Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Most megint feleslegesen áltattam magam, vagy mi lehetett a baj? fórum

Most megint feleslegesen áltattam magam, vagy mi lehetett a baj? (beszélgetős fórum)


2013. júl. 23. 09:17
Allitsd le a kolleganoidet ha jot akarsz magadnak!
2013. júl. 23. 07:51

Istenem! A nők milyen egyszerűek tudnak lenni...és mennyire kétszínűek...és mennyire aljasok...


Miért kell kolléganőkkel megvitatni bármit a munkán a kívül?

Miért nem lehet nyiltan játszadozni?

Miért kel tutyi-mutyinak nevezni egy pasit, ha az nem dönt meg egy nőt a nemzeti dohányboltban?

Sok dolgot nem értek én...


Azt meg egyáltalán nem értem, hogy egy Anya...nevű felhasználót, mennyire nem érdekel, hogy egy pasinak felesége, társa, stb-je van. Remélem Anya is belekerül egyszer abba a helyzetbe, amely neki nem fájt...


Tényleg annyira fontos egyeseknek a f.@sz, hogy mindenkit eltaposva érinthessék meg egyszer?

Szánalmas a legtöbb nő, mert nem tudják hol van a helyük, illetve azért, mert ennyire ledegradálják a normális nőket...

17. ittmost (válaszként erre: 6. - Cde472ac47)
2013. júl. 23. 07:25

:D :D a fenét ez a sorsunk,hogy várjunk..Nyugodtan add meg a srácnak a skype-nevedet,és mondd,h szeretnél vele beszélgetni. Ez nem tolakodó,és hasznos is.

Mert lehet,hogy amúgy a "jó képe" mögött egy hülye van,akkor meg minek randiznál vele?

Ha meg nem szereted felvállalni,h vkit jóképűnek mondasz,akkor ne mondj iylet,hanem mondd azt,hogy szimpi,vagy kíváncsi lennél rá.Ezek vállalhatóbbak.

2013. júl. 23. 05:44

szerintem, határozottan állítsd le a kolléganőidet, h. ne nyomuljanak,

ha a srác akar vmit, majd összekapja a bátorságát és teszi, amit kell,

mert ezzel tuti, h. az ellenkezőjét érik el (talán unatkoznak, h. most ennyire a kezükbe akarják venni az "ügyeteket"???)

!!!

15. Edy6
2013. júl. 23. 04:52
Szerintem meg túl variáljátok a dolgot. A palik egyszerűen működnek, a nők meg még a fakarikában is a komlikációt látják. ennyi :)
2013. júl. 22. 23:48

Mosolygok,csak mosolygok...

Annyi jó kis szállítós történetem lenne,de urinő nem beszél ki másokat (mázli,hogy csak egy nő vagyok:-)).

Figyu! Ne is agyalj! Minél többet rágod magad,annál jobban fog érdekelni,annál jobban beleéled magad valamibe,ami nincs! Én ezek után,ha randit is kérne,nem-et mondanék,és off! Mert ezek után gondolkozzon ő,mi történt.

...és tényleg nem foglalkoznék vele...

13. michelle.r (válaszként erre: 1. - Cde472ac47)
2013. júl. 22. 23:45
Szerintem a kollégáid szórakoznak veled. Vagy keríteni próbálnak. Nem túl életszerű, hogy idegenekkel egyezteti, hogy mire készül.
12. Krisz42 (válaszként erre: 8. - Anya4005)
2013. júl. 22. 23:40
Egyetértek,ne foglalkozz vele,milyen ffi az,aki nem mer megszòlítani,holott tudja is,h lehetne esélye nálad.
11. ina87
2013. júl. 22. 23:39
Lehet h ténleg van valakije,vagy azis lehet h nem emlékezett pontosan rád és csak nagy duma volt a csajoknak,amugy meg mértnem kezdeményezel vele egy kicsit szoba elenyedni,igy h makx 2-szót váltatok és úgye semmi jelentöségröl,igy ne várd h rögtön a randit fogjon kérni töled.több közeledés
10. cde472ac47 (válaszként erre: 8. - Anya4005)
2013. júl. 22. 23:37

Na ez az!! Nekem már első perctől kezdve az járt a fejemben hogy tuti van valakije. Mert egy ilyen pasinak ne lenne? Mikor először megláttam ugye megtetszett, de tényeg nem is érdekelt annyira, mert biztosra vettem volna hogy van valakije.


Meg tényleg ennyire tutyimutyit? Már az egész üzlet tudta hogy randit ígért, előttük mert szájaskodni, velem meg nem? Mikor ráadásul tudta hogy tetszik nekem, az esélye már meg volt neki. Meg ez a vigyor ahogy belépett...


Meg az sem tetszik hogy a kolléganők rá akarják beszélni hogy randizzon velem. Elkezdi az egyik hogy legközelebb rákérdeznek hogy na találkoztunk-e. Hogy mit fog majd mondani, meg hogy majd ők megadják neki a számomat. De b*sszus nem vagyok olyan félelmetes hogy ennyire betoji legyen már miattam, ha tényleg bejövök neki.


Férfiak.... :))

9. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Cde472ac47)
2013. júl. 22. 23:36
Hmmm, sztem itt meg semmi nem dolt el. Tobb eselyes a dolog (mst ezzel ujat mtam :))) szval, ne keress magadban hibat, ha O nem talal szepnek ,akkor majd talal mas, meglatja benned almai noket vagy akarmi. Szep almokat :)
2013. júl. 22. 23:23
Nem akarlak elkeseríteni,de a mi üzletünkbe is járt egy jóképű szállító,akiről kiderült,hogy nős. Mondjuk,megtartottam vész esetére,és jött is mindig,ha el akartam tölteni vele néhány órát. A szája neki is nagy volt,az első lépést mégis én tettem meg,persze nem reklámozta az asszonyt,arra nekem kellett rájönnöm,de nem nekem fájt! Szóval,lehet,hogy csak jártatja a száját a kolléganőid elött,de otthon várja valaki. Ha meg csak tetszik,gyorsan hagyd! Mert ha nem is várják,akkor sem lehet ilyen tötyöm-pötyöm,hogy a csajok elött már randit ígért,veled meg nem mer beszélni.
7. 40f1eafcfc (válaszként erre: 6. - Cde472ac47)
2013. júl. 22. 23:11
Ugyanmár!Ezen ne szégyenlősködj.Miért ne tarthatnál jóképűnek akárkit is? Akár egy nap én is látok vagy 5 jóképű fickót.Ebbe semmi nincs.
6. cde472ac47 (válaszként erre: 5. - 40f1eafcfc)
2013. júl. 22. 23:10
Csak ez most olyan ciki...Eleve az sem tetszik hogy a kolléganő elmondta hogy jóképűnek mondtam. Én nem szeretem felvállalni az ilyesmit.
5. 40f1eafcfc (válaszként erre: 3. - Cde472ac47)
2013. júl. 22. 23:08
Nyugi! Ez a mi sorsunk nőknek várni türelemmel...az első lépés a pasié,nem tudsz mit tenni azon kivül,hogy kedves leszel vele,ha jön újra.
4. cde472ac47 (válaszként erre: 2. - De Luca)
2013. júl. 22. 23:07
De nem is volt ez randi...Nem hívott randizni mégsem. Pedig az egész üzlet be volt már pörögve hogy "Na a srác ranira fog ma hívni" :D
2013. júl. 22. 23:05
Vagy jobban megnézett ma és mégsem tetszem neki külsőleg? Lehet másmilyenre emlékezett és elkönyvelt hogy "Jah, ha ez ilyen csúnya akkor mégsem érdekel" ? Én nem értem....
2013. júl. 22. 23:05
Az asztalra mégsem dobhatott fel az első randin :-D
2013. júl. 22. 23:02

A munkahelyemre be szokott járni egy szállító. Már mikor először megláttam megtetszett, de a "Szia, szia"-n kívül semmit sem beszéltünk. Nem is nagyon érdekelt, csak ennyi hogy jóképű, de ezt említettem egy 35 év körül nagyszájú kolléganőmnek.


Egyik nap szabadnapos voltam, és a kolléganő volt bent mikor jött a srác. Kolléganő annyit mondott hogy "Nahát, kár hogy nem a kolléganő van ma bent (én) mikor ez a jóképű fiatalember jött be" Erre a srác rákérdezett hogy melyik kolléganő mondta ezt, mondták hogy az Enikő (én). Rákérdezett hogy melyik az Enikő. Elmondták hogy hogy nézek ki, és kérdezte hogy milyen Szandra vagyok meg állítólag mennyire zavarba jött ettől (kolléganők mondták, hogy teljesen összezavarodott a papírokkal is, meg vigyorgott, meg vörösödött a feje).


Rákérdezett hogy melyik napokon dolgozom, megmondták, de annyi hiba van, hogy én szerdától át leszek rakva egy másikhelyre, ami már nem a sráchoz tartozik. Erre mondta a srác, hogy jaj de sajnálja, de nem baj, majd hétvégén ha szabadnapos lesz be fog jönni hozzám beszélgetni kicsit, meg állítólag randit kérni... mondjuk nem mondta 100%-ra. Nem jött.


Oké mondom, majd hétfőn jönni fog. Jött is. Belép az ajtón vigyorog, oda kellett neki adnom egy papírt. Váltottunk 2 mondatot, de az is ilyen "Hol írjam alá? Itt és itt" dolog volt, meg köszi, szia, és ennyi. Megy kifelé az üzletből.


Ha már előadja hogy be fog jönni hozzám, érdeklődik utánam, akkor mi volt ez? Vártam volna hogy lesz valami, ha tényleg tetszem neki mint ahogy a kolléganők mondták, miért nem történt semmi?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook