Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mi az amire rájöttetek, hogy felesleges pénzkidobás volt az életetekben? fórum

Mi az amire rájöttetek, hogy felesleges pénzkidobás volt az életetekben? (beszélgetős fórum)


1 2 3
87. csemár (válaszként erre: 84. - Tumbo2)
nov. 16. 02:06

Végigértem a Szinuhén, jó olvasmány volt az utolsó lapjáig.

Érdekes viszont, hogy Neked ez a kedvenced, néhány továbbikönyvet viszont, melyeknek ugyanaz a mondanivalója, mint ennek, unalmasnak tartasz.

86. Shukran (válaszként erre: 84. - Tumbo2)
nov. 10. 15:47

"Háború és béke,inkább vágjanak vele fejbe,mint,hogy még egyszer elolvassam."

Ez nagyon tetszett, köszi!🤣🤣

85. csemár (válaszként erre: 84. - Tumbo2)
nov. 10. 15:43

Kösz!

Még a Szinuhéval szórakozom.

84. tumbo2 (válaszként erre: 83. - Csemár)
nov. 10. 15:29
unalmas volt,mint a Háború és béke,inkább vágjanak vele fejbe,mint,hogy még egyszer elolvassam.talán,ha nem lett volna olyan hosszú lére eresztve.ha akarsz még egy jó könyvet,Skócia lánya.
83. csemár (válaszként erre: 82. - Tumbo2)
nov. 10. 13:37
És azt miért nem?
82. tumbo2 (válaszként erre: 81. - Csemár)
nov. 10. 12:31
persze,hogy nem,de a kőszívű ember fiait sem.mint a deriválás,már gőzöm sincs mit jelent.volt a sóder klubban,hoztam egy szatyor deriválni valót.a biológiát nagyon szerettem,de a legtöbben utálták.
81. csemár (válaszként erre: 79. - Tumbo2)
nov. 10. 01:07

Ízlés dolga, ki mit szeret olvasni.

Azt viszont, hogy a tanterv mit ír elő, én nem vitatnám.

Hová vezetne, ha egy iskolás döntené el, hogy van-e kedve megtanulni a szorzást (vagy a kétéltűeket) vagy az osztáshoz van kedve (meg - mondjuk - az egysejtűekhez)?!

Ami engem illet, szívesen olvasom a Szinuhét, tetszik, de eszembe se jutna kötelezőnek ajánlani, még ha megtehetném se!

80. tumbo2 (válaszként erre: 77. - Globus)
nov. 8. 13:26
nekem akkor volt nagyon jó,mikor eltört a térdem.először sírva tekertem egyet-kettőt,aztán egyre jobban ment.utána már egy órát is tekertem,közben néztem a tévét.
79. tumbo2 (válaszként erre: 78. - Csemár)
nov. 8. 13:24
kevesen szeretik a történelmi könyveket,bár egyre kevesebben is olvasnak.ott a tévé,az internet.nekem még megvolt a nagy indián könyv,nagyon szerettem.de mikor láttam a tévében az utolsó mohikánt,unalmas volt.Jókai,Mikszáth,nem csoda,hogy unják a gyerekek.én meg a fantasztikus filmeket utálom. Harry Potter,meg ilyesmi,sosem nézném.
78. csemár (válaszként erre: 75. - Tumbo2)
nov. 8. 09:39
Ennek a könyvnek, amelyet a könyvtárból kölcsönöztem, bár '85-ös kiadású, úgy saccolom, hogy a második vagy harmadik olvasója vagyok. Szinte újnak tűnik.
77. globus (válaszként erre: 76. - Tumbo2)
nov. 8. 09:26
Gyerekeknél van szobabicikli, már nem használják 🙂
76. tumbo2 (válaszként erre: 74. - Globus)
nov. 8. 09:23
a szobabicikli megvan,abba kapaszkodok.a anyám meggymagozója szintén ment a kukába.
75. tumbo2 (válaszként erre: 72. - Csemár)
nov. 8. 09:21
voltam korszakaim,Zola,Tolsztoj,Rejtő.most már csak skandináv krimit olvasok,de azt is keservesen.inkább előveszek egy régi könyvet,abból pár oldalt,amit már kívülről fújnék.a Tumbó kalandjai egy ifjúsági könyv volt,rég írta egy lengyel házaspár.mikor a négereket gettóba zárták dél Afrikában.
74. globus
nov. 8. 09:20

Olajsütő, kidobtam.

Lépcsőzőgép, eladtam.

Ülő infraszauna, szétszedve.

73. tumbo2
nov. 8. 09:14
másik kedvencem a meztelen fürdőzés.még az apjától kapta a lányom.nem is tetszett,hogy ilyet vesz neki,de krimi,nekem nagyon tetszett.már,ha azt meztelen fürdőzésnek nevezhetjük,ha a férje bedobja a tengerbe,aztán minden ruha leszakad róla.
72. csemár (válaszként erre: 68. - Tumbo2)
nov. 8. 09:06

Tegnap eljutottam a 168. oldalig.

Tényleg jó.

nov. 6. 05:50

Piti dolgok lehetnek...pl egy papucs, sok évi várakozás után a tapbélését használom. Ami jelentőséggel bír az egy magán MR vizsgálat.

Óh sok

Mixereket, aprítót használom,kenyeret nem sütök,mikróra nincs igényem.Kuktát imádom,tárolódobozokat használom.

70. csemár (válaszként erre: 68. - Tumbo2)
nov. 6. 02:53
Rá fogok ma kérdezni a könyvtárban.
69. tumbo2 (válaszként erre: 67. - Kannanana)
nov. 5. 10:50
én is voltam olyanon,nem volt olcsó,azt mondták,soha többé nem nő ki.persze,hogy kinőtt,ha vagyon zavar,csipesszel szedem ki.
68. tumbo2 (válaszként erre: 66. - Csemár)
nov. 5. 10:47
szerintem jobb.
nov. 5. 09:39
lézeres szőrtelenítés
66. csemár (válaszként erre: 65. - Tumbo2)
nov. 4. 13:16
Passuth Lászlóval összehasonlítva jobb vagy gyengébb?
65. tumbo2 (válaszként erre: 64. - Csemár)
nov. 4. 12:46
M. Waltari. annak való,aki szereti a történelmet.az ókori Egyiptomról,meg más országokról is szól.amikor a Nílus vizéből inni is lehetett,igaz más nem is igen volt.legföljebb sör,bor.
64. csemár (válaszként erre: 62. - Tumbo2)
nov. 4. 12:35

Szinuhe?


Még nem olvastam.

63. globus (válaszként erre: 60. - Csemár)
nov. 4. 12:00
Hogyne, nálunk is van. Majd megyek, mert van hozzájuk szóló ajándékutalványom (nyeremény).
62. tumbo2 (válaszként erre: 49. - Csemár)
nov. 4. 10:07
tegnap láttam a tévében,hát a kötelező irodalom ugyanaz,mint "ezer"éve.melyik gyereket érdekli a nemecsek története,vagy Jókai Mór,halálra unnák magukat.bár én meg attól szörnyedek el,amit néznek.gimis korunkban szerettük Zolát,mikor el akartam olvasni a Hölgyek örömét,pár oldal után letettem.a Háború és békével inkább vágjanak fejbe,minthogy még egyszer elolvassam.néha előveszem ezeket a régi könyveket,pár oldalt elolvasok.örök kedvencem a Szinuhe.
61. tumbo2 (válaszként erre: 60. - Csemár)
nov. 4. 09:56
nagyon régen jártam a városban,tán 20 éve,akkor még volt.a lányom árulta az apjának rengeteg könyvét,mondjuk főleg a bányászatról szólt,senkinek nem kellett.
60. csemár (válaszként erre: 57. - Tumbo2)
nov. 4. 09:52
Léteznek még antikváriumok?
59. tumbo2 (válaszként erre: 41. - 5d8fd6c5cb)
nov. 4. 09:52
nem akarlak bántani,de kaszálni mindenkit fiatal korában tanítanak.különben úgy járnál,mint én a lábszárammal.összevissza vagdostam.
58. apeeng (válaszként erre: 46. - Csemár)
nov. 4. 09:49
Gutenberg galaxis?..hát igen..sokaknak már ez a két szó is kihívás
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook