Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mitől vagyunk önmagunk?Kutatás.. fórum

Mitől vagyunk önmagunk?Kutatás.. (beszélgetős fórum)


100. Pont (válaszként erre: 81. - 3fa6a2d4ec)
2009. febr. 3. 22:59

Feltettél egy kérdést,aminek köze nincs ahhoz,hogy ki hogyan éli (meg) az életét.

Te mégis egyfolytában olyan dolgokat szajkózol,aminek semmi értelme.

Mégis mi köze van a fórum kérdésnek,vagy a többi kérdéseidnek ahhoz,hogy sok embernek siklik félre az élete?

Tele vagy gyűlölettel olyan emberek iránt,akikhez semmi közöd nincs,tele vagy haraggal olyan emberek iránt akik talán gyengék és emiatt elcseszik az életüket,de ehhez sincs zéró közöd sem.

Amúgy is mi köze van ennek a nőiséghez,vagy a férfiassághoz,vagy hogy mitől vagyunk azok akik vagyunk.hoz?

Nem értelek.


Tévedsz.Nem ítélek el senkit,sőt tovább megyek ,engem nagyon kevéssé érdekel,hogy a szomszéd hogyan veri a feleségét,vagy a városban hány hajléktalan nem megy a szállóra.

Nincs közöm hozzájuk ,ezért hidegen hagynak.

Te sem érdekelsz egyáltalán ,sem a problémád ,sem az úgynevezett személyiséged,ami még igencsak alakulásra szorul.

De ne félj.Megtanulod majd a leckét és idővel talán normális ember is lehetsz,nem csak egy félelmekkel és gyűlölettel teli droid,akiket annyira utálsz.

Aki tele van negatív érzelmekkel,ahhoz ezek áramlanak vissza,úgyhogy ne csodálkozz ,hányan nem szeretnek .

Engem a stílusod sem zavar,hozzám , olykor közel áll a cinizmus,vagy a nyersesség,de amit te képviselsz,az nem -e kettő közül való,hanem úgy hívják butaság.

Szóval visszatérve a fórum kérdésedre,te még nem vagy férfi,csak egy szánalomra méltó gyerek ,akit valószínü sokan megaláztak bántottak.

Ez csapódik le nálad ,minden egyes fröcsögő utálattól terhes mondatodban.

Sajnálom,hogy ez történt veled,de talán egyszer majd találsz visszautat is.

99. vénboszi (válaszként erre: 98. - Mugli)
2009. febr. 3. 22:47

Az a baj hogy árjának képzeli magát :)))

Az összes többi lény egy-két kivétellel droid.

98. mugli (válaszként erre: 94. - 3fa6a2d4ec)
2009. febr. 3. 22:37

Hát erről beszélek nyuszómuszó! - nem mérheted magad másokhoz, nem vagy te jobb, vagy több, vagy rosszabb...csak egyszerűen más vagy.

Én attól vagyok önmagam, hogy nem vagyok te! -érted?

Még mindig tartom, hogy ez itt egy kimeríthetetlen filozofálgatás, aminek, soha nem fogsz a végére jutni...

A nő a férfitól nő, a férfi meg a nőtől férfi, minden más uniszex. A kapcsolat pedig ..hát az gázos, ha sikerül megfejteni feltétlenül szólj! (-bár azért nem baj, ha van némi inteligencia?!)

2009. febr. 3. 22:35

SDAW!Félelmetes hogy miket hordtál össze,főleg a fajokról való nézeted!Hitler kutyafüle hozzád képest.Szerintem sürgős gyógykezelésre szorulsz!!!


YEAH!!!!

96. c4f059c04b (válaszként erre: 95. - 3fa6a2d4ec)
2009. febr. 3. 22:20
Így én is tudok ............egész sorokat írni, mint te.
95. 3fa6a2d4ec (válaszként erre: 93. - C4f059c04b)
2009. febr. 3. 22:15
de felismerem csak félsorokat -nem tudok értékelni mint ki elégítő válasz :)
94. 3fa6a2d4ec (válaszként erre: 92. - Mugli)
2009. febr. 3. 22:14

bocsi nem is akarok mérték egység lenni!

Főleg nem nálad... !!!

De mégis én vagyok a téma a .... :D a körmondatok -azok meg kellenek :P :D


de miért nem írod le !

hogy te mitől vagy az aki vagy ?

És miért nem gépeled le hogy te mitől érzed magad nőnek és mitől férfi a férfi számodra ?

Vázold le.... itt a lehetőség ...


ne mellé meg a stílus és egyébről

itt van nessze osszad .... :D erre lennék kíváncsi de mi van? - mellé rizsa meg a fent akadok a stílusán... :D

hát kérem itt a lehetőség vázold le korrekten -lehet hülye vagyok magyarázd el :D

93. c4f059c04b (válaszként erre: 92. - Mugli)
2009. febr. 3. 21:49
Annyira nincs tisztában a témájával, hogy még a válaszokat sem ismeri fel .
92. mugli (válaszként erre: 90. - 3fa6a2d4ec)
2009. febr. 3. 21:46

Szerintem ő is olvasta...én is..

Aztán meg jött a sok bla-bla-bla. Eddig azt hittem beszélek magyarul, de be kell látnom, hogy sajnos nem..:(

..Ugyanis a mondandod valahol lényegét veszti számomra, mert, olyan körbemondatokat írsz, hogy a fal adja a másikat.

Nem mérem magam veled, mert te számomra nem vagy mértékegység.



" Meg kellenne tanulnunk hallgatni, ha nincs lényeges mondanivalónk!"

91. c4f059c04b (válaszként erre: 90. - 3fa6a2d4ec)
2009. febr. 3. 21:43
Olvastam
90. 3fa6a2d4ec (válaszként erre: 88. - C4f059c04b)
2009. febr. 3. 21:39

olvass

bevezető kommentett!

89. mugli (válaszként erre: 88. - C4f059c04b)
2009. febr. 3. 21:38
:DDDDDD
2009. febr. 3. 21:34
de jó lenne ha tudnád mi a lényege :)
2009. febr. 3. 21:32
de jó lenne nem a stílusomon lenne a hangsúly hanem a topik lényegénél :D
86. 3fa6a2d4ec (válaszként erre: 74. - Vénboszi)
2009. febr. 3. 21:22
a válasz privátba mert kicsit hosszúra sikeredet!
85. mugli (válaszként erre: 84. - Mugli)
2009. febr. 3. 21:13

Húúú.. basszzzzusss...ezt nem ide szántam. Nagyon félre ment...:(

bocsi

84. mugli (válaszként erre: 82. - 3fa6a2d4ec)
2009. febr. 3. 21:11

"Van, amit tudok...és van, amit nem..

De azt tudom, hogy kedves vagy nekem.." :))

83. 3fa6a2d4ec (válaszként erre: 73. - 274c9996b8)
2009. febr. 3. 20:08

Solyom!


Én a szülői dolgot példának hoztam fel! És nem tudom te hogy vagy vele! De én a mai szülői társadalmat nem nevezném szülőnek! A legtöbb arra megy, hogyan kussoltassák be a gyereket! Vesznek neki xboxot, mert az leköti és nem kell vele foglalkozni!

Az én időmbe, meg mondom őszintén nem tudok említeni olyant, hogy ne foglalkoztak volna velem, és az elvárásaiknak meg felélésem során kaptam is pár pofont nagy ritkán. Egyáltalán nem haragszom rájuk sőt, talán hibáztatom is őket hogy ezek a kellő pofonok úgy 12 éves koromtól meg szűntek! Sőt itt vagyok 26 éves nem sokára és még néha most is el kéne egy két térj már észre gyerek féle pofon (hobbi miatt)! Van pár dolog ami miatt megérdemelném! De ez van! Én bennem is van tisztelet, és büszkék is lehetnek, hogy lettem amilyen! Mert meg nézzed a 15-30as korosztályt akkor jesszus 23-30 közt vannak többnyire hasonlóak mint én(akikben van tartás)! És 23 alatt egyre kevesebb, több a tartástalan, a drogos, és a had ne soroljam fel bűneiket! Én látom a mocskot amiben élünk vagy képzeljük hogy élünk és hogy egyesek nem akarnak és nem próbálnak az egyről a kettőre jutni, na attól szét csesz az ideg!


Kompromisszum kötés meg nagy ritkán meg esik, hogy van reális keretek közt és mind a két fél jól jár! És erre ott a végén utaltam is előző kommentbe!

82. 3fa6a2d4ec (válaszként erre: 71. - Mugli)
2009. febr. 3. 20:02

Mugli!


Ejha! Szép! Anusheeemal, jó a kapcsolatom, és ha valamit benéztél, akkor közlöm, hogy a meg nyilvánulásom zavarja és bántja! De ezzel mennyire bántom őt? –nem tudom! De én imádom… ő is engem hisz a fia vagyok! Ez meg a mi dolgunk, és hidd el azért előtte mindig próbálom vissza fogni, de néha nem megy…

„Sok a szöveg kiscsávó! -sokat tudsz filozofálni a nincsről meg a semmiről.

A kérdéseidre nem léteznek válaszok, nekem ez a válaszom.”

Elég szégyen ha ez a téma neked semmi! Lehet bio-hibrid vagy és neked édes mindegy pasi nő! És a kérdéseimre vannak válaszok és épp ezt kutatom, hogy mások hogyan érzékelik, hogyan vélekednek erről! De lehet a tudatódik már nem jutott el! „Úgy vettem ki a szavaidból, hogy te önmagaddal meg vagy elégedve. . minek is volna akkor másokra szükséged? Érezd jól magad!”- igen elégedett vagyok magammal. Minek lenne szükségem másokra, hát a hasonló, vagy épp épkézláb érvelő emberekkel szívesen kommunikáló! És jó is ez, azért mert legalább ők bizonyosságot hoznak számomra, hogy még vannak itt életképes emberek!

És ezen besérülhetsz megint csak! És jól érzem magam! -de te kevésbé - hisz nem tudsz meg nyilvánulni a témában... páfff

81. 3fa6a2d4ec (válaszként erre: 70. - Pont)
2009. febr. 3. 19:56

Pont!


A többsége már pedig sajnos az! Nem fáj, csak irritál, hogy a picsába tudnak így élni egyesek!

„Minden ember különálló lény. Van egy személyisége ami egy hozzá illő külalakkal párosul.

Vannak érzései, gondolatai , tettei emlékei, amik formálták olyanná, amilyen épp most, ebben a pillanatban.”

Szép meg határozás az emberekre!

Igen, a jellemtelen drogos útszélinek is adva van –de őt én személy szerint nem tudom nőként értékelni és tisztelni! De még is többre tartom azoknál a pillangóknál akik jól néznek ki, normálisan öltözködnek csak épp könnyen meg kaphatják a férfiak , és az ilyen férfiakat sem tartom férfinak sem pedig embernek!

„Lehet épp áldozata egy brutális férjnek, ahonnan képtelen kitépni, lehet épp egy brutális férj. . . stb stb, de lehet , hogy egy év múl va , már az a birka droid, lesz a legvonzóbb , egyedülálló és saját lábán megálló nő, aki tud főzni és rendbe tartja a lakást, elbeszélget veled és kreatív lesz az életben és az ágyban is.”

Igen előfordulhat, de ha ilyennel hozna össze a sors és kiderülne mind ez… akkor igen csak feltenném a kérdéseimet és valszeg nem is bonyolódnék vele komolyabb témákra, és az ismeretség hamar véget érne!

Mert nem tudom leszarni a múltat, hisz ez sok mindent elárul és sok mindent meg mutat!

„Szóval azt hiszem nem szép dolog bárkit ilyen szavakkal illetni, látszat alapján megítélni, és attól még te sem leszel jobb , vagy okosabb ember, hogy esetleg úgy érzed jobban átlátod , hogy neki hogyan kellene változtatnia az életén.”

Első rész engem a fogalmazásaim és a vélemény nyilvánítás miatt szoktak elítélni , ergo nem értem a problémád… Mert ez zavarja a nozid és elítélsz valszeg ez miatt, -de akkor hogy is van ez ? – én ne ítélkezzek és ne válogassam meg azokat akiket a környezetembe engedek ? –de mások megítélhetnek mert esetleg bunkónak vélnek, azért mert így fogalmazok ? És én nem mondom meg senkinek hogyan változzon miként, én le vázolok mondjuk egy pár útmutatást, minek mi lehet a következménye… neki kell dönteni, ha nem képes í.j.! Az ő főztje egye meg, de az a poén meg enni meg már büdös!

80. c4f059c04b (válaszként erre: 26. - 3fa6a2d4ec)
2009. febr. 3. 16:22
Lehet valaki egyedül is "egész". És az a jó ,amikor két "egész" ember találkozik. Az olyan kapcsolatok kudarcra vannak ítélve, ahol az egyik fél a másikat tartósan pszichoterápiás eszközként használja, hogy leküzdje a komplexusait. Ha meg is marad a kapcsolat, az egyik vagy mindkét fél gyötrődni fog. És ha gyereket vállalnak, akkor szerencsétlen gyerekek is.
2009. febr. 3. 15:48
Én nem szoktam leállni vitatkozni senkivel. Mindenkinek joga van véleményt nyilvánítani. És tisztelem a másikét, elfogadom, még akkor is ha nem értek egyet. És eszem ágában sincs másokat meggyőzni, majd megtapasztalja, ha kell. De nem hiszem, hogy ez benyelés lenne. Maximum közlöm, hogy nem értünk egyet és ez így is van rendjén. ennyi
2009. febr. 3. 15:41

Mitöl vagyunk önmagunk ?

Hat genek ,veleszuletett, örökletes tulajdonsagok,neveltetes,környezeti rahatasok , Istenke is benne van a dologban 1-hajszalnyit , aztan a sors es nem utolso sorban a lelek , ami belenkszallt "abban" a pillanatban :)

77. vénboszi (válaszként erre: 76. - 274c9996b8)
2009. febr. 3. 14:29

Ugyan erről papolok,sajnos nagyon félreértettük egymást,de most ahogy leírtad érthetővé vált,így már világos.Sajnos te is nagyon félreértetted az írásaimat,ha azt vetted ki.Bocs de tényleg sajnálásból szegényeztelek,a szó jó értelmében,de mostmár értelek :)

Igen,pontosan tudom hogy mindíg azt kapom amit megérdemlek.Ezért élek boldog házasságban 22 éve.Ha szenvednem kéne egy percig sem maradnék,de hála nekünk,tökéletes az összhang :)

76. 274c9996b8 (válaszként erre: 75. - Vénboszi)
2009. febr. 3. 14:11

Neharagudj de , rettentö butasagokat beszelsz !

Az öszhang nalam es az EN kapcsolatomban/kapcsolataimban TERMESZETES ! Nem varunk semmit , csak adunk es ez igy harmonikus es termeszetes !

Egyebkent az ellentetek vonzak egymast es ugyanakkor ki is egeszitik egymast !

Amikor szeretetböl,joszantadbol teszel valamit egy masik emberert es nem azert mert felsz hogy , maskeppen otthagy , vagy nem felelsz meg akkor beszelunk szeretetröl,baratsagrol ! Viszont ha,kenyszerböl,kenyszerusegböl,kötelessegböl sietsz megfelelni hogy , meglegyen veled "elegedve!"az mar regen rossz !!!!! Es a TE irasaidbol EN ezt olvasom ki ! Ezert akarsz engem "szegenykezni!" mert a sajat nyomorusagodat vetited ki ilyenforman.Latod En NEM sajnallak , mert csak azt kapod amit erdemelsz.

75. vénboszi (válaszként erre: 72. - 274c9996b8)
2009. febr. 3. 13:24

Hadd kérdezzem már meg miből gondolod hogy te valaha az életben összhangba kerülsz így? Te adod magad,de ha a párod is adja magát akkor már menekülsz???Mert így nem születik meg az összhang :DDD

az a bizonyos "öszhang" vagy , van , vagy nincs??

Az garantáltan nem fog megszületni,ha nem vagy hajlandó tenni érte,ugyanis nincs két tökéletessen egyforma ember.Szegénykém sokat szenvedhetsz!!Hányan fogadtak még el így,huzamosabb időn keresztül? Sajnos ki kell hogy ábrándítsalak,kompromisszumok nélkül sehol nem lehet létezni legalábbis huzamosabb ideig.Ez nem azt jelenti hogy fel kell adnod önmagad és mesterkéltnek kell lenned.Sajna nem érted miről beszélek.Ha te eleve úgy indúlsz egy kapcsolatba hogy elvársz azért amit adsz,akkor nem is önmagáért szereted azt a pasit,hanem azért amit ad.Tehát te adod magad,viszont tőle elvárod a színészkedést vagy ha nem,akkor lelépsz?Hogy is van ez?

Igen,mi nagyon különbözőek vagyunk,én is így gondolom.Remélem sikerül megtalálni tökéletes hasonmásod,azzal talán kibírsz egy egész életet.Ha mást nem is,de azt tudom ajánlani hogy gyakran nézegess a tükörbe,mert akit te keresel,az ott található,azzal tán jól elleszel és még meg sem fogsz rövidülni :DDD

74. vénboszi (válaszként erre: 61. - 3fa6a2d4ec)
2009. febr. 3. 12:40

Kedves SDAW!


Egy kicsit gondolkodj el ezen a nyersesség témán :)

Idézlek:

Igen, kijelenthetem, hogy a nyerseség egy fajta távol tartást oda biggyeszt! De ki ellen is tart távol?


Minden embernek vannak gyöngeségei. Neked is. Miért vetsz mégis követ azokra, akik nem rosszabbak, nem jobbak nálad, hibáik legfeljebb más módon nyilvánulnak meg?


2:annak idején még fény koromban, próbáltam finoman nem nyersen és őszintén, úgy ahogy azt jó anyukámtól is láttam, hallottam tapasztaltam!

mire mentem vele? - semmire! mivel 15 - 17 éves gyereket ki vesz komolyan!? na itt jött az ha ti így röhögtök és le kezeltek, mert én egy kis hülye gyerek lennék, akkor lássuk mire megyünk ha a nyerseséget bele viszem...és igen nyomatékosan közlöm a dolgokat!


Szerintem semmire nem mentél vele,vagy ha mégis,az a szüleid hibája!Egy korábbi hozzászólásodban kifejtetted,mit tennél az apáddal.Hááát tudod?!Engem nem tudnál így zsarolni,páros lábbal rúgnálak valagba,és ha nem tetszik a rendszer,foghatod a betyárbatyut,és mehetsz amerre látsz!Ez nem azt jelenti hogy nem akarlak hagyni érvényesülni,hanem csak azt,hogy elvárom hogy tiszteletben tartsd amit mondok neked,mert az apád vagyok,belőlem lettél,és amíg az én pénzemen élsz,mert egyedül élhetetlen vagy,az én házamban én vagyok a főnök és én dirigálok.S ha ez neked nem tetszik,nem tudsz tiszteletben tartani és viselkedni,húzd el a béled,bármennyire fájlalom is.



3;Buktam rajta jó pár ismerőst! De viszont csak a valamikre valók maradtak! Ergo nyertem az egészen, hisz akinek nem tetszik ez, vagy nem tudja elfogadni, az így járt! Többnyire csak a "droidok" sérülnek be, rajta mert a gondolkodó ember, meg békél vele!


Szerintem minden normális és valamire való ismerőst buktál,mindenkit akitől egy kicsit tanulhattál volna.

Há peeee!Mindig azok a jobbak akik szépen tudnak nyalizni :))Akik nem mondják ki amit gondolnak.Szerinted mit gondolnak rólad igazából??

Röhögnek rajtad,s feltételezem hogy csak valami érdek füzi őket hozzád.A nyers embereket ugyanis senki sem kedveli :)

Szoktál azért néha elgondolkozni azon,mi van rajtad szerethető??

Igen,a gondolkodó ember megbékél vele hogy te ilyen vagy,de nem fogad el téged,mert ahogy tálalod magad,nem vagy elfogadható.

Azt írod:Többnyire csak a "droidok" sérülnek be, mert a gondolkodó ember, meg békél!

Akkor te egy DROID vagy!:DDDD

Most 26 évesen is a teenagerkori sérelmeiden rágódsz?! He he__nem vettek komolyan!Szegény kisfiú!!Ezért szelektálod" az embereket.Attól tartok,ha így folytatod,egy szép napon arra ébredsz,hogy teljesen egyedül leszel,még az sem lesz aki szóljon hozzád s akkor már tényleg elgondolkozhatsz azon,hogy érdemes e élned.

Ahelyett hogy felfújod magad,arra törekedj hogy szeressenek az emberek,s szeressed te is őket ahogy vannak.Fogadj el mindenkit ahogy van,mert amiben ő van,azt ő teremtette meg magának,abból fog tanulni.Te is tanulni fogsz,abbol amit magad köré teremtettél és ez így van jól.


4:Nem barátságos, és elítélhető ... de ha mögé lát valaki akkor meg érti a miértjét! És ugyan ez van nálam is, mit pátyolgassak fél embereket vagy droidokat... ha van reményem arra hogy még vannak teljes értékű normális gondolkodó emberek!



Kedves SDAW!

Miért várod hogy valaki mindjárt mögéd lásson és értsen téged??Ugyanakkor te senkinek nem akarod meglátni az igazi önvalóját??Csak felületesen szemléled és fél embernek,vagy droidnak titulálod őket.Azon még nem gondolkodtál hogy lehet ez fordítva is?Emlékeztetni szeretnélek rá, hogy csak az önmaga fölé emelkedő ember léphet ki a világ erkölcsi, gazdasági és ökológiai kataklizmájából, de saját - sorsa - bilincseiből is,nem az aki másokon taposgál./Nem tudom érted e mit jelent önmagad fölé emelkedni?/

Mit gondolsz, mi a helyesebb, ha embertársaid egyéniségében a hibákat, ütközőpontokat keresed, vagy az, miképpen tudod megérteni őket, s amennyire jellemük befogadja, megpróbálsz összehangolódni velük a saját törvényeik szerint?



5;Én teljes mértékben tisztában vagyok mind hibáimmal mint a jó tulajdonságaimmal!


Bocs de ezt nagyon kétlem!:)

Feltettél már magadnak néhány nagy kérdést?Ilyeneket pl mint:Mennyire szeretnék olyan szülőt, amilyen én vagyok, ha én lennék a gyermekem?

Mennyire örülnék, ha én lennék a házastársam?

Mennyire vágynék rá, hogy olyan tanítóm legyen, mint amilyen én vagyok?

Mennyire örülnék, ha olyan vezetőm lenne, mint amilyen én vagyok?

Mennyire örülnék, ha én lennék a munkatársam?

Tudnám e szeretni magam /engem/ha én lennék a /feleségem/barátnőm??



6; Sőt igen nagy értékrendjeimnek néha nehéz megfelelni! Főleg egy buli esetén :$ fekete haj zöld szem és meg is kaphatnám arra az estére egy pásztor órára, de nem élek vele... mert nekem egy "álomnő" (azért az idéző jel mert ez csak külsőség) nem csak ennyire kellene... és ha első este meg kapnám onnantól kezdve nem is tudnám tisztelni mint nőt, csak mint valami kapcarongyot! Ezért meg kár időt pocsékolni szerintem!


Hát az idődet valóban kár olyan helyekre pazarolni,ahol semmi jó nem ragad rád csak legfeljebb a szar!26 évesen még ott tartasz hogy bulikon és discoban keresed az "álomnőt"?/Ilyen idős fejjel már egy komolyabb fiatalember családos apuka szokott lenni általában.Nekem az jött le,hogy te ezt félsz vállalni.Halálos bünnek tartod gyereket nemzeni a mai világba??Vajjon mi vihetett erre a gondolatra?Vajjon miért látsz ennyire sötéten?Ez a nagy magabiztosságod hatalmas nagy félelmet takar.Még önmagad előtt is letagadod!!Próbálj meg kicsit barátságosabban nyitni a világ felé,bújj ki a kis csigaházadból amit nyersességgel álcázol.Méghogy nem hordassz álarcot?!He he..:)Próbáld egy kicsit alaposabban megismerni magadat,próbalj szembenézni a félelmeiddel,próbáld meg szeretni önmagad s akkor majd másokat is fogsz tudni szeretni.Amíg úgy látod hogy önmagadért sem tudsz lenni,addig másokért sem.Miért félsz feladni azt amit amúgyis elveszítessz?Ami elveszíthető az nem érték.Semmit nem fogsz magaddal vinni amikor majd meghalsz,csak azt amit magadba tudsz gyüjteni.Rajtad áll mit akarsz magadnak összegyüjteni.De ha még 100x is azt gondolod hogy a halálod után nem lesz semmi,akkor is érdemesebb szépen élni,másokkal az összhangot keresni és nem a széthúzást:D



7; És igen örülök annak is ha van valakinek a vér a seggében és meg mondja -háhá, de balfasz voltál ezt el cseszted vagy súlyosabban és ha igaza van el is ismerem!


Hát ha ez boldogít,megmondom neked őszintén hogy elcseszett vagy,nem kicsit_nagyon!Próbálj meg másképp hozzáállni a dolgokhoz.Próbáld meg másképp értékelni embertársaidat,ne mint egy droid :)))a saját érdekedben próbálj meg egy picit szeretetre méltóbb lenni,de tudod mit?Ha így jól érzed magad,ne változtass semmit!!Csak légy mindíg önmagad.Ha eljön az ideje,majd úgyis változtatsz,rajtad áll egyedül hogy szenvedni akarsz,avagy boldog lenni.


Egyenlőre így tökéletesnek tartod magad o.k!Sok sikert és sok-sok tanulást kívánok az utadon!!:D



Aznap, amikor úgy döntesz, hogy nem keresed többé azokat a dolgokat, amelyeket kedvelsz, inkább azokat a dolgokat kedveled, amelyek megtörténnek, aznap válsz éretté.


Megteheted, hogy szüntelenül azokat a dolgokat akarod, amelyeket kedvelsz. De akkor mindig boldogtalan leszel, mert a világ nem a te vonzalmaid és ellenszenveid szerint alakul. Nincs rá garancia, hogy amit te akarsz, azt a világ is akarja; nincs rá biztosíték. Minden lehetőség megvan rá, hogy az élet olyasvalami felé tart, amiről egyáltalán semmit sem tudsz.

Olykor, ha megtörténik az a dolog, amelyet kedvelsz, akkor sem fogsz boldogságot érezni, mert mindent, amire vágysz, már megéltél a képzeletedben. Ezért az már csak másodlagos lehet. Ha azt mondod, hogy szeretnéd, ha egy bizonyos hölgy a szeretőd lenne, akkor sok-sok álomban és számtalan fantaziálásban már szeretted azt a hölgyet. És ha bekövetkezik, akkor az igazi nő nem fog felérni a fantáziaképeidhez; csak egy másolat lesz, mert a valóság sosem olyan fantasztikus, mint a fantázia. És akkor csalódott leszel.

De ha kedvelni kezded azt, ami történik - ha nem helyezed szembe az akaratodat az egésszel, ha egyszerűen azt mondod: oké; bármi történik, egyszerűen igent mondasz -, akkor sosem leszel boldogtalan. Mert függetlenül attól, mi történik, mindig pozitív a hozzáállásod, készen állsz kapni, és kiélvezni azt, amit kapsz.



üdv

vénboszi

73. 274c9996b8 (válaszként erre: 64. - 3fa6a2d4ec)
2009. febr. 3. 11:37

hm ? !

Tudod en a szulöket kihagynam ebböl ! AZ EN SZAMOMRA A SZULEIM SZENT EMBEREK ! Töluk kaptam az eletet , nem dobtak el maguktol s , mi több a legjobb belatasuk szerint felneveltek es ennek következteben sokmindenröl lemondtak az EN javamra ! Masszoval ha , masoknak nem is DE a szulöknek joga es kötelessege az elvaras a gyerektöl !

Nezd sok ember önallotlan es szereti a rabszolgasagot !(es nem csak a nök!)

Kompromisszumkötes pediglen NINCS olyan ahol mind a 2-fel jol jar ! Mint irtam elözöleg , minden esetben a gyengebb fel adja az engedmenyeket akar baratsagrol,szerelemröl vagy politikai helyzetröl van szo !

72. 274c9996b8 (válaszként erre: 62. - Vénboszi)
2009. febr. 3. 11:27

Jajjjjj ! De , megijedtem :)

Biza en ,miota az eszemet tudom , mindeg magamat adom !(nem tudok szinhazat jatszani , senki kedveert!)

Tudod az a bizonyos "öszhang" vagy , van , vagy nincs ! Mestersegessen nem jo semmit elöallitani !

Parkapcsolatban ugyanez a helyzet ! Amikor eletem soran "engedelyeztem!" magamnak a SZERELMET ! Akkor en az adott egyent elfogadtam/elfogadom olyannak amilyen !(termeszetessen ugyanezt elvarom , mert ha az elfogadas nincs meg ? ! Ugyan miröl beszelunk ?)

Kompromisszum ? ! Elöfordulhat 1-szer , 2-szer aztan azt nezem milyen gyorsan , melyik a legrövidebb ut , minnel messzebbre !

Masszoval MI nagyon kulönbözö emberek vagyunk !

71. mugli
2009. febr. 2. 21:41

SDAW

Nem bírom ki, pedig okossabb lett volna...:))


Sok a szöveg kiscsávó! -sokat tudsz filozofálni a nincsről meg a semmiről.

A kérdéseidre nem léteznek válaszok, nekem ez a válaszom.

..semmiképp sem tudna szimpatikus lenni számomra egy, olyan ember, aki még az anyukáját is megbántja, csak azért, hogy ő picit jobban érezze magát..

Úgy vettem ki a szavaidból, hogy te önmagaddal meg vagy elégedve..minek is volna akkor másokra szükséged? Érezd jól magad!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook