Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Most megint feleslegesen áltattam magam, vagy mi lehetett a baj? fórum

Most megint feleslegesen áltattam magam, vagy mi lehetett a baj? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
259. cde472ac47 (válaszként erre: 258. - Érdekes73)
2013. aug. 16. 22:37

De ehhez az kellett hogy ne legyen ott a másik lány. Mert ő elnyom engem. De ez így volt mindig. Már a suliban is mindig volt a közvetlen környezetemben 1 olyan barátnő (""-ben) akik elnyomtak. És én a meghúzódó háttér voltam. Na és ma ez kellett hogy ne legyen ott ez a másik lány.


De mit tegyek? Visszaigazoljam?

258. Érdekes73 (válaszként erre: 256. - Cde472ac47)
2013. aug. 16. 22:33
Na látod mertél önmagad lenni...A face jelölésnek azért olyan túl sok jelentősége nincsen szerintem de egy gesztus feléd. Ezek szerint már legalább rájött hogy ki vagy :D Írtad hogy szállító. Biztos hogy sok emberrel, nővel találkozik naponta ha nincs jó arcmemóriája akkor nem is képes mindenkit megjegyezni akivel találkozik ...
257. cde472ac47 (válaszként erre: 252. - Moonlight13)
2013. aug. 16. 22:30
Szerintem sem akartak rosszat. Ebben biztos vagyok. Sőt, kb azt veszem észre rajtuk hogy mintha az egyik kb anyáskodna felettem.
2013. aug. 16. 22:06

Kapaszkodjatok meg: ma kettesben voltam vele kb 10 percet. Se a másik lány, se egy kolléganő, senki. Iszonyat aranyos volt, széles mosoly, kérdezősködött stb. Na most hoztam a pozitív oldalam, a szemeimet nem sütöttem le, mosolygós voltam, aranyos, kedves. Erre mi történik: bejelölt facebookon engem :))

Na most? :D

255. 55416fb8e2 (válaszként erre: 251. - Cde472ac47)
2013. aug. 16. 15:38
ez csak neki lehetne kellemetlen :) ne csinalj semmit, ez mar ugyis lejatszott dolog
254. moonlight13 (válaszként erre: 251. - Cde472ac47)
2013. aug. 16. 12:35
Egyébként a társkeresés nem így működik, hogy kinézem magamnak a nekem legszebbnek tűnő fiút, és majd az belém fog szeretni a szépségemért! Mindenkinél van szebb, de a kisugárzás, beszélgetés, humor sokkal fontosabb szerintem a külsőnél! Ne azzal törődj, hogy ki milyen külsőleg, hanem, hogy milyen ember, milyen tulajdonságokkal rendelkezik! Hiába egy jó külső, ha a belső tulajdonságai nem megfelelőek!
253. moonlight13 (válaszként erre: 252. - Moonlight13)
2013. aug. 16. 12:31
kolleganőid.. akart lenni
252. moonlight13 (válaszként erre: 251. - Cde472ac47)
2013. aug. 16. 12:31

Beszélj vele teljesen természetesen, mintha mi sem történt volna, és ne süsd le a szemed, ne hajtsd le a fejed! Lehet, hogy Te is tetszel neki, de ezzel a viselkedéssel soha nem fogsz kapcsolatot teremteni!

A kolleganőim pedig nem biztos, hogy rosszat akartak, csak elég idétlenül csinálják!

2013. aug. 16. 11:04
Jaaaj, holnap esélyes hogy találkozom a sráccal....Elég kellemetlen helyzet lesz így ezek után :S Mit csináljak? Milyen legyek?
250. Érdekes73 (válaszként erre: 249. - Cde472ac47)
2013. aug. 11. 22:32
Persze hogy beszélgetsz velük csak ne adjál nekik támadási felületet.
249. cde472ac47 (válaszként erre: 248. - Érdekes73)
2013. aug. 11. 22:27

Persze hogy tudják. Mikor napi 8-10-12 órát vagyunk összezárva 4-en, jóhogy szóba kerül hogy kinek mióta van/nincs barátja.

Azt is tudjuk egymásról hogy kinek hány, hány éves gyereke van, hol lakik, hány éves stb.

248. Érdekes73 (válaszként erre: 247. - Cde472ac47)
2013. aug. 11. 22:11
+ Tudják hogy nincs barátod...Gondolj arra hogy lehet hogy tényleg szórakoznak rajtad. Szóval ha tovább keverik a kását ne reagálj rá akkor előbb-utóbb megunják.( azt se kell elmesélni ki hogy keveri a kását :D)
247. cde472ac47 (válaszként erre: 246. - Érdekes73)
2013. aug. 11. 21:56

Semmit nem mondtam nekik. Csak annyit hogy milyen helyes az a szállító srác. Igaz hogy ezt 2 alkalommal is mondtam, de ennyi.

Ebből kezdődött az egész.

246. Érdekes73 (válaszként erre: 244. - Cde472ac47)
2013. aug. 11. 21:50
Szerintem túl sok olyan dolgot mondasz el a kolléganőidnek amit nem kéne...
2013. aug. 11. 18:40
igaza volt, ne foglalkozz ezzel a sraccal tovabb :) fogd fel vicces tortenetnek
244. cde472ac47 (válaszként erre: 241. - 55416fb8e2)
2013. aug. 11. 18:25
De nem, ez az egyiknek volt újabban a magánakciója, a másiknak ezt mikor elmondtam kiakadt hogy "basszus minek kellett ezt, ne is foglalkozz már ezzel a sráccal, lesz majd jobb". Mondjuk hozzátette hogy "Milyen típust akarsz? Intézek majd neked mást ha úgy alakul :) " de csak hülyéskedik.
243. michelle.r (válaszként erre: 238. - Cde472ac47)
2013. aug. 11. 10:36

Eljött a pillanat, hogy megkérd őket, hogy foglalkozzanak a saját életükkel.


Legyél egy kicsit elfoglaltabb a munkahelyeden, ne érj rá ilyen beszélgetésekre. Ismét beigazolódott, hogy rémálom, ha nők vannak összezárva :DD

2013. aug. 11. 10:34

Szerintem meg csak simán mutasd azt, hogy leszarod a szállítót és kész, így le fognak állni vele. Egyébként meg nekem sem tűnnek túl kedves és jószándékúaknak a kollégáid...


Fogadd meg a tanácsainkat, járj el helyekre, akár egyedül is, még mindig jobb mint otthon sajnálni magad, nem? Persze elhiszem, hogy ilyenkor semmi kedved semmihez, de azért próbáld meg...


Én is voltam ilyen helyzetben, bár fiatalabb voltam, a mostani pasim is először a legjobb barátnőmre nyomult, aztán jobban összeismerkedtünk és összejöttünk...szard le, hogy vannak tőled jobb nők, mindig is lesznek jobbak is és rosszabbak is!!! Szerintem tuti nem a külsőd miatt nem jön össze, hisz biztos a nálad csúnyább csajok is találnak jó pasikat csak ők KERESNEK IS! Persze először a külső fogja meg az embert de azért a kisugárzés is sokat számít, meg lehetsz akármilyen szép ha csak az otthonodban mega munkahelyeden találnak meg...

241. 55416fb8e2 (válaszként erre: 239. - Cde472ac47)
2013. aug. 11. 10:08
te miert hagyod, hogy ennyire belemasszanak a maganeletedbe? nekem gyanus, hogy csak hulyere vesznek, mert ha ossze akartak volna hozni vele, egyszeruen kipuhatoljak, van-e valakije, tetszel-e esetleg neki. nem pedig eroszakkal ratukmalnak, hazudoznak neki osszevissza, es beegetnek. ez inkabb azt mutatja, hogy szorakoznak rajtad. mondd meg nekik, hogy van valakid, ismerkedsz valakivel, akkor leallithatod oket. de nekem ez az egesz hazugsagnak tunik, amit ok mondanak
240. moonlight13 (válaszként erre: 239. - Cde472ac47)
2013. aug. 11. 00:08
Igen, ez már elég ciki kezd lenni! Miért nem kérdezte meg inkább direktben, hogy neki melyik lány tetszik a kettő közül?
2013. aug. 10. 22:11

És: most egy másik nő megint akcióba lendült. Na mondom ez már sok nekem.


Most beszéltem egy kolléganő szerűséggel facebookon, azt mondja "Ma bent volt nálunk a szállító" mondom remek, és? Mire ő: beszélgettünk kicsit, elhülyültünk (mondjuk anyja lehetne mert ez a nő ilyen 50 körüli) erre bevágja "Mondtam neki hogy az Enikő üdvözli" neee mondom ezt neee :D

Én elásom magam komolyan. Mondom figyelj lövése sincs róla hogy ki az az Enikő, meg amúgyis. Hát ez egyre gázabb komolyan :D

238. cde472ac47 (válaszként erre: 236. - Michelle.r)
2013. aug. 10. 22:07

A kolléganőim tüzeltek fel :)

Mondom hogy nem is néztem rá jelöltként mert tudtam hogy esélytelen, csak ha nem keverik meg a kását....

237. cde472ac47 (válaszként erre: 235. - Moonlight13)
2013. aug. 10. 22:05

Nyilván nem úgy van hogy találkoznak és másnap összeházasodnak, de találkoznak szimpatikusak lesznek egymásnak, találkoznak megint és X idő elteltével összejönnek.

Csak ez az hogy én senkinek sem tetszem. De szőke nem akarok lenni megint...

236. michelle.r (válaszként erre: 231. - Cde472ac47)
2013. aug. 10. 19:57

Miért kapja be? Mert valaki más tetszik neki? Nem áltatott, te ringattad bele magad a semmibe.


Vigyázz, mert jó úton haladsz, hogy egy keserű vénkisasszony legyél :/


Lazulj, menj, szórakozz, a nagy számok törvénye alapján több ember közül jó eséllyel találkozol azzal, akinek te is tetszel.

Csak könyörgöm, ne kattanj rá mindenkire, akinek fütyije van ;)


Nem a hajaddal van baj, nem a barnaságoddal, a gondolataiddal gyilkolod magad.

235. moonlight13 (válaszként erre: 231. - Cde472ac47)
2013. aug. 10. 19:53

Úgy viselkedsz, mintha 14 éves lennél! A kapcsolatok többnyire nem így alakulnak ki, ahogy Te ezt elképzeled! Szerinted adott 1 db nő + 1 db férfi, egymásra néznek, beleszeretnek egymásba, és összeházasodnak!

Biztos van ilyen is, de azért nem árt a másikat megismerni, és ahhoz legalább kommunikálni illene a másikkal, nem pedig megkukulni, ha valaki Rád néz, vagy Hozzád szól! Gyakorold bárkivel, hogy hogy kell beszélgetni! Így akkor sem fog Nálad senki kezdeményezni, ha esetleg tetszenél neki!

A kolléganőid lehet, hogy nem akarnak rosszat azzal, hogy mondják, hogy jó lenne, ha változtatnál a frizurádon. Nekem is volt olyan kolleganőm, akinek mondtuk, hogy állásinterjúra pl. mit vegyen fel, de ő akkor sem... Nem is vették fel könnyen!

234. 55416fb8e2 (válaszként erre: 231. - Cde472ac47)
2013. aug. 10. 19:46
nincs egy baratnod se? a ferfiakon ne ragodj, neked is kethetente megtetszik valaki es ugy teszel, mintha az lenne az egyetlen ferfi a vilagon, es muszaj szerelemnek kialakulnia. ragorcsolsz, nyomozol utana, ket het mulva meg mar mas utan. sirankozhatsz, hogy egyedul mit csinalj es soha sem lesz senkid, akkor tenyleg igy is lesz. ha tobbet jarsz el, tobb eselyed van ismerkedni, nemcsak pasikkal, hanem baratokat, baratnoket is szerezhetsz. a kulsodon meg csak annyit valtoztassal, amennyit akarsz, ahogy te erzed, hogy jol allna neked, noiesebb lennel.
233. vacsa (válaszként erre: 232. - Cde472ac47)
2013. aug. 10. 19:06
Ez már beteges. Állítsd már le a kolléganőidet. Idióták!
2013. aug. 10. 18:36

Ja meg elkezdik: "menj már el fodrászhoz, egy kis szőke melír jó lenne a hajadban, így olyan lennél mint a másik lány. Hidd el, jobban bejöttél volna a szállítónak is szőkén"

És ezt már 1 héttel ezelőtt is felhozták hoyg csináljak valamit a hajammal.

Na most oké a barna lehet unalmas, mert a szőke a szexi stb. Én 16-22 éves koromig szőke melírozott, majd teljesen szőke voltam. Hát egyáltalán nem jöttem be jobban a pasiknak, mondjuk így barnán meg még annyira sem ezek szerint :D mert akkor legalább megd*gni akart volna 1-2 de most meg azt sem. De most legyek annak a lánynak a klónja? Ráadásul annyira meguntam a szőkét hogy nem igaz. Vörös nem akarok lenni, az nem tetszik, fekete megint nem.

231. cde472ac47 (válaszként erre: 230. - 45b4ec3330)
2013. aug. 10. 18:27

Nyilván nem mese, eddig sem volt soha mese számomra. Csak azt hittem úgy alakulnak ezek a dolgok, hogy vagyok én és van egy olyan valaki aki tetszik nekem, és én is neki. Összeismerkedünk, kialakul valami és minden happy. De r*hadtul nem így van, vagy csak én vagyok egy korcs aki semmire sem jó. XY ismerősömnek ha egy pasi nem jön össze, hopp, összeszed egy másikat pár napon belül. Meg úgy az ismerőseim közül már mindenkinél így van, hogy együtt vannak valakivel, szétmennek, de pár napon/héten belül jön a következő.


Meg kivel járjak társaságba? Egyedül? Hova?

De amúgy nem is érdekel ez a pasizásos téma már. Annyira csalódott vagyok meg kiábrándult, hogy lehet jobb így egyedül. Csak ne b*szogatnának már ezzel mindig. A szállítót ma megint felhozták nekem a melóban, hogy "A srác egy másik helyen mesélt a kis kolléganőmről, hogy mennyire bejön neki" hát mondom k*pja be.

2013. aug. 10. 17:30

encsike, fogadd meg amit moonlight13 írt! Járj társaságba stb. nem egy mese az élet, hogy majd jön egy jóképű álompasi és bekopogtat az ajtón

Ha társaságba jársz lassan fel fogsz majd oldódni és így könnyebben találsz majd olyan pasit akivel kölcsönösen odavagytok egymásért, szerintem legalábbis

❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook