Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Most megint feleslegesen áltattam magam, vagy mi lehetett a baj? fórum

Most megint feleslegesen áltattam magam, vagy mi lehetett a baj? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
319. cde472ac47 (válaszként erre: 318. - 91d4989ab9)
2013. aug. 19. 22:54

Fura volt az egész. Pontosan tudta hogy ki vagyok, olyan hülye célozgatásai voltak, meg azt mondja "Sajnálom hogy már elkerültél a régi helyedről, unalmas a munka, jó lett volna valakivel beszélgetni néha" mondom úgy érzem nem kell azért téged félteni, erre megint valami hülye célzást tett. Meg hogy meglepődött hogy pénteken találkoztunk, de amúgy olyan idétlen volt. Nem valami jófej :D (Igen, igen itt jön be az hogy kár fantáziálgatni amíg nem ismerem). De amúgy én zártam le a beszélgetést mert már semmi értelme nem volt, és azt írta a végén hogy "örülök hogy beszéltél velem, jól éreztem magam veled, remélem lesz rá alkalom még hogy beszélgessünk" aztán megint azt írta pár mondattal később hogy "na majd beszélgetünk még ha benne vagy" vigyázzak magamra blabla.


De nem szimpi annyira...

318. 91d4989ab9 (válaszként erre: 317. - Cde472ac47)
2013. aug. 19. 22:35
na mit?:)
2013. aug. 19. 22:34
Beszéltem vele chaten. No comment :DD
316. moonlight13 (válaszként erre: 315. - Cde472ac47)
2013. aug. 19. 20:50
Kérdezd meg mi van vele, mióta nem találkoztatok? Volt-e nyaralni, hová jár strandra? (Ha akarok)
315. cde472ac47 (válaszként erre: 313. - 55416fb8e2)
2013. aug. 19. 18:26
Nem, már lassan 1 hónapja nem tudunk találkozni mert át lettem helyezve egy másik helyre, már nem az a körzet vagyok ahová ő szokott járni. Most is kivételes eset volt mert a kollégája (aki az én üzletembe szokott járni) szabin volt, ezért ő helyettesítette azt a pasast. Ezért jött most ő oda ahol én vagyok.
314. moonlight13 (válaszként erre: 312. - Cde472ac47)
2013. aug. 19. 10:57
Még jó, hogy nem írtad azt, amit a kedves barátnőd tanácsolt! Szerintem elég durván és sértően hangzik! Ettől valami jobb szöveget találj ki!
313. 55416fb8e2 (válaszként erre: 312. - Cde472ac47)
2013. aug. 19. 10:04

senki nem is celzott arra, hogy te szerelmes lennel barmelyik sracba :) csak arra, hogy kolcsonos szerelem kialakulasahoz meg kell ismernie ket embernek egymast, erre kell eselyt adni


az, hogy facebookon nem irt neked a srac, nem jelent semmit. hiszen talalkoztatok, talalkoztok is, barmikor kozeledhetne. ha akarsz, irjal neki, bar szerintem felesleges, mert ha akarna valamit, megtalalna teged, ha pedig nem akar, akkor ez mar eleg ciki nyomulas azok utan, hogy a kollegaid folyton veled ugratjak

2013. aug. 18. 22:41

Úgy csináltok mintha én bármilyen célzást is tettem volna hogy szerelmes vagyok. Nem, nem vagyok és tisztában vagyok vele hogy ez nem szerelem. Azt is tudom milyen az mikor szerelmes az ember, és hogy amiket én érzek azok csak fellángolások és testi vonzalom.


Egyébként az egyetlen barátnőmmel ma összejöttünk beszélgetni, persze ő is rákérdezett hogy mizujs, elmeséltem és ő azt mondta írnom kellett volna ha már bejelölt. Csak annyit hogy "Nahát látom visszaélsz a kis papíroddal hogy rákerestél a nevemre az alapján :)" de mindegy már. Írt volna ha érdekeltem volna.

311. 6ecd2acc52 (válaszként erre: 307. - 55416fb8e2)
2013. aug. 18. 16:58

Eszméletlen milyen jókat írsz :) jó olvasgatni a gondolataidat, valahogy az én kis gondolat csíráimat erősíted meg, és számomra nagyon építő jellegű, amiket írsz.


A szerelem szerintem is az, amikor az egész lényét szeretjük valakinek, a személyiségét, mindent, ha meg tudjuk indokolni, hogy azért zúgtam bele, mert annyira jól néz ki vagy megtetszett vagy mittudomén, akkor az még csak a vonzódás, max. fellángolás, de szerelemnek nem merném nevezni.

310. 55416fb8e2 (válaszként erre: 308. - Cde472ac47)
2013. aug. 18. 13:43
en meg sehol sem irtam, hogy szerelmes lennel :) de gondolom az a vagyad, hogy szeressenek es te is szeretve legyel. nem csak vonzodni akarsz egyoldaluan. ahhoz pedig, hogy megszeressel valakit es teged is megszeressenek, meg kell egymast ismernetek, nem pedig tavolrol epekedni valaki utan. erre kene ragyurnod, ismerkedni, emberi kapcsolatokat kialakitani, mert ha nem ismerkedsz, nem lesznek sem barataid, sem szerelmed
309. moonlight13 (válaszként erre: 308. - Cde472ac47)
2013. aug. 18. 12:52
Figyelj Encsike! Bejelöltétek egymást, ennél többet nem tudsz tenni! Ha ír, visszaírsz, ha nem ír, akkor ennyi volt! Inkább azokkal alakíts ki kapcsolatot, aki Nálad kezdeményez!
308. cde472ac47 (válaszként erre: 307. - 55416fb8e2)
2013. aug. 18. 12:49

Szerintem nem írtam egy hozzászólásomban sem azt hogy "szerelmes vagyok", de ha te megtalálod, akkor kérlek másold be tőlem azt az idézetet. ahol azt írom hogy szerelmes vagyok abba a srácba.

De szerintem nem fogsz ilyet találni, mert ilyet biztos hogy nem írtam. Csak annyit max hogy tetszik, vonzódom hozzá.

307. 55416fb8e2 (válaszként erre: 306. - Moonlight13)
2013. aug. 17. 21:36
en is ugy erzem, mintha egy tini almodozna popsztarokrol es meg teljesen valoszerutlen kep elne benne egy parkapcsolatrol, szerelemrol :) lehet azert vonzodni egy ferfihoz, mert jokepu, egy nohoz, mert szep alakja van, de ettol meg senki sem esik szerelembe. ahhoz az embert kell megismerni, megszeretni a ferfiassagaval, noiessegevel egyutt
306. moonlight13 (válaszként erre: 305. - 55416fb8e2)
2013. aug. 17. 21:28
Ja-ja! Persze, ha egy munkahelyen dolgoznak, akkor azért ez nem ilyen egyszerű. De általában véve igaz, hogy nem a két szép szemét kéne csak nézni, hanem a tulajdonságait is! Ez a hozzáállás, olyan, mintha 15 éves kislány írogatna ide!
305. 55416fb8e2 (válaszként erre: 303. - Moonlight13)
2013. aug. 17. 21:25
ezzel teljesen egyetertek, mert ha valaki ilyen feluletesen kezeli a ferfiakat, az ne csodalkozzon, hogy nem lesz valos kapcsolata. persze nem kell leallni olyannal, aki picit sem tetszik, de eddig arrol aradozott, mennyire egy hullamhosszon vannak a sraccal, egyfele gondolkodasmodban, tervekkel stb. talan jobban meg kene ismerni valakit, ugy lehet megszeretni is, nemcsak azert, mert szep a szeme :)
304. 55416fb8e2 (válaszként erre: 302. - Cde472ac47)
2013. aug. 17. 21:23

akkor meg mit erdekel, hogy mit mond es miert teszi? az a baj veled, hogy ha barmilyen himnemu szobaall veled, rogton regenykent talalod mar itt is, es talalgatsz, mit miert mondhatott es mit erthetett ez alatt, kozben meg nem is erdekel. ha erdekel valaki akkor magadra tetovaltatod a szavait? :) ha egy no ennyire bizonytalan es felos, az nem vonzo a ferfiak szamara, nem tudnak vele mit kezdeni

ne csak a kulsosegek erdekeljenek, ha folyton olyan sracok utan acsingozol, akik nok kedvence tipusok, nem egyhamar lesz kapcsolatod, mert valoszinuleg te nem vagy az o tipusuk (ezt nem bantasbol irom, abbol gondolom, amilyennek magadat eddig leirtad). az ilyen ferfiaknak tuzes, szenvedelyes, dogos csajok jonnek be, es nem feltetlenul keresik az ertelmet a ruha alatt :)

303. moonlight13 (válaszként erre: 302. - Cde472ac47)
2013. aug. 17. 21:22
Pedig lehet, hogy néha azt kellene megnézned, aki Veled foglalkozik, nem csak azt, akit Te kinéztél magadnak!
302. cde472ac47 (válaszként erre: 296. - 55416fb8e2)
2013. aug. 17. 21:02

Na jó ő annyira nem tetszik. Akivel egy műszakban szoktam lenni. Aranyos meg elvagyok vele, de nem vonz. És igen, mikor bókol nem tudok vele mit kezdeni. Egy az hogy nem hiszek neki :D kettő hogy nem akarom adni alá a lovat, mert én nem tudnám elképzelni vele magam.


És volt már hogy megkérdezte hogy "Szereted XY zenekart? Pénteken koncertjük lesz".

2013. aug. 17. 20:59
Most esik le: ez a srác nem kolléga. Mármint a szállító. Úgy kell elképzelni mintha pl a Tesco-ba minden héten X alkalommal jönne a Coca-Cola és hozna X raklap kólát. Lepakolja, aláírod és ennyi. Ez a szállító is ilyen. Egyikünk sem ismerőse neki, mivel csak árut szállít nekünk.
2013. aug. 17. 18:54
Én is ilyet szótlan voltam sokáig "idegenekkel", most sem vagyok egy csacsogó tipus, de egy valamire rájöttem, szinte minden jobb ilyen helyzetekben a hallgatsánál! Azzal, hogy csendben vagy és mosolyogsz nem fog tudni kapcsolatokat kiépíteni...
299. 55416fb8e2 (válaszként erre: 298. - Moonlight13)
2013. aug. 17. 18:37
egy beszelgetesben annyi temat fel lehet dobni, ami kozos programban kothet ki :) ha valaki bokol, foleg ha jolesik, meg kell koszonni, par kedves kisero szoval, akkor a pasi is ugy erzi, hogy a noci pozitivan viszonyul es batrabb lesz. de ragorcsolni arra, hogy ki mit mondott, mikor es hogyan, semmi ertelme :(
298. moonlight13 (válaszként erre: 296. - 55416fb8e2)
2013. aug. 17. 18:27
abban igazad van, hogy valami normális választ kellene ezekre a bókokra mondani. Vagy a mostani melegben esetleg rákérdezni, hogy volt-e strandon, melyikre jár, hová érdemes menni, stb.
297. 55416fb8e2 (válaszként erre: 296. - 55416fb8e2)
2013. aug. 17. 18:19
vagy valaszthatja a hulye megoldast, megmondhatja a kolleganoinek, hogy tetszik neki es a srac ezt meg azt mondta, vajon mit jelenthet, es kivarhatja, mig a kolleganok megint bohocot csinalnak belole, es kidumaljak a sracnak (aki lehet, hogy nem is akar tole semmit). ha valaki nem tesz semmit, csak otthon hamupipokekent valogatja a hoxan az ocsut, akkor ne csodalkozzon, hogy nem jut el a balba :)
296. 55416fb8e2 (válaszként erre: 295. - Moonlight13)
2013. aug. 17. 18:10
ebben nem tudom, mi volt a kedvelvevo :) ha a csajnak tetszik a srac, akkor ne otthon strigulazzon, hogy ez volt a masodik beszolas, hanem reaglja le normalisan :) hiaba mond szepeket valaki, ha mintha falnak beszelne, hamar elmegy a kedve. kinezhetne peldaul egy mozifilmet, megkerdezhetne a sractol, latta-e mar, mert szeretne megnezni, de nem tudja, erdemes-e. ha a sracnak valoban tetszik, akkor kapni fog a lehetosegen, es elhivja moziba, onnan mar elindulhat valami :) de millió labdat feldobhat :) mert lathatoan egyaltalan nem erzekeli, hogy egy ferfinak tetszik-e, vagy az csak szimplan munkatarsi, haveri kedvesseggel fordul fele. ilyen kis trukkokkel megtudhatja, es batorithatja a ferfit, anelkul, hogy direkt lenne vagy bohocot csinalna magabol
295. moonlight13 (válaszként erre: 292. - 55416fb8e2)
2013. aug. 17. 18:05
Ne haragudj, de tényleg el tudod venni az ember kedvét! Miért ne örülhetne, hogy valaki szépeket mond? Csak persze nem kell mindent komolyan is venni!
294. moonlight13 (válaszként erre: 291. - Cde472ac47)
2013. aug. 17. 18:03
Ha azt vesszük, ez több, mint amit a másik srác eddig mondott Neked! És ez legalább egyedülálló?
293. 55416fb8e2 (válaszként erre: 291. - Cde472ac47)
2013. aug. 17. 15:38
van az a notipus, aki csendes, visszahuzodo, kedveske-aranyoska, de nem sok vizet zavar. azzal szoktak kabe igy viselkedni a ferfiak, es az szokott minden bokot kielemezni, hogy vajon mit jelent es mit akar az a ferfi. ha magadra ismertel, akkor talan a noiessegedet kene felebreszteni, ha nem akarsz orokke a kispadon ulni. elegedett vagy magaddal, elvezed a noiessegedet kivul-belul? mert ezt latjak am masok is :)
292. 55416fb8e2 (válaszként erre: 291. - Cde472ac47)
2013. aug. 17. 15:33

nekem ezek tul nyalas sablonszovegek, ha egyutt dolgoztok, sokat beszelgettek, es annyira hianyol, siman elhivhatna moziba, kavezni vagy barhova :) ha egy ferfi eljut oda, hogy a szepsegedet dicserje, feltetelezheto, hogy egy randira is elhivna :) persze ha te tavolsagot tartasz es nem reagalsz semmit soha, akkor ertheto, hogy megmarad ennyinel


nalad megis mi jelent 'valamit'? mert amiket irni szoktal (a tobbi neveddel is), olyanokat ferfiak nem tesznek es nem mondanak randira hivasok nelkul. vagy pusztan kedvesek es kozvetlenek mindenkivel, es teged amolyan 'kislanynak' tartanak, aki aranyos es patyolgatjak

291. cde472ac47 (válaszként erre: 281. - 55416fb8e2)
2013. aug. 17. 15:24

Nem listázom, ez még mindig az akivel egy műszakban szoktam lenni de 1 hete nem találkoztunk.

Azt mondta mikor meglátott: le lett vágva a hajad? Mondom egy kicsit igen. Mire ő: b*sszus már majdnem kiment a fejemből a szépséged. Nekem ilyet még nem mondott senki. És ha találkozunk akkor mindig van 1-2 ilyen mondat. 1 hétig szabin volt. Azt mondja: bejöttem volna a boltba benézni, de tudtam hogy te pont akkor nem leszel bent, a többiekhez meg minek menjek ha te nem vagy ott?


Jó, tudom ez nálad nem jelent semmit.

2013. aug. 17. 15:19

Na nem írt. Akkor ennyi. Nem baj, legalább már tudom hogy a helyzet.

Mondjuk kicsit lassú felfogású, hogy ennyi idő kellett neki mire leesett hogy én vagyok az a bizonyos Enikő...

❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook