Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mitől vagyunk önmagunk?Kutatás.. fórum

Mitől vagyunk önmagunk?Kutatás.. (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 ... ❯❯
190. 3fa6a2d4ec (válaszként erre: 186. - 40163fd81d)
2009. febr. 14. 18:23

Engem nem zavar ha valaki nem úgy gondolkodik!

Mert sok barátom támogatná a dolgaim! Ha én lehetnék a diktátor! a felsorolt diktátorjaidhoz annyit én nem ők vagyok, és egyikhez sem hasonlítanék! És ellenben sok hunatyával ha már itt tartunk, mert a fő tisztogatást én ott kezdeném! Nem lenne mentelmi jog, és a vezető körben dolgozok, mind anyagi és erkölcsi felelőségre vonással tartoznának! És ezt eddig sem és most sem vállalják hunatyáink vajon miért???

Én szerintem a népnek meg pont egy magamfajta kellene aki hitet visz beléjük és meg mutatja és kihozza belőlük azt amit ebből az országból kilehet hozni! Kérlek szépen Magyarország képes ön magának meg termelni mindent mi az élethez szükséges, vannak profi elektronika mérnökeink akik minőségibb termékeket tudnának előállítani olcsóbban! És soha nem a szabad gondolkodás ellen voltam. És az egészben a fő poén, hogy 9 bejegyzés után a politikai blogom le lett tiltva... vajon miért??? - elmondom, azért drágám, mert sajnos a nézeteim és amiket ecseteltem azok igen csak félelmetes dolgok voltak nem az átlag polgárra nézve ... mert őket valahogy próbálta össze kovácsolni! És amikor az első bejegyzésre 3000olvasó volt na az már igen csak elgondolkodtató! A blog szolgáltatóm le írta milyen felszólításra törölték és aki küldte az emailt, ő elküldte a statisztikát is :) meg a személyes véleményét, hogy igen elgondolkodtató volt az amit én ecsetelgettem! De a személyes jogaim-ra való tekintettel így inkább törölték a blogot mint kiadják XY.pártnak a nevem, hogy feljelentsenek! :)

Hozzá tenném mielőtt rám vetnél valami politikai nézetett -egyik oldalt sem szeretem! Mert az egyik birka a másik meg tirpák... össze fogás meg nincs egyik sem odavaló!

a dühöm az hogy bizonyos dolgokat nem látnak

sem magán életükben sem máshogy... és változtatni nem is szeretnének vagy ha mégis nem mondják el és még sokan maguknak sem merik belátni, hogy már valamit kellene tenni! a véreskezű diktátor címet meg csak azért kapnám meg mert jó pár illető végezné bitófán... illetve olyan fizikai munka meg terhelést kapna hogy bele szakadna pár forma és mind ezt csak azért, hogy ezzel hangsúlyt adjak annak hogy ezt nem érdemes! :)


és megint olyant ecseteltem igaz finoman ami miatt a topicot meg lehetne szüntetni szó nélkül!

189. c4f059c04b (válaszként erre: 188. - Julia-g)
2009. febr. 14. 16:57
Igen. Szerintem is így van. Parancsra nem lehet tisztelni valakit. Akitől félek azt nem szeretem. Akit nem szeretek azt meg nem tisztelem.
188. julia-g
2009. febr. 14. 16:32
A diktátor mindig meg fog bukni, mert hatalma a megfélemlítésen alapul, tiszteletet, megbecsülést ugyanis nem lehet kierőszakolni. Egy ideig fenntartható, de elkerülhetetlen a bukása; erőszakra szinte mindig erőszak a válasz.
187. 274c9996b8 (válaszként erre: 186. - 40163fd81d)
2009. febr. 14. 15:08

Bocsi hogy , beleszolok de te "csak!" a megbukott diktarokrol szolsz !

De , vannak , voltak sikeres diktatorok pl Augusztus aki a sajat kezevel kaparta ki az ellensegei szemeit !/korabeli törteneszek irasaibol./Aztan mikor minden ellensegevel,konkurenciakepes hadvezerrel vegzett , akkor bekebelezte az összes bekebelezhetö cimeket,poziciokat Romaban.A sajat agyaban halt meg mint a birodalom atyja.

El ne feletsuk a Bibliai "NAGY!" kiralyt , Davidot ! Aki egyszeru pasztorlegenyböl verekedte föl magat a zsidok leghatalmassabb uralkodoi posztra ! A zsidok hatalma soha nem volt akkorra mint az ö idejeben.Es hat nem szep szoval hoditott es igazott le , minden nepet akik csak az utjaba kerultek, hanem tuzzel,vassal.David is a sajat agyaban halt meg , dicsösegben !

Nagy Sandor nehany ev alatt akkorra birodalmat hadakozott össze hogy , mind a mai napig csodajara jarnak a törteneszek ! Ne is beszeljunk arrol hogy , nemzetek veszekszenek miatta hogy , valosagossan kinek a fia volt ?

Mi Magyarok is nagyon buszkek vagyunk "SZENT!" Istvan kiralyunkra ! ? Aki meghonositotta orszagunkban a keresztenyseget ! Termeszetessen NEM kalacsot osztogatott az "igaz!" hit megtagadoinak , s mi több elöszeretettel vette igenybe a nemet segitseget , akik ugye segitettek neki irtani a Magyarokat ! Mindezekert a höstettekert szente avattak , s mi több a szent megfeketedett ,labait uveg mögött örzik templomban !

Ezek a felsorolt fejedelmek,kiralyok stb biza nem voltak masok mint tömeggyilkosok ! De , mint olyanok SZERENCSESSEK.

186. 40163fd81d (válaszként erre: 170. - 3fa6a2d4ec)
2009. febr. 14. 09:51

Kedves Sdaw!


Ebben nem kételkedem!:)

2.Nesze.

Csak nézz végig a történelmen.Az összes diktatúra,félelmen,megfélemlítésen alapuló politikai nézet megbukott.Kukába került Néro,lenin,Hitler ,Sztálin is,pedig Ők is "csak" ,a népük érdekeit szerették volna szem előtt tartani(látszatilag,közben teljes hatalomra törekedtek).

Te azt gondolod,hogy öntudatukra ébreszted az embereket,de közben pont ez ellen teszel azáltal,ahogy meg is említetted az elején,csak neked lehet igazad.Csak a te elgondolásod lehet helyes,és igaz.

Te diktatúrában gondolkozol,ahol nincs ,vagy nem lehet öntudat,szabad szellem,se gondolatok.

Persze mindezt a nép érdekében,ugye.

Közben pont azért vagy dühös,hogy az emberek nem gondolkodnak?

Te azért vagy dühös,mert nem ÚGY GONDOLKODNAK ,ahogy te.

Nem gondolod,hogy tele vagy ellentmondásokkal?


Kicsit tisztázd magadban a kusza gondolataidat és írd le,valójában mire is akarsz ébresztőt "dobolni"?

185. 3fa6a2d4ec (válaszként erre: 181. - Édesmandula)
2009. febr. 13. 20:17
nem :D csak enni jó :D és egy elcsattant poén mire nem jó :D
184. 3fa6a2d4ec (válaszként erre: 182. - C4f059c04b)
2009. febr. 13. 20:16
csak vigyázz a sugarakra ne hogy meg fertőzzön :D
183. c4f059c04b (válaszként erre: 181. - Édesmandula)
2009. febr. 13. 20:16
Á dehogy. Miért? :D
182. c4f059c04b (válaszként erre: 180. - 3fa6a2d4ec)
2009. febr. 13. 20:14
Nyugi, nem az én polcomon van :) Bár lehet hogy hatósugaras veszélybűvkörzónája van.
2009. febr. 13. 20:13
ööö, ez fogyis fórum? :DD
180. 3fa6a2d4ec (válaszként erre: 179. - C4f059c04b)
2009. febr. 13. 20:11
ohhh :) ebben akkor most egy másra taliztunk :) :D vigyáz tönkre ne tegye a polcodat :D
179. c4f059c04b (válaszként erre: 178. - 3fa6a2d4ec)
2009. febr. 13. 20:04
Nekem is megvan a kódos könyve, hogy mit mikor. Köszöni, jól van a polcon :) Nekem is elég izének tűnt. Sőt ,amiről azt írta hogy délután 3 után ne, azt azután én is késődélután vagy este akartam megenni.
178. 3fa6a2d4ec (válaszként erre: 177. - C4f059c04b)
2009. febr. 13. 19:55

nem, csak kaptam egy ilyen könyvet :D amit kisebb betekintés után le kukáztam :D és legszívesebben meg csapkodtam volna :D

ilyes mit írt 18óra után ne egyek epret :D


erre kiborult a bili :D

Valahogy ez olyan gyengém délután le cukrozni be a hűtőbe és este 21 - 22h körül elő és egy film alatt be puszilni egy fél kiló epret :D -mit ne mondjak ahogy meg láttam :D rögtön forrtam mint posseidon a haragjától :D :D :D :D :D :P

na azóta vicces figurának tartom :D és nem hagyom hogy a kis íz élvezeteim befolyásolja :D nem tudja ez mi a jó :D

177. c4f059c04b (válaszként erre: 176. - 3fa6a2d4ec)
2009. febr. 13. 19:19
Látom ,te nojbitól vagy ki leginkább :)
176. 3fa6a2d4ec (válaszként erre: 174. - Castellina)
2009. febr. 13. 19:12

isten ? itt most 10 parancsolatra gondolsz ? vagy a bibliára? - mert akkor kérdem én amit őseinkre erőltettek azt hogy tudod elfogadni, és hogy hihetsz benne? És ha csak a könyvet veszem alapul akkor irodalmi műként említésre méltó... de mint kicsit beszürkült nézetű ember, számomra kacsa... és nem tudom értékelni az ekkora ellent mondás!

ha isten oly jó és kegyes, akkor hol van most? vagy hol volt mikor tömeg pusztításokat végeztek és e fajta fegyvereket hoztak létre????

csak logikus fel vetések! Nem meg bántani akarlak! Én inkább hiszek önmagamban, mint abban amin át mentem... keresztelő stb... sajna elkellet viselnem egy darabig, csak már akkor voltak érdekes kérdéseim :D ami miatt... mentesítettem magam a dolog alól! :D


de a legjobb példám erre mindig az volt, sajna szó szerint nem biztos hogy jól fogom idézni és ezért bocsánatot is kérek!

de van egy ilyen rész a könyvben!


"én az úr szolgálója vagyok, ő nem hagy el utamon mindig velem van s úgy cselekszem, hogy az neki mindig a tetszésére van" -valami ilyesmi :)

na kérdem én egy tömeg gyilkos is akkor úgy cselekszik ? de ezt ki üti a 10 parancsolat :) de ha meg nézük Ábelt és Káint :D áldozat meg -na szóval ne menjünk bele jobban :D 1részt mert nem vágom ától cetig! 2. nem szeretnék bele folyni mert nem vagyok hit térítő!

És hogy te ettől érzed magad jó embernek -az a szíved joga és hidd el ez miatt én nem foglak meg vetni -mert én is hiszek csak nem abban amiben te! :) És ez mindenki maga szabja hogy miben hisz e téren :)

van aki jehovista van aki mazohista én meg egoista ... ebből nincs gond :) amíg nem norbi update-ista :) :P (ezt csak poén kedvéért írtam)

175. c4f059c04b (válaszként erre: 173. - 274c9996b8)
2009. febr. 13. 19:05
Ilyesmiről én is hallottam. Meg arról is, ha az orvos megsejti, hogy a lánynak leszkapsz ha nem szűz, akkor azt írja a papírra hogy szűz.
174. Castellina (válaszként erre: 3. - 3fa6a2d4ec)
2009. febr. 13. 18:51
Nekem pl Isten törvényei a mérvadóak. Ha azokat betartom, nem lehetek rossz ember...
173. 274c9996b8 (válaszként erre: 172. - C4f059c04b)
2009. febr. 13. 18:46

NEM lehet kivitelezni ! MERT A VER , akarmilyen ver is , de megalvad szinte rögtön.

Itt eszakon ahol en elek mutettel teszik helye az elvesztett szuzhartyat , az arab orszagokbol bevandololtak gyerekeinek.(mindenki tuja ,pedig orvosi titoktartas itt is van :)

172. c4f059c04b (válaszként erre: 162. - 274c9996b8)
2009. febr. 13. 18:14
Az lehet. De a kivitelezés legyen az ő feladatuk. Egyébként ők mondták. Minden nagyobb ünnepkor vágnak birkát,akik megtehetik. Abból készül a kuszkusz, az egyik legszínvonalasabb kajájuk. Voltam már arab lagziban, ott is ettünk kuszkuszt. Érdekes, hogy külön sátorban szórakoztunk mi nők, és egy másikban a férfiak.
171. 3fa6a2d4ec (válaszként erre: 166. - Julia-g)
2009. febr. 13. 17:30

Maslow - egy érdekes dolog, de az alapelméletében volt valami olyasmi emlékem szerint, hogy akinek nincs ruhája és enni valója őt a munkájában sem fog motiválódni! Szerintem meg, ha meg adom neki a hitet, és a reményt akkor motiválható lesz! Csernus nem olvastam anno volt egy műsorra, ahun a kitevés pszichés terápiája miatt kicsit amondó vagyok nem sokra vihető! Mégis csak egy tanult pszichológus és, hogy ordibált... jó valszeg meg rendezett volt a dolog... de nem foglalkoztat és csak egy drogos könyvéről halottam, a kis kokain függőtől! szóval picit viccesnek tartom, bár lehet elolvastam volna a könyvét vagy ha van más irománya azt akkor lehet másképp vélekednék róla!

nem hiszem, hogy mindenható lennék mert csak kutatók! :D

170. 3fa6a2d4ec (válaszként erre: 164. - 40163fd81d)
2009. febr. 13. 17:21

Drága Fata!

Én hidd el büszke vagyok önmagamra! :)

2. dolog, hát ha kapok rendes érvelést vagy magyarázatot egy általam kemény meg fogalmazott dologra! Akkor valszeg, el is agyalok majd azon, hogy talán hozzáállást módosítsak!

3. Ez még mindig egy kutatás, aminek a végeredménye ha elkészül akkor valszeg port is kavarhat! :) De ehhez a végére kell járnom! Azt hogy miként teszem, az meg az én dolgom... Igaz ez valszeg az eredményt befolyásolja és ha úgy akkor nem is fog port kavarni!

"mikor ébrednek ÖNTUDAT-ukra az emberek?" -szép meg fogalmazás,de számomra szemet szúr az, hogy vajon öntudatukra mernek -e ébredni az emberek!

nem kell keménynek lenni, az igazságos élet vitel és a boldogság meg szerintem igen rá férne már az országra :)

Hát az éveid nem kérdem meg mert az lehet bunkó lenne...de nagy virtuális ölelés, hogy érzékeltél dolgokat :))

169. 3fa6a2d4ec (válaszként erre: 163. - 274c9996b8)
2009. febr. 13. 17:09
:$ én meg ezt köszönöm, mert ezek szerint az elméleteim nem lehetnek olyan rosszak :)
168. 3fa6a2d4ec (válaszként erre: 161. - 40163fd81d)
2009. febr. 13. 17:07

akkor nem, láttál még ügyes dobost!

Elnézést de a birkázás, soha sem személyesen teszem és ugye minden esetben a vita partnerek mentesek e dolog alól! Aki mégis mellre szívja, az vajon miért? mert szerintem csak az igazság fájhat amit egyesek nem fogadnak el, pedig az ő életük nem az enyém, és javíthatnak rajta ha mernek! Szerintem elég általános példák alá veszem az eseteket! És ha valakinél be talál, akkor ez van, nem tehetek róla!

Túlzás ? -az lenne ha el hinném a mesét hogy minden oly szép és csodálatos! Legalábbis szerintem!

167. 274c9996b8 (válaszként erre: 166. - Julia-g)
2009. febr. 13. 13:48

Es Te hany eves vagy ? Es nö vagy , vagy ferfi ?

Tenyleg szerencsetlenul is elsulhetnek a dolgok ? ! Talan ezert biztositottad be magadat annyira hogy , semmifele informaciot nem irtal magadrol !

Egyebkent a forum temaja az hogy ;mitöl vagyunk önmagunk ?

Tehat nem a szomszed nezeteiröl irunk,hanem a sajat nezeteinkröl !(persze , ha van ilyen :)

166. julia-g (válaszként erre: 160. - 3fa6a2d4ec)
2009. febr. 13. 12:59

Nem mindenkinek az a fontos, ami neked.

Ismered a Maslow-féle piramist, ugye?

Hogy gondolod, hogy te, a 26 éveddel tudod a megoldást? Az abszolut igazságot. ( Attól, hogy elolvastad Csernust pl? )


Fura, ha valaki ennyire mindenhatónak hiszi magát, hogy ő majd tudja, majd ő megmondja. Elég szerencsétlenül is elsülhet, volt már rá példa, nem is olyan rég. Csak nem tanulunk..Birkadolog

165. julia-g (válaszként erre: 153. - 3fa6a2d4ec)
2009. febr. 13. 12:44

"Hát részemről tökmindegy kilép félre -egyiket sem tudom sem férfinak sem nőnek tekinteni!

Hisz valahol ez esetben nincs sem tisztelet sem erkölcsi önmegtartás! :)

Hát igen azok a mocskos kis kapuk! Amiket én be zárnék nagy lakattal! "

Erre válaszoltam.

Igyekszem az ítélkezést kerülni!

164. 40163fd81d (válaszként erre: 160. - 3fa6a2d4ec)
2009. febr. 13. 11:33

Kezdem kapisgálni a ,hogy mire megy ki a játék!:))

Először nem igazán értettem,hogyan jön a fórum kérdéshez mindez ,amiket fejtegetsz,de szerintem te magad sem tudtad ,valójában mire is akarsz kilyukadni,különben egyszerűen csak annyit kérdezel,hogy "mikor ébrednek ÖNTUDAT-ukra az emberek?"

Te azt szeretnéd,hogy minden ember tudatosan maga alakítsa sorsát,megtartva emberi,nemzeti büszkeségét,tartását,mindezt egy szebb ,jobb világban,ahol a bűn büntetést kap,az erény dícséretet és "fizettséget",ahol az ember kemény ,de igazságos világban élhet....ne.

Értem én,hidd el.

De az általad képviselt formában nem vagy más,mint egy másik droid,vagy birka,csak épp az ellentétes oldalról.

Amíg agresszíóval,kemény törvényekkel,szabályrendszerrel kívánod érvényesíteni a te általad jónak vélt életet,addig ugyanígy válaszolnak rá azok,akik nem úgy gondolkodnak ,mint te.Gondolom ezt már tapasztaltad,erre írod,hogy "köpök rá",persze nem,mert közben dühös vagy,hogy rád is köpnek!

Beszélj tisztelettel az emberekkel és akkor figyelmet és tiszteletet kapsz érte cserébe.

Először nézd meg az életed ,magad,azután ítélj,vagy ítélkezz.De először is tedd rendbe a saját életed,csak azután fordulj,vagy mutogass mások felé.

163. 274c9996b8 (válaszként erre: 152. - 3fa6a2d4ec)
2009. febr. 13. 11:20

Ez egy nagyon jo hozzaallas a kislany neveleseben ! Engem is igy neveltek , persze hogy lazadoztam , de ma mar MEGKÖSZÖNÖM !

Es hat , hasonlo modon neveltem a sajat lanyomat is...

162. 274c9996b8 (válaszként erre: 149. - C4f059c04b)
2009. febr. 13. 11:17
A ver nagyon hamar megalvad :)
161. 40163fd81d (válaszként erre: 160. - 3fa6a2d4ec)
2009. febr. 13. 10:05

Értem én,de rosszul közelíted meg a kérdést.

Te a felpaprikázás,magadra haragítás,túlzás eszközével "játszol",ami bizony csak haragot,ellenérzéseket ,és élből elvetést vált ki.

Tudod senkinek nem esik jól ha lenéznek rá, és folyamatosan birkázzák és lehülyézik őt és mindent fog tenni,csak nem azt ,ami a valódi célja lett volna a figyelemfelkeltőnek.

"Dobbal nem lehet verebet fogni!" ezt még egy ovis is tudja.:))

❮❮ ... 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook