Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mitől vagyunk önmagunk?Kutatás.. fórum

Mitől vagyunk önmagunk?Kutatás.. (beszélgetős fórum)


2009. jan. 31. 12:33
Szia! Én inkább egyedül vagyok, minthogy olyannal legyek aki lelkileg nem fog meg. A társas magánytól nincs rosszabb, mert olyan kapcsolatra pazarolsz energiát, amiben semmi örömöd nincs.
9. 3fa6a2d4ec (válaszként erre: 8. - 1f9774333a)
2009. jan. 31. 12:17

igen de ha a többi topikot figyelembe vesszük!

Akkor nagy része sem arról szól amire te itt utalsz, ellenben ezzel!

És kérdem én egyszerűen, hogy miért nem a témáról diskurálsz? Miért tereled el a dolgot?

És szerintem sok nőt érint a dolog, nem úgy mint az ezoterikai részek! :)

Hisz ez a nőkről szól, hogy ők mitől nők, és mitől férfi neki a férfi? :D

De elehet ez a nőket nem érdekli? :D

Elég érdekes meg az is, hogy mint pasi hoztam ezt létre és keresem a válaszokat... mert jelenleg mint két félről nagyon csúnya véleményem van... és szeretnék meg bizonyosodni arról, hogy vannak még igazi normális nők, és férfiak akik tudnak még gondolkodni! :D

De lehet ez a nagy zavaró tényező ?

8. 1f9774333a (válaszként erre: 7. - 3fa6a2d4ec)
2009. jan. 31. 11:53
SZerintem nincs ezzel semmi baj.. Maximum annyit jelent, hogy a Hoxa nem erről szól. Női oldal, ezeről kell,hogy szóljon
7. 3fa6a2d4ec (válaszként erre: 6. - 1f9774333a)
2009. jan. 31. 10:40

Igen! De ez miért baj?

És elszomorít, hogy még nem izzót fel a topik!

Mert ez valahol jelzi, hogy igen durva a helyzet! És inkább mindenki mindenkivel félre kettyint, bedugja a homokba a kicsi fejét! És a legszánalmasabb, mikor önmagát és másokat áltat azzal a dologgal, hogy ő boldog, munkába, kapcsolatában...stbstb...!!

2009. jan. 31. 06:30
Hű, szerintem nagyon mélyen akarsz ebbe belemenni...
5. 3fa6a2d4ec (válaszként erre: 4. - 852308703c)
2009. jan. 30. 23:38

A nő ettől lenne nő?

és ettől lenne férfi a férfi?


nő: attól hogy nem látszik valaki annak ahogy te írtad "csili vili kiskurvának" attól még lehet mocskosabb mint aki nyíltan ki áll a sarokra és vállalja, nem de? És az a Nő vajon nő amelyik önként beszívja? Beszívás : bele szeretsz valakibe, ő meg csal, X idő után lapátra tesz!

-Akkor rá vered a balhét - a helyet hogy ki mondanád, hogy Baszki én is balfasz voltam mert nem figyeltem a jelekre! És azt ilyen férfi - férfi lenne tetőtől talpig? Azért mert pöcse van nem biztos, hogy még igazi férfi lenne, nem de?


Férfi : na akkor ez hogy is van ez?

ne legyen nyálas, de legyen érzékeny és erős?

szerintem ez ki üti egymást!

ha egy nőnek kimutatja a férfi az érzéseit, jön az hogy nyálas, vagy azt érzi, hogy gyenge - mert meg mert nyílni! És inkább tova lép ahelyett hogy értékelné! Na és az ilyen nő, lehet -e igazi nő?

Mert már hibádzik a dolog! Hisz Ő róla álmodozik, mert figyel rá, és van érzése, de amikor meg kapja ez miért nem jó neki?


Kapcsolat: erre azt mondom egy néma meg alkuvás amit írtál! Miért? Vegyünk egy alap példát ha szerinted ez jó és tökéletes!

milyen kapcsolat az ha mondjuk hetente vagy két hetente 1 hétvégére tudtok együtt lenni!

És a szabadság miatt ez néha lecsökken havi egyre- akkor be üt az eltávolodás? és ha ezt a másik fél meg jegyzi akkor jön a támadás a másik részéről - hogy baszki, mit baszogatsz, nem mehetek el haverokkal v. barátnőimmel bulizni! Vagy jön az hogy miért kellene mindig együtt lennünk?

ez szerintem egy illúzió kapcsolat ami végeredményben csak egy támaszpont! Amit ha elemeznem kellene azt mondom két gyenge görcsös illető valahol egymásra talált, de csak nemi szervük ösztönösen találkozgatnak! És ez nem is kapcsolat mert nincs semmi látszat, hogy ez egy boldog kapcsolat alapja lenne! És e felek igazi férfiak v. igazi nők lennének? Nem hiszem!


Lenyelésről meg az a véleményem : ha már lenyeli valaki és hagyja ezt a dolgot... az gyenge... mert önmaga elől menekül, hisz eredeti arcát nem vállalja, nem mer oda állni és ki mondani a dolgot! Ő vajon milyen ember? a véleményét meg formálhatja durván, tisztelettel! És itt jön az hogy a gondolkodás mód kezd eltűnni az emberekből! Szerintem mindent meg lehet beszélni, mint munkahelyi légkörben, mint párkapcsolati légkörben... a kérdés az hogy a másik fél mennyire tudd nyílt és őszinte lenni!

Mert ha a másik fél elkezd habogni hebegni, akkor már tudhatjuk, hogy hoppá igazunk van! És van miért kiállni! Jó van akik ilyenre válaszként szeretnek így úgy be kavarni -de ők vajon milyen emberek? Ők vajon így erősebb Droidok a birkák felett mert eltapossák valahol őket felfelé benyalnak aranyérig és lefelé meg hát magas ívből szarunk!


És itt van az hogy a többség vak és nem látja a helyes utat! Akik meg látnak, őket meg próbálják bélyegezni azért mert van vér a seggükbe és ki mondják! Alap példa: Barát v. barátnő oly mindegy melyik nemhez tartozik és a "barátja" akivel meg tud beszélni mindent! Ő felhívja a figyelmed, hogy te ez az "új jelölt" nem hozzád való, nézz már rá át fog verni! Akkor jön a másik fél válasza nem is vagy igazi barát meg hebbegés habogás... mint ha a "barátja" rosszat akarna neki!

Persze ha nem megy rá a barátság erre a dologra... akkor jön a felelőségre vonás... és önmagából hülyét csinál mikor oda áll - " hogy honnan tudtad ?" meg jön az önmarcangolós görcsös hülyeség -de valahol még mindig pikkel a "barátjára" De tudja hogy ő legalább meg hallgatja és próbál segíteni neki!

de valahol az ilyen görcsös ember ezt valahol nem értékeli kelő kép és megint indul az hogy jön az osztás hogy te erre figyelj -erre ő -hát mert miért akarod meg mondani mit csináljak ez az én életem stb stb-

tehát ez már így egyre neccesebbé válik

- de arra már nincs ereje hogy elmondja mit is szeretne ő - és merre felé segítse a "barátja"

Mert ez már luxus lenne a droidoknak is meg a birkáknak is valahol! És ez kicsit durca általánosított példa!

De remélem érzékeltet valamit!

4. 852308703c (válaszként erre: 1. - 3fa6a2d4ec)
2009. jan. 30. 22:32

EGy no akkor no elsosorban ha van benne tartas..es nem adja fel magat azert, hogy tetszedjen a parjanak..hanem onmaga marad...:) nem akar csili vili kiskurvanak latszani mert az a meno a teveben, van sajt velemenye mivel, hogy gondolkodik es nem egyezik mindenbe bele azert mert a parjanak mas a velemenye..Szerencsere a mai nok rengeteget tanulnak...nem ugy mint anyaink..akik meg suliba is aligha jartak..mert annyi dolgik volt..legyen ebed, a gyerek elletva mire a ferfi haza jon..a mai vilagba mar a no is intelektualisagara sokat ad...


A ferfi akkor ferfi ha eros es bator..lehet benne bizni...de nem nyalas...eleg kedves es erzekeny..de mellette legyen meg a tavolsagtartasa is..futa lenne ha midnennap ugy hisztizne mint egy no..:)) mar elnezest....kit bant ez...;))


A kapcslat meg akkor jo ha van benne lazasag...ha megtudjuk erteni a masikat ha szabadsagra van szuksege...ha epp egyedul akar tevezni..es nem szolitgassuk...

meg attol is jo ha a zold szemu szornyeteget..esszel korlatozzuk....;) mert azert adtak inteligenciat az allatokkal szembe hogy gondolkozzunk!!!


A masik hulyeseget addig kell lenyelni amig nem veszitunk vele semmit ha lenyeljuk...de amiutan mi is veszitunk tobbe nem kell nyelni....:)

3. 3fa6a2d4ec (válaszként erre: 2. - 1f9774333a)
2009. jan. 30. 18:55

én értem! És tudom ki vagyok, és azt is mit akarok!

csak mint leírtam, nem érzékelem azt hogy ezzel mások tisztábban lennének!

Te mitől vagy az aki?

Mit gondolsz mitől vagy jó vagy rossz?

Kimersz-e állni önmagadért vagy a homokba dugod a fejed? :)

2009. jan. 30. 18:50
Önmagunk a saját személyiségünk miatt is vagyunk részben.. szóval érted:)
2009. jan. 30. 18:43

Mitől nő a nő? És mitől férfi a férfi?

Mitől jó egy kapcsolat? Félelmek, kudarcok, sikeresség, büszkeség? Hol marad a gondolkodás a mai világban? miért kell le nyelni a másik hülyeségét, vagy miért kell rá hagyni?


A bevezetéshez még annyit!

Itt arra vagyok kíváncsi, hogy ki mitől tartja magát jónak vagy rossznak?

Semmi ámításra nem vagyok kíváncsi! Csak őszintén beszéljünk önmagunkról! Vagy éppen fejtsük meg az alapdolgokat(értékrendek, önmegtartoztatás, megnyilvánulás)!!!

Felelőség átruházás...szóval minden ami meg fejtheti a modernkori emberséget és gondolkodás módot!


Ezt azért hoztam létre, mert ma már én nem érzékelem azt, hogy az emberek gondolkodnának!

Mert manapság a fejünket homokba dugva lenyelünk megaláztatást párkapcsolatba, munkahelyen...és az átlag életünkben! Ha történik valami külső tényező pl: meg csal a párom!

Ő rá verjük a balhét, és a tükörbe nem mondjuk ki, hogy erről talán mi is tehetünk!

Ugyan úgy ahogy a másik fél se mondja ki a tükörbe, hogy már nem szeretlek és nem akarok veled lenni ezért és ezért inkább félre....

a hibáinkat mint előnyeinket nem vállaljuk vagy épp túl tálalva rakjuk elé az embereknek!

Remélem elég jó dolgokra derül fény, hogy végeredményben, mitől is vagyunk azok akik vagyunk! mitől férfi a férfi és mitől nő a nő :)

Fejtsünk meg mindent, ami javíthat és bizonyosságot hozhat számomra, hogy nem mindenki "Droid" és vannak még itt tartással emberi érzésekkel, méltósággal élő emberek, akik még gondolkodásra képesek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook