a széklettel, napi többször voltam mellékhelyiségen, lehet, hogy a cayanne borsnak köszönhető...picivel többet teszek bele, szeretem a pikáns ízét. Ezért nem ittam még hashajtó teát, bár lehet, hogy ma kipróbálom.

Nagyszerűen érzem magam, teli energiával, erővel, és büszke is vagyok magamra, ezt a maradék 3,5napot már mosolyogva csinálom meg.. :)

Mindenkinek kitartást kívánok, lesz amikor tényleg nehéz lesz, de pont ilyenkor nem szabad feladni, hiszen annyian de annyian megcsinálták már ezt a 10 napot, és igenis lehetséges, küzdjük le magunkat, legyünk erősek és az egész világ a lábaink elött fog heverni!:) Szép napot!

3631. Ildikó 77 (válaszként erre: 3630. - PKriki)
2013. júl. 2. 09:52
Sziasztok! Annyi szépet és jót olvastam itt a fórumon erről a kúráról , hogy a napokban vettem egy doboz Neera szirupot! Tegnap neki is kezdtem, úgy terveztem, hogy az első nekifutásra 4-5 napig (reméltem hogy addig bírom ) :) ezt fogyasztom! Sajnos du.2 óra körül borzasztó rosszul lettem, este 8 -ig 5-ször hánytam . :( Hát, nem így képzeltem a tisztító kúrát :( Szerintem nekem nem bírja ezt a májam, sajnos voltam vele beteg és egyáltalán nem gondoltam hogy ez gondot okozna...Sajnálom, hogy így jártam , hisz most itt állok 8000 Ft. minusszal és egy majdnem tele doboz Neerával, amit nem tudok meginni. Tudom, hogy ez bizalmi kérdés, de nem érdekli esetleg valakit? 1 napi adag hiányzik belőle ( 1,5 dl) fél áron is odaadnám!
3630. PKriki (válaszként erre: 3625. - 04e1ae9e93)
2013. júl. 1. 17:48
Lyna Te hogy haladsz a kúrával?
3629. PKriki
2013. júl. 1. 17:47

Szia Alficica!


Hogy haladsz a kúrával?Megszoktad már?

3628. alficica
2013. jún. 27. 21:41
Sziasztok. Nekem ez a második napom. Éhes vagyok az biztos. Meg nagyon fémízű a szám. Én 10 naposra tervezem, de nem tudom meddig fogom bírni. :)
3627. PKriki
2013. jún. 27. 20:47
Én 10 naposra tervezem a kúrát,de egyre nehezebben megy étel nélkül.Ma hihetetlenül kívántam valami szilárdat.Ma van a 4. napom és a közérzetem teljesen rendben van,nem fáj sem a fejem,sem szédülés nincs.Ugyanúgy tudok dolgozni,ahogy eddig.Sőt,még több energiám van.
3626. 4b6a2525df (válaszként erre: 3619. - D0f360ed26)
2013. jún. 27. 15:43
szerintem Te már ne neerázz:), már igy is egészséges vagy:) Az a véleményem, hogy neked elég 2-3 napos léböjt.
2013. jún. 27. 14:25
Sziasztok! En ma kezdtem a neerat, meg nem dontottem el hany napos lesz,ez attol fugg hogy birom majd es nem akadalyoz-e a munkaban. Ti mennyire tervezitek? Amugy ma egesz nap fajdogal a fejem,de valoszinu ez az idonek is betudhato. Jo lenne ha naponta leirnatok a tapasztalataitokat es tartanank egymasban a lelket.
2013. jún. 26. 22:03
Sziasztok!Egyik ismerosom irt a neerarol, es csak jokat olvastam :) holnap veszek ha talalok es elkezdem en is! Heti 4szer edzek de nem fogytam semmit...:( 6 honapja szultem ikreim, 90kg vok es alapvetoen 60-65kg a normal testsulyom...remelem ez legalabb beinditja a fogyast :) felek fogom e birni, fejfajastol szedulestol tartok igazabol...remelem jo lesz :)
3623. PKriki
2013. jún. 26. 21:54

Sziasztok!


Én most hétfőn kezdtem el a kúrát.Már régóta terveztem,de féltem,hogy munka mellett nem tudnám végig csinálni,mert fáradékony leszek.Szerencsére ilyen nem volt,még az első napon sem.Egyáltalán nem vagyok éhes,mert ha úgy is érzem akkor iszom.Jól bírom ezt a részét,csak nagyon nehéz megállnom,hogy ne egyek,mivel imádok enni.Maga az étkezés,mint cselekvés hiányzik nekem.Esténként iszom a szenna teát,délutánonként pedig búzafűlét,mindegyiket ízesítés nélkül.

Kilóban nem hiszem,hogy sok fog lemenni,de már az is hajt engem,hogy egészségesebb leszek.Holnap jön a 4.nap,remélem egyszer el fog tűnni az az érzés,hogy ennem kellene valamit.

3622. alficica
2013. jún. 26. 16:00

Sziasztok!


Én ma kezdtem a kúrát. És már éhes vagyok :(

De bizakodva állok a dolgokhoz egyenlőre.


Az mennyire normális, hogy a limonádétól ég a gyomrom? Elvileg nem kellene.

3621. kocsombab
2013. jún. 23. 18:20
nah...csajok....a visszaszokassal nem lett volna baj...alig vartam a huslevest. csakhogy ettem hozza zoldsegeken kivul husit is meg majat. es pluszban megjott a menzeszem persze ki is volt szamolva hogy a neera utan fog megjonni szval kivanossag ettem csokit tegnap....holnap akarok csinalni egy becsi dietat aztan raallok a feherje dietara. szerintetek a lebojt utan ha csainalok egy husos egy hetes -3 kg t igero dietat nem fogok hizni tole most lebojt utan???felek enni barmit is a tornat persze nyomom tovabb...
3620. cullinan (válaszként erre: 3618. - Kocsombab)
2013. jún. 22. 13:57

én gratulálok neked, már késö a biztatás, egyedül is kitartottál!!

Le a kalappal!

Én két hét mulva tervezem hétfőn elkezdeni, mert akkor leszek ugy itthon két hetet, hogy belefér még a levezető napok is.

2013. jún. 22. 10:26

Szeretném elkezdeni...

Többszörcsináltam..

Sőt szervezetten is többször voltam léböjtkúrán. Volna aki hétfőn legalább a héten velem csinálja? Ha nem? Hát egyedül már nem tudom. Nagy akarat erő kellene hozzá..

3618. kocsombab
2013. jún. 19. 23:00

Még mindig senki, hát jó. 9.napom vége egyben zárónap is. 7kor megittam az utolso csepp neera-mat is így mondva búcsút ennek a szuper léböjtnek!

Holnaaptol kezdem a visszaszokást, remélhetőleg minél kevesebb visszajövö kilóval:)

3617. kocsombab
2013. jún. 19. 08:43

hát jó, ha senki nem ír, majd én folytatom...

9. nap reggele 53 kg kereken, ma még kibírom, de már nincs több lötty, ma is csak fél adaggal gazdálkodhatok, meg vettem ananász-áfonyás zöldteát. Több folyadékot iszok majd mellé.

Holnaptól elkezdem a rostos leveket, vettem KUBUT meg Granini barack levet, van pár banánom, abból csinálhatnék turmixot, nem?

Megyek tornázni, hasizom-csípő-derék Bíró Icával, du egy kis Zumba itthon, ugrálókötél, hullahopp.

3616. kocsombab
2013. jún. 18. 20:21
8.nap Ma reggel már nem voltak tüneteim, jól vagyok, a súlyom maradt, reggeli mérés: 53.6kg. Szerintem lejjebb már nem megyek 57.4 kg ról, 7 nap alatt ez jó teljesítmény. Holnaptól elkezdem a fehérje diétát, és szépen lassan eszegetni kezdek, párolt dolgokat, fehér húsokat, én nagyon elégedett vagyok!!!Mindenkinek ajánlanám!
3615. kocsombab
2013. jún. 17. 16:47
7.napom alig ittam neera-t de ma reggel nagyon rosszul éreztem magam, este már bugyogott az ürességtől mindenem, remegett a lábam, ...stb. De aztán gyors bekevertem 1 l neera-t és mentem dolgozni. 7.napom reggeli mérése: 53.8kg.Nekem 52 volt a cél, ugyhogy megcsinálom a 10 napig csak fél adag neera-val. Szerintetek jó igy?
3614. kocsombab
2013. jún. 16. 19:41
de mondjuk várjatok, lehet ugy csinálni hogy ma pl csak egy litert tudtam meginni a neera-bol mert nem voltam annyira éhes, és hogy a másik felét holnap, szval ha ugy hosszabbítom meg a 7-eset 10 naposra hogy csak egy litert csinálok egy napra, ugy szerintetek jo? sokan irták, hogy nem birták mindet meginni, nem attol fugg a léböjt eredménye, hogy mind a 2 litert benyomjuk, igaz, ? hmm? valaki?légysziii!
3613. kocsombab
2013. jún. 16. 19:11
6.napom és a kezdő 57.4 kg ról ma reggelre 54.kg voltam. Még egy kiló minusz jól jönne, de ugy tunik két napja ekörül vagyok, ennyi a max szerintem a 7 naposnál akkor. De 10 napig nem birom huzni hogy tovább csináljam, pedig bírnám, de addigra nem érne ide a neera ha megrendelem most sajna...:(
3612. Jana01
2013. jún. 15. 23:32

Nekem is a 3.naptól már rendesen volt hasmenésem tényleg nagyon,úgyhogy szerencsére nem kellett sós vízhez folyamodnom. Most belekezdtem újra,kb egy hónap telt el az előző óta de annyi hülyeséget ettem azóta,hogy rávettem magam mégegyre. Nem tervezem 10 naposra, most pörögnek a napjaim és ha úgy látom, már nagyon nem bírom, elkezdek enni jó és szép dolgokat. Most ez a második napom estéje.

Egyébként engem is érdekel,hogy milyen a juharszirupos tapasztalat? Mert eddig neerával csináltam, de ha a juharsziruppal is megy akkor azzal folytatnám,azért jóval olcsóbb.

Hajrá nektek!

3611. cullinan
2013. jún. 15. 09:57

angelviki, xangie, gratulálok, legyetek büszkék magatokra!!

Irigylem az érzést, amit a 10 nap végén éreztek, de most én is belekezdek majd, csak még nem tudom, melyikkel?

Az lenne a kérdésem, hogy nem beszéltetek a napi beszámolóban a hashajtásról és a reggeli sós vizről?

Ment az is rendesen? vagy ezt hogyan csináltátok, milyen hashajtót ittatok este?

3610. cullinan (válaszként erre: 3592. - Angelviki72)
2013. jún. 15. 09:46

Olvasgatom a fórumot, igaz én juharsziruppal csináltam már kétszer, de kiváncsi voltam, itt nálatok mi a helyzet?:)

angelviki, te annyira jól megfogalmaztad azt az érzést, amit én is éreztem a kura végén, hogy ez igy mennyire normális állapot, mennyire nem hiányzik az a sok felesleges kaja amit beviszünk, és szinte kedvem se volt utána enni, ha ettem is büntudattal.

Na de sajnos nem sokáig tartott:( az ember hajlamos a rosszra hamar visszaszokni:(

ÉN hétfőn szeretném elkezdeni ismét, mit gondoltok, a neera jobb mint a juharszirup?

3609. kocsombab
2013. jún. 14. 22:04

Sziasztok! Ismét itt vagyok de most azt akarom bejelenteni, 4.nap estéje van, és semmit nem csaltam, de tényleg!!!Bár azt vettem észre, a 3. naptól tehát tegnap-ma már a neera italom is folyékony formában kijön belőlem alul...:(ez jó?Úgyhogy már csak 3 nap, több szirupom nincs, és nem is akarok most rendelni, elég sokkal jártam ugy előtte hogy megrendeltem, és csak egy napokig birtam, este kajcsiztam, nasiztam ezt azt. szóval, most igazán jo érzés hogy már kezdem elhinni, végig tudom csinálni. Szóval 4.nap reggeli mérleg: -2 kg.

puszi holnapig.

3608. Annie1130
2013. máj. 25. 21:31
Sziasztok!Olyan jó olvasni, hogy ilyen sokatoknak bevált a kúra!Én is nagy rajongója vagyok a Neera kúrának. Már többször megcsináltam és egy teljesen új dimenzió nylt meg előttem. Én is csak ajánlani tudom!Most, a soraitokat olvasva újból kedvet kaptam, pedig nem rég csináltam. Szerintem nem ár egy évben többször is megcsinálni, ha úgy érzi az ember.A szervezet úgy is jelez...
3607. xangie
2013. máj. 23. 17:50

Bizony vége! :-)

Én ahogyan elterveztem finom párolt zöldséget ettem ma barna rizzsel és isteni volt!!! Ez délelőtt volt, azóta sem voltam éhes...

Összefoglalva: tiszta szívvel tudom ajánlani mindenkinek, aki fogyni szeretne vagy/és mellette hasznosat adni a szervezetének. Hosszú a 10 nap, de kibírható és jó érzés.

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook