Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mitől vagyunk önmagunk?Kutatás.. fórum

Mitől vagyunk önmagunk?Kutatás.. (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... ❯❯
280. 3fa6a2d4ec (válaszként erre: 279. - C4f059c04b)
2009. febr. 18. 21:56

én a Krisztim szívéért kezéért harcoltam :'(

Elakartam venni! De hát a sors közbe szólt és egy világ omlott össze bennem... :)

amúgy még harcoltam ám a repetáért is főleg ha paradicsomos leves volt :P

játékért nem kellett harcolni :D me oviba volt más feladataim mint a játszás (meg kellett védenem Krisztimet és nővérkémet) :))


otthon meg ment a dzsiádzsó :D és a matchbox! :P

ja meg kommandóztunk de akkor anusheee fogta a bukóját hogy jajj már megint a garázs sor tetején ugrál a gyermek :D

279. c4f059c04b (válaszként erre: 278. - 3fa6a2d4ec)
2009. febr. 18. 18:52
Oviban meg bölcsiben még rövid hajam volt, így nem húzgálták. Nálunk a szoknyát emelgették. Két dologért "küzdöttem" az ovis társaimmal, a pántos gatyáért (adtak játszóruhát reggelenként) meg a legoból kellett az alaplap amire lehetett építeni. Ha kint játszottunk akkor meg a homokozós formákért :)
278. 3fa6a2d4ec (válaszként erre: 276. - C4f059c04b)
2009. febr. 18. 05:38

nem három őr vagyok :)


Csak tudod ez a tünetjelenség oviból meg maradt, ott is vertem a srácokat, ha piszkálták a csajokat(hajhúzás meg az akkori divatos dolgok)!!! :)

És csíptek érte a csajszik ;)

de mondhatjuk azt is hogy nem bírtam a micsodámmal és ezért lógtam ki a sorból! :)

Ez nézőpont kérdése! Ha úgy nézzem jó gyerek voltam mert hát meg vétem a csajokat, ha meg úgy nézzem akkor egy agresszív kölök voltam akinek ez egy jó ok volt arra, hogy férfiúcska társain levezesse idegbaját meg mutogassa az erejét! Ki hogy ítéli meg... ez mindig nézőpont kérdése marad!

277. c4f059c04b (válaszként erre: 276. - C4f059c04b)
2009. febr. 17. 21:02
Bár inkább mégsem. Úgy látom elég érdekes dolgot jelent.
276. c4f059c04b (válaszként erre: 275. - 3fa6a2d4ec)
2009. febr. 17. 20:30
Akkor te egy született háremőr vagy :)
275. 3fa6a2d4ec (válaszként erre: 274. - C4f059c04b)
2009. febr. 16. 22:24

nem tudom! mi számít durvának! De én ilyen vagyok, ha veled össze kerülnénk úgy hogy csak egy délutáni pizza mert járok arra vagy te jársz erre pároddal -tök mindegy akkor is zavar -haverom is mindig csítítt, hogy miért pirgál ha nem az én csajom nézik hanem az ővét -de én ilyen vagyok!


vagy a kis védelmező angyali dolgaim miatt... vagy magyarázhatjuk ezt más kép is! valahogy úgy elszalad a paci ha annyira feltűnően leskelődnek a körömben lévő csajokra nőkre lányokra!

jó nézzék -nem az a baj- csak ne essen le az álla, hogy ott helyszínen fejben meg ... :S

me arra jön a lilaköd a szürke szamár nem hallok és látok semmit! oda megyek szólok "szépen" - és ha nem veszi a lapot vagy úgy reagál akkor a nyomatékot oda teszem! nem azért mert agresszív vagyok -csak nem bírom a bunkó perverzeket!!!

És eddig össz-vissz életembe kétszer lépték át a határt, hogy nyomatékot oda kellett tenni, azt meg nem tom meg mondani hányszor kellett szólnom ilyen miatt, mert abból akad pár /30-50közé tenném de előfordulhat picivel több/! És hát többnyire a pasik sem annyira bunkó perverzek, hogy társaságban lévő hölgyet így ilyen mértékben méregetnének! :) (max rá nézz : fejben hú de meg ám, még hogy :D) azt megy tovább! ezzel nincs is problem !

274. c4f059c04b (válaszként erre: 273. - 3fa6a2d4ec)
2009. febr. 16. 22:11
Azért ennyire durván nem kell beszólni. Kérd meg, hogy ne bámulja a barátnődet.
273. 3fa6a2d4ec (válaszként erre: 272. - C4f059c04b)
2009. febr. 16. 22:04

de hogy éri meg nekik!

ennél pénz sóvárabb világban élnek ezek!

a függönyre viszont rá tapintottál a technikára :d és azt eladó aki többnyire férfi (tisztelet a kivételes helyeknek ahun női alkalmazott van) oly bölcsen merően kukucskál befelé! Jajj volt majdnem élettársaim miatt hányszor osztottam le az észt az ilyen vadbaromnak hogy öcsém nem kéne mert a végén még azt hiszem életemre akarsz gerjedni és meg fejelek úgy hogy be esik az orrod a mögötte lapuló légüres térbe! -és akkor persze én voltam a bunkó!

272. c4f059c04b (válaszként erre: 271. - 3fa6a2d4ec)
2009. febr. 16. 21:58
Megéri nekik. Egy jobban menő boltnak valószínűleg. A próbafülkét megoldják kamera nélkül is, a függöny általában,valahogy minden oldalon 20 cm-es rést produkál, a kis ügyes :)
271. 3fa6a2d4ec (válaszként erre: 268. - C4f059c04b)
2009. febr. 16. 21:47

próbafülke -na az jogi szinten is vitatható!

mert a cég vezető kérheti! -de felvételt nem rögzíthetnek!

amúgy meg ez már egy intim szférába tartozó dolog ami igen sértő -ez ellen is élhetsz panasszal a meg felelő helyen!

miért pont ott ne lenne ?

egy jó fajta kamera ára beszerzési áron 70től horribilis összegig megy el a felszámolás átlagba 250ezer / kamera ha számlára csinálják (köll a haszon a mottó)számla nélkül 130tól szoktak ezzel foglalkozni :) -szerinted egy tulajdonos mennyit szán rá ???

mikor az áll kamerákat praktikerbe meg lehet venni fillérekért???

szerinted mennyi a valódi kamera? tudom zavaró dolog hogy ott van és abba tévhitbe kerget a legtöbb hogy figyel rád !

270. 3fa6a2d4ec (válaszként erre: 264. - Julia-g)
2009. febr. 16. 21:41

"Ha csak régiók lennének, máris mennyit spórolnánk. " -öreg hiba volt ezt így ide dobni!

Magyarország azon kevés országok közé tartozik amelyik képes lenne el látni önmagát! :)

a magyar nem birka nép volt anno mikor meg termelte önmagának a létfontosságú dolgokat, hús, zöldség, búza, tejtermékek...stb!


Erre most is képes lenne ha nem nyelné le azt amit tesznek vele sok éve már!


nincs kész teljesen - :P

erre a btk jut eszembe

§1 - hatályon kívül helyezve :D

-mókás :D


Jogállam = ha ez alatt azt érted hogy nekik mihez van joguk és hogy minekünk ezt szó nélkül tűrni kell akkor talált süllyedt!


Gondolkodás :D

igen anyukám is mondta már meg sokan hogy nem lehet minden fekete v. fehér :)

de sajnos erről engem még senki nem győzött meg, hogy jó a szürke meg a színes! :)

És szerintem ez már nem is fog változni :)

mivel autóvillamossági szerelőnek indultam hajdanán - így nem ismerek köztes utat

vagy meg tudom csinálni és jó -vagy még jobban elb**** és mehetek a pibe!


olyan nincs hogy félig jó meg félig nem jó! :) én már csak ilyen vagyok :) most vagy jó vagy nem -de közte nincs semmi me ami ott lenne az el van b...

269. julia-g (válaszként erre: 268. - C4f059c04b)
2009. febr. 16. 21:36
jogos
268. c4f059c04b (válaszként erre: 265. - 3fa6a2d4ec)
2009. febr. 16. 21:35
A próbafülke a másik érdekes téma. Ha egy üzletben mindenhol van kamera, miért pont ott ne lenne?
267. julia-g (válaszként erre: 259. - 40163fd81d)
2009. febr. 16. 21:34
Engem spec ez pont nem érdekel. Nem is hiszem, hogy egyenként mindent végigolvasnak, szavakra keresnek, bomba pl. Ha bankkártyával fizetek is ellenőrizhető vagyok, mikor mit vettem. Teljesen hidegen hagy.
266. 3fa6a2d4ec (válaszként erre: 263. - 40163fd81d)
2009. febr. 16. 21:31

semmike :)

de végeredményben ez is mutatja önmagunkat :) és a gondolkodási módunk :) és minden napi életünkben érezzük a dolgokat :) ergo csatolható hozzá

265. 3fa6a2d4ec (válaszként erre: 261. - C4f059c04b)
2009. febr. 16. 21:29

na most kicsit mivel van volt és remélhetőleg egyszer saját formában lesz közöm e területhez, ha még sem akkor majd másikhoz amivel most is foglalkozom!

a biztonság technikáról! Kamerát wécében nem engedélyezett felszerelni és ha ilyennel találkozol akkor jogi eljárást indíthatsz az adott hely ellen és a vagyonvédelmi cég ellen aki a biztonság technikát felszerelte! Panaszra való lehetőségeid! Ez az adott cég (bolt -vendéglátó -stb) ellen illetékes helyen -a vagyonvédelmi cég ellen kiemelt panasszal a szakmai kamaránál élhetsz (megye székhelyeken)!!!

a vagyonőri bámulás :D

ez többnyire nem igaz ha mégis akkor valszeg bejössz neki - és eltereled a figyelmét a munkájáról mellbe dobással vagy egyébbel :D

amúgy nagy oda figyelést igényel -ami jelen esetbe nincs meg -ugyanis vagyon védelembe ilyen helyeken is 10-12óráznak egy huzzamban! kaja idő nincs ha csak operátor vagy váltó kolléga nincs jelen hogy menj egyél -így történek problémák is amik rajtuk csattan ha egy átlag tescot veszel

napi lopás kb: 80 - 300 ezer forint amire nem derül fény! a napi bevétele 3,5 - 7 millió közt megy egy közepes méretű tesconak! Amit le fülelnek a biztonsági őrök kb az napi 30-500ezer forint értékű lopás! (ez változó a rendszertől és a vásárlói segítségtől)

jó a tesco meg se érezné ezt - de a hiányt rá verik az alkalmazottakra meg az őrökre!

de azt hogy meg fizessék az őröket az már luxus ugyanis ilyen helyen óránként 15 perc és 3óránként 25 perces szünetet kellene tartani a kint mászkáló őröknek :)

ez nincs meg! (ezért van az hogy támasza a pultot majdnem ott alszik meg stb jelenségek)


felvételek - többnyire nincs senki a monitor mögött - és nincs is rögzítés :) a napi anyagtárolása sokba kerülne és rendszeres felügyelete! És ez mondhatni mindenhol így van! Meg sok helyen áll kamerák vannak tévhitként -amiért persze szép összeget felszámolt a "CÉG"

persze ezek a stiklik addig oké míg bennem bizonyulnak! (A szakmai kamara meg egy vicc mert csak pénzt huzz innen és onnan is!)

amúgy az egész vagyonvédelem nem szól másról mint, a felelőség átruházásról! :)

264. julia-g (válaszként erre: 262. - 3fa6a2d4ec)
2009. febr. 16. 21:28

Nagyon a végletekben gondolkodsz. Létezik a szürke is (:

Jogállamban élünk, nem Igazságországban, a történelem meg viszonyítás kérdése: szubjektív.


"69vár megyéből maradt 19 megyénk"-ez is sok (: Ha csak régiók lennének, máris mennyit spórolnánk.


Alkotmány? Szerencse, hogy nincs kész teljesen

2009. febr. 16. 21:15
Szerintem zárjuk le ,mert nem a témához kapcsolódik,bocs az offért.
262. 3fa6a2d4ec (válaszként erre: 259. - 40163fd81d)
2009. febr. 16. 21:10

drágám mennyi dolog alkotmány ellenes

Trianontól kezdve mersz vissza számolni???

mitőlünk a 69vár megyéből maradt 19 megyénk!

a németekkel mit csináltak ehhez képest?

fütty ez itt a cenzúra helye! :D

emlékszem 56ot én úgy tanultam hogy forradalom volt -mikor utána néztem - upsz hát ez ellen forradalom volt! :S és ekkor kezdtem oda figyelni mik is folynak körülöttünk hogy el ferdítik a történelmet ... és sok minden mást!


a köztársasági elnökről meg annyit hogy amíg manipulált pénzéhes szemét láda és úgy ugrál meg annak nyal aki tömi a zsebét ...addig ne is várd/várjuk el hogy ő valamiért is ki fog állni!

jajj asszem ezt is cenzurázni kellet volna :D seggbe leszek rúgva asszem :D


de a jogi dolgokat ne emlegessük mert nagyon sok mindent lehetne taglalni pl azt is mi az hogy ma egy úgy nevezett kisebbségire enyhébb törvények vannak mint ránk ? ő nekik a flekojukban nem az szerepel hogy Magyar-állam polgár? mert elég vicces nem? -ha egy cigó gyilkol 1-1.5áv jó maga viselettel és kint van -ha egy fehér "kinyírja" a feleségét hirtelen felindulásból a 3dikról kidobja mert megcsalta és rajta kapta az 15 évet le csücsül azt elbeszélgetnek vele és még 3 év jó maga viselettel azt ki engedik 18év után /ismerem mind két esetet csak azért említettem!!!/


amúgy az alkotmányunkat kilehet dobni a kukába, és a jogszabályainkat...

mert nagy része üti egymást! káosz van benne ! és el van b...úgy és annyira amennyire csak el lehet b...

261. c4f059c04b (válaszként erre: 259. - 40163fd81d)
2009. febr. 16. 21:10
Engem meg az zavar, hogy rengeteg helyen kameráznak. A fősulin, ahova jártam, minden folyosón kamera van.Ott már a wc-n is azon gondolkodtam, ott vajon nincs-e kamera.Az üzletekben is idegesítő, hogy a kamerázás mellett, még a biztonsági őr is bámul.
2009. febr. 16. 20:57
betartatása*
259. 40163fd81d (válaszként erre: 255. - 3fa6a2d4ec)
2009. febr. 16. 20:54

Nem.

Ezt nem neked,vagy nekem kellene eldönteni,hanem egyszerűen a köztársasági elnöknek alkotmányellenesnek kellene ,kellett volna minősítenie.Számtalan jogot sért ,ez a törvény ,de a legfőbb a személyes adatok védelméhez és a magántitokhoz való jog.

Egyszerűen nem hiszem el ,hogy mindenki ennyire elbagatelizálja ezt a kérdést.

A törvény betartása érdekében sárba tiporhatják a minimális emberi jogainkat?

258. 3fa6a2d4ec (válaszként erre: 256. - C4f059c04b)
2009. febr. 16. 20:48

igen!

egy idézetem lenne a dologhoz!


"De helyette csak bele rúgnak másba, ki a porban

Fekszik, ahelyett, hogy megkérdeznék tőle, hogy van.

Itt az előítélet úgy terjed, mint a járvány,

De támadni nem mernek, csak hátba döfni gyáván!

Ezek tények és ezért én is gyűlöletet érzek"

Riddler & Tm - Gyűlölet

257. c4f059c04b (válaszként erre: 254. - 40163fd81d)
2009. febr. 16. 20:42
Ez igaz. Csak valahogy az sem jó ,ha mindíg félünk hogy becsapnak. Úgyis azt fogadjuk el, ami belefér az értékrendünkbe. És ez a tapasztalatok miatt változhat is.
256. c4f059c04b (válaszként erre: 253. - 3fa6a2d4ec)
2009. febr. 16. 20:36
Szerintem is jobb ha csak felszínesen említjük.
255. 3fa6a2d4ec (válaszként erre: 252. - 40163fd81d)
2009. febr. 16. 20:13

hogy mi fér bele és mi nem -azt szerintem mindenki maga dönti el! :)

Én személy szerint le kakilom azt mit akarnak nézni...

nem tudnak!

miért?

- mail - külföldi szolgáltatónál vagyok és a legtöbb akivel diskurálok ott van -így ez nem a Magyar hatóság feladata!

- Telefon - nem szoktam sok mindent beszélni

többnyire : a szokott helyen ekkor !

Mivel a szolgáltatóm az elmúlt 2-3 évben érdekesen számlázgat így nem igazán használom a telcsit max ha hívnak rajta - az meg többnyire munka -vagy épp telefonos lelki segély szolgálat -esetleg központi tudakozó számítástechnika terén :D hogyan hárítsam el a problémát -dologra telefonos megoldást nyújtani :D


ezt meg személy szerint meg cseszhetik :D kinyalhatják a seggem...


ha a chip-et be akarnák vezetni -akkor durva fel kellés lesz! és lesz itt cudar világ ami akár 3 világ háborúra is nyúlhat! Mivel van egy hely mely szeret mások bel politikájába bele folyni

Yugo - Horvát -dolog -és ide telepedtek eme nagymenők hozzánk! -aztán majd el engednek egy két atomot és pák ennyi volt EMBERISÉG!

2009. febr. 16. 20:04
Ebből a szempontból egyetértek Swad-dal,az emberek olyan könnyen becsaphatóak,elég csak annyit mondani,mindez a mi érdekünkben történik,és mindenki boldogan,mosolyogva rábólint,pedig dehogy.
253. 3fa6a2d4ec (válaszként erre: 251. - C4f059c04b)
2009. febr. 16. 20:03

én ha boldog vagyok! azt nem istennek köszönhetem! Hanem a környezetemben segédkezőknek és saját magamnak! :) szerintem! :)

És én számon kérnék pár dolgot tőle :) de ebben itt nem fogok bele menni!!! Mert akkor cudar vélemény nyilvánítás lenne... amit jobb elkerülni e témába!

1részt mert nem akarok senkit meg bántani

2részt mert magán szférámban is van jó pár dolog ami teregetésre kerülne!

3részt nem szeretnék senkiben meg ingatni ilyen fajta dolgok miatt hitet vallást nézetett!

252. 40163fd81d (válaszként erre: 250. - C4f059c04b)
2009. febr. 16. 20:01

Számomra nem fér bele.Pont az a baj,hogy sokan gondolják így,hogy na puff,mi van akkor,de ez elvi kérdés,és nem hinném ,hogy szó nélkül kellene hagyni azt,hogy megalázzanak és turkáljanak a magánéletünkbe.

Aztán majd nem sok idő múlva jön a chip és már az is tudni fogják,mikor,hol,merre járunk,mit csinálunk,mit szeretünk és mit nem .....belefér?

251. c4f059c04b (válaszként erre: 248. - 3fa6a2d4ec)
2009. febr. 16. 19:31
Istenről mindenkit annyit tud gondolni, érezni, amennyit Isten közöl vele. Akinek megmutatja magát, az tud/többet tud róla. Akinek nem sokat mutat meg, az nem sokat tud Istenről. Jódolgában eszébe sem jut senkinek, és ez számomra is érdekes. Miért nem a boldogságról jut eszünkbe? Az az Isten aki csak kétségbeesésünkben jut eszünkbe, az nem az igazi Isten. Az az egyházak által kreált fenyítő, büntető Úr. Az az igazi Isten számomra, akit a boldogságban is érzek, és aki nem a teremtményein kéri számon a teremtését.
❮❮ ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook