Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mitől vagyunk önmagunk?Kutatás.. fórum

Mitől vagyunk önmagunk?Kutatás.. (beszélgetős fórum)


160. 3fa6a2d4ec (válaszként erre: 159. - 40163fd81d)
2009. febr. 13. 09:57

nagyon félre értesz!

Nem negatív energiát közlök :D

hanem ébresztő és tegyetek már egy kicsit magatokért!

159. 40163fd81d (válaszként erre: 158. - 3fa6a2d4ec)
2009. febr. 13. 09:55

Még az a szerencse!:))

Talán evvel a "nem hiszek a vonzás.....",semlegesítheted azt a sok negatív energiát ,amit te küldesz az emberek felé!:D

158. 3fa6a2d4ec (válaszként erre: 157. - Bosziii)
2009. febr. 13. 05:20

Én nem hiszek a vonzás törvényben!

És szerintem az ember ha tud mérlegelni dolgokat, függetlenül mindentől, akkor az életét is meg tudja határozni, hogy az jó! És a körmére tekintve meg látható példa mutatása és hogy ő nem egy depis homokba dugott fejjel kényszeresen bólogató egyed! És igen az önmagunkkal való őszinteség nagyon fontos... de sajnos a legtöbben még saját maguknak is hazudnak a birkák...

157. Bosziii (válaszként erre: 1. - 3fa6a2d4ec)
2009. febr. 13. 01:15
Talán attól hogy őszinték vagyunk magunkkal szemben."Keresd a csendben önmagad."..."Semmi sem jó vagy rossz önmagában." Az ember sem!Nem letezik csak jó,vagy csak rossz! Mindenkiben megtalálható mindkettő!...."Amitől félsz, az bekövetkezik." Ez tipikusan a vonzás törvénye..."Aki eltévedt, az irányt váltson, ne sebességet." No comment :D
156. Bosziii (válaszként erre: 1. - 3fa6a2d4ec)
2009. febr. 13. 00:57
Na végre... :D egy értelmes topic!!!!!!!!!!! :P Azt hittem már hogy csak olyat találok ahol arra a felettébb nehéz kérdésre válaszolhatok,hogy épp mit csinálok most,vagy mielőtt ideültem,vagy milyen pizsi van rajtam... stb :D
155. 3fa6a2d4ec (válaszként erre: 154. - C4f059c04b)
2009. febr. 12. 23:44

sportolásnál, ha megtörténik annak nyoma marad.

utóbbit meg kétlem, bár lehet elenyésző esetekben elő fordulhat. de ennek mekkora az esélye ??? kb mint elsőre lottó 5öst nyerni. :))

154. c4f059c04b (válaszként erre: 152. - 3fa6a2d4ec)
2009. febr. 12. 21:46
A szűzhártya sportolás közben is elszakadhat. Állítólag van olyan is, akinek eredendően hiányzik.
153. 3fa6a2d4ec (válaszként erre: 151. - Julia-g)
2009. febr. 12. 21:41

Ez valahogy nekem úgy jött le mint ha a magyarságot valahol elítélnéd?


Én itt nem szaporodásra céloztam a kiskapukkal... hanem más dolgokra... :) Amik nem engednek meg olyan dolgokat amik vannak! Pl : Gyilkos 1.5 év után jó maga viselettel szabadlábra kerül!

Vagy ki engednek egy sittes formát aki hobbiból kinyír valakit! És még akad pár súlyos dolog amit e kiskapukkal meg úsznak egyesek! Sajnos!

152. 3fa6a2d4ec (válaszként erre: 149. - C4f059c04b)
2009. febr. 12. 21:37

lehet őskövületesnek véled! De én amondó vagyok, hogy a lányom amíg be nem tölti a 18 at! Addig az van amit én mondók és elvárok tőle. Persze ha lesz akkor megpróbálom úgy nevelni hogy ne érezze semminek a hátrányát, azzal viszont tisztában lesz, hogy addig bármikor nőgyógyász és ha nincs meg neki, akkor mehet amerre lát! :)

És lehet meg fog szakadni a szívem, hogy néha keménynek kell lennem vele és bizonyos dolgokat nem engedek meg neki! Ezeket mind érte teszem, ha jól csinálom, akkor nem lesz gond... ha nem akkor meg leírhatom saját magam és az elveim és az elméletem a gyermeknevelésről! :) Majd a jövő eldönti!

151. julia-g (válaszként erre: 147. - 3fa6a2d4ec)
2009. febr. 12. 21:23
A kiskapukkal pedig van esély, hogy szaporodjanak a magyarok. Látod, minden rosszban van valami jó
150. c4f059c04b (válaszként erre: 148. - 40163fd81d)
2009. febr. 12. 21:06
Akiknek már kisgyerek korában kinézik, hogy ki legyen a férje, már akkor lepelbe öltöztetik, fejkendővel. Aki még nem kelt el ,16 évesen is járkálhat lepel nélkül.
149. c4f059c04b (válaszként erre: 147. - 3fa6a2d4ec)
2009. febr. 12. 20:59
Csakhogy a csodálatos farkastörvényes arab fiatalok meg kitaláltak erre is megoldást. Például kis üvegben birkavért visznek az esküvő utáni első együttléthez. És ha a lány nem szűz, a birkavért szépen ráöntik a lepedőre, mert a család szemrevételezi.
148. 40163fd81d (válaszként erre: 144. - C4f059c04b)
2009. febr. 12. 20:59

Erkölcs védelem?


Nem.Kevesebbet ér a lány ,ha nem szűz.Egyszerű üzleti megfontolás.:))

147. 3fa6a2d4ec (válaszként erre: 146. - E61ee7c124)
2009. febr. 12. 20:50

igen de ha van farkas törvény !

Akkor nem tudd kibújni! És lesz mi vissza tartsa!

Hát részemről tökmindegy kilép félre -egyiket sem tudom sem férfinak sem nőnek tekinteni!

Hisz valahol ez esetben nincs sem tisztelet sem erkölcsi önmegtartás! :)

Hát igen azok a mocskos kis kapuk! Amiket én be zárnék nagy lakattal!

De hát a magyarnak semmi se jó, majd mikor leigáznak ezek a "telepesek" és kihalunk akkor majd upssz! Lehet valaki át értékeli a soraimat, hogy miként merre kellett volna menni! De ahogy mondják utólag könnyű okosnak lenni!

146. e61ee7c124 (válaszként erre: 143. - 3fa6a2d4ec)
2009. febr. 12. 20:29

Abban igazad van, hogy a nagyobb szigor=nagyobb rend.

Érdekes, hogy az asszony félrelépéséről írtál. pedig felmérések szerint több férj lép félre, és pusztán azért, mert megkívánta, ahogy egy pohár vizet. (Megjegyzem, az iszlám szerint bármelyik házaspár (ff/nő) lép félre, megkövezik, persze 4 tanú igazolása kell hozzá, akik látták az esetet. Ha nem házasok, akkor "csak" nyilvánosan megbotozzák.)

Problémának látom, hogy egy-egy törvényt nem lehet egyoldalúan bevezetni, meg kell előtte teremteni a feltételeket is. Minden esetre biztos kevesebb lenne a lopás, ha levágnák érte az ember kezét, nameg a gyilkosság is, ha a "szemet szemért" törvény lenne életben.

Viszont az ember alaptermészete, hogy megtalálja a kiskapukat, és ki is bújik rajta.

Úgyhogy nem hit kérdése, hanem elhatározásé, mégpedig egyénenként kell belátni, hogy mi a helyes, és aszerint cselekedni.

145. 3fa6a2d4ec (válaszként erre: 144. - C4f059c04b)
2009. febr. 11. 23:27

Na láti :D erről van szó! Na jó az arab az e téren nagyon durva, de meg is lehet nézni hány prosti van ott és itt... na meg azt is aki különb egy prostinál nem jó értelemben házi asszonykák ahun a postás kétszer csenget....

A mégis meg tette az meg legyen az ő baja -me apuci le ápolgatta, hogy kislányom ez a mi vallásunkban ezt nem így illik! És vagy oda figyelsz erkölcsi normáinkra vagy legközelebb duplán mész kórházba? És szerintem azóta a drága lánykát nem kellett elverni! De erre már csak te tudsz rá érdeklődni!

És igen kellenek az egyfajta agresszív megoldások, hogy egyeseket féken tartsunk és ez a saját érdekünkben szól! Csak ezt sokan elfelejtik!

144. c4f059c04b (válaszként erre: 143. - 3fa6a2d4ec)
2009. febr. 11. 19:42
Évekig éltem Líbiában. Az egyik arab ismerősünk úgy elverte a lányát, hogy kórházba került. Pedig csak kapcsolatba került valakivel, ha jól tudom nem volt még szex sem. Tudta, hogy ezt szigorúan veszik , mégis megtette.
143. 3fa6a2d4ec (válaszként erre: 142. - E61ee7c124)
2009. febr. 11. 19:34

állítja ki nem hisz benne!

Szerintem simán megoldható lenne :)


oktatás már kis korban, erkölcsi normák, és rá világítani hogy mi helyes és mi nem :D

és lennének törvények is amik példát statuálnának amik még itt ott élnek! :) pl: ha asszony félre lép nyilvánosan meg kövezik ...stb...stb!!!

Mindent meg lehet oldani globálisan. De amióta az ember itt vergődik azóta csak tömegesen pusztít mindent ami egy picit is jó vagy szebb!

142. e61ee7c124 (válaszként erre: 141. - 3fa6a2d4ec)
2009. febr. 11. 13:00

Valóban kell, hogy valaki felhívja a figyelmet, hogy - figyelj oda kicsit jobban. Sokan sokszor megpróbálták, de a gondokat teljes egészében sohasem lehet megoldani, legalábbis globálisan nem.

Persze jó, ha mindenki megteszi a saját maga részét, ha másként nem, akkor a kapcsolatban. De az embereket évezredek óta ugyanazok az érzések mozgatják, ugyanazok a vágyak, problémák, csak éppen más a csomagolás. Hol szebb, hol csúnyább.

141. 3fa6a2d4ec (válaszként erre: 139. - E61ee7c124)
2009. febr. 10. 23:25

Persze akad szép dolog itt ott! csak nehéz észre venni mikor mindent el lep a szemét!

De lehet, hogy ha én is meg engedhetném magamnak azt amit egyesek akkor én sem látnám, vagy nem foglalkoznék azzal ami van és körül vesz illetve be terít! És lássuk be azért kellenek emberek akik elmondják, hogy húhú... ébresztő ez -ez és ez ellen is kellene valamit tenni! De hát hiába, hisz már az alap emberi kapcsolatokban sokan nem tudják kik is ők. Van 10millió magyar itthun most, van 6 millió kint régi magyarországi területen! de amíg a 10 millióból csak ha van 5ezer meg a kinti 6millióból 15ezer és a 70-80% határon belül illetve túl nem foglalkozik ezekkel addig nem is tudunk tenni semmit! És itt a kezdet talán a saját házunk tájékán kellene elkezdeni! Azzal, hogy a partnerünkkel kelőkép meg beszélünk mindent! és önmagunk tudunk lenni, nem bólogatás és erőviszonyokról szól a kapcsolat! És erre jó példa a válási statisztika, hogy meg mutassa mennyire is vagyunk önmagunk!

Ahogy mondani szokták hogy nem mindegy hogy a micsoda melyik oldalán vagy aki szív vagy aki szívat! de mennyivel jobb lenne ha nem ez az áldázz butaság menne mindenhol! de hát a tévé is ezt nyomja légy hazug álszent ... :D szerencsére időben kapcsoltam és nem nézek tévét alapból csak kosár illetve kézilabda meccset! ott csak a bíró dolgain tudok háborodni főleg mikor a sípot nem tudja mikor fújja meg bizonyos boríték miatt! Ami igen vastag szokott lenni! Főleg külföld elleni meccsen többnyire!

140. 3fa6a2d4ec (válaszként erre: 138. - C4f059c04b)
2009. febr. 10. 23:09

példa mutatás? a mai világban?

de ha itt ezt hoztad fel, akkor kérdem én szegény isten nyugosztalja Marian Cozma gyilkos/át v. ait/

-ők ezt látták otthon?

-mert ezzel te ilyes mit állítasz, hogy amit lát otthon azá lesz? -de ez nem igaz!

mert abban az időben a gyilkosságok nem voltak ilyenek, és valami mindig volt mögötte! Ma meg már mi van?

Tehát a példa mutatás, nem hinném hogy hasznos lenne -fékező erők nélkül!

Nyitót szemmel jársz? és egy nap hány olyan fiatalt látsz aki valami szer hatás alatt van,

Mert én néha sportot üzők abból, hogy ki nincs valami féle kábulatban és ezt tippelgetem! 2 busz át szállás munka - otthon közt és kb 150-200emberből 50-80 fiatal (15-23év köztiből)

ha a napi 20at elérem akkor azt mondom, hogy egy tiszta nap volt a mai!

de amikor olyan kitágul illetve be szűkült pupillákat látok akkor elmerengek azon, hogy vajon mire jó ez nekik? és azon is hogy a terjesztők mennyit kaszálhattak a mai nap folyamán! Mivel Drog prezentációval foglalkoztam, így fel ismerem a tüneteket!

139. e61ee7c124 (válaszként erre: 137. - 3fa6a2d4ec)
2009. febr. 10. 19:33

Mit sírsz a "droidok" miatt?

Nem értelek, vagy félreértelek.

Olyan dolgokról írsz, amik nem általánosak, és ezek nem normálisak. Szerencsére vannak az életben szép, és jó dolgok is.

138. c4f059c04b (válaszként erre: 137. - 3fa6a2d4ec)
2009. febr. 10. 19:18
Az nem gond, hogy nehezményezel dolgokat. Az eszközeid viszont érdekesek. Nem hiszek a büntetésben. Szerintem a példamutatás fontosabb. Nyitott szemmel járok.
137. 3fa6a2d4ec (válaszként erre: 136. - C4f059c04b)
2009. febr. 10. 19:03

Csúnya szóval lehet, de tudod, szerintem sok ember inkább félne a tőrvénykezétől, mint a demokrácia által szabadlábon rohangáló gyilkosoktól! Lehet ügyvéd vagy éppenséggel pszichológus a foglalkozásod, hogy te szeretnéd meg érteni az ilyen semmire valókat...

De én normális emberként amondó vagyok, ha neked öcsém volt annyi jogod, hogy meg ölj valakit, akkor ne várd, hogy jó pofit vágjak hozzá!

És felrángatnám a bitóra, vagy 4 lóhoz kikötözni azt njee!

Én teljesen szemben vagyok az igazsággal!

És ha egyszer lesz merszed búj ki a vackodból és lásd meg! És nincs sok bajom, csak a droidkort ítélem el, meg akik be képzelik maguknak, hogy jajj mennyire szép és jó ez így!

Én ettől csak hányni tudok, főleg mikor még meg is játsszák a szerepüket, hogy ők milyen emberek!

Már a nevelés is el van cseszve a gyermek védelemmel, mert igen is kellenek a bizonyos atyai pofonok! Csak ezt a hibridek nem látják be! De amikor a gyermekük, így vagy úgy jár.

Akkor sír a szájuk, hogy hol is csesztem el, ahelyett hogy picit oda figyelnének rájuk!

De legyen igazad, ha ez így szép és jó neked akkor nyeld le! 10évesek az éjszakában, alkohol, drog, és egyéb veszélyekkel! Tényleg mekkora hülye vagyok, hát ez a normális meg a trendi a tévé is ezt majmolja. mekkora idióta vagyok, hogy az én nyomrom nem veszi ezeket be. De hát ez van! :) Én ilyen vagyok!

"vagyok aki vagyok, de kell egy ilyen is"

-Dennis Rodman (Féreg)-

136. c4f059c04b (válaszként erre: 134. - 3fa6a2d4ec)
2009. febr. 10. 17:58
És? Csúnya szóval még annyit sem lehet elérni. Mindennek oka van. Csak könnyebbnek gondolod az okokat figyelmen kívül hagyni, és csak a "tüneteket" felhánytorgatni mindenkinek ,akivel bajod van. Egyébként te ringatod magad mesékbe, ahelyett, hogy szembenéznél a teljes valósággal. Ez nem azt jelenti, hogy helyeslem valakinek a rossz tetteit, de megpróbálom megérteni, mi vezethetett odáig hogy olyan lett.
135. 3fa6a2d4ec (válaszként erre: 133. - 274c9996b8)
2009. febr. 10. 05:05

bocsájtani? hogyan?

én nem tudom azért szégyelni magam aminek a fő okát nem én követtem el!

:) Én is örülök! :) És igazad van amit le írtál privi levélbe... Sajna valahogy én így érzem hogy ezek a dolgok sokat közre játszottak ebben a dologban, hogy végeredményben sokak elfojtják önmagukat. És inkább Droidkodnak!

134. 3fa6a2d4ec (válaszként erre: 132. - C4f059c04b)
2009. febr. 10. 05:01

Igen és szép szóval mit érnél el ebben a világban?

az olyan nőket akik meg szülik gyermeküket és kukába dobják, őket szép szóval meg tudnád változtatni? Vagy a pedofil papjaid? na hagyjuk már :S ne ringass mesébe :) már 26 éves vagyok!

És sajnos nyitva a szemem!

133. 274c9996b8 (válaszként erre: 131. - 3fa6a2d4ec)
2009. febr. 9. 21:03

Jo tudni hogy , vannak ilyen emberek is !

De , meg kell tudni bocsajtani a többi embernek is hogy , ök masok , nem olyan erössek mint TE !

132. c4f059c04b (válaszként erre: 128. - 3fa6a2d4ec)
2009. febr. 9. 15:22
Szia! Először is azt szeretném mondani, hogy nem vetlek meg a nézeteidért. Csak csodálkozom rajtuk. Nekem az Árpád sávos zászló nem jelent semmit, az jut róla eszembe, hogy a tüntetők azt lengették. Sőt, nekem az sem jelent semmit hogy magyar vagyok. Se jót, se rosszat. Elsősorban emberek vagyunk. Szerintem meg azért toporog sok helyen az emberiség ott ahol tart, mert a sebeiket nyalogatják, és az erőszakra erőszakkal válaszolnak. Nem érdekel hol voltak régen a határaink, azon az áron hogy esetleg békétlenség lenne. A szép szónak sokkal több értéke és hatása van. Csodákra képes.
131. 3fa6a2d4ec (válaszként erre: 129. - 274c9996b8)
2009. febr. 8. 22:11

Köszönöm!

:)

Én nem tudom le tagadni! :)

Sőt talán ha felmenőim nézzem akkor -talán valahol magyarabb vagyok sokaknál! De a szívem az ezer százalék! Wass Albertet meg szeressük! Nem kezdek sorolást mert az hosszúra nyúlna!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook