Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mindennapi macerák fórum

Mindennapi macerák (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
2343. vaczila
2012. jan. 1. 10:40
Nagyon eltűntetek lányok, nincs kivel beszélgetni.
2011. dec. 31. 17:03
Nagyon boldog újévet nektek!
2341. vaczila
2011. dec. 31. 16:20
VIDÁM SZILVESZTERT ÉS SIKERES, NAGYON BOLDOG ÚJÉVET KÍVÁNOK NEKTEK.
2340. vaczila
2011. dec. 30. 09:18
Sziasztok. Nekem ma torokfájással indult a nap. Nem vészes, de bekaptam mindjárt egy szopogatós tablettát hogy ne is lendüljön bele nagyon. Mindenesetre csodálkozom, mert szinte ki sem mozdultam a héten, csak boltba és mégis megfáztam? Na mindegy lesz ez még így sem. Ma gyümölcs levest és rántott tököt csinálok krumpli pürével. Mellette mosok és azt hiszem itt az ideje hogy készüljek a jövő heti munkára. Már ami a tervezést, adminisztrációt illeti. Szóval itt a szabi vége. Kár, nagyom gyorsan elment ez a hét .
2339. vaczila (válaszként erre: 2338. - 266299594f)
2011. dec. 29. 10:34

Igen ha jól emlékszem tönkrement a gépük.


Én most főzök. Ma tarkabab leves lesz és szilvás gombóc, nekem update változatban. Már én is visszább fogtam az evést, de ez nem változtat azon hogy felszedtem pár kilót. Délután a réges régi Fürge ujjak újságjaimat akarom átlapozni, kb 20 évvel ezelőtt járattam egy évig. Szerintem most is kincsekre fogok bukkanni bennük. Egyet más meg is néztem reggel, abban találtam egy gyönyörű horgolt terítőt, de ahogy elolvastam rá kellett jönnöm hogy nem értem a leírást, így megcsinálni se tudom. Olyan kár hogy nincs kitől segítséget kérni.

2011. dec. 29. 09:56
Jó reggelt és szép napot mindenkinek. Szegény Szeklice valóban nem jut el hozzánk. :-(
2337. Mosoly30
2011. dec. 28. 19:51
Ma én kicsit takarítottam, mostam, vasaltam, de csak úgy lazán. Az evést is igencsak vissza vettem már valahogy nem is kívánom, pedig még mindig van jó sok kaja.
2336. vaczila
2011. dec. 28. 12:50
Ma már nem ölt meg az unalom, eddig legalábbis. Reggel nekiálltam levestésztát csinálni, aztán meg főztem. Gombaleves lett és spenót egyszerűen csak főtt tojással. Délutánra ki kéne találni valami jó kis programot. 2 tervem is van, de egyikhez a párom is kéne. Ő viszont kiment a szőlőbe borért és nem tudom mikor ér haza. Lehet marad a másik terv, de az első se lesz felejtős.
2011. dec. 28. 11:42
sziasztok, én kaptam egy sampont és egy órát.
2334. vaczila
2011. dec. 28. 06:47
Én kaptam 2 könyvet, egy elektromos vízforralót, sk készített ajándékokat, édességeket. És egy kis pénzt is. És van a családi ajándékunk a GPS. Most meg itthon lustálkodok a héten. Tegnap egész nap olvastam, ma viszont nekiállok levestésztát csinálni mert elég volt a semmittevésből.
2333. Mosoly30
2011. dec. 27. 22:11

Sziasztok!

Sajnos ez a karácsony is hamar eltelt.:( Ezért kicsit szomorú vagyok.

Nektek mit hozott a "Jézuska"? Én kaptam egy elektromos lábmelegítőt, parfümöt, illatszer csomagot, egy piha puha meleg köntöst és egy kis pénzt.

2011. dec. 27. 20:26
Most ez a hüle lelkem meg estére jött helyre szerintetek?????
2011. dec. 27. 20:25
Na most már helyre jöttem, szerintem ez a szürke idő már hetek óta. Második éve vettem észre, hogy hatással van rám. Tavaly télen is sokat szenvedtem a levertséggel. Volt, hogy hetekig szinte ágyban voltam. Csak annyira szálltam ki az ágyból, hogy oviba vigyem a gyereket és lezavartam a főzést gyorsan aztán visszabújtam tévéztem és ettem és ettem és ettem.....
2011. dec. 27. 12:40
Ami engem illet én is végig ettem az ünnepet de a kedvem sehol. Nem tudom mi ez a több napos letargia és miért van de én már ettem gyümölcsöt ettem a kedvenc ételemet. nem tudom mi rántana ki ebből az állapotból
2329. vaczila
2011. dec. 26. 19:52

Mosi ami a szétpukkadást illeti, beszállok a versenybe. Valahogy én is úgy vagyok hogy már nem kéne, de mégis, és na még ezt, meg még azt a kicsit, meg nehogy már kárba vesszen, így inkább belém veszik. Szóval mérlegre nem kell állnom mostanában az biztos.


Nálunk jól eltelt a karácsony, érzésem szerint túl rövid volt, de a két ünnep között itthon leszünk így még nyújtjuk a pihenés idejét. Ma amikor épp nem "rokonkodtunk", többnyire olvastam a karácsonyra kapott új könyvemet, még holnap is be fog tartani. Bár megbeszéltük hogy nem lesz különösebb ajándékozás, azért mindkét gyerektől kaptunk ajándékot, meg még innen onnan egy kis ez meg az és a szüleinktől némi pénz is állt a házhoz. Szóval mégiscsak jött ez a Jézuska. Nálatok mi újság?

2328. Mosoly30
2011. dec. 25. 22:43
Fúú én ma is, tegnap is annyit ettem, hogy szétpukkadok. Már szinte rosszul vagyok az ételektől mégis eszek, szinte egész nap folyamatosan hol ebből egy falatot hol abból egy kis darabot. De végül is a karácsony erről is szól, szóval nem nagyon izgat, hogy csak dagadok, majd januártól fogyizok extra keményen.
2011. dec. 25. 21:30
Boldog karácsonyt mindenkinek!!!!!!
2326. vaczila
2011. dec. 25. 17:48
Látom nagy a pangás, sehol senki. Remélem ez azért van mert el vagytok foglalva a vendégeskedéssel. Mi most értünk haza. Hú tele vagyok minden jóval, kidurranok. És még nincs vége. Holnap hozzánk is jönnek, meg mi is megyünk még a nővéremékhez, aki rétessel vár bennünket. Szóval tiszta hízókúra ez a karácsony. De azért jó!!!!!!!!
2325. Mosoly30
2011. dec. 25. 00:56

Sziasztok!

Mindenkinek nagyon boldog karácsonyi ünnepeket kívánok!


Nálunk nagyon jól sikerült a Szent este. Igaz volt egy kis gubanc, de hol nincs. A gyerekek nagyon örültek az ajándékoknak. Még most is fent vannak.


Annyi enni valót csináltam, hogy egy hétig tuti nem kell főznöm.

2324. vaczila
2011. dec. 24. 16:15

Békességet, boldogságot, csengőszót és gyertyalángot.

Ajándékot, szeretetet, s mindent, ami fontos neked.

Ajtód elé fehér bársonyt, békés, boldog szép karácsonyt!



Szeretettel kívánok minden fórumozónak boldog karácsonyt.

2323. vaczila
2011. dec. 23. 14:09
Sziasztok. Ma már itthon vagyok, sütök, főzök, mosok . Eddig megfőztem a mai ebédet, (csirkemelles rizottót) és megsütöttem a zabpelyhes bucikat és kifliket a holnapi meggyes mákos gubámhoz. Meg mellette anyut fuvaroztam intézni az ügyeit és a vásárlásait. Délután még sütök tovább, a krémes sütiket még megcsinálom ma.
2011. dec. 23. 07:10
Jó reggelt. Látom nagy a készülődés mindenhol. Én is pörgök, de fa az még mindig nincsen. Ma a sütés- főzésé a főszerep és némi takarítás is belefér.
2011. dec. 22. 06:30

Jó reggelt, tegnap nem jutottam el vásárolni úgyhogy most megyünk a gyerkőccel. Lesz 11 mire hazaérünk ez olyan dühítő és délután még a környező falvakban kell szórólapot hordani. Még mindig nem készültem semmit karácsonyra, csak némi diót pucultunk. Ilyen elcse...t karácsonyom még nem volt! Ja és még mindig nincs fánk!!!!!

Talán ha sikerül ma megcsinálni az autót akkor lesz, de ha nem akkor fa sem lesz idén. Mert a férjem nekiesik ma a kocsinak. Tiszta stressz ez a karácsony. Lányok múlthéten 4kgot fogytam. Na jó szép napot futok a buszra.

2320. vaczila
2011. dec. 22. 05:59
Jó reggelt. Ma dolgozok utoljára az idén, ennek nagyon örülök. Munka után még lesz egy kis karácsonyi buli is, de azon már nem szándékozom sokáig ott maradni. Mindenesetre tegnap megfőztem már mára is, és sütöttem a bulira is egy kis sütit hogy ma már ne legyen ilyesmire gondom. Nálunk is nagyon hideg van, de hát most van itt az ideje, had legyen. Csak azt sajnálom hogy a hó még az utakról nem olvadt el és jól meg van jegesedve rajta.
2319. Mosoly30
2011. dec. 21. 09:27

Itt is nagyon hideg volt az éjjel és most is az van.:( De utálom!!

Tegnap nagyjából utolértem magamat, ha ma belehúzok akkor mindennel időbe el tudok végezni.


Bella akkor meg kaptad a "Jézuskától" amire vágytál. A blúzokra, örülök neki. Nem hinném ,hogy szégyellned kellene magad, hogy idén kissé szerény ajándékot adtál neki. Az a lényeg, hogy szívből, szeretettel adtad. Erről szól a karácsony.

Remélem anyósod változása most nem tiszavirág életű lesz, hanem végre magába száll! Nem is értem ezt a nőt....

2011. dec. 21. 08:10

Jó reggelt. Itt -10 fok volt hajnalban most -5 van. Nagyon hideg van, én már 4kor befűtöttem. Nem örülök neki. Ez is egy örült nap lesz, most megyek orvoshoz nem tudom mikor szabadulok, de még be kellene menni a városba is vásárolni

Tegnap elrendeztem mindent voltam anyósnál is rendes volt most nagyon. Tudja, hogy rosszul lett a fia, egyből akkorát váltózott. Kár, hogy ez nem tart sokáig. Sietek s beszámolok. Ja tegnap a barátnőm átadta a karácsonyi ajándékát kaptam 7db blúzt, lányok csoda szépek annyira örültem neki. Van benne egy karácsonyi szép bordós piros csillogó anyag van bele szőve, a többi pamut kis kövekkel stb. Szégyeltem magam mert én csak 2db. szalma angyalkát (amit a fiammal készítettünk), 1 plüss sálas boci hűtőmágnest és 1 gyertyatartót adtam neki. De ő ennek is nagyon örült, vittem neki almát diót.

2317. vaczila
2011. dec. 20. 14:13
Nálunk 10 cm hó esett. Most kicsit olvad ahol süti a nap, de elolvadni még nem fog, éjjelre meg már fagyot mondanak, úgyhogy azt hiszem jórészt megmarad. Mondjuk nem bánnám ha legalább az utakról leolvadna. Nekem ma sem kell főznöm, még mindig töltött káposztát eszünk. Talán ma már elfogy. De nekem már karácsonykor sem fog kelleni az biztos. Ma végre megbeszéltük a karácsonyi menüt is, nem fogok sok mindent készíteni és itthon főleg halat eszünk majd. Meg hát sokat leszünk vendégségben, ott meg aztán lesz minden dögivel.
2011. dec. 20. 10:33
Sziasztok, minden jót nektek. Mosi jobbulást. Ez az pár nap alatt kell mindent elintéznem vásárolni, sütni, főzni, előkészülni holnap fát szerezni stb. ez kemény menet lesz és még egy kicsi takarítani valóm is van. Ma megyek le anyóshoz a pénzért és talán kicsit tudok vásárolni a Jézuskának is. Most indulnom kell este jövök és mondom mi történt kellemes napot mindenkinek!!!!!!
2315. Mosoly30
2011. dec. 20. 08:36

Sziasztok!

Már csak négyet kell aludni és jön a "Jézuska"!:)))


Itt szépen süt a nap, de elég hideg van. A hó már nem esik a tegnapiból nem túl sok maradt meg. amit túlzottan nem is bánok.


A lábam már csak egy kicsit fáj!:) Neki is állok takarítani. Ma burgonyakrém levest és bolognai spagettit csinálok.

2314. vaczila (válaszként erre: 2313. - Mosoly30)
2011. dec. 19. 15:21
Mosi jobbulást a térdednek. Nem lehet hogy ettől az időtől fáj? Ma az enyém is nagyon oda van, az imént vettem be épp egy fájdalom csillapítót.
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook