Mikor utalják a rendszeres szociális segélyt? (Aktív korúak ellátása) (beszélgetés)
A politizáló, személyeskedő vagy provokatív hozzászólásokat töröljük.
Egy kis segítség:
[link]
White Rose
Legyen neked igazad. A jövőhéten kiderül
17 en szamlara is utalas.
Nezd meg az oldalt
De belinkelem
Én is ezt írtam. 17 posta 19 számla. Feldolgozzák.....20 számlán és postán is. A csp hoxa fórumon sokan kiírták már
Teljesen szabályos,a Hivatalnak feladata a közvetítés.Ha 8db akkor 8db.
Az együttműködés nem egyoldalú ,hogy pénzt vesz fel kizárólag az ügyfél.
White Rose
Sziasztok tudja valaki mikor lesz fht Borsodban?
Családit utalják 17-én postára, 19-én számlára, mindenki 20-án megkapja. Az ápolási ( ugyan akkor jön mint az fht) fórumon már sok megye írta mikor lesz számlán. Elvileg karácsony előtt jönnek az utalások számlára, de az megye függő ki mikor kapja.
Szep reggelt.., mi igaz abbol hogy 17-21. Utalás van,segely,családi..?
Szabályos. Nekem a legtöbb amit adtak egyszerre, az 5 db volt. Igen, 5, azat öt darab.
Hello és ez pontosan hol borsodban?
Sziasztok!Én egyszerre 3 db(azaz három!!!)közvetitö lapot is kaptam a Járási Hivataltól.Szerintetek szabályos ez?!
Múlt évben is így volt hogy januárban nem volt mert decemberben kiutaltak.
Sziasztok mi igaz abban hogy 18.an utalás? Online én is ezt az időpontot láttam, viszont az emberek azt mondják hülyeség.., de eddigi években is igy volt nem hogy januárban semmi?
17 én utalnak.18 szamlan.
Nos mível a két ünnep közt nem dolgoznak az éves kemény munkába megfáradt kv iszogató nagyon ráérös tisztviselök ha tetszik ha nem legkésöbb 21én utalniuk kell.
Azt kizártnak tartom. December 18.án legkésőbb 20.án utalnia kell.
Tisztelt Ügyfelünk!
A 2018. december havi szociális támogatások utalásának pontos dátumáról jelenleg nem rendelkezem információval.
Kérem, hogy 2018. december 18. napján ismételten érdeklődni szíveskedjen az utalás dátumát illetőleg.
Üdvözlettel:
Tóth Éva
Hajdú-Bihar Megyei Kormányhivatal
Pénzügyi és Gazdálkodási Főosztály
Támogatási és Bérgazdálkodási Osztály
4024 Debrecen, Piac u. 54.
mindenki meg fogja kapni decemberben a pénzt,nyugiii
ZALA MEGYE
kormányhivatalt kérdeztem, 18.an tervezik indítani az utalásokat, FHT. Elvileg ideer ünnep elott. De a ket unnep kozt mindenkepp. Ennyit tudtam meg egyelőre. :)
Ezzel a ket unnep kozottivel az a baj h a postasok nem kapjak meg decemberbe, mig mas karacsony elott kezhez veheti.
Szia :) én felhívtam Kecskeméti kormany hivatalt és azt mondtak hogy két ünnep között lesz utalás :)
Sziasztok!most kaptam választ a fejér megyei kormányhivataltol mely szerint elöre láthatoan 21- ére megérkeznek a bankkártyára és lakcimre utalt támogatások.
Megint kezdődik. Nem okos vagyok, csak utána nézek dolgoknak. Jobban tennéd, ha te is így tennél.
Sziasztok. Békés megyét kérdeztem két ünnep között lesz fht. 27-én már utalnak.
mennyi mindent tudsz kicsifree/andi30 :) nagyon okos vagy :)
Köszönjük. Itt Bács-Kiskun megyében biztos hogy 18.án utalja az FHT-t. Annál előbb nem.
További ajánlott fórumok: