Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Neera léböjtkúra fórum

Neera léböjtkúra (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
2013. máj. 23. 14:54

Vége :-)

A húsleves isteni, mennyei. már az illata is fenséges volt, ahogy főtt.... :-) A gyomrom még azért nem volt rá felkészülve, hascsikarást kaptam tőle, de akkor is finom volt. Talán holnapra már edzettebb lesz a gyomrom. ma főzök holnapra friss levest, és folytatom a visszaszokást. Az eredmény nagyszerű és ennek nagyon örülök. Kár, hogy ilyen hideg van, mert a nyári ruháimnban most biztosan nagyon jól érezném magam, úgy lefogytam... :-) Hála a neeranak

3605. angelviki72 (válaszként erre: 3604. - Xangie)
2013. máj. 22. 14:45
Igen, ez fantasztikus teljesítmény.:-) Én is a hétfőre gondoltam az egynaposnál. Nekem úgy tűnt megállt a mérleg 2 napja, de nem csodálom, mert már nagyon lefogytam ettől a 4 kg-tól is, ráadásul edzek is mellette, hogy ne izomból fogyjak, de amúgy ez is elkerülhetetlen, mert nincs, amiből táplálkozzon az izomzat. Ráadásul már kezdek fáradni, mert személyi edzőként is dolgozom, és sokat kell mozognom, nem kis fizikai munka. Összegezve viszont: Nagyon jól alszom, nem vagyok, éhes, csodásan lefogytam, remélhetőleg kitisztultam, a rám jellemző vizesedésem a folyadékbevitel növelésével megszűnt teljesen, és az elégedettség, ami a 10 napon már el is hatalmasodhat rajtam, nagyon jó érzés. kicsit aggódom a hogyan továbbon, mert nem szeretném, ha agyon csapnám ezt a 10 napot a visszatéréssel, de ez az újabb kihívás. És szerintem most menni fog. Mindenkit biztatok a kúra elkezdésére, nekem jók a tapasztalataim, és többedmagammal vagyok az élő példája, hogy 10 nap nulla ételfogyasztásba nem lehet belehalni, sőt belebetegedni sem, ha tartod az előírásokat, sőt jobban leszel, fittebb leszel, és egészségesebb. Holnap még beszámolok. :-)
3604. xangie (válaszként erre: 3603. - Angelviki72)
2013. máj. 22. 11:49

Húúúú, 10. nap!!! Yuhéééé...

Igen, én is megfőzöm este, most a családom is ezt eszik, csak ők kapnak hozzá csirkemellet lesütve. Magamnak teszek hozzá egy kis barna rizst, mert most nagyon beleférne, de majd holnap meglátom, lehet azt még nem. Reggel megint minusz fél kg, jóélesett... Megint egy hős voltam, mert vizsgáztattam és az áldozatok jól leetették a vizsgabizottságot... csak én álltam ellent, pedig olyan finomságok voltak, hogy na.


Én egyre inkább a hétfői neera felé hajlok, most nem látom még magamban az újabb több naposat. Aztán majd látjuk.


De naaaagyon ügyesek vagyunk. Engem a párom is mindíg dicsér, ami tök jól esik... Mondja, hogy ő ezt biztosan nem bírná.. de én titokban reménykedem, hogy egyszer rá tudom venni, neki is jó lenne, ráférne a fogyás is egy kicsit meg az egyéb kedvező hozamok. Majd ügyeskedem :-)

3603. angelviki72 (válaszként erre: 3602. - Xangie)
2013. máj. 22. 11:08
igen. már én is megvettem a rpát és karfiolt, ráadásul ma meg is főzöm holnapra . este lesz nagy kísértés.... :-) De a holnapi napon már elmondhatjuk. Megcsináltam! :-) És én nyáron fogok megint egyet, de nem ezt a tíznapost, egy rövidebbet, meg lehet hetente egy napot beiktatok. Na majd meglátjuk mennyire tartom be, de pillanatnyilag ez a terv. És teljes étkezési reform. A napi egyszer este helyett napi 5-ször keveseket fogok. Holnaptól kényszerítem magam erre, és szeretnék továbbra is bőséges folyadékot fogyasztani. Ha most azonnal így kezdek, talán kialakul ez az új rendszer. Holnap még beszámolok
3602. xangie (válaszként erre: 3601. - Angelviki72)
2013. máj. 21. 16:29
:-) Persze, igazad van, köszi a biztatást és kitartok! Csak már olyan jó lenne... de még jobb lesz csütörtökön!!! Csütörtök reggel... az egy álomreggel lesz. Most nem is vagyok éhes egyébként, de dél-1 óra körül szemem mint a csigának... Kitartás, megcsináljuk!
3601. angelviki72 (válaszként erre: 3600. - Xangie)
2013. máj. 21. 16:15

Szia! Már csak 1 nap. még próbálj meg kitartani, és csütörtökön már párolt zöldség is mehet. Bár nem akarlak rábeszélni, vagy lebeszélni, de akkor pont egyszerre hagynánk abba. Úgy örültem amúgy Neked! Nagyon örülök, hogy volt más is, aki hasonló élményeket élt meg, mint én, mert Te legalább biztosan tudod, mennyire nem kis dolog ez... :-) És mindenkinek aki belefof, és eléri, amit kitűzött szívből gratulálok. Én még nem vagyok ott, majd holnap, de még holnap sem, majd csütörtökön, a tizenegyedik napon már elmondhatom, hogy megcsináltam megint. Addig még bármi történhet.... :-)

Szóval, további kitartást és erőt kívánok.

3600. xangie (válaszként erre: 3599. - Angelviki72)
2013. máj. 21. 14:45

Szia! :-)

Eddig is eljutottunk. Én is éhes vagyok (vagy nem is tudom), mindenesetre finomságok futkároznak az agyamban. Én is kevesebb neerával kell beérjem, holnapra 100 ml (-se) fog maradni. Mindegy, holnap utolsó nap!!! Szerinted nagyon durva lenne holnap este egy kis párolt zöldség? Úgy vágyom már rá. Attól még 10 nap lenne. :-)

Bevallom őszintén, én most nem tudom elképzelni, hogy mikor tudnám rávenni magam még egyszer. Viszont azt elhatároztam, hogy heti egy napot beiktatok, az nem megerőltető, a hétfő pont jó lehetne. Esetleg egy több naposat januárban, az évvégi trakta után. De most még tényleg nem tudom igazán elképzelni.

Azt hiszem büszkék lehetünk magunkra, mint mindenki, aki végigcsinálta.

Az alvás az nagyon fini, de az elmúlt napokban korán ébredtem, mert olyan égzengés volt a hasamban, hogy hihetetlen.

Hajrá 10. nap!!!!:-)

2013. máj. 21. 14:35
itt a 9. nap, aminek még nincsen vége, még hátra van a délután. És ma először éhesnek érzem magam. És ez nem a neera hibája, hanem az enyém, mert már a két napra nem akartam venni egy újabb dobozzal, és jóval kevesebbet töltöttem a szokásos mennyiségű citrom-narancs víz mennyiséghez.... :-( emiatt vagyok éhes szerintem, mert nyilván nincs meg benne mindaz, amire amúgy szükségem lenne. De kitartok, egy kis éhség bajt nem okoz, csak elviselni kell tudni. De továbbra is elszánt vagyok, és még holnap is kitartok. Amilyen korán csak lehet ma lefekszem aludni, mert alvás közben semmit nem érzek... :-)
3598. Jana01 (válaszként erre: 3596. - Angelviki72)
2013. máj. 21. 11:07

Én azért is szeretném újrakezdeni,mert az előzőt 10 naposra terveztem,csak annyi minden összejött nekem,megjött amitől elég rosszul voltam,költöztem és egyebek,úgyhogy csupa stressz voltam amitől azt éreztem,hogy nagyon megnehezíti a 10 napra tervezett kúrámat,most pedig nyugodtabban tudnék belekezdeni. Egyébként közben voltak nekem is nehéz pontjaim,azt vettem észre,hogy a páratlan napok valamiért nekem nehezebbek voltak. fogytam rendesen,annak nagyon örültem,viszont mikor kiléptem a kúrából azt tudom,hogy nem csináltam jól,sokkal fokozatosabban kelett volna, vissza jött egy pár kiló,de nem az összes,jobban érzem magam és azért külsőleg is van változás még így is,hogy pár kiló visszajött. Ezért is szeretném újrakezdeni és már sokkal tudatosabban kilépve belőle :) De mindenképpen írok,ha belekezdtem ismét.

Nektek meg nagyon gratulálok,mindjárt vége van!!!:)

3597. xangie
2013. máj. 21. 07:42

Sziasztok, holnap a 10. nap, és naaagyon várom! Nem mintha nem érezném jól magam, de nagyon szeretnék már enni a családommal, és nagyon vágyom valami sósra... A tegnap este már elég nagy kihívás volt nekem is, nagyon ettem volna, de doppingolt, hogy már csak két nap. A súlyom két napja matadt ott ahol volt, de nem bánom, mert a tükör mást mutat, igaz tornázom is. Viszont biztosan lemegy a többi kiló is, majd visszafogottan és ésszel fogok enni, nem esik nehezemre, mert imádom a zöldségeket, gyümölcsöket. Hmmmm... dinnye... nyami...


Kitartás mindenkinek! :-)

3596. angelviki72 (válaszként erre: 3594. - Jana01)
2013. máj. 20. 20:31
ha esetleg belevágsz. mindenképpen tudósíts, mert engem nagyon érdekelnének a részletek, az biztos. amúgy milyen tapasztalatod volt a hét nap alatt? nekem holnap lesz a 9. eddig jól ment, a párom az előbb készített magának valami nagyon jó illatú vacsorát. hát hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem korog most a gyomrom, de egy falat sem menne le a torkomon. De ez az illat.... Azért is néztem vissza ide a fórumra, hogy ne törődjek vele. Holnap megint munka (most kivételesen várom), és még szerda, és ... aztán még mindig nem eszem mindent, csak fokozatosan majd.
3595. angelviki72 (válaszként erre: 3593. - Julianne)
2013. máj. 20. 20:25
köszi a tippet :-) elolvasom, aztán már csak a dinnyére kell várni, ha felkelti érdeklődésemet :-)
3594. Jana01 (válaszként erre: 3589. - Xangie)
2013. máj. 20. 20:05

Nagyon gratulálok a 9.naphoz!!!Holnap már a tizedik,szuper :) nálam is volt ez a rántott csirke korszak,pedig sosem eszem ilyet,de úgy vágytam rá,nagyon vicces így visszagondolva. De azóta sem ettem szerencsére,most hogy mér vége van nem kívánom ezeket.

Akkor szerintetek az mennyire lenne normális ha az előző 7 napos kúrám után 3 héttel belevágnék egy 10 naposba?

3593. Julianne (válaszként erre: 3592. - Angelviki72)
2013. máj. 20. 19:57

Jaja valami olyasmi, sokat olvashatsz rola az interneten, pl:

[link]

Olyan mint egy lebojtkura, hiszen a dinnye szinte csak viz, csak hat jol tudsz vele lakni :D.

en soha nem csinaltam meg, de nem hangzik rosszul! :)

3592. angelviki72 (válaszként erre: 3591. - Julianne)
2013. máj. 20. 16:21
Igazad lehet, szerintem is lehet, hogy veszélyes gyakrabban, csak olyan tünetmentesen megy ez a 10 nap, és a vége felé nemhogy kimerülsz, még jobban vagy, és ezért nagyon olyan érzést kelt, mintha ez egy nagyon ideális állapot lenne. dinnyekúra? Milyen az?? csak dinnye egész nap???:-) Az sem rossz:-)
3591. Julianne (válaszként erre: 3590. - Angelviki72)
2013. máj. 20. 14:35

Szia!

Nagyon ugyes vagy, gratulalok. Azert csak annyit mondanek, hogy vigyazz, felevente egyszer kellene vegigcsinalni a 10 napot. Nem okoskodni akarok, lehet, hogy akar kethavonta is meglehet, nem tudom, csak abbol amit olvastam nekem az jon le, hogy felevente egyszer az idealis. Csinalj inkabb dinnyekurat augusztusban, en is azt szeretnek :D

3590. angelviki72 (válaszként erre: 3589. - Xangie)
2013. máj. 20. 13:50

Szia, sziasztok!

Nálam ugyanez a helyzet. Tele vagyok energiával, én is nagytakarítok, sőt voltam hajnalban edzeni is. Bár edzést nem bírtam úgy, mint máskor, de végigcsináltam. Éhes olyannyira nem vagyok, hogy eszembe sem jut, hogy egyek, de az a baj, hogy inni is kevesebbet iszom, alig bírom legyűrni a neerát is, tegnap bevallom kb fél litert ki is öntöttem este, mert tudtam, hogy másnap úgyis frisset csinálok, és már nem iszom meg a régit. Szóval ez egy érdekes dolog igen... mert ha jól belegondolunk, mennyi mindent megeszünk mondván éhesek vagyunk.... na mindegy. Engem inkább az foglalkoztat most, hogy mivel nagyon szépen lement az a pár kiló, egészen pontosan 4, amit szerettem volna, most inkább az foglalkoztat, hogy szeretném is megtartani az eredményt. A sporttal nincs gondom, mert rendszeresen sportolok, a kúra alatt a futást nem csináltam, de a hagyományos edzésemet igen. Szóval mindenképpen meg kell reformálnom az étkezésemet, leszokni az esti egyszeriről, és azt a mennyiséget elosztani a teljes napra, és kb 5-ször eszegetni. Végülis a Neera kúra rászoktatja az embert, hogy figyeljen az étkezésre... na majd meglátjuk. erre még nem teszek ígéretet magamnak, de ismét elhatároztam, hogy augusztusban még egyszer megcsinálom ezt a tíz napot, vagy 3 hetente 5 napot. még nem tudom. Most ezeken morfondírozom. Mert már csak két nap van hátra... :-D

3589. xangie (válaszként erre: 3588. - Angelviki72)
2013. máj. 20. 09:11

Szia! :-)


Sziasztok mindenkinek! Holnap már 9. nap! Tegnap különösebb gond nélkül végignéztem, ahogyan a családom nyalja a nagyon finom fagyit, és jó volt arra gondolni, hogy kövezkező hétvégén már én is...:-)Ma reggel ugyanannyit mutatott a mérleg, mint tegnap, de ez nem baj szerintem. Amúgy is most a gyarapodós időszakom van, utána ismét minusz 2 kg. De talán még lem,egy egy kicsi a végéig. Érdekes, hogy az elején jelentkező tünetek, mint fázékonyság, vagy a korai elalvás este, teljesen elmúltak, abszolut energikusnak érzem magam. Most is nagytakarítok. Azért van bennem vágy az evés iránt, de az is érdekes, hogy míg az elején a zsíroskenyér hagymával, vagy a rántott csirke volt álmaim tárgya, addig mostanában inkább egy adag fini párolt zöldség, újkrumli, grillezett hal. Érdekes a szervezet. És okos.

Kitartás mindenkinek!!!

3588. angelviki72 (válaszként erre: 3587. - Xangie)
2013. máj. 18. 22:01

Szia! Sziasztok! Tegnap nem tudtam bejelentkezni, így helyzetjelentést sem tudtam adni, de amúgy az 5. nap zavartalanul telt sok munkával. Én is hasonlóképpen éreztem magam, és én is azt tapasztalom, hogy már kevésbe érzékelem az evésnek, mint cselekvésnek a hiányát. Ma este már a 6. napnak is vége van. Kis családomat cukrászdába vittem (ami normál esetben a gyengém), és bár nagyon csodás sütemények voltak, nem éreztem úgy, hogy naaa csak egy nyalintás.... szóval, ez a neera valóban úgy remek, ahogy van, és valóban a leírtaknak megfelelően reagál rá a testünk. Ma amúgy kissé megijedtem délelőtt, mert amikor ittam a Neerámból, egyből távozott is hascsikarással, akárhányszor próbálkoztam, de annak tudom be, hogy ma jött meg... és nekem ilyenkor Neerától függetlenül is ez van az első napon. Délután már semmi nem volt. Éhes még annyira sem vagyok, mint eddig és örömmel tölt el, hogy már 6 nap meg volt, mert már biztosan tudom, hogy a tíz is meg lesz. Lentebb olvastam egy hozzászólást, amiben a hiábavaló és érthetetlen szenvedésről esett szó. Tévedés. Szenvedésről szó sincs, ha szenvedést okozna, én biztosan nem csinálnám. Talán úgy fogalmazhatnék, hogy önmagunk megmérettetése, az akaratunké, a kitartásunké... és bár lehet találni mindig kifogást, és magyarázhatjuk magunknak, hogy hányingert kapunk tőle, meg egyebeket, de talán saját magunkat mégsem tudjuk becsapni. Ha a kúra veszélyes lenne, és mellékhatásokkal járna, már rég betiltották volna, és mindenhol olvashatóak lennének a negatív esetek. Én többnyire csupa pozitív véleményt és hihetetlen eredményeket olvasok, de ami a legjobban meggyőz, az a saját magam tapasztalata. Ennek ellenére nem kételkedem abban, hogy vannak az átlag véleményektől, (mint az enyém is), eltérő vélemények, és minden ember más, más-más testi- és egészségügyi adottságokkal, más gondolatokkal, más élethelyzettel, ezért amiket fent írtam, nem ítélkezésnek szántam. Azonban talán egyetérthetünk abban, hogy mivel az étkezés napjainkban nem csupán a létfenntartásunk része, hanem egy igazi örömforrás is, ami születésünktől fogva szerves része a napjainknak (napirendeket igazítunk ehhez a tevékenységünkhöz, lásd tízórai szünet az iskolában, ebédidő stb..), a közérzetünknek nagymértékű befolyásolója, és mint ilyent nem olyan egyszerű egyik napról a másikra nemhogy megváltoztatni, hanem teljesen lemondani róla. Aki ezt próbálta, az pontosan tudja, aki nem... nem hinném, hogy tudna nyilatkozni.Igenis erőpróba, éppúgy, mint amikor egy cél elérése érdekében edzésünket a határaink feszegetésével végezzük, különben nem lenne hatékony. És még egy gondolat, ami egy idézet, és szerintem zárszónak megfelelő lehet:

"Amikor elérjük céljainkat nem az a jutalom, amit kapunk, hanem az, amivé közben válunk." (Andrew Matthews)

ééés, holnap már a hetedik nap jön :-)

3587. xangie (válaszként erre: 3585. - D0f360ed26)
2013. máj. 18. 07:27

Azért ne úgy képzeld, hogy folyamatosan szenvedsz... Inkább csak vannak időszakok, mikor nehezebb. Hiszen egy alapvető dologtól vonod meg magad, az evéstől. De, ha arra gondolsz mindig, hogy mi a célod, ami persze mindenkinél változó lehet, akkor át tudsz lendülni. Bagatellizálni sem kell a nehézségeket, nem is akarom, de tényleg csak önfegyelem kérdése. Nekem 6. nap, és jól vagyok. Várom persze a végét, de élvezem, hogy sikerül...

Vágj bele bátran, 10 nap tényleg nem a világ! :-)))

3586. Julianne (válaszként erre: 3585. - D0f360ed26)
2013. máj. 17. 19:09

En nem gondolom, hogy kinszenvedes hatara. Kozel sem. Mindossze a megszokassal van baj. Azt hiszem mindenki egyetert velem abban, hogy ehezesrol szo sincs, mert hat ha az ember neha egy kicsit ehes is, azt ki lehet birni vagy a limonade ivasa utan elmulik.

Szoval, ahogy mondtam, a megszokassal van baj. Hianyoznak az izek, hianyzik a ragas vagy nem is tudom.. En 5 napot csinaltam (engem leallitottak kozben, de ez masik tortenet) es megprobaltam az energiamat masra osszpontositani. oriasi buszkeseggel toltott el az, hogy mennyire eros vagyok es vegig nagyon pozitivan gondolkodtam. Terveztem a jovomet, rendeztem a dolgaimat. Hihetetlen mit ki tud hozni az emberbol az a kura. Valoban nem csak a test, hanem a szellem is megtisztul. Azonban ez csak abban az esetben ha kellokeppen odafigyelunk arra, ami velunk tortenik!

2013. máj. 17. 17:10

Miért kínszenvedés határa egy léböjt? Miért nem öröm,?

Hisz 10 nap nem a világ..


Belekezdenék, sokadszorra..

De sok panaszt olvasok..


Szenvedni nem szeretnék.. :))

3584. xangie (válaszként erre: 3583. - Angelviki72)
2013. máj. 17. 12:46

Hajrá, mindjárt 6. nap! Túléltem a tegnapot, pedig az esti szendvicsezés elég kínzó volt... Ma reggelre összesítve 3,1 kg, aminek nagyon örülök!!! Én úgy érzem, most kezdek átlendülni, már nincs az az evés utáni vágyam, most nem is kívánok szilárd kaját. Persze más lesz megint este, tudom, de nagyon doppingol, hogy mennek a napok. Én leginkább az arcomon és a derekamon-hasamon látom a fogyást és szerencsére előnyös. Tartottam tőle, hogy a fejem majd előnytelenül megnyúlik, de inkább egészséges küllemem lett. A hétvége igazi erőpróba lesz, mindenki körülöttem jókat fog enni...

Te hogy vagy? :-)

3583. angelviki72 (válaszként erre: 3582. - Xangie)
2013. máj. 16. 15:09

Én is fázom.... És éppen hétfő óta, azért is kezdtem a forró fürdőzéseket, ami nagyon nagyon jól esik. Ebben a pillanatban is hideg kezem-lábam.

Én is úgy tervezem, hogy csütörtök az utolsó nap. A jutalom vacsival azért óvatos legyél, mert a gyomrodat fokozatosan kell visszaszoktatni a szilárd táplálékhoz, nehogy baj legyen. Nekem az első kúra második felében az volt az érzésem, hogy olyan jól bírom étel nélkül, hogy valami borzalmas lesz visszaállni a normál táplálkozásra, mert szinte azt éreztem, hogy rosszat teszek magamnak vele. Akkor ugyanígy hétfőn kezdtem, utána héten csütörtökön húsleves levét ettem nagyon zsenge répával, de csak nagyon keveset, pénteken már ettem salátát, , meg párolt zöldséget. Nagyon gyorsan jól laktam, mert a gyomrom 10 nap alatt hihetetlenül összeszűkült. Egy hibát kvettem el, hogy szombaton már ettem normál adagot is, és a gyomrom pillanatok alatt kitágult. Most ebből tanulva ezt nem fogom csinálni. Nagyon kicsi adagokat fogok enni naponta 5-7-szer. De itt még nem tartunk. További kitartást kívánok. és majd még jelentkezem, és kíváncsian várom a további beszámolóidat.

3582. xangie (válaszként erre: 3581. - Angelviki72)
2013. máj. 16. 14:33

Szia, én is együtt kezdtem egy kolléganőmmel, ő ma adta fel, vagyis már tegnap este evett egy kicsit. De ő nem is volt ilyen jól, nem is fogyott, csak 1 kgot. Nem hiszem, hogy akaraterővel volt híján!Fájt a feje is sokat (nekem csak 2. nap hajnalban egy kicsit). Nem tudom ez mitől függ, lehet hogy nem mindegy mikor kezded, mondjuk ciklusilag, vagy lehet, hogy nem mindenkinek alkalmas a szervezete erre. Pedig ő igazán túlsúlyos, azt hittem hamar fogyni fog.

Én csütörtökig szeretném csinálni, hétvégére elvisz a férjem vacsizni jutalmul. :-)

A fürdés azért is jól esik, mert picit fázós lettem hétfő óta, nagyon jó a melegvíz. Még szerencse, hogy emberem jól elvan este, övé a távirányító... mert én már 8kor képes vagyok elaludni a kanapén.

Több kolléganőmnek is meghoztam a kedvét a kúrához, de kivárják a végét, úgyhogy már csak azért sem hagyhatom abba!

Hú, az étterem az durva lesz... De menni fog!!! Már eddig eljutottunk, innen nem szabad visszafordulni. Nekem ma munkahelyi rendezvény isteni szendvicsekkel!!! Én is viszem az üvegcsét!

Nekem a legjobbak a reggelek, könnyűnek érzem magam, és nem vagyok éhes, a mérleg meg igazán édes... Hajrá 5. nap :-)!

3581. angelviki72 (válaszként erre: 3580. - Xangie)
2013. máj. 16. 14:10

Szia, én is nagyon örülök, hogy nem vagyok egyedül. Bár nekem egy ismerősöm is elkezdte aznap, amikor én, de másnap feladta. Így a 4. napon már átesik az ember a holtponton, ha már eddig eljut valaki, kár lenne eldobni a három napos nem kis teljesítményt. Most jön egy hosszú hétvége, ez egy újjabb rizikófaktor, ráadásul nálunk lesz egy családi ünnep, éttermi vendéglátással, de szerintem jó idő lesz, és én amig a többiek falatoznak, kimegyek a teraszra (ha lesz) a kis Neera üvegecskémmel, és napfürdőzök, és azt képzelem, valami tengerparti Beachen vagyok, és koktélt szürcsölgetek... :-)

Amúgy én is jól vagyok, már lötyögnek rajtam a ruhák... :-) amit nagyon élvezek. Nem émelygek, nem szédülök, nem vagyok éhes. Ma kevésbé gondolok az ételekre is, de sokszor beszélgetünk róla otthon, hogy milyen finomságokat fogunk együtt enni, ha ismét csatlakozom a normálevő családtagjaimhoz :-) Tegnap edzettem is este, mondjuk a szokásoshoz képest gyengébben, de ma szeretnék egy rendes edzést teljes erőbedobással, kíváncsi vagyok, hogy bírom majd. Érdekes, amit írtál a fürdésről... nálam is az a helyzet, hogy vágyom a nagy fürdésre, kádban finom illatszerekkel, annak ellenére, hogy én mindig villámgyorsan csak zuhanyzok reggel és este. Most szószerint kívánom a meleg fürdőt, és nagyon jó relax-nek élem meg. Ma lehet még gyertyákat is viszek be. Szerencsére a család többi tagja nagyon támogató, és toleráns velem. Nem kell ételt készítenem, de tegnap készítettem olmlettet reggel a páromnak, és minden akadály nélkül megálltam, hogy belekóstoljak. Bocsánat, hogy egy kicsit hosszúra sikerült a mondókám, de még tele vagyok energiával, ebből is látszik. Ja, jól alszom nagyon amióta csinálom a kúrát.

3580. xangie (válaszként erre: 3579. - Angelviki72)
2013. máj. 16. 12:25

Szia, örülök, hogy van valaki akivel együtt kezdtük, így jobban tudjuk megosztani a tapasztaltakat. 4. nap, tök jól vagyok. Most még éhes sem vagyok, de a saját tapasztalatom az, hogy este a nehéz. Tegnap rántott gombát csináltam a családnak, imádom... de csak álmodoztam róla. Most megpróbálom úgy, hogy hagyok Neerát még délután-estére is, mert eddig megittam mindíg délutánra, utána csak ásványvíz volt.

Te ezekszerint már csináltad? Ha igen, nagyon ügyes vagy!!!!

Nekem is szuper a tükör és a mérleg is, -2,7kg. Tényleg jó a bőrnek is, de most adok neki én is plusszban dörzsiszivacsos fürdés esete, meg finom testápoló. Holnap már 5. nap!!!!

3579. angelviki72 (válaszként erre: 3578. - Xangie)
2013. máj. 15. 15:40
Én is hétfőn kezdtem.:-) Meglepően egyáltalán nem vagyok éhes, még annyira sem, mint az első kúrámnál. És ezt abból látom, hogy már fél négy van, és a 2 l-es üvegemnek még a fele sem ürült ki... Pedig muszáj lenne meginnom. Eddig minden nap maradt valamennyi az üvegben. Ma is fog, már látom. Én is 10 naposat csinálok. Minden illatot, főleg étel illatokat erőteljesen érzek, nagyon szép lett a bőröm, már így a harmadik napon is látszik, és mindenhol látható a testemen a fogyás is. Nem is kicsit. Kíváncsi vagyok, a 10. napon mit mutat majd a mérleg. Az előző kúra 3 kg-ot vitt el. már most 2-nél járok. Kitartás mindenkinek, aki csinálja. Nagyon jó érzés nem feladni!!!!!
3578. xangie
2013. máj. 15. 15:17

Sziasztok! Én hétfőn kezdtem, ma harmadik nap. Napközben könnyebb, dolgozom, elvagyok... A legnehezebb este otthon, a családdal, vacsoráztatni. Tegnap majd belehaltam a sült kolbász illatába... De kibírtam! És végigcsinálom a 10 napot, akármilyen nehéz! Eddig nem volt különösebb rossz érzésem, talán annyi, hogy hamar elalszom este. A hashajtástól tartok (pedig rámférne), nem tudom mikor realizálódik az eredmény, hova tudok futni. 1, 7 kg az eddigi minusz és a látvány! A reggelek a legjobbak, éhes sem vagyok és szuper az érzés, hogy előző nap győztem!!! A hétvége egy kihívás lesz, de mikor kezdek a bűn közelébe esni, belenézek a tükörbe...

Úgy döntöttem, hogy 50 évesen is a lehető legjobb formámat hozom. (ez - 8 kg.)

Hajrá mindenkinek!!!!

3577. angelviki72 (válaszként erre: 3573. - Annie1130)
2013. máj. 14. 23:53
Hasonlókat tapasztaltam én is. Októberben már csináltam egy 10 napost. Nagyon jól ment, és nagyon látványos volt. Pedig csak 3 kilóval lettem kevesebb, bár én mellette rendszeresen edzettem, mert nem akartam izomból fogyni, csakis a felesleget, de a kúra hozadéka nem elsősorban a fogyásban volt nyereséges, hanem a határaink feszegetésének sikerében, és nem utolsó sorban a gondolkodásmód megtisztulásában. Mindenkinek ajánlom azóta is. és most éppen a második kúrám második napján tartok. még 8 nap. már a második napon is látható az eredmény. Rajtam nagyjából 3 kg felesleg van... ami jön-megy.már 1,8 kg második napra lement.... szóval nálam nagyon működik a Neera. Biztatok mindenkit!
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook