Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen az inszemináció? Mik a tapasztalatok? fórum

Milyen az inszemináció? Mik a tapasztalatok? (tudásbázis)


61371. bibü (válaszként erre: 61366. - Málnabokor)
2012. jan. 10. 09:16
Én úgy emlékszem ciklus 3. napjától 1 clostit kell szednem, de most elbizonytalanodtam, hogy tuti csak egyet-e. Utána nekem csak tüszőrepesztő szurit mondott.
61370. VFanni01
2012. jan. 9. 21:23
Reméljük nem lesz bajod!
61369. málnabokor (válaszként erre: 61368. - VFanni01)
2012. jan. 9. 18:41
Hát szar érzés! Ma tettem egy kis ügyintézős körutat, de azt hittem elájulok. Csupa merő víz volt a hátam és éreztem ahogy a verejtékcseppek gurguláznak a meltartól alatt. Na, már csak egy kis tüdőgyula kellene, semmi más.
61368. VFanni01 (válaszként erre: 61363. - Málnabokor)
2012. jan. 9. 18:07
Szerintem simán lehet a gyógyszerektől, nekem is volt! Baromi szar érzés...
61367. málnabokor (válaszként erre: 61365. - Bibü)
2012. jan. 9. 17:02
Te mit szedsz majd ha megjön ?
61366. málnabokor (válaszként erre: 61365. - Bibü)
2012. jan. 9. 16:30
A ciklus 3-ik napjától 2x1 Clostit, aztán a 7 és a 9 nap szurom magamat merional75 injekcióval , úgy hogy két por egy oldószerrel higitva. Csütörtökön megyek a Kaáliba uh ra , kiderül mennyit fejlődnek a petécskék !
61365. bibü (válaszként erre: 61364. - Málnabokor)
2012. jan. 9. 16:26
Sajnos ebben nem tudok segíteni:( nekem még az első inszem lesz. Ti akkor már kezdtek, tök jó! Potyognak a kétcsíkos tesztek februárra. Te amúgy mennyi clostyt szedsz?
61364. málnabokor (válaszként erre: 61363. - Málnabokor)
2012. jan. 9. 15:46
Akarom mondani Klimax :(
2012. jan. 9. 15:45

Sziasztok!!!

De nagy a csend :( Lányok, létezik, hogy a 3-ik Clostis napon már hőhullámom van ? Vagy pusztán csak limax ? :D

61362. VFanni01
2012. jan. 9. 14:32
Hajrá!!
61361. bibü
2012. jan. 9. 14:09
Majd a januári csapat! :) nekem a hétvégén szépen megjön, aztán kezdek is mint a sicc :) február 8-án már pozitívat fogok tesztelni.
61360. VFanni01
2012. jan. 9. 13:51

Szia Czinke!

Boldog új évet!

Sajnos nem nagyon van jó hírünk, csak a szokásos... Valaki megtörhetné már ezt a sikertelen sorozatot!

61359. Czinke
2012. jan. 9. 12:43

Sziasztok,

rég jártam er re. Először is BUÉK mindenkinek :)

Van esetleg vamai pozitív változás valakinél?

61358. erna2010 (válaszként erre: 61354. - Rlibertas)
2012. jan. 8. 18:44

Szia Rlibertas!

Úgy tudom, hogy az összes petesejtet megtermékenyítik. A beültetett embriók számáról pedig ti magatok dönthettek, de maximum 3 lehet. A maradékból pedig fagyibaba lesz. Üdv: Erna

61357. erna2010 (válaszként erre: 61355. - Lilcsi1)
2012. jan. 8. 18:41

Szia Lilcsi!

Nektek hány lombikotok volt eddig? Mi 3 sikertelen inszemináció után most készülünk az elsőre. Nálunk amúgy elvileg a spermaképpel van gond. Nálatok? Üdv: Erna

61356. VFanni01
2012. jan. 8. 17:41
Szerintem lehet kérni, hogy ne kettőt hanem csak egyet tegyenek vissza, ha azt szeretnéd.
61355. lilcsi1 (válaszként erre: 61354. - Rlibertas)
2012. jan. 8. 13:43

Az attól függ. Pl ha 3 termékenyül meg és osztódik szépen, akkor mind a hármat visszakapod. De ha pl 4 osztódik, akkor kettőt kapsz vissza és kettő megy fagyiba. (Nálam így volt.)

Ja és mindegyiket megtermékenyítik, olyan nincs, hogy pl kettőt igen, a többit nem.

61354. rlibertas
2012. jan. 8. 12:53
Tudja valaki hoyg lombiknál lehet e választani hányat ültessenek be, és abban esetleg , hoyg eleve hányat termékenyítsenek meg?
2012. jan. 6. 20:59
Cate77 nem vagy egyedül ! Szerintem elszakad a cérna mindenkinél , de mint mindíg felállunk és megyünk tovább!!! A Nők ilyenek, harcos típusok :) Én nem vagyok depis, egyenlőre nem. Persze bennem is sokszor felmerültek ilyen kérdések, hogy miért pont velem, miért nekem kell ezeket elviselnem? De ami nem öl meg, az megerősít. Kitartás lányok és fel a fejecskével. A babák jönnek majd sorozatban és ha nem természetesen , akkor majd segítséggel. Gondoljatok bele abba, hogy régen, amikor ilyen lehetőség nem volt , mit éltek ét a nők. Nekünk segítenek !!! Kitartás !!!!! :)
61352. VFanni01
2012. jan. 6. 18:18
Fel a fejjel lányok!
61351. Cate77
2012. jan. 6. 16:08

Ahogy itt olvasok mindenkit azt hiszem általános depi hangulat van mindenkin.Talán a január talán a sokadik kudarc, de mostmár én is el vagyok keseredve.Pedig eddig arra voltam büszke, hogy az a kevés ember aki tudta rólam mindig azt látta milyen optimista vagyok.Bevallom most már én sem vagyok az.

A dec.-i 4.inszem sem sikerült erre mentem a 3.napon, hogy nem baj majd indítjuk az új ciklust.Erre a doki azzal kezdte, hogy nem kezdjük mert jobb old. egy 18 és egy 19-es tüsző maradt a bal old.-on egy kisebb.Ezt meg kell várnunk felszívódni,akkor már én is azt mondtam , hogy nem lehetek ilyen szerencsétlen.A 3. inszem után is ez volt és most a 4.után is.Azt gondolom , hogy a szervezetemnek már elég volt és így jelez már kétszer egymás után.Úgyhogy most egy spontán hónap jön hátha....

Amúgy meg arra jutottunk a dokival, hogy jobb ha tovább megyünk lombikra amitől rendesen parázok.Miért nem tudok én is mint több ezer nő rendesen terhes lenni és szűlni?

Sosem jutott még eszembe ez a gondolat, de most ez is eljött mikor a doki kimondta, hogy lombik.

Én amúgy olyan eltervezős típus vagyok aki nem szereti ha csak úgy váratlanul éri valami inkább megtervezi.Ennek ellenére úgy gondoltam már nagyon régen, hogy milyen jó lesz mikor egyszer váratlanul nem jön meg és pozi tesztet csinálok,és elmondom a páromnak,és a kilenc hónap készülődés.....

Ehhez képest most mindent elvesznek tőlem és marad a számolgatás, köt.együttlétek,az előre megbeszélt időpont a beültetésre és utána a félelem, hogy minden rendben lesz-e a 9 hónap alatt.Nem beszélve, hogy bármennyire is szeretnék babát és jelen pillanatban semminek nem tudnék jobban örülni, már az elején tele szorongással,félelemmel,várakozással leszek elfoglalva az meglepetés és öröm helyett.

Bocsi, hogy egy kicsit hosszan kiöntöttem a gondolataimat, de ezeket egyenlőre csak nektek merem elmondani.Gondolom nem vagyok egyedül.

61350. Stella1989
2012. jan. 6. 12:47

Hát én már úgy mennék inszemre vagy lombikba hogy elsem tudom mondani!


Nem is tudom... De ugye nekem még kellene méhtükrözés. Amire nemtudom rábeszélni magam.. félek tőle...

igy majd talán nyáron...és csak azután inszemre... még ennyit várni?????

egyik ismerősöm pedig megszült.. hát nem volt könnyű nézni

a fotóit...

61349. bibü
2012. jan. 6. 12:00
Én is valahol nagyon mélyen vagyok ma, nem tudom mi tört rám. Ilyenkor hogy fogadjam meg a pozitív gondolkodást stb, amikor érzem, hogy olyan nehéz a szívem, hogy kiesik kb. Remélem azért nem fogok ebbe beleőrülni...
61348. bibü
2012. jan. 6. 11:53
őszintén sajnálom:( annyira megérdemelné már valaki közülünk a babát :(
61347. rlibertas
2012. jan. 6. 11:39

Szomorú, hoyg ide csak keseregni járunk, de azért remélni is kell ugye!!!!

Hajrá mindenkinek aki peteéréshez közelít!!!

61346. rlibertas
2012. jan. 6. 11:38

most azon agyalok, tán magas a prolaktinom...ez a terhelés amit nem csináltak meg, ami a prolaktinnal függ össze.Kérdezte is a laboros, hogy szedek e bromocriptint, és miért nem. Lehet látta hogy magas.De mitől lenne az eddig nem volt sosem.És ha lett volna is, 2 évig szedtem, akkor addig miért nem jött a baba.

:(


Valakit közülönk áldjon már meg a jó Isten egy egészséges babócával!

Én is úgy vagyok, ha közülünk sikerül valakinek sokkal őszintébben tudok örülni neki!És valóban örülni, mint mikor az ismerősök közül csak úgy jönnek a hírek.Nem az a baj hogy nekik lesz, hanem a fájdalom, hogy nekünk nem...gondolom mindenki így érzi itt.


Azon is agyalok, a sors, az Isten nem ad még egy gyermeket, tán ez így jobb nekem?Semmi okát nem látom miért ne legyen és mégis, ha így kell lennie, akkor biztosan azért, mert így a jobb.Csak én ezt nem bírom megemészteni.(vannak elvetemült gondolataim, pl. beteg lenne, vagy én lebetegednék, és akkor inkább nem lesz , minden erőfeszítésünk ellenére sem, mert így a jobb.Csak ezt mi nem tudhatjuk)

61345. VFanni01 (válaszként erre: 61344. - Rlibertas)
2012. jan. 6. 11:37
Nagyon sajnálom:( Kitartás!!
61344. rlibertas
2012. jan. 6. 11:33

Ismét csatlakozom és is a szerencsétlenek sorához!

Ma szépen megjött, egy totál semmit nem szedős spontán hónap után,és késett megint, pedig ilyenkor inkább korábban szokott megjönni.Mindegy is.


Megint jól fejre estem, hogy enyhe kifejezéssel.

Megint, mint mindig, elhittem, hogy mindenek ellenére mégis sikerülhet hiszen akár mikor sikerülhet, miért ne most.Mindig elhiszem, lányok, és aztán negatív:( miért is lenne, hiszen eddig sem volt, most sem lesz.

:((((

UMMMMMM!!!!!!!a csudába is !!!!!!!

2012. jan. 6. 09:44

Sziasztok !

Szerintem mindenki így érez, aki már régóta sikertelen.Én is. bár mostanában bevettem a Leszarom tablettát, jó nagy dózisban. Egy pár hónapja még én is kiakadtam mindenen, most valahogy az esélytelenek nyuglmával várom a végeredményt. Egyszer úgyis anyuka leszek, csak ki kell várni .Én ebben hiszek !


Éjszaka annyira görcsöltem, hogy azt hittem kiugrok az ablakon. Nem aludtam semmit, reggel 5 kor sikerült elaludni egy melegvizes tömlővel a hasamon és nyakig felhúzott lábakkal . :((

61342. Anikó8383 (válaszként erre: 61337. - Ladybird80)
2012. jan. 6. 09:33
Együttérzek Veled! Ugyanigy érzek én is és a mi környezetünkbe is szülnek, folyamatosan. Mindenhol terhesek vannak meg aki már tolja a babát. Képzeld el, tegnap voltam a dokimnál és volt ott egy nő, kb. 2 hónapos volt a kislánya és behozta a rendelőbe, odakint a váróba meg folyamatosan beszélt hozzá, hangosan meg sétálgatott. Majd bepofátlankodott elém. Annyira idegesített, hogy azt nem tudom elmondani. Mindenkinek sikerül és csak én vagyok ilyen szerencsétlen.-) Az egyik szomszédom, annyi idős mint én és már az 5.-et szülte. Na ezen is kiakadtam!!! DE nem szabad feladni, előbb-utóbb mindannyiunknak sikerülni fog, csak nagyon kell bízni!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2025, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook