Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Neera léböjtkúra fórum

Neera léböjtkúra (beszélgetős fórum)


2007. febr. 21. 14:02
Azon gondolkodom, mikor fogok ezután a kúra után újra paprikával főzni :) A juharsziruppal nekem nincs gondom, mert eddig is szerettem holland baconos palacsintával :) A fejfájás nem jó, főleg hogy nem vehetsz be egy fájdalomcsillapítót... Nekem szerencsére eddig nem volt. Én amúgy egyértelműen a fogyás miatt vágtam bele, ha 5 kiló tartósan lemenne akkor nagyon happy lennék :) Másrészt meg kíváncsi voltam az akaraterőmre. Pontosabban vagyok, mert a mai nap a legrosszabb eddig... És téged mi motivál?
2007. febr. 21. 10:46

Ez a trutyi úgy undorító ahogy van szirupostul, paprikástul...csavartam narancsot és minden szirupivás után azonnal kortyolok a narancsból, így egészen kibírható! Nekem a fejem fáj baromira:o(

Te miért vágtál bele a kúrába?

2007. febr. 21. 10:36
Hello Mindenki! Köszi a kérdésed, Szaffi, remélem ennél már csak jobb lesz. Fáj a derekam (pedig sosem szokott) és rosszul vagyok a paprika ízétől... :) Te hogy bírod?? Amúgy ezt a paprika dolgot nem lehet gyömbérrel helyettesíteni? Vagy tegyek bele kevesebbet? Mind1... kibírjuk, nemigaz?
2007. febr. 21. 09:40
Sziasztok! Szia Happy!! Üdvözöllek a 3 napon. Hogy vagy?
62. happyfeet (válaszként erre: 61. - 6a1456582a)
2007. febr. 20. 19:28
Hello! Köszi, megnyugtattál, be is vágtam egy pohárral a teából... Jobb mint a szirup :) Amúgy az éhséget nekem tényleg elmulasztja a lötty, legalábbis eddig. Csak ne gyötörne a vágy, hogy megegyek egy ... bármit :)
61. 6a1456582a (válaszként erre: 59. - Happyfeet)
2007. febr. 20. 18:42

Szia Happyfeet!!!


Ne aggódj, annyira nem drámai a tea, este megiszod és reggelre hat! Nem volt hasmenésem csak sietnem kellett a klóra:o))

Örülök, hogy van egy sorstársam:o) Hogy bírod?

60. d77e128ed9 (válaszként erre: 56. - Polerika)
2007. febr. 20. 16:51

szia!


Én még nem csináltam...Hát a * után én is bajban voltam...gyorsan vissza ugrottak a kilók.

De szerintem nem jó egyik böjt után a másikba ugrani.Mindenképpen kell pár hét szünet.

2007. febr. 20. 16:46
Sziasztok! Szaffi, nekem is ez a második napom... Kicsit megrémítesz a szenna tea reggeli hatásával, mert még eddig nem nem ittam a szirupon és a vizen kívül semmit :) Ugye azért ha megiszom, nem kell másnap szabadnapot kivennem? :)
2007. febr. 20. 16:11

Sziasztok!

Én végigcsináltam a Neera kúrát...elég sok fenntartással és kétkedéssel kezdtem el (a csodatabletták utáni csalódások miatt)

Most először találtam olyan "szert" ami tényleg hat!

Teljesen meg vagyok elégedve vele...rengeteg méregenyag távozott a szervezetemből...6 kg-ot fogytam, pedig nem ez volt az elsődleges célom!

Olyan mélyen és nyugodtan alszom mint még soha! Végre tudok pihenni...és jól érzem magam!!

Fél év múlva jöhet megint egy 10 napos adag!

57. 6a1456582a (válaszként erre: 55. - Doboska.b)
2007. febr. 20. 14:20

Szia Doboska!


A www.neera.hu oldalon mindent megtalálsz a kúráról. Én a Teréz krt. 32. szám alatti mintaboltban vettem, 6000 ft körül van egy flaska szirup.

56. polerika (válaszként erre: 54. - D77e128ed9)
2007. febr. 20. 13:51

Szia Fruzsen !


Azt hiszem a *sok között is jártál, most én is erre felé tekintgetek. Tegnap befejeztem - 5kg-mal a *t és most attól tartok visszamegy a súlyom. Olvasgatok erről a Neera-ról. Te próbáltad már? Melyik a nehezebben kivitelezhető ? Szóval diéta után keresgélek, mert most hogy vége a kúrámnak, nehezebb megállnom, hogy mit ne egyek. Úgy érzem, csak egy picit csipek belőle, és már le is ment egy vékony szelet kakaós kalács. Ha tudom, hogy semmit nem lehet, akkor semmit. A *nál jól működött.

2007. febr. 20. 13:29
Sziasztok! Ezt a szirupot hol lehet megvenni? És mennyibe kerül? Hallottam róla és olvastam is valamelyik oldalon de nem tudom hol lehet beszerezni! Köszi
54. d77e128ed9 (válaszként erre: 53. - 6a1456582a)
2007. febr. 20. 11:37

hajrá Szaffi!:):)


Én két hét múlva hétfőn tervezem elkezdeni!Remélem sikerekről számolsz majd be:):)

2007. febr. 20. 09:55

Halihóóó!


Ez már a 2. napom. Picit hígabbra kevertem a löttyött és fel*ztam narancslével.....nem lett jobb:o))Az esti szenna tea reggeli hatását pedig mindenki képzeletére bízom...

De megcsinálom!!!

52. Jankuci (válaszként erre: 5. - D77e128ed9)
2007. febr. 20. 07:58

Látom említetted a BAtizt. No, ha valakit esetleg ez ispirál, álljon itt még néhány név: nekem az Eszenyi Enikő ajánlotta, majd a fél vígszínház, aztán később olvastam h a Horváth Éva is megcsinálta, valamint a Szulák Andrea is.

Szóval az ismertebb emberek közül is sokaknak bevállt már.:)

2007. febr. 20. 07:51

Én utáltam az ízét, ezért szinte töményen ittam, naponta többször keveset. Aztán ráittam egy halom pívizet (napi 4l).

A tisztítás mellett szerettem volna fogyni is, ezért én nem ittam hozzá a citromos vizen, a szenna teán (amit estére ajánlanak h a belekből ne szívódjon vissza a méreganyag), és (néha)a reggeli sós langyos vizen kívül semmit. (A bnőm itta mellé a rengeteg gyümölcs levet és egy dekát se fogyott a sok cukortól.)

Nekem nagyon bevállt. A 1,5 literes 10 naos kúraadagból már kétszer is megcsináltam a kúrát és még így is maradt belőle. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy aki könnyebb súlyban van (50-60 kg), annak nem kell feltétlenül meginnia a napi 1,5 dl szirupot!

Szerintem elég könnyen kivitelezhető ez a 10 nap, de azért sok sikert és kitartást kívánok mindenkinek hozzá.

2007. febr. 19. 17:48
....de frissen facsart nem a bolti dobozos természetesen
49. 4c35511f0b (válaszként erre: 48. - 6a1456582a)
2007. febr. 19. 17:47
Narancslé is mehet tudod írtam,,:)
2007. febr. 19. 17:31
Ha szirup után kortyolok egy kis citromos teát egészen olyan utóíze van, mint a diósbejglinek:o)
47. uvegmadar (válaszként erre: 44. - 6a1456582a)
2007. febr. 19. 14:30
Szaffi, nem lenne szabad éhesnek lenned a szirup mellett... legyen mindig a kezed ügyében, akár ötpercenként is kortyolj belőle, meglásd, az ízét is hamarabb megszokod. én mondjuk az első perctől szerettem, de ez az én szerencsém ezek szerint. Ha meg már nagyon éhes vagy, csavarj friss narancsot vagy kettőt, aztán azt húzd le.
46. fisixy (válaszként erre: 44. - 6a1456582a)
2007. febr. 19. 13:14

Lehet hogy az a baj, hogy én nem vagyok olyan dagi, vagy fogalmam sincs...

Amúgy kb. ugyanúgy érzem magam, mint a kúra elkezdése előtt szóval nem vagyok rosszabbul, de jobban sem.

Hát most már ezt az utolsó 2 napot simán végigcsinálom, nekem ez nem megeröltető leszámítva a reggeli sósvizet. Mérleg meg tuti rendben van :))

45. lillamacs (válaszként erre: 42. - 35ab73a6cc)
2007. febr. 19. 12:40

Eviana!

én most néztem körül ez ügyben, elkezdem a kúrát, de egyelőre csak finoman. amíg nem tudom, mi ez, mennyire bírom, nem akarok bevásárolni, de az egyik doboztól megszabadítalak, ha meg tudjuk oldani és valami kedvezményes árat kitalálsz. ha meg tudom inni, akkor a másik dobozt is átveszem. én nem vagyok finnyás, eddig bármit le tudtam nyelni a cél érdekében. sajnálom, hogy neked nem sikerült. mi volt tulajdonképpen a baj?

44. 6a1456582a (válaszként erre: 43. - Fisixy)
2007. febr. 19. 12:30

Fisixy Te olyan negatív vagy:o)))

Eddig csupa jót hallottam, Te vagy az egyetlen aki nemhogy nem fogy, de még jobban sincs a méregtelenítéstől , viszont ennek ellenére végigcsinálja:o))

Szerintem vegyél új mérleget:o)


Korgógyomrú Szaffi

43. fisixy
2007. febr. 19. 11:41
Én ma vagyok a kúra 8. napjában, de eddig 1 kg-ot sem fogytam le meg nem is érzem magam jobban, mint amúgy szoktam. Hát hajam, körmöm meg bőröm is ugyanolyan mint a kúra előtt. Amúgy szerintem a löttynek nincs olyan rossz íze, főleg a reggeli sósvíz..brrrr után.
2007. febr. 19. 11:12

Sziasztok!

Én is kipróbáltam a Neera kúrát, de nem bírtam. 3. nap után feladtam, pedig 3 nap alatt lement két kiló. Sajnos megmaradt két bontatlan doboz, szívesen átadnám vkinek,ha érdekel vkit.

41. 6a1456582a (válaszként erre: 40. - D77e128ed9)
2007. febr. 19. 11:12

Én személyesen vettem meg, de állítólag 2 nap alatt kiküldik (www.neera.hu)!

Több ismerősöm is végigcsinálta nagy sikerrel...ez lebeg a szemem elött és mindennap jelentkezem majd, hogy bírom e még:o)

Sok sikert ha Te is belevágsz!!

40. d77e128ed9 (válaszként erre: 39. - 6a1456582a)
2007. febr. 19. 10:59

Mennyi idó alatt érkezett meg???


Azt hiszem megrendelem:)

2007. febr. 19. 09:47
jajj Üvegmadár ittam szavaidat:o))Már éppen kezdtem lehangolódni. Öklendezve de iszom a csodaszirupot...
2007. febr. 19. 08:10
Most találtam meg ezt a fórumot, csodálkozva olvasom az írásokat. Én tavaly augusztusban csináltam egy 10 napos kúrát, halálosan élveztem, fantasztikusan éreztem magam. 4 kilót fogytam, bár nem a fogyás miatt csináltam végig, hanem mert méregtelenít, fájtak az ízületeim, fáradt voltam. Napi kb. 3,5 liter folyadékot ittam, amiből 2 liter volt a Neera. Én csak úgy hívtam: csodaszirup. Hogy qrvaxar íze lenne, én ezt se tapasztaltam, bár én is elég finnyás vagyok, de hát ez szubjektív, ezen nincs mit vitatkozni. A legfantasztikusabb az volt az egészben, hogy én, aki mindig túlsúllyal küszködtem, némi kényszeres evés beütéssel is rendelkezem, képes voltam 10 napon át betartani azt, hogy csak ezt a folyadékot igyam. Kitartást kívánok azoknak, akik most kezdik a Neera-kúrát! A hatás nem fog elmaradni, még ha nem is feltétlenül kilogrammokban mutatkozik majd meg.
2007. febr. 18. 21:51
valóban k...sz...r íze van, iszonyú...egy kicsivel több cayanne borsot tettem bele, és tűzokádó sárkánnyá váltam tőle:)))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook