Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mindennapi macerák fórum

Mindennapi macerák (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
2313. Mosoly30
2011. dec. 19. 14:57

Bella szívesen segítek a levél fordításba, de szerintem Szeklicének ez jobban megy. Ő azért most sokkal jobban benne van a németbe, mint én. Örülők, hogy ha nem is sok, de némi pénz állt a házhoz és kaptatok segélyt is. Remélem a férjed is nagyon hamar jobban lesz! Jól rátok jár a rúd, hogy mit ne mondjak. De van egy mondás valahogy így hangzik. A cigány is a rossznak örül mert tudja ezután már csak jobb jöhet.


Itt is esik a hó, de nem marad meg szinte semmi.


Nem tudom mi van velem, de nagyon fáj a jobb térdem, alig tudok menni. Fogalmam sincs, hogy mitől. Mindenesetre holnapra meg kell gyógyulnia mert el vagyok maradva a takarítással! Így, hogy a mai nap nem tudok szinte semmit csinálni holnaptól igencsak bele kell húznom!

2011. dec. 19. 14:16
Sziasztok itt is szállingózik de el is olvad sajnos a földön meg sem látszik. Viszont van némi jó hírem és sajnos rossz is. Majd olvassátok.
2311. vaczila
2011. dec. 19. 13:50
Esik a hó. Párom nagyon rendes volt mivel tudja hogy hóban nem merek vezetni és reggel kocsival indultam, eljött értem gyalog az ovihoz délután és hazahozott. Holnap viszont már gyalog indulok el reggel. Szép, szép a hó, de ezt a pár napot már kibírhatta volna amit még dolgozok az idén.
2310. vaczila
2011. dec. 19. 05:50

Jó reggelt nektek. Eljött az utolsó karácsonyi előtti hét. Olyan fura hogy már mióta készülök, várom, aztán meg 3 nap alatt vége lesz az egésznek és oda a nagy fölhajtás. Ebben az egészben tényleg a várakozás a legjobb.

Bella szurkolok hogy sikerüljön amit terveztél! A telefonszámot szerintem a tudakozótól meg lehet tudni, egy próbát mindenképp megér.

Szeklice nálatok is aztán összejönnek most a dolgok, de hát tudod a baj nem jár egyedül. Azért most már véget érhetne ez a rossz széria, legalább karácsonyra lábaljatok ki belőle.

2309. Szeklice
2011. dec. 18. 20:57
Szia Bellus! Olvastam a naplódat...nem tudok mit mondani,nagyon sajnálom!!! Szívesen segítenék,és meg is próbálok,ha tudok a fordításban,de az a baj,hogy tönkre ment a számítógép,mert a kislány véletlenül ráborította a tejet!!! Sőt! Még szerintem meg is püfölhette,mert nem csinál semmit.A férjem tajtékzik,és én csak 3 percre hagytam magára a kislányt,amíg a hajam mostam,addig ő nézte a meséket a gépen,és ez történt.Most a régi számítógépet használjuk,de ez sem működik,állandóan lefagy,újra kell telepíteni.Ezért nem voltam az elmúlt pár napban,és valószínű nem is tudok netezni amíg a férjem meg nem csinálja.Már elegem van ebből a balszerencse hullámból.Először a mosógép,aztána dvd,aztán büntetés,és most a laptop amit fél éve vettünk!!! Januárban megpróbálja a férjem hazavinni (úgyis jogsit haza kell mennie csináltatni),ez az utolsó reményünk...azért írd le a levelet a naplódba,amint tudok,jövök!!!!Puszi
2011. dec. 18. 13:36
Mosi Szeklice a segítségetekre lenne szükségem olvassátok el kérlek a naplómat oda leírtam mit tervezek. Köszi
2011. dec. 18. 10:15
Szia Mosikám. Pedig azt hittem meg szidtok, hogy ilyen helyzetben is makacskodok, menj olvasd el a baleseteimet nem semmi írtam még a naplóba . itt takarítok a szobában majd nézem írtatok-e
2306. Mosoly30
2011. dec. 18. 09:49

Nekem ma nem kell főznöm maradt tegnapról stefánia szelet és burgonyasaláta. Ha lesz kedvem össze ütök valami levest még hozzá. Délután sütök pogácsát. Vasalnom és takarítanom kell, de semmi kedvem.

Én már annyit híztam, de most már tuti nem állok neki fogyizni majd januártól, de akkor gőz erővel!

2305. Mosoly30
2011. dec. 18. 09:43

Sziasztok!

Bella nagyon sajnálom, hogy így jártatok! Sajnos a mai világban nem szabad csak úgy ingyen mindent oda adni, mert látod ez a hála. Az anyósod meg nem tudom mit képzel magáról. Jól tetted, hogy nem adod oda a gyereket, mert az is csak támadási felület lenne. Menne a gyámügyre, hogy már enni se tudtok adni a gyereknek és akkor ő látta el. Szégyellje magát az ilyen nagyszülő. A férjed helyében jól kiosztanám, hogy tudja merről hány méter. Megáll az eszem! Nem csodálom, hogy sírsz, de hidd el hamarosan minden rendbe jön!

2011. dec. 18. 08:48

Javaslom a naplómat érdekes tanulmány a mai emberekről!!!!!

hova jut ez a világ?

2011. dec. 18. 08:04

Szép napot és Kellemes aranyvasárnapot mindenkinek!


Vaczila akkor egy cipőben járunk, múlt héten végig futkoztam és 5 napig szenvedtem a szörnyű fejfájástól. egy szóval mára szakadt a nyakamba minden. Nagytakarítás, varrás (ez most már sürgős cipzár csere a férjem télikabátjában stb.)főzés, sütés, mosás (nem is keveset) ablakpúculás, butor tisztítás, szőnyeg tisztítás stb... sok és egyedül vagyok ma. Ráadásul németből rengeteget kell tanulnom mert le vagyok maradva nagyon. De legalább elterelem a gondolataimat tegnap amúgyis kiakadtam másfél órát sírtam részletek tudjátok hol.

2011. dec. 18. 06:35
Sziasztok!Keresek egy zenét, tegnap hallottam. A címe talán: Bolond a világ. Ruzsa Magdi énekelte, egy külföldi szám feldolgozása volt. A szöveg eleje: Apa rohan anya nagyon fáradt... Ha tudja valaki miről van szó, írja már meg, mert sehol se találtam. Karácsonyra szeretném a gyermekemnek. Köszi!
2301. vaczila
2011. dec. 18. 06:01
Túl a disznóvágáson ma már nyugodtabb napom lesz, bár munka ma is akad bőven mire minden rendben lesz és mindenhol ki lesz takarítva, meg ki lesz minden mosva. Vagyis unatkozni nem fogok, de nem is akarok. Azért remélem délután - estefelé már rendbe kerülünk és lesz egy kis nyugalom is. Főznöm ma szerencsére nem kell, bár lehet hogy magamnak csinálok egy kis tejbezabit, mert a húst már nem kívánom igazán, sok már minden hétvégén a disznóvágásos kaja.
2011. dec. 17. 09:54
Sziasztok kellemes hétvégét
2011. dec. 16. 14:59
Szia, köszi Mosi de nekünk mindennappal egyre nehezebb. Még a hétvégét valahogy átvészeljük de utána????????????
2298. Mosoly30
2011. dec. 16. 13:52

Bella szorítok értetek, hogy valahogyan jóra forduljanak a dolgaitok. Nagyon nehéz a mai világban, de sose szabad feladni!!!


Gyerekek terén van némi kis javulás, de ez még mindig nem az igazi. Jó persze nem várhatom, hogy egyik napról a másikra minden rendbe jöjjön, de elindultak a jó irányba!

2011. dec. 16. 13:13
Sziasztok minden jót nektek, mi sajnos egyre lejebb gurulunk a lejtőn. Jutka mégsem küldött semmit.... na mindegy naplóba leírtam. Holnap fenyő ünnepre kellene mennünk de nem hiszem, hogy elmegyek
2296. vaczila
2011. dec. 16. 05:32
Ma nem dolgozok, készülök a holnapi disznóvágásra. Rizsfőzés, bélmosás, 4-5 féle süti sütés, nagy edények elmosása, ilyesmi vár rám. A hagymát és a fokhagymát már tegnap megpucoltam. Na meg persze főzök is, mert jön haza Árpi fiam is Pestről. Ráadásul pipa vagyok mert úgy volt hogy a párom is itthon lesz ma, erre be kell mennie dolgozni. Sőt még hétvégére is be akarták rendelni, mert sürgős munka van, de megmondta nekik hogy nem megy mert disznót vágunk. Mindenesetre ma szükségem lett volna rá, mert az üstökbe a vizet ő szokta meghordani és Szilád is dolgozik. Na mindegy majd amelyik fiú előbb hazaér, megkapja ezt a kitüntető feladatot még ha este lesz is.
2295. Szeklice
2011. dec. 15. 23:08

Sziasztok,sajnos csak későn jutok ide...most írom a bevásárlólistát hétvégére,jönnek anyósék,úgyhogy vasárnap már reggel meg kell főznöm.Szombatra meg pizzát gondoltam,csak az a baj hogy nem hoztam ki a Stahl-féle zöld könyvet,abban van a tuti pizzatészta receptje.Nem tudnátok esetleg nekem egy bevált receptet adni? Hálás lennék:)


Bella!Sokat jársz a fejembe,napközben is,nagyon bízom benne hogy jól zárul az évetek azért a körülményekhez képest!


Vaczila!Olvastam a naplódat,nagyon bírom ezt benned hogy neked mindig annyi teendőd van és ezerrel égsz:-)))


Mosi! Mi a helyzet a csemetéiddel? Megtanulták a "leckét"?Majd írj a fejleményekről!!!

Jó éjt!

2294. vaczila
2011. dec. 14. 17:05
Most értem haza. A rendőrségen minden rendben volt, úgy néz ki többet nem kell bemennem. Sőt úgy néz ki meg is van az elkövető, bár még nem fogták el. Na ennek örömére most benyomok egy tojáslikőrt. Ha így folytatom karácsonyra nem is marad. :)) Ja most még álljak neki főzni? Inkább körülnézek a fagyasztóba hogy mit tudok kivenni. Kiszívta ez a nap minden energiámat.
2011. dec. 14. 16:30
Sziasztok. Vaczila? Mi történt? Remélem minden rendben. Nekem iszonyatos fejfájásom van .
2292. vaczila
2011. dec. 14. 06:49
Munka után bejelentkeztem a fodrászhoz és megyek megint a rendőrségre is. Majd este megírom hogy mi volt. Remélem minden rendben lesz.
2011. dec. 13. 18:26

Sziasztok, Vaczila örülök neki, hogy te is ilyen raktározó típus vagy. Remélem most már valóban békén hagynak!


Lányok köszönök mindent és a soraitokat is. Sajnos nem tudom felkutatni és ha tudnám sem tudnék kimenni hozzá. Illetve az új férjéhez pár hónapja házasok. Ott neki semmije sincs!!!!!!!

Megpróbálunk máshogy intézkedni de a többit inkább a naplómban.Még egyszer köszönök mindent!!!!!!!!!

2290. vaczila (válaszként erre: 2288. - Mosoly30)
2011. dec. 13. 14:55
Szerencsére az esti kutakodásomnak köszönhetően megtaláltam a rendőrségi határozatot amit küldtek annak idején hogy lezárták az ügyet. Remélem ezzel már igazolni tudom hogy jelenleg nincs a birtokomban az a hülye telefon. Azért az érdekes hogy a rendőrségi számítógépen nincs nyoma egy feljelentésnek. Még jó hogy én semmit sem dobok ki. Papír tenger van a padláson, és milyen jó hogy az van.
2289. Mosoly30
2011. dec. 13. 13:46

Nálam ilyen kaliberül dolgok nem történtek, szerencsére és ne is történjen semmi hasonló!

Csak a gyerekekkel vannak gondok!:( Azt hiszem még jobban be kell keményítenem amíg még nem késő!

2288. Mosoly30
2011. dec. 13. 13:44

Megáll az eszem, hogy mik vannak!

Vaczila van egypár rendőr ismerősöm. holnap utána érdeklődők, hogy mit lehet ilyen esetbe tenni aztán majd privátba megírom.


Bella tudom min mész át. Mi ezt a poklot már régebben megjártuk hasonló ügyben. Akkor én is azt hittem itt a világvége, de hidd el minden rendben lesz! A helyetekben elmennék a sógorékhoz aztán amit tudnék összepakolnék és elvinném.

2287. Szeklice
2011. dec. 13. 08:11

Bella! Én odamennék és egyszerűen agyonütném a sógornődet!Addig nem tágítanék,amíg nem fizet!!! Ne hagyjátok már magatokat!!!!Ez kétségbeejtő,komolyan mondom...hogy a mai világban ilyen megtörténhet,nem hiszem el!!!Valamit csak ki lehet találni,nem?Majd írj a fejleményekről!!!


Vaczila! Eszedbe ne jusson nyugtatót szedni!!! Teljesen eltorzítja az arcot (és a agyad),az nem megoldás.Hihetetlen ez az egész.Reggel 8 óra,bekapcsolom a számítógépet és ennyi történés van...Nem is tudom mit mondjak!


Mosi.remélem veled nem történt semmi rossz!


Mi ma megyünk a közeli városba,megvesszük a gyerek ajándékát,meg sétálgatunk kicsit....Jaj,még mindig a történtek hatása alatt vagyok...

2011. dec. 12. 20:17

Sajnos holnap délelőtt nem leszek, de ilyen állapotban suliba sem megyek meg egyáltalán miből is???????????

Íme a példa a saját véredben sem bízhatsz meg!!!!

2011. dec. 12. 19:52
szegényem én is nagyon porul jártam nem is tudom hogyan tovább az én naplóm is érdekes lesz
2284. vaczila
2011. dec. 12. 15:37
Hú csajok tiszta ideg vagyok. A rendőrségre kellet mennem délután kihallgatásra. Olvassátok el a naplómban mi történt velem. Nem hiszem el hogy ilyen megtörténhet, pedig de.
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook