Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Neera léböjtkúra fórum

Neera léböjtkúra (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
3756. Timi7405
2014. jan. 23. 19:15

Én erről az oldalrról minden kérdésemre megtudtam és megkaptam a választ a neera kúrával kapcsolatban. Mivel én sem olyan rég hallottam a kúráról és kevés információval rendelkeztem efelől.

[link]

3755. Timi7405 (válaszként erre: 3754. - Memi23)
2014. jan. 23. 19:12

Szia!

Igen, megkaptam, válaszoltam is.

3754. memi23
2014. jan. 23. 18:22
Szia! Írtam priviben,megkaptad? :)
3753. Timi7405
2014. jan. 23. 16:49

Sziasztok!


Ma van a 8. napom. Éhes nem vagyok, napközben fáradt sem.

A nyelvem továbbra is lepedékes, bár 1 fokkal tisztább, mint tegnap volt. A nyelv hegye már teljesen rózsaszín és olyan érdekes, hogy amikor iszom az elkészített szirupot, amiben már minden benne van a nyelv hegyén savanyú ízt érzek, pedig a nyelv hegyén az édes ízt kelllene érezni.Így most a szirupot inkább savanyúnak érzem.

Lehet a lepedékes nyelv miatt nem érzem már jó ideje azt a nagyon édes ízt? vagy esetleg hozzászoktam ahhoz az ízhez? Tegnap nem éreztem savanyúnak.


Ma már nagyon ettem volna barna rizst, párolt zöldséggel......, annak ellenére, hogy éhes nem vagyok. Még 2 nap van hátra és utána a levezetés következik. :)

Érdekes módon most olyan egészséges, könnyű ételekre vágyom, bár imádok jókat enni. EWddig is elgondolkodtam, hogy mennyi szennyet megeszünk, de a kúra alatt ez mégjobban kiéleződött a gondolataimban.

Így visszagondolva eddig Nekem a legelső nap volt a legnehezebb.

Erre a kúrára fejben felkészültem a nem evésre, lehetséges fájdalmakra stb, viszont az íze majdnem meginogtatott, hogy folytassam az első nap után.

Eddig ennyit tapasztaltam dióhéjban. :)Még annyit, hogy este hamarabb kell lefeküdnöm, mert kívánom az alvást, pihenést. Este 7-8 körül már alhatnékom van.

3752. Timi7405 (válaszként erre: 3751. - Memi23)
2014. jan. 22. 16:22

Szia memi23!

Hajrá a kúrához, nagyon megéri. :)


Nekem ma van a 7. napom. Nem éhezem jól vagyok :)

Vasárnap éjjel venni kellett be egy Algopyrint, mert annyira fájt a derekam, hogy nem tudtam tőle feküdni, ez volt hajnali 1 órakor-már mindent csináltam, de nem múlt el, ha pediug visszintesbe tettem magam erősen fájt. Hétfőre teljesen elmúlt a derékfájásom, azóta sincsen. Hétfőn pattanások jöttek a hajas fejbőrömön, ami mára kezd beszáradni. A 6. és = napon nagyon lepedékes lett megint a nyelvem.

Hétfő és keddi napom átlagos volt, nem éheztem, napközben nagyon fitt és energikus vagyok, de estére vágyom a pihenésre.

A széklettel egyiok napom sem volt gondom, van minden nap reggelről és este is spontán, bár 1-2 nap ittam Himalaja sós vizet is.

Az ízét a szirupnak már finomnak mondanám, pedig az első napon még undorodtam és hánytam is tőle, de minden nap jobbnak éreztem az ízét.

Lemértem magam a kúra előtt centikben is. Kilóban most 3 kiló minusznál tartok.

Fenék: -5cm

Has: -2cm

Comb: -2cm

és ami a leglátványosabb, derék: -9cm


Ezt a 3 napot kibírom már. Az első napon majdnem feladtam, mivel nagyon rossznak és kellemetlennek éreztem az ízét.

3751. memi23
2014. jan. 22. 12:07
Sziasztok! Én szombaton kezdem a kúrát:) Timi,hogy állsz?:)
3750. Timi7405
2014. jan. 19. 12:52

Van itt valaki? Remélem nem csak magammal beszélgetek... :)

Ma van a 4. napom. Tegnap délután pihentem egy kicsit. Estére készítettem egy Himalaja sós bőrradírt, azzal leradíroztam a bőröm, ami nagyon jól esett. Szinte vágyook a jó forró, meleg fürdőkre esténként. Időnként kiráz a hideg, de nem fázom, olyan bizsergő érzésem van minden porcikámban.

Időnként fáj a derekam, ha sokat fekszem. Na ez most előjött tegnap estére. Szinte egész éjjel vagy 2 órát aludta, sehogy esem volt jó, kiültem a fotelba, átmentem a kanapéra, de semmit nem változott-csakl forgolódtam. Gyógyszeret nem akartam bevenni, bekentem aloe vera krémmal, ami kb fél órát hatott. Majd eljött a reggel, de ugyanúgy fájt a derekam és szenvedtem tőle-csak állni tudtam. De 11 órára kiment belőle a fájdalom. :) Amúgy jól vagyok, nem vagyok éhes, fejem nem fáj. A lötyi íze meg napról napra finomabb. :)Minden gond nélkül megiszom. A széklettel sincs gondom még estefelé is szoktam menni 2 x. Azért reggel ittam egy kis Himalaja sós vizet és reggel is voltam 2x.


Ti, hogy érzitek magatokat?

Tegnap brokkolikrémlevest főzött a férjem én palacsintát sütöttem nekik. ma pedig sült oldalast és stek burgonyát. Negillatoztam őket, de nem volt olyan, hogy ha nem eszek belőle baj lesz.... Nem okozot gondot és megerőltetést.

2 kilóval kevesebb vagyok, de ez nem jelent semmit, mert gondolom a vízháztartás változik most. De cm-ekben mérhető különbségek vannak, ami szemmel is látható, pl. a derekamon és a csdípőmön is. Már lehet látni a derekamat is, abból 4 cm ment le, igazán látványos. Kár, hogy fotót nem késíztettem naponta.

3749. Timi7405
2014. jan. 18. 10:17

Hahó van itt valaki? :)

Nekem ez a 3. napom és jól vagyok. A lötyi íze most már iható, sokkal jobb mint a tegnapi nap volt. Az első napon undorodtam tőle.

A sós víz (himalaja só) nem fog a kedvencei közé tartozni, de ma megittam kb. 3 dl-t. 5 dl-be oldottam fel teáskanál sót, de mindet nem tudtam meginni, de így 3 dl is hatásos volt, 2x voltam tőle wc-n. Most főzünk a férjemmel vagyis aszisztálok. :)

3748. Timi7405 (válaszként erre: 3735. - Angi44)
2014. jan. 17. 19:24

SAzia angi44!

Elkezdted cxsütörtökön a kúrát? Én is akkor kezdtem. Mesélj mi van veled!

3747. Timi7405 (válaszként erre: 3746. - Raffika)
2014. jan. 17. 19:22

raffika!

Köszönöm. :) Már sdimán megiszom, nem öklendezem tőle, az csak az első napon volt.

A napokban készítettem el a Himalaja sós és egyéb természetes olajakból, vajakból álló szappanomat, még érnie kell, kb. 40 napig, utána azt használom. Már leálltam a vegyszeers samponokról kb 2-3 hete, csomókban hullott a hajam, azóta nincsen ilyen problémám. Sőt készítettem adalékmentes kézkrémet és arckrémet is-azokat használom és persze csupa gyógynövényekből álló ( propolisz, szódabikarbóna, himalaja só, zsálya, citromfű, borsmenta)fogkrémet is. Van még régebbről bio szappanom, azzal mosakszom, míg be nem érnek az enyéim.

3746. raffika (válaszként erre: 3744. - Timi7405)
2014. jan. 17. 17:43
Szia Timi! Neked is hajra!! Nekem ilyen tuneteim nem voltak, de nekem kifejezetten izlik a lotyike;) En a sos vizzel nem vagyok baratsagba igy kicsit kombinalom a tea es a sos vizet, egyik nap tea este reggel, masik nap sos viz es este tea. Ma tea nap volt :D Esetleg , ha meg fenn all a hanyinger ivaskor , probald meg szivoszallal , kevesbe fogod erezni az izet.
3745. Timi7405
2014. jan. 17. 17:27
Még azt elfelejtettem leírni, hogy ez a legelső neera kúrám.
3744. Timi7405
2014. jan. 17. 17:23

Sziasztok!

Én tegnap kezdtem a kúrát (fogyó hold van) és az első nap nagyon húzós volt számomra vagyis a délután. Már úgy kezdtem a kúrát, hogy enyhén fájt a fejem, reggel elkészítettem és ittam belőle, akkor még elviselhető volt az íze, de délutánra annyira megundorodtam az ízétől, hogy öklendeztem, majd egyszer csak hánytam vagy 3 felekezetben. Már úgy gondoltam nem csinálom tovább, mert mi lesz, ha a munkába is öklendezem vagy hányok. Majd reggel találkoztam az ismerősömmel (ő is tegnap kezdte) és ugyan ezekről számolt be, hányás és nagy fejfájás. Na az nekem is volt tegnap, olyan, mintha a szemeimet ki akarták volna nyomni-szóval tegnap délutánra elég rossz volt a közérzetem és egész délután aludtam 5 órától (gyógyszert nem vettem be), majd felkeltem, megfürödtem és aludtam tovább. Az ismerősöm mondta, hogy ő is undurodott tegnap az ízétől és ugyanúgy öklendezett és hányt is. De arról is beszámolt, hogy a mai napon és a hányások után másdabbnak érezte az ízét. Na akkor gondoltam megcsinálom én is (ez korán reggel volt), elkészítettem és ittam-érdekes módon már nekem is másabb volt az íze, ihatóbb lett, nem öklendeztem, nem undorodtam tőle. :)

Ma már jól vagyok tegnap és ma sem voltam éhes és energiám is van, ma nem fáj a fejem sem. Folytatom tovább. 10 naposat tűztem ki célul, szerintem a nem evést kibírom, de tegnap komolyan meginogtam az íze miatt, de mára ez elmúlt. Ma felírtam a méreteimet, de a nadrágom szíjján most egy lyuknyit arébb kellett állítani. A nyelvem lepedékesedik és az izzadságom elég erős szagú lett. Szóval aki most kezdi vagy kezdeni akarja vagy már elkezte azoknak Hajrá!!!!

3743. raffika (válaszként erre: 3742. - Lencsilány0829)
2014. jan. 16. 12:41
lencsilany0829 el sem lehet mondani, hogy mennyire orulok neked :D kicsit maskepp, de en is szugeralom magam es csak a cel lebeg a szemem elott! Itt leszek veled akkor is ha mar befejeztem ;) Mult ev marciusaban csinaltam meg eloszor a kurat , igaz nem sikerult a 10 nap csak 7 , de en akkor a lazitott verziot tuztem ki celul. Mai napom igazan kellemes igy nyoma sincs a tegnapi extrem helyzetnek :P Meregtelenites nalad a cel?
2014. jan. 16. 10:54
Na ez a második napom, szerdán (15.01) kezdtem, mert bár hétfőn akartam, de csak csütörtökön lesz telihold, addig viszont nem bírtam várni..ennyit az önuralomról...Hm Novemberben sikerült életemben először a 10 napos kúra, és ráadásul állati jól is éreztem magam közben, hihetetlen de tényleg egyetlen egy "tünet" sem jelentkezett. Remélem most is így lesz. Mint korábban is írtam a lelki felkészülés a legfontosabb. Szugeráld be magadnak, és akár mondogasd is magadban, hogy mennyire jót teszel a testeddel, mennyire kell ez neked, csak ettől lesz jobb...stb. "Megcsinálom. Meg kell csinálnom. Annyi sz*** zabáltam össze karácsonykor, hogy muszáj megcsinálni..." Na majd még jelentkezem, hogy s mint haladok. Raffika, kitartás! Te ugyan hamarabb fogod befejezni mert ez már az 5. napod, de tök jó lenne a segítségképp felnéznél a fórumra még utána is, hogy én is kibírjam! Pusszantások!
3741. raffika
2014. jan. 16. 10:09
Halkan megjegyzem ...csak a neeras forum miatt regisztraltam :( :( :( :(
3740. raffika
2014. jan. 16. 10:04
Akkor is irok...:( 5. napom .. a tegnap delutantol keso estig brutal orakat eltem at , majdnem fel is adtam , de 9 korul haza ert edzesbol a parom es megnyugodtak az idegeim is ;) Nem tudom mas , hogy volt a kura idejen a fozessel, de nekem mindennap foznom kell es sutit is kell, hogy sussek. Tegnapi nutellas bukta hozta ki belolem az allatot :P Raadasul nem is eszek soha edesseget,mert nem szeretem , ezert meg sem szoktam meg kostolni sem......aztan jott az a bizonyos bukta .....mit mondjak az agyam csak a korul kattogott ...mint az alkesz a palinka korul :D :D :D :D :D At veszeltem , megcsinaltam es itt vagyok!!! Valaki jo lenne itt ezen a halott forumon, mert igy olyan vagyok, mint a magaba beszelo takaritono :D
3739. raffika
2014. jan. 15. 20:36
Latom csak en vagyok talpon e videken :(
3738. raffika
2014. jan. 15. 12:44
Nekem ma a 4. napom , de jo lenne ha "tarsra" talalnek ;)
3737. raffika
2014. jan. 15. 12:42

Sziasztok!

Valaki van itt, aki neerazik?

3736. Racinger (válaszként erre: 3735. - Angi44)
2014. jan. 14. 21:28

Nem tudom, de ezt találtam: "Ha cukorbeteg vagyok, végezhetem-e a kúrát?


Kettes típusú diabétesszel küzdő emberek sikeresen és biztonsággal hajtották végre a Neera Méregtelenítő és Tisztító Kúrát. Míg a Neera ital a természetes faszirupokból származó cukrot tartalmaz, ami a cukorbetegek számára tiltott, egy-egy pohár csak viszonylag kis mennyiséget tartalmaz. A diéta alapelképzelése, hogy a nap folyamán sok pohár italt igyunk, így a szervezetet állandó szinten lássuk el egyszerű szénhidrátokkal. A kettes típusú diabéteszben szenvedők számára azért nagyszerű a Neera Méregtelenítő és Tisztító Kúra, mert jól lehet vele fogyni, és ezzel hatékonyan lehet csökkenteni a cukorbetegség negatív hatását. Ezen kívül a belső szervek méregtelenítésével nagymértékben javul azok hatékonysága és hormontermelése.


Ha Önnek kettes típusú diabétesze van, és el akarja végezni Neera Méregtelenítő és Tisztító Kúrát, azt javasoljuk, kérje orvosa hozzájárulását. A legtöbb orvos valószínűleg nem ismeri a Neera Méregtelenítő és Tisztító Kúrát és a hasonló méregtelenítő kúrákat. Azok a kettes típusú diabéteszben szenvedők, akik elvégezték a Neera Méregtelenítő és Tisztító Kúrát, azt mondják, hogy egyszerűen gondosan figyelték vércukorszintjüket, ahogy azt mindig is kell. Napi 3-4-szeri ellenőrzés teljesen biztonságos. A kettes típusú diabétesszel és a Neera Méregtelenítő és Tisztító Kúrával kapcsolatos további kérdéseikkel forduljanak hozzánk." Itt: [link]

3735. angi44
2014. jan. 13. 14:44
hahóó van itt valaki aki válaszolna????????
3734. angi44
2014. jan. 13. 14:37
megrendeltem s kedden hozzák és csütörtökön kezdeném.
3733. angi44
2014. jan. 13. 14:36

sziasztok!

Szeretném tudni,hogy a neera kúrát cukorbeteg csinálhatja?

3732. Racinger
2014. jan. 7. 22:23
Sziasztok! Gratula mindenkinek aki képes volt megcsinálni már a kúrát! Én holnap kezdek... 10-15 kg feleslegem van, de nem az a fő cél, hogy lefogyjak, hanem a méregtelenítés és a fogyási folyamat elindítása. Gyereknevelésin vagyok, de korábban voltak pajzsmirigy problémáim, felszaladt pár kiló, aztán meg az évek során még több lett belőle. Anyuci lettem időközben, most meg 1,8 éves gyerkőcömet sikerült leválasztani a cicizésről. Nagyon vártam ezt, persze rábíztam a dolgot, de fontos ez is nekem nagyon. Végre szeretném jól érezni magam a bőrömben! Nagyon eltökélt vagyok, de ugyanakkor nagyon félek, hogy nem bírom ki.... Szeretek enni, de nem azért élek, édesszájú vagyok, ezért félek magamtól.. :P Valaki mostanában kúrázik? :)
3731. Timi7405
2013. dec. 28. 09:53

Gratulálok Mindewnkinek, aki végigcsinálta a kúrát. Ép most nézegetem, hogy most van fogyó hold és január 01-én lesz újhold. Nálunk itt nem nagyon lehet kapni Neera-t, de máris rendelem meg a netről. Jó lett volna fogyó holdnál kezdeni.


Szeretnék kérdezni, hogy a keserűsós vizet minden esetben szükséges e inni vagy csak, ha nincsen széklet reggelente?

3730. Annie1130 (válaszként erre: 3729. - Timi7405)
2013. dec. 26. 20:38
Szia!Èn is most tervezem a napokban a kùrát.Haladòként mindig van itthon a hozzávalòkbòl.
3729. Timi7405
2013. dec. 26. 20:26

Sziasztok!

Olvassggatam a NEERA-RÓL itt is, nemrég hallottam róla. Január elején beszerzem és nekikezdek a kúrának. 10 naposra tervezem és már nagyon várom, hogy elkezdhessem, annyi sok jót olvastam róla. Célom a méregtelenítés és pár kilótól való megszabadulás. Van súlyfölöslegem is, 3 éve nem dohányzom és azután felszaladt rám majd 15 kiló, mert sokkal többet ettem-eszek. Jelenleg így ünnepek alatt most olyan 68 kg vagyok és 160 cm. Jövő év elején belevágok, már lelkileg felkészültem rá. Van, aki esetleg belefog a kúrába? Neten rendelem meg január elején és a fogyó holdnál szeretném elkezdeni.

2013. dec. 13. 07:11
sosem hallottam rola.
3727. mukk14
2013. dec. 11. 06:43
3.-ik napja kúrázom. Sima juharsziruppal csinálom. Már egyszer próbálkoztam, akkor 5 napot bírtam :) Most sem mondom, hogy ha törik, ha szakad... tegnap este nagyon rosszul voltam, fájt a fejem, szédültem, ma reggel jobb. Most megyek kondoterembe, kíváncsi vagyok, hogy fogom bírni.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook