Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Miskolc Megyei Kórház Szülészete fórum

Miskolc Megyei Kórház Szülészete (beszélgetős fórum)


2010. ápr. 1. 15:05
sziasztok ! Valaki esetleg meg tudná mondani Gubás dr. úrnak a telefonszámát, és hogy hol és mikor rendel? előre is köszönöm !
66. BollerKrisz (válaszként erre: 65. - Mézyke)
2010. márc. 30. 07:17
Köszönöm! remélem a mostani is ilyen lesz!!!
65. Mézyke (válaszként erre: 64. - BollerKrisz)
2010. márc. 29. 11:03
Hát nem semmi ilyen gyorsan szülni:-)Gratulálok neked:-)
2010. márc. 29. 08:29

A Kórházzal nekem sem volt semmi bajom, sőt csatlakozom Mézykéhez, mert mindenki nagyon aranyos volt, KIVÉVE:


péntek reggel 7:05-kor hívtam a dokimat (Dr Sajgó Attilát, sajna már nincs ott) hogy lehet, hogy elment a magzatvíz, de semmi bajom. Mondta menjek be, addigra ő is ott lesz, csak átszervezi a napját, mert szerinte is akkor már szülünk. Telefont leraktam és egyből jöttek a tolófájások. A mentő rohant be velem, és már telefonon hívták a kórházat, hogy szülök! Vittek volna hordágyon a szülőszobára, de a nőgyógyászati "kedves, tündéri" hölgyek (hogy jobb szóval ne említsem őket) mondták a mentősnek, hogy csak a nőgyógyászati osztályra vigyenek. Bevittek, ott a drágáim rámförmedtek, hogy hagyjam abba a vinnyogást, üljek fel, vetkőzzek le és irány a vizsgáló. Majdnem sírtam, de megtettem amit mondtak, mert első baba, nem tudtam mi a menete a szülésnek. És különben is azt mondták, hogy első babánál csak 10-12 óra múlva szülhetek. Mikor meglátták a kislányom kikandikáló fejét, egyből bocsánatot kértek. 8:00-kor megszületett Zsófim.


Mindenki másnak csak köszönetet mondhatok, mert tényleg nagyon kedvesek voltak. Remélem a második szülésem is ugyanolyan jól fog sikerülni!

2010. márc. 27. 00:07
Az én orvosom Dr. Gubás Péter volt, nagyon jó orvos. Tud valaki róla többet: Van-e barátnője? Úgy tudom szeret motorozni! Hát én elmennék vele egy körre! Kár hogy ritkán mosolyog, pedig akkor nagyon vonzó pasi!
2009. júl. 11. 07:42

Nos már én is átéltem milyen is szülni.A dokim nagyon rendes volt.Első perctől kezdve pedig pont az ügyelete utolsó órájában jöttünk be, így maradnia kellett.Teljesen megvagyok vele elégedve.Mindent megtett amit lehetett.

A kórházzal is megvagyok elégedve.A szülőszobán is nagyon kedvesek voltak velem és a férjemmel aki mellettem lehetett.

Mindent mondtak hogy mit és miért csinálnak.Maga az előkészítés sem volt rossz.

Igaz hiába a vajúdásnak, de császár lett a vége.

Az őrzőben is kedvesek és segítőkészek voltak.A babát rögtön megkaphattam.És kérésemre velem lehetett estig, majd elvitték hogy tudjak pihenni.

Volt egy nagyon kedves nővér aki még a rendes szobába vivés után is átjött megnézni engem.Aranyosan érdeklődött.

A csecsemős nővérek szintén nagyon kedvesek voltak.Bármilyen problémával fordulhattam hozzájuk, és segítettek.Ezen felül napjában többször jött valamelyikük megkérdezni segíthet e, jól vagyunk stb.

Vagyis én pozitív élményként éltem meg azt a 6 napot amit ott töltöttem:-))

Legközelebb is ott szülök majd:-)

61. Pocok:) (válaszként erre: 53. - Audrey-Ann)
2009. ápr. 25. 15:32
ment privát..
2009. ápr. 25. 15:32

Jaaa és velem végig benn volt a férjem...vajúdás és császár alatt is.

Maga ő ment ki a folyosóra behivni és a császárhoz is ő hivta be.

59. Pocok:) (válaszként erre: 57. - Sennia)
2009. ápr. 25. 15:30

Én csak cáfolni tudom ezt....

Én húsvét hétfőn szültem...és velem benn volt majdnem az első perctől.

Ha épp nem volt ott(egyágyasban voltam)akkor is 5-10 percenként jött be.

Reggel 7-11ig....mivel szar volt az nst-m igy állandóan figyelt addig mig nem a császár mellett döntöttünk.Hiába ünnep..stb velem ott volt.

Én azt sem tudom alátámasztani h nem emlékszik rád.

Nekem a császárnál még arra is emlékezett h 2 héttel előtt pont ilyen súlyt saccolt a babának.

És nem utolsósorban a szakértelme számomra megfizethetetlen volt.

Hiába lett volna valaki minden másodpercben velem ha nem bizom benne.

2009. ápr. 23. 07:36

Beszéltem egy kismamával, aki az első gyermekét is az én orvosomnál szülte, és ő és még sokan azt állítják, hogy az első perctől az utolsóig vele volt a doki.Nyíiván elment egy két percre, enni meg wc-re, de vele volt az elejétől.

Ez megnyugtató.

57. sennia (válaszként erre: 53. - Audrey-Ann)
2009. ápr. 15. 22:39
Dienest nem ajánlom, sok a betege és nem is fog rád emlékezni, bármennyire is szeretnéd. Borzalmas mennyi betege van. Csak egy jó tanács.Szép estét neked.
56. sennia
2009. ápr. 15. 22:37

Jesszusom!

Szóval

Az orvost akkor hívják be a szüléshez,amikor 2 ujjnyira nyitott a méhszáj,nem akkor, amikor a kedves kismama első fájásai jelentkeznek. Továbbá mindenkinek más tapasztalatai lehetnek,vannak az orvosokról. Szerintem a megyeiben vannak nagyon jó szakorvosok. Én dr. Gubást ajánlanám,mert lelkiismeretes és emberi hangnemben beszél a beteggel és nem olyan,mint mások,hogy megszámolja a pénzt. Sajnos erre megy szinte az összes. Tisztelet a kivétel. Ő a magánrendelésen is kedves és bármilyen problémával lehet fordulni hozzá. Telefonszámot is tudok adni. Ő ultrahangozik is,mert ugye azért köztudott,hogy vannak akik nem, hanem rábízzák a kollégákra vagy a szonográfusra. És éppen olyan állapototk vannak a megyeiben is,mint az ország bármely területén. Sajnos ez az egészségügy miatt van. A magánrendelője viszont nagyon kultúrált és teljesen felszerelt. Bátran ajánlom mindenkinek. Priviben számot is tudok adni.

55. Mézyke (válaszként erre: 53. - Audrey-Ann)
2009. ápr. 15. 19:32

Nekem a dokim azt mondta, hogy végig bent lehet a férjem.

Dienesről nemtudok semmit.

54. Audrey-Ann (válaszként erre: 44. - Csillagtancos)
2009. ápr. 15. 16:23
Én június 8-ra vagyok kiírva..
2009. ápr. 15. 16:23

Sziasztok!

Én Június elején fogok a megyeiben szülni.

Én fordítva vagyok a két kórházzal. A Semmelweis-ben több orvosnál is megfordultam, mind elég negatív élmény volt. A megyeiben viszont maximálisan segítőkész a személyzet, soha semmi gondom nem volt, bár én még nem szültem, csak műtöttek.

Arról vegyeset hallottam, hogy a papa mikortól lehet bent, ez kicsit aggaszt is engem.

Valaki tud valami infot a szülésről Dienes dokinál?

52. archy (válaszként erre: 51. - Mézyke)
2009. ápr. 10. 10:41
Köszönöm.Azt fogom tenni.
51. Mézyke (válaszként erre: 50. - Archy)
2009. ápr. 10. 07:08

Szia!

Róla nemtudok véleményt írni, nekem nem ő az orvosom.Viszont én már megkérdeztem az enyémet a tarifájáról.Jobb előre tisztázni:-)

Van olyan orvos aki megelégszik egy kevéssel is, de van akinek fix tarifája van.Legközelebb kérdezz rá.Megmondod hogy szeretnél nála szülni, és mennyiért vállalna el.

50. archy
2009. ápr. 9. 18:49
Sziasztok! Valakinek van tapasztalata Dr Dudás Ernővel? Egyszer voltam nála és nagyon rendes volt. Jövőhéten kell visszamennem hozzá. Akkor szeretném megkérni,hogy nála szülhessek. Hogy szokták ezt? Meg kell kérdezni mennyiért vállal vagy majd adok neki szülés után? Sztk rendelésre megyek. Most vagyok 28 hetes.
49. Mézyke (válaszként erre: 48. - Pocok:))
2009. márc. 23. 16:37
Előre is köszönöm, és sok szerencsét.Könnyű szülést kívánok:))
2009. márc. 23. 06:54
Na csajok..30 nap és beszámolok élőben:)))))))))))
47. Mézyke (válaszként erre: 44. - Csillagtancos)
2009. márc. 23. 06:52
Miért nem szabad szülésznőt választani??
46. gardiedi (válaszként erre: 43. - Mézyke)
2009. márc. 17. 08:02
Papp Gyula és tényleg nagyon rendes volt. Elvileg nem lehet, a csecsemős morgott is...de a dokim megkérte. Gondolom ez azért is volt többek között, mert nem volt hely az osztályon, de ekkor még örültünk, jó volt együtt lenni, próbáltuk felfogni, hogy megérkezett Sára:)
45. Pocok:) (válaszként erre: 44. - Csillagtancos)
2009. márc. 16. 15:27

Hááát én április végén:)))

Igen apuka benn lehet..de egész normális szülésznők vannak,eltekintve 1-2 kivételtől,de hát az hol nincs.

2009. márc. 16. 15:00

Megyeiben szülésznőt nem szabad válsztani, viszont én úgy tudom, az apuka végig bent lehet.

Nem szül valaki közületek június elején-május végén? Jó lenne egy kis társaság...

43. Mézyke (válaszként erre: 42. - Gardiedi)
2009. márc. 15. 18:51

Ki volt az orvosod??

Tényleg visszahozták a babát??

42. gardiedi (válaszként erre: 41. - Mézyke)
2009. márc. 15. 18:45
Velem is bent volt a férjem az első pillanattól, csak a gátvarráskor küldték ki, aztán az orvosom azt is elintézte, hogy a lányunkat visszahozzák és kb. 2órát hármasban voltunk.
2009. márc. 15. 12:22
Amúgy megkérdeztem a dokimat, és azt mondta, hogy bent lehet a párom az elejétől a végéig.Mármint a megyeiben.Úgyhogy aki az ellenkezőjét írta annak nem volt igaza.
2009. márc. 13. 12:02
Viszont a semmelweisben 2 orvost is tudok aki elég ..... és nem szülnék náluk:)
2009. márc. 13. 10:31
Na ugye. Látom leginkább negatív tapasztalatok vannak a Miskolc megyei kórház szülészeti osztályáról. De viszont a Semmelweis nagyon tiszta és kedves segítőkész mindenki!
38. f8db0709b8 (válaszként erre: 9. - L.Niki18)
2009. márc. 13. 10:12
A Semmelweis-ben szültem,ott tuti volt minden,figyelmesek voltak és segitökészek:)A dohányzás zavart a legjobban,mert senkire nem voltak tekintettel!A mosdó tiszta volt,csak büzlött a cigifüsttöl!Ennyi problémám volt:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook