Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mikor utalják a rendszeres szociális segélyt? (Aktív korúak ellátása) fórum

Mikor utalják a rendszeres szociális segélyt? (Aktív korúak ellátása) (beszélgetés)


A politizáló, személyeskedő vagy provokatív hozzászólásokat töröljük.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
jún. 5. 22:19
Sziasztok ,megjöttem az fht ma hzota a postás ma felvettem Budapest XXIII kerület ben
jún. 5. 22:15
Sziasztok ,megjöttem az fht ma postaról es van felvettem Budapest XXIII kerület ben
jún. 5. 18:31
Sziasztok postán kapott már valaki fht postai úton Bács Kiskun megye
34985. bojána565 (válaszként erre: 34984. - Nessy83)
jún. 4. 17:57
Igen az nagyon rossz ha nincs munkaja az embernek föleg itt nógrád megyében nem.sok van vác ott van de az meg tölúnk lehetettlen busszal 6ra beerni a munkába,igy nekem jo most hogy alkalmival többet is tudok valalni
34984. Nessy83 (válaszként erre: 34983. - Bojána565)
jún. 4. 12:22
Én oktober óta keresem folyamat,és igy hogy elötte folyamat mindig dolgoztam ki idegel utálok egy helyben lenni
34983. bojána565 (válaszként erre: 34982. - Nessy83)
jún. 4. 12:00
Nagyon szivesen,en dolgozom folyamatosan de nekem.ez igy jó mert napival több helyen.
34982. Nessy83 (válaszként erre: 34981. - Bojána565)
jún. 4. 11:59
Szia köszi a választ,remélem neken ez az utcso tőbb helyre megyek felvételizni jövöhéten
34981. bojána565 (válaszként erre: 34980. - Nessy83)
jún. 4. 10:53
Szia ,megjöttem a postaról es van felvettem.
34980. Nessy83 (válaszként erre: 34979. - Bojána565)
jún. 4. 10:03
Hát remélem sikerrel jársz
34979. bojána565 (válaszként erre: 34978. - Nessy83)
jún. 4. 09:21
Hat en is de azt hiszem elugrok a postara es megkerdezem🙂
34978. Nessy83 (válaszként erre: 34975. - Bojána565)
jún. 4. 07:48
Kiváncsi vagyok ki hozzák ma vagy holnap 🤨
jún. 4. 05:03
Sziasztok postán kapott már valaki fht postai úton Bács Kiskun megye.
34976. katisegely
jún. 3. 21:19
Borsodban kártyán volt már fht ?
34975. bojána565 (válaszként erre: 34974. - Nessy83)
jún. 3. 18:28
Köszönöm.a választ
34974. Nessy83 (válaszként erre: 34972. - Bojána565)
jún. 3. 15:03
Szia én csak annyit olvastam itt,hogy az utalás hétfőn volt,igy csak remélni tudom holnap vagy holnap után meg kapjuk postán de tudjuk jól Nográd megye mindig utolsó szóval lehet majd megint el huzzák jövöhétre
jún. 3. 13:56

Sziasztok!

Szolnok megyében kapott már valaki? Postai úton

34972. bojána565
jún. 3. 13:55
Nógrád megyében tudja valaki mikor lesz postán fht?
34971. Sziszi71M
jún. 3. 13:40
Sziasztok,Miskolcon hordta a postás az fht-t?
34970. Farkas_34
jún. 3. 13:40
Sziasztok. Szabolcs megyében kapott már valaki fht-t?
34969. katisegely (válaszként erre: 34968. - Nessy83)
jún. 3. 11:13
Azt mondta nincs ideje vele foglalkozni, a gyamugy pedig hogy ez már a gyam hatás kore de maga a gyamolt egy szellemileg sérült felnőtt akinek 26eve a sógornője a gyámja de sokat jár kórházba át adta a gyamsagot és meg kérte keressenek otthont neki de semmi , és nem is keresi a gyam sem gyógyszerre semmire nem ad ki de az otthont sem intézi
34968. Nessy83 (válaszként erre: 34967. - Katisegely)
jún. 3. 10:10
„Ha valóban van gyámja, akkor a gyámnak az ő érdekében kell kezelnie a pénzét. Nem feltétlenül kapja meg készpénzben az összes pénzét, de a szükséges dolgokra és a saját szükségleteire fordítani kell. Ha a gyám nem foglalkozik vele vagy visszaél a helyzetével, érdemes a gyámhivatalhozfordulni.”
34967. katisegely
jún. 3. 00:52
Kérdéssel fordulók felétek, van egy személy akiknek van egy gyámja viszont ugyan úgy a családdal él van olyan hogy a pénzéből egy forintot sem ad ki ? Gyamugy nem foglalkozik vele...
34966. Tomi595
jún. 2. 21:56
Sziasztok borsodban számlán mikor lesz a szoci
34965. Zsömi2 (válaszként erre: 34955. - Csilla198704)
jún. 2. 14:18
Szia.Most hozta a postás.
34964. Zsömi2
jún. 2. 14:17
Sziasztok.Pest megye most hozta a postás.
34963. steffi2
jún. 2. 13:45
Veszprém megyében kapott valaki
34962. Erzsi4
jún. 2. 13:05
Szép napot! Nem tudja valaki hogy Bács Kiskun megyèben mikor lesz az FHT a számlán felhívtam a Munkaügyi központot aki ezzel foglalkozik azt mondta a májusi amit júniusba kapok , az június 5.- e után lesz a számlán ez érdekes mert 5.- èig kell minden hónapban átutalni előre is köszönöm a válaszokat
34961. steffi2
jún. 2. 11:58
Veszprém megye?mikor lesz postán
34960. sdavid30
jún. 2. 11:55
Vas megye most hozta a postás
34959. zé05
jún. 2. 10:29
Sziasztok! Heves megyéről van valami infó?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2026, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Hoxa Facebook