Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mindent a vallásról fórum

Mindent a vallásról (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6
180. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 162. - Pinkhód)
tegnap 21:25
Azt tenyérből nem hinném hogy lehet látni meddig élsz 😃
tegnap 21:21
Jól elkanyarodtunk a témától ☺ De ez is érdekel.
178. Pinkhód (válaszként erre: 177. - Unom)
tegnap 20:23
Igen. Szerintem is. Èvekig úgy tudtam, hogy szűz az aszcendensem,mert úgy hozták ki a táblázatok. Utána meg a mèrleget. Mindkettőt igaznak èreztem.
177. unom (válaszként erre: 174. - Pinkhód)
tegnap 19:31
Ezen alapulnak a jóslások.
176. Pinkhód (válaszként erre: 175. - Pinkhód)
tegnap 19:28
Forer hatás
175. Pinkhód (válaszként erre: 174. - Pinkhód)
tegnap 19:27
Nem Főtèr, hanem Főtér, a telefonom szórakozik
174. Pinkhód (válaszként erre: 167. - Unom)
tegnap 19:26
Ez a Főtér hatás miatt van a tudomány szerint.
173. Pinkhód (válaszként erre: 172. - Napsugár8)
tegnap 19:25
Köszi. Huszonèvesen rakosgattam ki családtagoknak, csak mert èrdekelt. Sosem kèrnèk pènzt ilyenèrt.
172. Napsugár8 (válaszként erre: 171. - Pinkhód)
tegnap 19:15

Akkor te nagyon ügyes vagy!

Bár a tarot sokkal komolyabb, mint a cigánykártya, és persze sokkal nehezebb is.

171. Pinkhód (válaszként erre: 168. - Napsugár8)
tegnap 19:12
Èn ki tudtam rakni ugyanazt kètszer egymás után tarot kártyával
170. unom (válaszként erre: 168. - Napsugár8)
tegnap 18:28
Cigánykártya, horoszkóp, tenyérjóslás: mind egyformán megbízható.
169. tumbo2 (válaszként erre: 158. - Napsugár8)
tegnap 18:27
mivel nem hiszek benne,nem érdekel, fölösleges időpazarlásnak tartom.
168. Napsugár8 (válaszként erre: 165. - Unom)
tegnap 18:23

A cigánykártyát én is tanultam, nem csak könyvből, volt "mesterem" is, aki tanítgatott.

Amikor megkérdeztem tőle, hogy miért nem vetnek ki ugyanannak az embernek 2x ugyanarra a kérdésre, rögtön, másodszor is???

Erre azt felelte, hogy: mert ez alapszabály! Persze, mert másodszor már teljesen más kártyák jönnének elő, mint kb. fél órával előtte! Erről ennyit! :)

167. unom (válaszként erre: 166. - Pinkhód)
tegnap 17:57

Egyre gyanúsabb lett. Egy ismerős megkért, hogy csináljam meg a barátjáét, akit nem ismertem. Nehezen, de elvállaltam, és megcsináltam egy teljesen más dátumhoz tartozót.

Teljesen találónak érezte.

Utába megmondtam neki, mi a helyzet, és hogy ezért nem csinálok több horoszkópot.

166. Pinkhód (válaszként erre: 165. - Unom)
tegnap 17:53
Miből jöttèl rá?
165. unom (válaszként erre: 164. - Napsugár8)
tegnap 17:51
Nem, rájöttem, hogy semmi alapja nincs.
164. Napsugár8 (válaszként erre: 161. - Unom)
tegnap 17:48
Nekem is volt egy ilyen időszakom, bár én nem a horoszkópot csináltam, de sohasem kértem érte pénzt. Aztán amikor a vállalkozásom kezdett felfutni, és a napi 24 órát egyre kevesebbnek éreztem, ez lassan háttérbe szorult. De ez is életünk része volt, valami miatt ezt az utat is be kellett járnunk. Remélem, gondolom, nem volt hiába való.
163. Pinkhód (válaszként erre: 161. - Unom)
tegnap 17:48
Az asztrológia engem is èrdekelt,de arra jutottam, hogy az emberi lèlek lènyege túlmutat az asztrológiában leírtakon.
162. Pinkhód (válaszként erre: 160. - Pinkhód)
tegnap 17:45
Sokan vannak, akiket nyomaszt, hogy rövid az èletvonaluk. Pedig Isten nem gondolnám, hogy a tenyerunkbe íratta volna a sorsunkat, hogy lássuk ,meddig èlünk stb. .
161. unom (válaszként erre: 160. - Pinkhód)
tegnap 17:44

Számomra az összes.

Anno beleástam magam a horoszkópba, megtanultam csinálni is. Akkor jöttem rá, hogy semmi alapja nincs.

Kár, jól megélnék belőle.

160. Pinkhód (válaszként erre: 153. - Unom)
tegnap 17:41
Egy pár ezós könyv tènyleg az. Pl. A tenyèrjós könyvek.
159. unom (válaszként erre: 157. - Napsugár8)
tegnap 17:35

Sose akartalak meggyőzni.

Nem akarok mindenkit elfogadni. Tudomásul veszem, hogy létezik, de elfogadni nem fogom.

158. Napsugár8 (válaszként erre: 156. - Tumbo2)
tegnap 17:33

A kérdésedre a válasz ott van, a "Beszélgetések Istennel" c. könyvben, és még nagyon sok minden másra is, ezért írtam, hogy amit "Zolcsika" könyvet félig!! bemásolt egy fórumba és hiányzik a másik fele: hogy a bemásolt válaszok milyen élethelyzetre, milyen kérdésre adódtak... aki valóban tudni akarja a választ ezekre a kérdésekre, olvassa el a könyvet.

Ennél többet én most nem tudok mondani, a válasz ott van a könyvben! Vagy elolvasod, vagy nem! Rajtad áll.

157. Napsugár8 (válaszként erre: 153. - Unom)
tegnap 17:29

Na látod! Te is abban hiszel, amit lelked mélyén igaznak tudsz elfogadni, én is abban hiszek... ahogy te fenntartod a jogot magadnak, hogy ne más mondja meg, miben kell!! hinned és miben nem, ugyanígy vagyok vele én is.

Ettől még nem dől össze a világ, semmi gond nincs ebből! Mindenkinek a maga igazsága legyen meg, de addig, amíg ugyanaz a célunk az életben, egymás elfogadása, egymás segítése, stb. stb. addig szerintem mindketten, mindannyian jó irányba megyünk. :))

156. tumbo2 (válaszként erre: 151. - Napsugár8)
tegnap 17:25
mi lenne,ha nem szeretne.a sok gyerekhalál,háború,bűnözés.
155. tumbo2 (válaszként erre: 153. - Unom)
tegnap 17:24
meg jó pénzkereset-
154. tumbo2 (válaszként erre: 139. - Napsugár8)
tegnap 17:23
aki kopasz?
153. unom (válaszként erre: 151. - Napsugár8)
tegnap 17:18

Te is megtalálod azt, amit hallani akarsz. Ónmegerősítésnek jó.

Számomra felesleges papírpocsékolás a teljes ezoterikus irodalom.

152. Pinkhód (válaszként erre: 139. - Napsugár8)
tegnap 17:16
A Biblia.
151. Napsugár8 (válaszként erre: 150. - Unom)
tegnap 17:10
Erről van szó! Mindenki abban hisz, amit belülről, a lelke mélyén igaznak hisz, és ezen az alapon ne akarja nekem megmondani senki (még a papok sem!!!) hogy nekem miben kell hinnem, és nekem ne papoljon, ne prédikáljon isten büntetéséről, és ne ültesse belém a félelmet, a szorongást, lerombolva ezzel a "szerető isten" képét.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2020, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook