Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Neera léböjtkúra fórum

Neera léböjtkúra (beszélgetős fórum)


156. gkreka (válaszként erre: 155. - D77e128ed9)
2007. máj. 14. 11:26
ugyanaz a ketto. de jo, hogy vegre nem egyedul csinalom a neerat.
2007. máj. 14. 10:09
van valaki aki most csinálja a neerát???Én ma elkezdtem...cayenne paprika helyett cayenne borssal...remélem így is jó:)
2007. ápr. 4. 14:23

Köszi Zsó!


Próbáltatok már másfajta tisztító-vagy fogyókúrát?

Tudtok valami hatásos teakészítményt?

Nem tudom rávenni magam erre a 7 napos kúrára, nem vagyok elég kitartó, muszály ennem vmit mindennap :)

Kínai szűztea kapszula? Elég rossz élmény volt :)

153. 6a1456582a (válaszként erre: 151. - Pokocska)
2007. ápr. 3. 15:08

Szar:o)

De a cél lebegjen a szemed elött...

:o)

152. 4c35511f0b (válaszként erre: 150. - Porcicácska)
2007. ápr. 3. 14:52
ment privi
2007. ápr. 3. 14:33
milyen íze van a Neerá-nak?
150. Porcicácska (válaszként erre: 149. - 4c35511f0b)
2007. ápr. 3. 14:24

Szia Zsó!


Köszönöm a válaszod.

Még annyi kérdésem lenne, hogy olvastam a neera honlapján h gyógyszer szedése megengedett. A fogmzásgátló tabi hatását nem csökkenti a kúra?

Bocsi ha hülyeséget kérdezek, de ezekre a kérdésekre nem találtam választ sehol. És mielött elkezdeném a kúrát szeretnék tájékozódni :)

2007. ápr. 3. 13:40

Persze

(az más kérdés a diéták hatása érződhet ilyenkor).

2007. ápr. 3. 12:46

Sziasztok.

Nekem 1 kérdésem lenne: menstruáció alatt szabad e folytatni a kúrát?

Köszönöm!

2007. márc. 21. 15:33
VAn 2 bontatlan NEERA (bnőm vette, de csak egy fogyott)ha valaki kezdi a kúrát s venne, szóljon.
146. 6a1456582a (válaszként erre: 144. - Banyecska)
2007. márc. 14. 09:45

Nagyon ügyes vagy!!

Majd mesélj a további sikerekről is ám!!!

145. d77e128ed9 (válaszként erre: 144. - Banyecska)
2007. márc. 13. 19:52

Tetszik nagyon az eredményed:),nekem "csak" két flakon neerám van ami kb egy hétre elég,remélem majd azért ezalatt az idő alatt is leugrik pár kiló!


Gratulálok az eredményedhez!

2007. márc. 13. 19:32

HEllo!

Holnap az utolso nap a 10 napos kúrában! Hát most már úgy érzem, hogy még tovább is birnám, de már nagyon tervezgetem a kajálásokat is, hogy mikor mit stb...

Aztán kezdem is a 90 napos diétát rögtön másnap, de nem a fehérjenappal, hanem a zöldséggel, abba pont beleillik a zoldségleves, remélem birni fogom azt is, és megszabadulok a 20 kilo plusszomtol.

Most a neeraban 5,5 mínusznál tartok, örülök, hogy belevágtam!

2007. márc. 13. 11:37

sziasztok!

Sajnos lecsúsztam a neera kúra elkezdéséről....Tüszös mandula gyulladásom van egy hete antibiotikum kúra...most nem lenne okos dolog böjtölni...de nekiálltam a levelnek és ennek végeztével egy-két nap gyümi kúra után ugrás a neerába...szóval naon jó kislány leszek....pont jó kis húsvéti böjtöm lesz!Nektek kitartást!Remélem sok sikertörténetet olvasok addig!

142. 4c35511f0b (válaszként erre: 139. - Jankuci)
2007. márc. 13. 10:07
Extra valóban nem:)
141. Jankuci (válaszként erre: 132. - Binyek)
2007. márc. 13. 08:49

Egyáltalán nem kötelező a 1,5 dl. De mint alsó htárt értem.

Vékonyabbak ihatnak többet is, ha nem bírják energiával. Kevesebbet nem kellene inni, mert nagyon elgyengülhetsz!!

140. Jankuci (válaszként erre: 76. - 6a1456582a)
2007. márc. 13. 08:41

Ugyanígy voltam vele én is. Pontosabban vagyok, mert én az első óta rákaptam és néha újra csinálom a kúrát. Ahogy lenyelem, rögtön vissza akar jönni...

Ezért van az h én TÉNYLEG nem bírom meginni a 2 literes verziót, csak úgy ahogy azt már írtam.

Remélem azóta eredményesen sikerült befejezned:)

139. Jankuci (válaszként erre: 74. - 4c35511f0b)
2007. márc. 13. 08:37

Akkor sem történik semmi extra, ha teljesen elhagyod belőle a borsot.

Itt most kevés a hely, hogy végiganalizáljuk az anyagcserefolyamatot, de az biztos h nem a cayenne-nek van döntő szerepe a neera hatásosságában. Persze "gyorsítja"az anyagcserét (hogy így leegyszerűsítsük), de nem ez a legfontosabb része a kúrának, enélkül is lehet gyorsítani legalább tíz más dologgal.

138. fisixy
2007. márc. 11. 10:56

Már egy-két hete befejeztem 10 napos neera kúrát utána elg szar volt megint rendes kajára visszaállni, rosszabb mit elkezdeni a kúrát.

Amúgy nem fogytam semmit a kúra hatására.

2007. márc. 10. 09:07

Hello Neerások!

Hatodik nap! Hurrá, túl vagyunk a felén! Frizbi, sajnálom, hogy ilyen kiütéseid vannak, nem tudom mitől lehet. Vagyis ahogy írod lehet a tisztulástol, de nekem nincs ilyen gondom. Ha allergiás lennél, talán lenne máshol is a testeden nem? Probáld meg esetleg finoman lemosni bőrradírral, vagy ilyesmi, hogy tisztuljon a bőr.

Többiek, hogy bírjátok? En is úgy vagyok vele, hogy éhes nem vagyok, viszont az ízek már nagyon hiányoznak. Valaki folytatja esetleg valamilyen diétával utánna? Milyennel? En mindenképpen diétázni szeretnék, de még nem tudom, milyen modszert válasszak.

Kitartást mindenkinek!

136. Frizbi
2007. márc. 9. 14:55

Sziasztok! Én is szeretném megosztani veletek neerás tapasztalataimat. 6. napja csinálom, a közérzetem nagyszerű, egy keveset fogytam (kb 2 kilót), viszont a bőrömmel katasztrófa történt. Tele van az arcom kis pöttyökkel, búbokkal, sőt körülöttük itt-ott ki is pirosodott, és valahogy viszket/ég is. Tapasztaltatok már hasonló dolgot?

Tudom, hogy elméletileg ez lehet a méreganyagok ürülése a pórusokon - na de ennyire? Már arra is gondoltam, hogy esetleg allergiás vagyok a szirupra..

135. binyek
2007. márc. 8. 18:44

Hahó!

Csajok, én nagyon jól vagyok!Nem mondom,hogy nem hiányzik a kaja íze, de éhes nem vagyok és irtó büszke vagyok magamra!

Happyfeet, köszi a tanácsot,megfogadom.Nem az a baj,hogy nem tudom meginni,hanem hogy nem vagyok éhes és az esti utolsó két pohárral már csak azért iszom,hogy elfogyjon.

Kicsit félek a hétvégétől, mert pénteken vacsoravendégeink lesznek,szombaton pedig mi megyünk vacsira.KI AKAROM BÍRNI,HOGY NEM ESZEK!!!

134. rozina
2007. márc. 8. 11:15

Sziasztok,

köszi a bíztatást mindenkinek. Ez már a második napom! :) Tegnap nagyon fájt a fejem du. aludtam is egy órát. Ma már teljesen jó. Meglepődök magamon milyen jól bírom, bár mondjuk még messze vagyok a végétől! :(

Mindenkinek kitartás!!

133. happyfeet (válaszként erre: 132. - Binyek)
2007. márc. 7. 21:13

Sziasztok hősies neerasok!

Binyek, szerintem jobb ha megiszod az 1,5dl trutyit, de ha nem tudsz 2 literrel meginni egy nap, akkor szerintem ne higítsd fel annyira. Az elején én is lelkes voltam, megittam mind egy szálig, aztán a 9. napon már csak fél üveggel :)

Nekem a szenna tea bejött, de nem ittam minden nap, csak összesen 4szer a 10 nap alatt.

A holnapi napotok már sokkal jobb lesz, az 5.től pedig már gyerekjáték!

132. binyek
2007. márc. 7. 20:10
Tudja valaki, hogy muszáj-e a napi 1,5 dl trutyit meginni vagy ha nem vagyok éhes, akkor elég kevesebb is?
131. binyek
2007. márc. 7. 18:49

Sziasztok!

Nekem is két kiló ment le az első két nap alatt! Én ma délután nagyon rosszul voltam:remegtem,levert a víz és hányingerem volt. Szerencse,hogy le tudtam feküdni egy kicsit, így gyorsan összeszedtem magam. A fejem viszont egész nap fájt! Átkozott méreganyagok! Mikor "befelé" mennek,akor nem ilyen gatya érzés!!!(:

Nagyon örülök,hogy Ti is bírjátok! Büszke vagyok magunkra!Hi-hi

2007. márc. 7. 18:25

Haliho!

Hát a harmadik nap vége felé én is elég jol viselem a dolgot! Tegnap ittam szenna teát, de éjjel görcsölt a hasam tőle, na jo, monjduk eredménye is volt, de ma inkább valami mást iszom. Van itthon szűztea is, de attol is nagyon görcsöltem már egyszer. Na, majd meglátom. Nekem az a legfurább,hogy be kell vásárolni a családnak, meg etetni a poronytyomat, és közben én meg semmi....hát már kezdem megszokni.

Szoval, nem olyan nehéz, Rozina, kitartást Neked is, és minden már nérázonak!!!!!

Holnap reggel mérlegelek, az első két nap alatt 2 kilo lement, de az tuti a kiürülés volt :-)

129. 6a1456582a (válaszként erre: 126. - Rozina)
2007. márc. 7. 18:13

Szió rozina!!


Nagyon drukkolok Neked! Ha nagyon szenvednél gondolj arra, hogy mennyire jót teszel magaddal és lesz még olyan sütike a világon ami csak a Tiéd:o)

128. kerha
2007. márc. 7. 14:57

Sziasztok!


Én egy éve csináltam egy kúrát. Még soha nem próbáltam ilyesmit, és egyből a 10 naposba vágtam bele! Sajnos 6 nap után abba kellet hagynom. (Újra előjött az arcüreggyulladásom, amiből nem gyógyultam meg teljesen, és így keztem hozzá a kúrához.)


Egy kicsit nehéz volt, de a 6. napon szinte lebegtem! Nagyon jól éreztem magam (leszámítva az arcüreggyuszit)!


Kitartás rozina! :))

127. rozina
2007. márc. 7. 14:05
Na nem kezdte ma senki a kúrát? Egyedül kell szenvednem? :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook